Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: Tue May 17, 2022 7:51 pm Realno, zao mi je Radojicica sto nije uspeo da spase, koliko toliko, cast Vose, ali nije imao s kim. Voli covek Vosu, bio je njen odlican igrac, medjutim nije mu se dalo. Otprilike, nesto slicno kao Djumiju u Vojvodini.
Auuuu mene Radojicic razoruzao praznom pricom. Sve do njegovog dolaska verovao sam da je problem u klubovima koje je vodio,a ne u njemu,medjutim posle ovih par utakmica nemam vise nijedan argument za njega. Ok razumem nije on selektirao tim,al ako se sastao npr.sa Cukarickim dva puta,valjda je bilo logicno da u drugom mecu pokazemo napredak,da se vidi neki licni pecat,neki trenerov "rukopis".Al eto...

Ako hocemo da u Igracu sezone umesto krompira dajemo krastavac,neka dodje Rastavac :mrgreen:
Kad je dolazio Lalat bar se ocekivalo da ce biti sou kraj aut linije i na konferencijama,za Slavoljuba sam znao kakav je profil licnosti pa mi i njegov dolazak na neki nacin bio zanimljiv,za Radojicica me vezu prelepe emocije iz vremena dok je igrao za nas,jer je imao neki poseban nacin igranja fudbala,odudarao je od svih ostalih u timu,a opet bio izrazito efikasan,pa ajd i za njega mi bilo zanimljivo da povede nas tim... a sta reci o Rastavcu!? Nekako sam ravnodusan...Ne svidja se meni ta generacija trenera... nekako ni nose neku emociju u sebi,a ni po cemu ih posebno nisam zapamtio... sta znam...Mislim neka dodje,nemam nista protiv,ali sve je to nekako vec vidjeno... ustvari sve je vec vidjeno,idemo u novi pocetak,ponovo da lazemo sami sebe
Image
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Slažem se s Vojom. Ako nije Gajić, onda je Zbiljić. Ako nije Rastavac, onda Veselinović ili neko sličan. Ovde se pričalo ranije da bi nam ko budali šamar legao neki Nemac iz Cvajte, ali i to je neizvodivo. Očigledno. Sad neka se igranka nastavi, dok se svi ne oprobaju, da ne kažem - izređaju. Od ove sezone gore ne može biti, čak i ispadanje bi bilo s više tojaša od ovog limba.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3904
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Krle wrote: Tue May 17, 2022 9:38 pm Sad neka se igranka nastavi, dok se svi ne oprobaju, da ne kažem - izređaju.
Samo što se ne ređaju već se vrte isti u krug. Nema tu boljitka.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Ovog lika sam uvek gotivio dok je bio igrac,a vrlo rado bih ga video i na nasoj klupi...




Mislim da bi dobili dosta na svim poljima angazovanjem tako nekog,a ne ovih sto se godinama vrte u krug po Srbiji
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Nasmejao me Željko u prvoj rečenici.
"Trenutno sam bez angažmana, čekam nešto pravo ili tamo gde ima para." :mrgreen:
Vojo ovaj otpada u startu. :cheers:
Inače slažem se da nam treba neko novi. Onomad kad je došao Stepi mislio sam da je to ona karika koja nam nedostaje ali svi znamo kako se to brzo završilo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

slanobarac wrote: Sun May 22, 2022 7:59 am Nasmejao me Željko u prvoj rečenici.
"Trenutno sam bez angažmana, čekam nešto pravo ili tamo gde ima para." :mrgreen:
Nikad do ove emisije nisam slusao Zeljka,al sam ga uvek postovao zbog britkosti na terenu,i sto nikad nikom nije ustuknuo,i sad slusajuci ga vidim da je takav bio i kroz zivot,al se izgleda sad kaje :) Skroz mi je cool ovaj intervju,cak sam mnoge stvari po prvi put video (recimo onaj gol Sukera na oprostaju,klasa),cuo... i ubedjen sam da Zeljko ne bi bio lik sa kojim bi se moglo manipulisati,a nama takav i treba,al povrh svega TREBA NAM NOSTO NOVO,SVEZA KRV!!! A sve je izvesnije da od toga nema nista.

p.s.covek je iskren,on je tu zbog para,ne glumi nesto sto nije...
Image
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Vojo, sa praznim klupskim novcanikom moze se jedino mastati o trenerima, igracima, plasmanu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

U meču koji nama ništa ne odlučuje Gaga napokon od početka daje šansu Miletiću. Ali gde su Nešković i Kabić?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Lepa priča. Sada da vidimo dela.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Nista novo tj.neocekivano... a Ernesto rece da ce biti iznenadjenja,pa sam mislio da cemo vec danas videti neko,al ok... Maradona mi je ostao mnogo toga duzan tokom igracke karijere,evo sad prilike da se pokaze u punom svetlu,i da zaista opravda price da je izrastao u fenomenalnog sportskog direktora. Verujem da su sad i Lane i Krasa jos blize klubu. Sto se trenera tice... ne znam sta bih rekao,svi kazu da je dobar... eto i njemu prilika za dokazivanje... mada je i Slavoljub dosao sa epitetom dobar. A kad se pogleda moj potpis,jasno je svima misljenje o Sauli. Nek nam bude srecna sezona i ajd da napokon igramo FUDBAL,uzeleli smo ga se :cheers:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Pozdravljam!
Pozitivan iskorak, za pocetak. Rastavac je iskusan, a opet nije dinosaurus. Igracemo fudbal, kao sto Voja rece.
Ne znam, ovde na forumu je Marko Jovanovic dosta puta osporavan kao igrac, ali je meni ostao u pozitivnijem secanju. Moguce da je to zato sto je bio okruzen jednom prilicno simpaticnom i smekerskom ekipom (Franc, Todic, Drincic, Batak, Krasic,...).
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

U ovom trenutku, meni je najvaznije sto je rekao predsednik Zbiljic. Bajatovic, naravno, nije smeo da se isprsi blizancima i sve ,,okruglo, pa na cose". Hajde, neka uradi za Vosu, bar ono, sto misli da je dovoljno.

Drago mi je sto se vracaju u Klub bivsi clanovi Vojvodine. Mislim da je to jako vazno i da je za to najzasluzniji predsednik Zbiljic. Ima nade da krenemo valjano. Takodje i sto je pozvao na promociju i nase reprezentativce U17. Sve su to gestovi koji puno znace toj deci, a i nama navijacima.

Sad preostaje formiranje tima. Nema mnogo vremena za stvaranje pula sponzora i nece biti lako Zbiljicu da napravi budzet za prelazni rok.
Mislim da ce se morati uzeti neki kratkorocni kredit, da bi bili operativni, pa posle stabilizacije vracati? Al, mozda je Zbiljic, neformalno, vec kooptirao sponzore i ima plan i bez kredita?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Eto, imamo bolje uslove i više para od AEK-a. Čak sam negde pročitao da smo platili 100 000 za obeštećenje Milanovom prethodnom klubu. Pati sirotinjo! :mrgreen:
Post Reply