Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/ter ... 15-07-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Dolazak Lalata, povratak u Evropu a zauzvrat zbogom stadione...
ВУЧЕВИЋ НАЈАВЉУЈЕ Последња сезона на старом „Карађорђу”

НОВИ САД: Приликом обиласка Кинеске четврти у Новом Саду градоначелник Милош Вучевић, коментаришући добре резултате ФК Војводине у прва три кола Суперлиге Србије, казао је да су за победе заслужни играчи, стручни штаб, управа, која води рачуна о клубу, и наравно публика.

- Био сам на састанку са спортским директором клуба Николом Лазетићем, јер не желимо да, пред утакмицу против Радника у Срдулици, сви “полете” занесени добрим резултатима - казао је Вучевић. - Много је боља атмосфера. Никола Лазетић и Ненад Лалатовић много су допринели томе, јер су добро селектовали играче, а наравно без финасија и без добре организације клуба то није могуће. Нормализацији ситуације допринело је и то што су сви “повукли рогове” па играчи могу да покажу оно што знају.

Вучевић је казао да се ужу­рба­но припрема пројекат изград­ње новог стадиона “Кара­ђорђе”, те да је вероватно ово последња сезона да фудбалери Војводине играју на овом стадиону. Он је у разговору с руководством клуба изнео предлог на који начин би доликовало да се највијачи “опросте” од стадиона.

- Предложио сам управи да размисли да до краја сезоне буде бесплатан улаз на стадион, да буде више публике и да то буде “опроштајна сезона за стадион” на ком су игране велике утакмице и постигнуте значајне победе и доживљени болни порази - закључио је Вучевић.
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/vuc ... 09-08-2019" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by pedjans »

Poslednja sezona na stadionu - nadajmo se ne i poslednja sezona u Novom Sadu.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Marcello »

Jbt, mesecima sedim i dumam, pratim izjave, razmišljam šta im je u glavama. Znam da nama dobro biti neće, kao ni FK Vojvodini. Ovakvu ekipu hohštaplera i lešinara koji se nameračio na NAŠ klub i NAŠ stadion (restitucijo, ima li te?) ne bi uspeo da skupi ni najgori negativac iz američkih filmova.

Zapamtite, dobro biti neće...
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gospodinFKV »

Mene ne bi cudilo da se stadion zapravo i izgradi, a da kvaka bude u tome da je ''kostao'' kao San Siro. :mrgreen: Recima ciganskog sina Zigica - ''Mangupi su to...''

Koliki ce to pank biti da ultra kop dobije tender. :greenbutt:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

gospodinFKV wrote:Mene ne bi cudilo da se stadion zapravo i izgradi, a da kvaka bude u tome da je ''kostao'' kao San Siro.
To. A posle jos ne dobije upotrebnu dozvolu jer prokisnjava ili vec tako neka glupost. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by slanobarac »

Ne mogu da ukapiram jel se sekirate ili uživate? :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by gospodinFKV »

Ja se ne sekiram ni najmanje. Prezivela je Vojvodina i gore stvari od ovih bubasvaba.
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by severozapad »

Ljudi, ajde da se osvrnemo na nesto. Je l mi imamo ikakve garancije da ce novi stadion dici na ovom mestu?
Je l moguce da je takva apatija da na vest da je ovo poslednja sezona Karadjordja mi ostajemo nemi?
Sta uopste znaci poslednja sezona na Karadjordju?
Ovo se ne sme dozvoliti bez cvrstih garancija da ce se samo renovirati i napraviti na istom mestu novi.
Razne smo 3d prikaze gledali i fotke buduceg stadiona ali to je nista. Dajte crno na belo pa onda pustajte besplatno koliko vam je volja.
4 pobede neke i ne zanima nas buducnost neimarstva na mestu gde smo proziveli neke od najemotivnijih trenutaka u zivotu.
Oni sigurno nisu, fina se sada tu ekipa skupila sa nula emocija za ovaj klub. Bukvalno se mozemo zvati i Zumbul isto bi im bilo.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Radoye »

Samo treba pogledati sta su u skorije vreme uradili na stadionu (nekadasnji mali jug i nova juzna tribina) i kako to izgleda i koliko je funkcionalno, koliko se cekalo na upotrebnu dozvolu, da li prokisnjava ili ne... To vam govori sve sto treba da znate o njihovim neimarskim sposobnostima, stagod budu gradili bice fuseraj, na ovom istom mestu ili negde drugde, kad budu zavrsili imacemo manje nego sto smo imali pre nego sto su zapoceli.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

Očigledno ili nikog nije briga, ili sviraju u SNS frulu.

Ovoliki upliv režima ove godine i povratak agenta Lalata i očiglednom ambicijom (da ne kažem dogovorom u stranci) da se ide u Jevropu, po meni samo i jedino služi tome da se zabaškari da mi čim krenu da ruše, u najboljem slučaju 10-ak godina smo podstanari ko zna gde.
Znate koliko je trebalo da nam se vrate reflektori, znate isto tako kakvu su Frankeštajn tribinu bez upotrebne dozvole ovi napravili, znate valjda koliko im treba da srede jednu ulicu - evo godinu dana probijaju Bulevar Despota Stefana - 200 metara ravne ulice ne mogu da asfaltiraju...i ti isti će da naprave moderan stadion, ne na poljani, već da sruše usred grada ovaj i naprave nov? I šta mislite, koliko će im trebati? I znate li uopšte kako on treba da izgleda? Zna li to bilo ko? Prvo je bila priča o rekonstrukciji, pa onda samo jednom dođe Vučević i kaže : ruši se ovaj i pravimo novi. Ono što smo predstavljali da je plan stadiona, ustvari uopšte to nije bio. Isto tako može samo jednom da dođe i kaže, pravimo multifunkcionalni moderni stadion na Sajlovu. Uvid, planovi, regulacija? Koga zabole.

Uostalom, koga briga, stadion manje više, pobedili smo u Surdulici, jej.
Io odio Belgrado
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by naseljekolumbija »

Наравно да немамо никакве гаранције а свакако доказаним лажовима не можемо веровати на реч. Али шта ту ми уопште можемо? Никаквог масовног брањења стадиона неће бити. Можемо само да се надамо да ће бити на истом месту а био фушерај или не сигурно ће бити бољи од ове садашње руине.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Red Marquis »

naseljekolumbija wrote:Наравно да немамо никакве гаранције а свакако доказаним лажовима не можемо веровати на реч. Али шта ту ми уопште можемо? Никаквог масовног брањења стадиона неће бити. Можемо само да се надамо да ће бити на истом месту а био фушерај или не сигурно ће бити бољи од ове садашње руине.
Interesantno da navijači misle da mogu da se bore protiv međunarodnih političkih odluka, da recimo furaju - Nema podele, a da za događaje u sopstvenom gradu i mestu gde su se provele godine i decenije života se ćuti i nada da neko neće previše zasrati. Ne mislim na tebe lično, već uopšte na način poimanja stvari.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Turija »

Lakse je srusiti stadion, nego Spens.
A, sta ce nam ,,Evropa" ako cemo utakmice igrati u Beogradu?
Da postanemo treci ,,blizanac" :oops: .
Onda, bolje sa Stadionom ugasite i FKV i ponovo osnujte novu FK Slogu. I ovako, niko od vas, ne navija za Vojvodinu.
Ahh, da. Za uzvrat, razbili smo Surdulicu i Rad. Pa, ne moze sve biti kako treba. Mora nekakav balans dobrog i loseg da se uspostavi.
Navijaci bi sve...e pa, ne ide to.
Mislim da svi treba, ponovo, da razmisle o posledicama rusenja Stadiona, po fudbal u Novom Sadu i Vojvodini.
FKV je Institucija ove Ravnice i Grada od 1914 godine.
Rekonstrukcija Da, ali kvalitetna.
Rusenje Ne.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Stadion "Karađorđe"

Post by Cane »

Stadion MORA ostati na istom mestu na kojem je sada i MORA zadržati ime! Po svaku cenu! Po tom pitanju ne sme biti ni promila kompromisa i tačka! Ukoliko nekom (bilo kome u gradu, državi ili vasioni) padne na pamet nešto drugo mora dobiti odgovor koji će ga odvratiti od toga i ja sam siguran da bi ga, uz svu malodušnost nekih, i dobio.
Pri tome ne znam da li je igde iko u skorije vreme pomenuo mogućnost nekakvog preseljenja. Ako jeste dajte tu izjavu pa da znamo kome da se obraćamo i pitamo za zdravlje. Poslednji takav je koliko se sećam bio Kole i to u trenucima svoje teške opijenosti vlašću ali naravno da u tom umoblnom naumu nije uspeo. Siguran sam da to ne mogu ni neki koji su mnogo manjeg "kalibra" od njega.
Post Reply