Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Jos da docekamo i stopere, pa onda moze malo vise da se popije - unapred.

Nadam se da pauza golmana Simica, nece imati posledice kao kod Emila, da dodje u formu na kraju polusezone?
Ako misle da dovedu golmana Popovica, za nijansu je bolja opcija, jer je bio u treningu, iako je presedeo godine na klupi. Najbolje bi bilo da dovedu nekog prvog golmana koji zna izaci na centarsut, ako vec ne budemo imali stamene stopere.

Zato, prvo moramo resiti stoperske pozicije, pa onda videti za golmansku.

@ Danilo
Ne verujem da mozemo dati mnogo vise novca za popunu igrackog kadra od pomenute cifre, ali definitivno fali nam jedan medijski bombastican transfer.
NN jeste, ali treba jos jedan.
Problem je sto nama sada treba dosta iskusnih igraca, a time i dosta novca za transfere, sto nije lako stvoriti.
Na zimu ocekujem takva dodatna pojacanja za Evropu.
Last edited by Turija on Wed Jun 15, 2022 11:39 am, edited 2 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Danilo wrote: Wed Jun 15, 2022 11:20 am I ja sam mislio da koliko toliko znam igrace al Uros Nikolic , vrednost 150.000 na transfermarketu, waf
Mi smo Vojvodina trebaju nam bombe, ovo na kilo mi se nista ne svidja
Ne treba suditi na osnovu cene. Kada je prešao u poslednji klub vredeo je 600 000, ali zbog dve teške povrede nije igrao gotovo ništa, napustio je klub, a cena je padala.
Po statistici vidim da je u Dinamo iz Minska i Jagodini ostavio dosta dobar utisak i kada su golovi i kada su asistencije u pitanju. I u kvalifikacijama za Evropa Ligu na 11 utakmica 5 golova i 2 asistencije. To nam je barem bitan reper.
Jedino ne znam koliko se sa našim ambicijama poklapa oživljavanje karijere povređenim i zaboravljenim igračima i koliko je on onaj stari. Možda da je prvo došao na probu. A možda je i bio na probu pa je prošao?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Sad je vec gotovo sigurno da ce Milosavljevic na osmicu. Radilica je, pa ne smeta.
Uros Nikolic je imao tesku povredu, ako se ne varam, pa ce mu trebati vremena.

Mene zanima sta cemo mi raditi sa Maticem i Vukcevicem. Ako Nikolic bude prvi spic, a Vidakov drugi, umesto da Nikolic bude iza Vidakova, to nas ostavlja sa dva prva proslosezonska spica kao trecom i cetvrtom opcijom, ako i to, posto planiramo Ivanovica i Milosevica da kooptiramo.

Treba nam stoper k'o 'leba.
I golman! :beg:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Ja NN vidim kao idealnog iza Vidakova, bar za pocetak, pa da se proveri kako to funkcionise.

Matica, mozda, kao visak, a Vukcevica na pozajmici, ako ne prodamo Milosevica. Ivanovica da ceka priliku i minute.

Trebace igraca za rotaciju, sto zbog povreda, kartona, umora, pada forme. Ne sme zbog toga da tim rasipa bodove na nekim utakmicama.

V. Simica vidim na levom krilu, a Neskovica, Kabica, Miletica i Zukica u rotaciji i deljenju minuta sa novopridoslim igracima, kao i Devetka u deljenju sa Djordjevicem (koji mora podici formu, jer je bio u ozbiljnom padu igre proletos).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Ne vidim da bilo ko spominje Jelenkovica. Po mom misljenju je on planiran za prvi tim i da ima kvalitet, sad da li rotaciju ili nesto vise ne znam, ali i njega treba uracunati definitivno.
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote: Wed Jun 15, 2022 12:31 pm Ja NN vidim kao idealnog iza Vidakova, bar za pocetak, pa da se proveri kako to funkcionise.
I ja bih voleo da vidim 4-2-3-1 sa tranzicijom u 4-4-2. Definitivno ne bih voleo da vidim Nikolica kao jedinog napadaca.
Pre bih Miletica video u prvoj postavi, a Topica u rotaciji, mada mislim da ce se Topic prodati ovo leto.

Jovanovic hoce stopera, golmana i jos jedno krilo (?!?!?). Verovatno neko odlazi. Cenim da ce to biti Kabic.
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... osin-napad
Немања је постао трећи новајлија у црвено-белој опреми овог лета, пре њега уговоре с Новосађанима су потписали Радомир Милосављевић и Сенегалац Бертранд Ив Бараје. На питање, да ли је овим завршен његов ангажман на довођењу играча Јовановић је одговорио:

- Не! Ради се пуном паром и у наредним данима очекујем да завршимо договоре с голманом, штопером, а могуће је и још једним крилним играчем. Разговори о томе су у поодмаклој фази и надам се да ће успешно бити окончани.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Jel može NN da igra lažnu devetku? Trebaju nam dva dvometraša u odbrani, golman i to bi bilo to...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

gospodinFKV wrote: Wed Jun 15, 2022 1:01 pm
Turija wrote: Wed Jun 15, 2022 12:31 pm Ja NN vidim kao idealnog iza Vidakova, bar za pocetak, pa da se proveri kako to funkcionise.
I ja bih voleo da vidim 4-2-3-1 sa tranzicijom u 4-4-2. Definitivno ne bih voleo da vidim Nikolica kao jedinog napadaca.
Pre bih Miletica video u prvoj postavi, a Topica u rotaciji, mada mislim da ce se Topic prodati ovo leto.

Jovanovic hoce stopera, golmana i jos jedno krilo (?!?!?). Verovatno neko odlazi. Cenim da ce to biti Kabic.
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... osin-napad
Немања је постао трећи новајлија у црвено-белој опреми овог лета, пре њега уговоре с Новосађанима су потписали Радомир Милосављевић и Сенегалац Бертранд Ив Бараје. На питање, да ли је овим завршен његов ангажман на довођењу играча Јовановић је одговорио:

- Не! Ради се пуном паром и у наредним данима очекујем да завршимо договоре с голманом, штопером, а могуће је и још једним крилним играчем. Разговори о томе су у поодмаклој фази и надам се да ће успешно бити окончани.
Ili se možda otvorila neka prilika koja ne sme da se propusti? Svakako nismo mi baš toliko popunjeni na krilima. Odlaze Vukadinović i Bastajić, a došao je samo Baraj.
Sam Jovanović ćuti po pitanju prodaje igrača, a niko ni od novinara da se seti da ga pita za ponude.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Uh ljudi imam neki dobar osećaj da će biti seksi fudbala. Raspored je dobar do meča sa ciganima i treba u svaki meč maksimalno da se uđe i onda da se isprsimo ciganima. A vidim da i NN po rečima ima ambiciju i na titulu da krene :mrgreen:


Valjda su Bastajić i Matić na izlaznim vratima.
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

drago mi za dolazak nikolica. ukoliko rastavac ne planira da igra sa dva napadaca, jedan je visak. vidakovu i vukcevicu treba dati prostora u rotaciji
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Wed Jun 15, 2022 2:06 pm A vidim da i NN po rečima ima ambiciju i na titulu da krene :mrgreen:
Gde si to video, čuo?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Slanobarac

– U razgovoru sa predsednikom, sportskim direktorom i trenerom mogao sam da shvatim da Voša ima najveće moguće ambicije, a to je izlazak u Evropu. U prošloj sezoni Voša nije uspela da ostvari ciljeve, imala je neočekivane rezultate i ja se nadam da će ova sezona biti mnogo uspešnija. Verujem da će tim biti jači i da će Vojvodina biti konkurent i u borbi za titulu – izjavio je Nemanja Nikolić.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Sin čuvenog Marka Bata Carevića, srpskog domaćina, gradonačelnika Budve, privrednika i bivšeg predsednika FK Grbalj. A neko i napisa u komentarima da za golmana stiže neka ''crnogorska prevara''. :mrgreen:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Wed Jun 15, 2022 2:56 pm @Slanobarac

– U razgovoru sa predsednikom, sportskim direktorom i trenerom mogao sam da shvatim da Voša ima najveće moguće ambicije, a to je izlazak u Evropu. U prošloj sezoni Voša nije uspela da ostvari ciljeve, imala je neočekivane rezultate i ja se nadam da će ova sezona biti mnogo uspešnija. Verujem da će tim biti jači i da će Vojvodina biti konkurent i u borbi za titulu – izjavio je Nemanja Nikolić.
Tek sad mi je žao što Marko nije ranije preuzeo mesto SD pa da je upario Nikolića sa Đ. Ivanovićem. Kakav bi to bio tandem!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply