Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

slanobarac wrote: Sun Mar 19, 2023 10:13 pm Ko ovde govori o peharu?
Čovek reče da je on gajio ofanzivni fudbal. Eeeeeej ofanzivni fudbal? Sa centarforom Mrkaićem. Budimo ozbiljni. Njegov fudbal se nije mogao gledati. Trener ispod proseka lige.
U prvom delu objave sam napisao da je igrao defanizvno, a napadački potencijal sam prećutao baš zbog pomenutog centarfora. Utakmice nisu bile lepe za oko, ali rezultat je, uglavnom, bio prisutan.

Inače, gde je Mrka trenutno? U Borcu i dalje? :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Duplof wrote: Sun Mar 19, 2023 10:19 pm Inače, gde je Mrka trenutno? U Borcu i dalje? :)
Evo ti Mrka na 4:47 :mrgreen: :cheers:

Image
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Voja wrote: Sun Mar 19, 2023 10:26 pm
Duplof wrote: Sun Mar 19, 2023 10:19 pm Inače, gde je Mrka trenutno? U Borcu i dalje? :)
Evo ti Mrka na 4:47 :mrgreen: :cheers:

Drvo na FMu,drvo na terenu.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

Voja wrote: Sun Mar 19, 2023 10:26 pm Evo ti Mrka na 4:47 :mrgreen: :cheers:

Auu, hvala... :mrgreen: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

slanobarac wrote: Sun Mar 19, 2023 10:13 pm Ko ovde govori o peharu?
Čovek reče da je on gajio ofanzivni fudbal. Eeeeeej ofanzivni fudbal? Sa centarforom Mrkaićem. Budimo ozbiljni. Njegov fudbal se nije mogao gledati. Trener ispod proseka lige.
Jeste Mrka je bio centarfor ali sa koliko igrača smo dalazili u završnicu napada? A sada 5 igrača ne prelazi na protivničku polovinu bukvalno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

fare wrote: Sun Mar 19, 2023 10:54 pm
slanobarac wrote: Sun Mar 19, 2023 10:13 pm Ko ovde govori o peharu?
Čovek reče da je on gajio ofanzivni fudbal. Eeeeeej ofanzivni fudbal? Sa centarforom Mrkaićem. Budimo ozbiljni. Njegov fudbal se nije mogao gledati. Trener ispod proseka lige.
Jeste Mrka je bio centarfor ali sa koliko igrača smo dalazili u završnicu napada? A sada 5 igrača ne prelazi na protivničku polovinu bukvalno.
Argumenti su ti apsolutni hit. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Lalatovicev fudbal u drugom mandatu je bas bio los... ali pre svega zbog izuzetno limitirane ekipe. Zato je igrao na rezultat, a tecna igra je patila zbog toga.
Covek je i sa tom ekipom uzeo trofej, i treba biti zadovoljan. Ne mogu reci da je ispod proseka lige, jer bi to znacilo da bi vise od 50% drugih trenera sa tom ekipom tada uzelo trofej. A to bas i nije tacno... drugi treneri nisu uspeli uzeti ni pre ni posle toga, cak ni sa jacim ekipama.

Lalatovicev fudbal u prvom mandatu je bio lep, dopadljiv za gledanje. Konstantan presing smo igrali te sezone, cak smo bili na deobi prvog mesta do pred sam kraj polusezone ako se ne varam.
I to je fudbal koji ja licno volim, i kakav bih voleo da stalno igramo.

E sad njegov problem je to sto su mu konferencije za medije katastrofalne. Coveka je jako tesko slusati. Ponavlja jedne te iste fraze stalno, a cak i te fraze su glupe i besmislene. O politickim ispadima bolje da ne pricam.
Drugi njegov problem je sto mu nikad ni jedan stranac nije odskocio, tj pravio razliku. Naprotiv, stagnirali su svi stranci kod njega. Da li je samo imao lose strance ili ne ume sa njima, vreme ce pokazati.
I trece, on je i vise nego dobar trener za nasu ligu (setimo se da je sa Borcem iz Cacka bio drugi na tabeli posle pola sezone skoro. I to u periodu kada je u Borcu bilo najgore stanje u klubu). Ume izvuci najbolje od igraca (mada utisak je da su ga neki drugi treneri kod nas vec procitali, ali i to ce vreme pokazati). Ali, moj licni utisak je da nigde drugo van Srbije ne bi mogao uspeti. Mozda eventualno negde na istoku, ali na zapadu nikako. Zato smatram koliko god pravio solidne rezultate ovde, nikad nece mrdnuti iz ove lige.

I ne vidim neku poentu da se raspravlja o njemu. Gotovo je sigurno da nece (u skorije vreme) biti nas trener. A misljenja su podeljenja kod forumasa. Jedni ga gotive, drugi ga mrze. I to je to. Kada god se spomene ovde na forumu, pocne rasprava izmedju te 2 grupe forumasa. Bespotrebno.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Prosto rečeno, ne mogu da prihvatim apsolutno ni jedan argument da je on dobar trener. Trener koji je promenio desetak ligaša u zadnjih nekoliko godina samo zato što NIJE imao rezultata a ne što su se otimali o njega, nije prosek lige.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Моје виђење о контраверзном
Лалат има мотивациони квалитет, из сувог дрвета би извукао нешто. Тактички квалитет, упитно. Уме да уради анализу своје екипе и противничке али са каквим крајњим резултатом?
Први његов мандат имао је екипу доста квалитетнију од ове што сад имамо.
Други мандат имао је екипу из које би ретко ко играо у оној из првог мандата. Каријере тих играча нису нимало завидне данас. А ето са таквом екипом је узео куп црнима чија екипа би данас узела бод(ове) данашњој.
Тај куп је узео због првог квалитета који поседује.
Добар је да неког дављеника спаси испадања. Као што је Јокановић добар да уведе неког у Премијер лигу.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

I dalje se raspreda o jebenom Lalatoviću...i to još na topiku o treneru Vojvodine. Dokle više o toj spodobi?
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Red Marquis wrote: Mon Mar 20, 2023 2:19 am I dalje se raspreda o jebenom Lalatoviću...i to još na topiku o treneru Vojvodine. Dokle više o toj spodobi?
E pa vidiš koliko poštovalaca ima ta spodoba na ovom forumu. :frown:
Čim nešto zaškripi odmah krene priča o naj, naj, naj u istoriji Voše. :evil:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Ja sam mislio da je forum navijača Fudbalskog Kluba Vojvodina mesto gde svaki pravi navijač može da iznese svoje mišljenje ali definitivno NIJE. nećete me u skorije vreme čitati na forumu ......
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ne znam zbog čega bi se uvredio zbog pisanja nekog na forumu. Naravno da je dozvoljeno različito mišljenje. Ne zezaj da nekim bojkotom foruma ili slično...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

fare wrote: Tue Mar 21, 2023 9:22 pm Ja sam mislio da je forum navijača Fudbalskog Kluba Vojvodina mesto gde svaki pravi navijač može da iznese svoje mišljenje ali definitivno NIJE. nećete me u skorije vreme čitati na forumu ......
Opa.... volis vise Lalata nego drugare sa foruma? :mrgreen: Zezam se naravno. Drug teraj svoju pricu i uzivaj,ako se nekom i ne svidja ono sto sto mislis nije u redu da se ti nerviras oko toga,neka se nervira taj kome se tvoje misljenje ne dopada. Uh,kada bih ja tako gledao na stvari,forum bih napustio jos pre 20 godina :mrgreen: Meni se na forumu ne svidja jedino kada neko vredja i ponizava igrace,a sve ostalo... ne pogadja me nesto posebno. Sve u svemu,podrzavam te i ako ostajes,ali (poucen Turijinim odlascima :mrgreen: ) i ako odlazis... sta god da je u pitanju,tvoj je izbor :cheers:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Vidi @Vojo, ja sam se vracao na forum zbog forumasa, a privremeno napustao forum zbog stanja u klubu, igre i rezultata Vose. Medjutim, mnogi su napustili forum iz tog razloga i nisu se vratili . Nazalost.
A, uzgred, i ja sam mogao napustiti forum, jos pre 20 godina, zbog tvog pisanja, dok se nisam navikao :mrgreen: :cheers:

Tako da @fare, ne sekiraj se. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply