Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
LIMAN
Posts: 223
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by LIMAN »

Немојте се нервирати због извештавања БГ медија, то је небитно, битније је оно шта има да каже сам играч, а Душан Тадић у скоро сваком интервјуу не пропусти прилику да помене Војводину и њену омладинску школу. Чекамо те, кад год дош'о, добродо'шо!
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

LIMAN wrote:Немојте се нервирати због извештавања БГ медија, то је небитно, битније је оно шта има да каже сам играч, а Душан Тадић у скоро сваком интервјуу не пропусти прилику да помене Војводину и њену омладинску школу. Чекамо те, кад год дош'о, добродо'шо!
Gde to procitas?
Ja se bas trudim da pronadjem te njegove izjave o Vosi, ali mi ne uspeva.
Secam se samo da je to rekao u tv emisiji o njemu snimane na nasem Stadionu.
Mozda i kaze, pa novinari ne napisu?
Znam da je Sergej mnogo eksplicitniji po tom pitanju. Zato je i neomiljen u medijima i stalno osporavan u javnosti. Ali, sta ga briga. Drzi do principa. I ne zavisi njegova karijera od domacih medija, vec od njegovih vrednosti. Nema potrebe da se dodvorava nikom.
Ja licno, imam utisak da Tadic izbegava pricu o Vosi? Mozda gresim, ali sam samo 2 puta procitao njegove izjave o Vojvodini, kao neizbezne cinjenice, bez ikakvih emocija. Takav sam utisak stekao.
Ne znam, mozda i nije tako?
PS
Npr legendarna je Sergejeva zajebanicija u Rimu, kada mu je zatrazio potpis onaj zvezdas, a on rekao kako da ti potpisen, ja sam navijac Vojvodine.
I onda potpisao, sto je sasvim uredu, jer on je svetski igrac, a ponikao u Vojvodini. :lala:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Cane »

 "Stao sam prvi put na fudbalski teren sa šest godina. I nisam želeo da ga napustim. Sa 14 me je želela Vojvodina, sa sjajnom fudbalskom školom. Nešto kao Ajaks, samo na Balkanu. Morao sam da se preselim sa sestrom u Novi Sad. Tada sam naučio kako da stanem na noge."
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Cane i napisao sam 2 puta da je rekao.
Kako tumacis ,, morao sam..."?
Ne vodim nikakvu anti Tadic propagandu i volim sto je uspeo odlaskom iz Vose, ali morao bi malo vise da vrati toj Vojvodini, Ajaksu na Balkanu, jer u Vosi nije pruzio ni 10% svog talenta.
Setimo se samo kako su to radile prave Legende Vojvodine i volele svoj klub.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Cane »

Turija wrote:Cane i napisao sam 2 puta da je rekao.
Kako tumacis ,, morao sam..."?
Ne vodim nikakvu anti Tadic propagandu i volim sto je uspeo odlaskom iz Vose, ali morao bi malo vise da vrati toj Vojvodini, Ajaksu na Balkanu, jer u Vosi nije pruzio ni 10% svog talenta.
Setimo se samo kako su to radile prave Legende Vojvodine i volele svoj klub.
Tumačim, mislim onako kako je i rekao, da je još kao dete morao otići iz roditeljskog okruženja i osamostaliti se jer u njegovom mestu nije imao uslova za dalji napredak, a da je sve to, očigledno kvalitetno, dobio u FKV i da je zbog toga zahvalan. Iz njegove pozicije je to po meni sasvim korektna i afirmativna izjava. Kamo sreće da nas i neki drugi, koji su istini za volju u klubu bili i bolje tretirani od Tadića, pominju u toj meri i na takav način.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Malo je to. Jako malo u ovako teskoj situaciji po Klub i spram mogucnosti.
Gotovo stidljivo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Milan »

I u Bljucu smo ocigledno mali klub...


Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by angua »

https://www.danas.rs/ljudi/dusan-tadic- ... a-desetku/

Meni je ovaj tekst sasvim fin. Kratak, ali lepo spakovan, a i nacin na koji je Vosa pomenuta mi je bas lep.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

OK, samo koliko ljudi cita Danas?
Danas su ozbiljne novina, zato ih narod i ne cita.
A ono malo sto cita, skoro da ne cita sportske strane.
Tako, da eto, uspeli smo da pronadjemo 1 (slovima jedan) tekst, gde se spomenila Vojvodina. :mrgreen: po onome, svako pravilo ima i izuzetak.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by AntonioKasano »

Kurir je stavio sliku Tadica u dresu Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

AntonioKasano wrote:Kurir je stavio sliku Tadica u dresu Vojvodine
Ne bi me cudilo da je greskom, posto Ajaksov crveno beli dres lici na nas.
Ali, 'ajde, nek' bude.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
angua
Posts: 244
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by angua »

Turija wrote:OK, samo koliko ljudi cita Danas?
Danas su ozbiljne novina, zato ih narod i ne cita.
A ono malo sto cita, skoro da ne cita sportske strane.
Tako, da eto, uspeli smo da pronadjemo 1 (slovima jedan) tekst, gde se spomenila Vojvodina. :mrgreen: po onome, svako pravilo ima i izuzetak.
Ma lep mi tekst pa reko nek se nadje. Jasno meni da je izuzetak i ne mislim da se odnos medija menja. Odnos medija prema Vojvodini uvek je bio sramotan. I kao nekog kome su mediji profesija to me uzasno nervira.
Malo je mozda offtopic ali secam se dok su odbojkasi Vose bili neprikosnoveni u ligi da je pred svako prvenstvo Sportski zurnal najavljivao kako je dosao kraj dominaciji Vojvodine i da ce neko od blizanaca uzeti titulu.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Cane »

http://mondo.rs/a1171658/Kolumne/Nesa-P ... zlTTxX3gs6" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Turija »

Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Post by Душан »

Turija wrote:OK, samo koliko ljudi cita Danas?
Danas su ozbiljne novina, zato ih narod i ne cita.
A ono malo sto cita, skoro da ne cita sportske strane.
Tako, da eto, uspeli smo da pronadjemo 1 (slovima jedan) tekst, gde se spomenila Vojvodina. :mrgreen: po onome, svako pravilo ima i izuzetak.
С тим ,,озбиљним" новинама можеш да обришеш дупе. Исто смеће као и информер само с друге стране огледала.
Post Reply