Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Minja wrote:Неле навија за Жељу, Ненад за партизан. Ђуми навија за Војводину, Милан за партизан.
Ima li nekog da mu je Vojvodina jedna jedina?
Kad vidim i navijanje sa Severa, nisam bas siguran?
Previse lici na jedan drugi? Nema autenticnost i sarm nekadasnjeg Malog Juga. Nestao prepoznatljivi identitet.
Kanda je Vosa ostala jedna jedina samo za nasu istocnu i zapadnu tribinu i navijace ,,iz fotelje"?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Prekid tv prenosa na areni Dinamo- Indjija.
Bez izvinjenja i obrazlozenja.
Slucajno?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Indjija novi superligas.
Odbranili su prednost stecenu onomad kod kuce i pored poraza od 2:0 u Vranju. Utakmica klasicno barazna, gde se nije videlo nesto vise od borbe i naelektrisane atmosfere.
Nije bas najjasnije u kakvoj su komsijskoj zavadi Vranje i Surdulica, kada trener Vranjanaca okrivljuje Surdulicane za ispadanje Dinama iz lige?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Grof Žekula »

Turija wrote: Nije bas najjasnije u kakvoj su komsijskoj zavadi Vranje i Surdulica, kada trener Vranjanaca okrivljuje Surdulicane za ispadanje Dinama iz lige?
Журнал wrote:Антић: Избацила нас браћа Тончев!

Први човек клуба Динама, Драган Антић, тешко је поднео опроштај од елите.

– Ово је најтежи дан у мом животу. Карцином српског фудбала је успео у ономе што је наумио. Фамилија Тончев и Радник Сурдулица су нас током целе сезоне „клали” са судијама, то је било иживљавање. Динамо није испао из лиге игром на терену, већ одлукама и крађама ФСС. Сада могу да ме казне доживотно. У фудбалу сам више од 30 година, али још увек нисам доживео да једна фамилија води српски фудбал. Они ће уништити још много градова и клубова. У три утакмице су нас масакрирали са судијама. Браћа Тончев су директни кривци што смо испали из лиге – поручио је Антић одмах после утакмице.

Сипао је тренер и председник Динама речи као змај ватру:

– Сви могу да ћуте, али ја нећу. Не бојим се никога. Целог себе сам дао за Динамо. Имали смо, такође, и опструкцију градске власти, почевши од градоначелника и већника за спорт. Позивам највиши државни врх да се позабави овим питањем, јер постоји доста зла у фудбалу и не могу да поднесем неправду – изјавио је Антић.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1554434" onclick="window.open(this.href);return false;

Za mene lepa vest.
Kup je nas!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Vojo, spremi sa za Macvu :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, spremi sa za Macvu :wink:
:mrgreen: Treba jos mnogo vode Dunavom da prodje,pa da promenim svoje misljenje... Mada,malopre razmisljam.... secas li se one moje recenice da fudbalera smatram da nesto vredi ako uspem na prvu da ga prepoznam.... sad su vec tu Emil,Drincic,Neskovc,Matic,Eze... dugo ih nje bilo u tolikom broju bas :mrgreen: :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Vojo, Zukica si zaboravio ili ga jos nisi prepoznao : )
PS
Mislim da ima osecaj za loptu i prostor, ali treba da radi na brzini i sutu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Turija wrote:Vojo, Zukica si zaboravio ili ga jos nisi prepoznao : )
Ne prepoznajem ga jos :)

Nego bilo je zanimljivo ove nedelje gledati nase u Evropi.Rekao bih svako dobio onoliko koliko je zasluzio.Iskreno,zaljubio sam se veceras u igru Cukarickog,u tempo,u mladost.... onaj Birmancevic je bar veceras bio cudesan. Nadam se da ce Cuka da igra celu sezonu ovakav fudbal kao veceras. A nislije.... :mrgreen:
Image
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by icebaby »

Cuka odlicna!
Brzo agresivno lepo , zna se sta se hoce na terenu .. moglu su dati 9 golova, mada .. sve to zavisi i od protivnika, siguran sam da npr protiv nas recimo ne bi mogli ovako da odigraju.
Radnicki? ...no comment ..
Iskreno, nisam pratio nas fudbal ozbiljno 2-3g vec, niti iso na tekme, ali sam cuo price itd itd, tako da nikada nisam ni video kako igra taj Radnicki ali sam eto sad cuo da im je skoro ceo tim otisao, tako da u tom smislu mogu razumeti, ali ako su ovako igrali i u nasoj ligi ,e onda no comment na kub..
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

Jel mi to prvu utakmicu igramo u Petak ? tako pise na sajtu samo pise Karadjordje u 20 h a u Backoj Palanci nema reflektora ?
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by naseljekolumbija »

Бићемо обавештени вероватно у следећи четвртак увече, можда и у петак ујутру. Без бриге
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by pedjans »

Mislim da se meč igra u 19,30 i da u Palanci postoje reflektori.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Marcello »

Na sajtu Linglong Superlige ( :mrgreen: ), piše da u petak igraju Voždovac i TSC, a mi u subotu, u 20h.

https://superliga.rs/
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Je l' se to meni cini ili ce Vozdovac ove sezone da se bori za opstanak?

Eno, Kabel ih je napenalio na krovu juce...
Post Reply