Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Uuu bre,
Boaci,Malbasic,Poletanovic,Golemic…
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Odkud nama pare za to ,to su pojacanja za borbu za titulu skoro ali ne verujem da ce tu bilo ko doci. Mada ima slobodnih igraca ko nikad par po meni zanimljivih su
https://www.transfermarkt.com/petar-mic ... ler/343963
https://www.transfermarkt.com/dominik-d ... ler/343957
https://www.transfermarkt.com/armin-dje ... ler/429787
https://www.transfermarkt.com/nemanja-r ... ler/168959 bila bi bomba decenije mislim kad se spominje Boaci nek ide zivot
https://www.transfermarkt.com/lazar-ros ... ler/198053
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Karlsson wrote: Thu May 19, 2022 9:47 pm Image
Ima neki Kinez u Kabelu taj je vec nas igrac
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Прави тест за управу је Радоја,знамо да су циге заинтересовани за њега,па је тест дал смеју да га доведу,бар да га питају дал би дошао код нас.Да ли ће наша управа да ради у интересу Војводине или у интересу циганије.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mićin je pravi primer propalog srpskog talenta koji je želeo sve i odmah, a na kraju završio u nekom žnj slovačkom timu. Iskreno ne želim ga blizu Vojvodine.
Ima li kakvih novosti o Medi? On je pričao pre par godina da bi se jednom rado vratio, a koliko vidim nije više tako redovan u Kipru. Dobro bi nam došao umesto Novice.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

vdn slaninar wrote: Mon May 23, 2022 12:13 am Прави тест за управу је Радоја,знамо да су циге заинтересовани за њега,па је тест дал смеју да га доведу,бар да га питају дал би дошао код нас.Да ли ће наша управа да ради у интересу Војводине или у интересу циганије.
Radoja je igrač koji može da zabode van liga letica ugovor od pola miliona po sezoni i da igra u nekoj ekipi u Austriji, Grčkoj i da se bori za evropu i po tom pitanju nije realan. E sad nije ni nemoguće ali mi moramo jak ugovor da mu stavimo na sto i da uozbiljimo klub na više nivoa što takođe nije ni realno.

Ja bih krenuo u akciju povratka Medojevića u klub (slažem se sa Vojom po pitanju trenutne forme/kvaliteta trenutnog ali to je igrač koji može mnogo van terena da nam donese) i probao bih da otkupim Rockova.

Ja takođe govorim da ni Gaćinović nije nemoguća misija ali za fudbalere kvaliteta Gaćinovića ili Radoje koji vole klub mora mnogo mnogo da se radi, da vide ti igrači da se klub podiže, da im se obeća ozbiljan projekat, neka solidna plata. Gaćinović je u slobodnom padu. Panathinaikos je veliko ime u Grčkoj ali nije što je bio pre 60 godina kada su se nauzimali trofeja.

Ako može Drmić u Rijeci, Livaja ili Kalinić u Hajduku zašto ne bi mogao Radoja kod nas?
Pričam striktno teoretski ali u praksi moranogo garancija, mora da se radi na mobilisanju navijača, na nekom ozbiljnom projektu za uslove našeg kluba.

Samo ozbiljan i predan rad.

Merebashvili ima 35 godina ali ima dobru sezonu iza sebe, igra standardno u Slovačkoj i ja bih i njega vratio da se oprosti, ljudi ga ovde obožavaju.
Ali se mnogo veća imena od njega nisu oprostila u ovom klubu. Neka bude u 18 da ne uzima nekome mlađem minute ali neka bude tu. Da bude u rotaciji. Neke velike pare sigurno ne bi tražio a to je igrač koji vraća ljude na stadion. Redovno nešto komentariše na instagramu u vezi nas. Velika želja kod njega postoji, sam mi je rekao da ga samo poziv deli od nas i da bi se sigurno vratio. Moram da prestanem sa ovom temom samo ću da se iznerviram koliko se loše radi...
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Mon May 23, 2022 2:07 pm Image
Daj prevod. Slabo stojim sa ovim slovima. :mrgreen:
Taj dolazi ili....?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Koliko sam shvatio, bio prošlog meseca u Srbiji, na probi u više klubova, a u letnjem roku bi mogao da pređe kod nas. Kaže se da je "najbliži" superpower hausu, što nam je drugo ime izgleda.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Hoće li mu naći neki smeštaj u Šangaju?
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Slanobarac

Veliko mi je zadovoljstvo što sam ispunio svoj dečački san kao i san mnoge dece iz Kine da zaigram za najveći klub u Srbiji i u ovom delu evrope, jedva čekam da zaigram iza Vukčevića protiv kojeg sam igrao u mladoj reprezentaciji Kine i koji je ostavio sjajan utisak na mene i ne sumnjam da ćemo zajedno proslaviti mnogo golova sledeće sezone, čuo sam da je ekipa pretežno vakcinisana kineskom vakcinim protiv Covid19 i to je sam pokazatelj kakvo mišljenje imaju o Kini, sve to mi ukazuje da ću se brzo aklimizovati na novu sredinu. Sponzor lige je Linglong što takođe dovoljno govori o kvalitetu lige i o poštovanju između dve nacije,
izuzetno drago mi je što ću zaigrati za klub u kome je igrao Dragan Stojković Pixy (kako mislite nije igrao ovde?) Izvinjavam se, izuzetno mi je drago što ću zaigrati u ligi gde je igrao Pixy (Kako mislite igrao je u drugoj ligi?) Nema veze što je igrao u Jugoslovenskoj ligi, drago mi je što ću igrati u državi gde je rođen (...). Klub mi je našao smeštaj u jednom delu Novog Sada koji se zove Šangaj i izuzetno sam zahvalan na tome, sve čine da se što brže aklimatizujem. Zbog epidemiološke situacije kako mi je objašnjeno bilo je manje navijača na stadionu ove sezone, očekujem da će sledeće sezone situacija biti bolja. U ovom klubu je igrao i veliki John Marry legenda Kineskog fudbala koji mi je o klubu ispričao sve najlepše i nakon tog razgovora znao sam da je ovo pravi potez za moju budućnost. Dodao mi je još da je konkurencija velika i da je kvalitet visok i da je zbog toga imao manju minutažu. Čuo sam i onu staru srpsku poslovicu: "dve boje, dve vere i jedan narod ! " Nee Haow bratski narode ! "
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Mon May 23, 2022 5:19 pm @Slanobarac

Veliko mi je zadovoljstvo što sam ispunio svoj dečački san kao i san mnoge dece iz Kine da zaigram za najveći klub u Srbiji i u ovom delu evrope, jedva čekam da zaigram iza Vukčevića protiv kojeg sam igrao u mladoj reprezentaciji Kine i koji je ostavio sjajan utisak na mene i ne sumnjam da ćemo zajedno proslaviti mnogo golova sledeće sezone, čuo sam da je ekipa pretežno vakcinisana kineskom vakcinim protiv Covid19 i to je sam pokazatelj kakvo mišljenje imaju o Kini, sve to mi ukazuje da ću se brzo aklimizovati na novu sredinu. Sponzor lige je Linglong što takođe dovoljno govori o kvalitetu lige i o poštovanju između dve nacije,
izuzetno drago mi je što ću zaigrati za klub u kome je igrao Dragan Stojković Pixy (kako mislite nije igrao ovde?) Izvinjavam se, izuzetno mi je drago što ću zaigrati u ligi gde je igrao Pixy (Kako mislite igrao je u drugoj ligi?) Nema veze što je igrao u Jugoslovenskoj ligi, drago mi je što ću igrati u državi gde je rođen (...). Klub mi je našao smeštaj u jednom delu Novog Sada koji se zove Šangaj i izuzetno sam zahvalan na tome, sve čine da se što brže aklimatizujem. Zbog epidemiološke situacije kako mi je objašnjeno bilo je manje navijača na stadionu ove sezone, očekujem da će sledeće sezone situacija biti bolja. U ovom klubu je igrao i veliki John Marry legenda Kineskog fudbala koji mi je o klubu ispričao sve najlepše i nakon tog razgovora znao sam da je ovo pravi potez za moju budućnost. Dodao mi je još da je konkurencija velika i da je kvalitet visok i da je zbog toga imao manju minutažu. Čuo sam i onu staru srpsku poslovicu: "dve boje, dve vere i jedan narod ! " Nee Haow bratski narode ! "
Kako te nije :D :D :D mrzelo?
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Djisa wrote: Mon May 23, 2022 6:28 pm
Deep Purple wrote: Mon May 23, 2022 5:19 pm @Slanobarac

Veliko mi je zadovoljstvo što sam ispunio svoj dečački san kao i san mnoge dece iz Kine da zaigram za najveći klub u Srbiji i u ovom delu evrope, jedva čekam da zaigram iza Vukčevića protiv kojeg sam igrao u mladoj reprezentaciji Kine i koji je ostavio sjajan utisak na mene i ne sumnjam da ćemo zajedno proslaviti mnogo golova sledeće sezone, čuo sam da je ekipa pretežno vakcinisana kineskom vakcinim protiv Covid19 i to je sam pokazatelj kakvo mišljenje imaju o Kini, sve to mi ukazuje da ću se brzo aklimizovati na novu sredinu. Sponzor lige je Linglong što takođe dovoljno govori o kvalitetu lige i o poštovanju između dve nacije,
izuzetno drago mi je što ću zaigrati za klub u kome je igrao Dragan Stojković Pixy (kako mislite nije igrao ovde?) Izvinjavam se, izuzetno mi je drago što ću zaigrati u ligi gde je igrao Pixy (Kako mislite igrao je u drugoj ligi?) Nema veze što je igrao u Jugoslovenskoj ligi, drago mi je što ću igrati u državi gde je rođen (...). Klub mi je našao smeštaj u jednom delu Novog Sada koji se zove Šangaj i izuzetno sam zahvalan na tome, sve čine da se što brže aklimatizujem. Zbog epidemiološke situacije kako mi je objašnjeno bilo je manje navijača na stadionu ove sezone, očekujem da će sledeće sezone situacija biti bolja. U ovom klubu je igrao i veliki John Marry legenda Kineskog fudbala koji mi je o klubu ispričao sve najlepše i nakon tog razgovora znao sam da je ovo pravi potez za moju budućnost. Dodao mi je još da je konkurencija velika i da je kvalitet visok i da je zbog toga imao manju minutažu. Čuo sam i onu staru srpsku poslovicu: "dve boje, dve vere i jedan narod ! " Nee Haow bratski narode ! "
Kako te nije :D :D :D mrzelo?
I ja citao i izneverovao :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Post Reply