27. kolo: Vojvodina-Bezanija 3:2

van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Stara Garda wrote:Molim nekog iz uprave FK da odstrani vise onog tzv.oficijelnog spikera sa stadiona!!!

HVALA UNAPRED!
Nemoj da si tako na kraj srca,cica je ipak Vojvodinas,a i svaku utakmicu se slatko ismejem na utakmici :lol: :lol: !!!Lepo covek nama cestitao Bozic,ko je jos uradio nesto slicno :mrgreen: :mrgreen: ?A sto se tice tih penzionera,svaka njima cast,oni su ponos zapada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Evo ovako. Da odmah kazem da nisam odgledao ni jednu utakmicu ove sezone ali redovno citam sve forume i ne sumnjam u izvestaje ovih koji su gledali. Od izvestaja do izvestaja, od utakmice do utakmice, sve je u ritmu toplo hladno. Jednu utakmicu odigramo odlicno jednu uzasno. Na jednoj se igraci zalazu na drugoj su bezvoljni. Buac na jednoj odlican na drugoj neprimetan. Stosic cas u sredini cas na strani, Tadic malu igra malo ne... Panta isto... Malo brani Babalj a malo Brka...Prosto nista nije konstantno.
Ja mislim da kad se ovo sve sabere i oduzme vodi do samo jednog zakljucka. Brzic nije zadovoljio. Covek nije uspeo da napravi tim. Tacka. On nema, ne prvih 11, nema ni prvih 7-8 igraca. Imao je sansu u prelaznom roku, imao je dovoljno vremena da nesto uradi sa timom ali on to prosto nije uradio.
Da li je Brzic dobar strucnjak ne znam ali mislim da nije dovoljno dobar motivator i selektor. Igraci koji su dovedeni nisu nas pojacali a svi zajedno nisu uspeli da stvore timsku atmosferu.
Zbog svega ovoga mislim da se Brzicu treba dzentlmenski zahvaliti ODMAH posle poslednje utakmice ove sezone.
Pored toga, normalno je da se i direktoru tolerisu promasaji jedno vreme ali posle jos jednog trenera koji nije zadovoljio (na ovaj ili onaj nacin) i on treba da ode.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Nase utakmice sa Bezanijom kao i,dosadasnje, nije mi ni na kraj pameti da komentarisem.

Gledao sam samo zadnjih pola sata utakmice i ono sto sam mogao da primetim je po meni los konstantan pritisak Djurica i Pavicevica,i jos ponekih igaca na Brkica. Znam da je Brka ranije mnogo teze branio pod pritiskom i to bi trebao da zna i trener,ali i igraci,koji ne moraju kod svakog izletanja da se raspituju sta radi,kod svakog ispucavanja ne mora Djuric da odredjuje ko ce izvoditi...Neznam po meni golman,A POSEBNO kod nas, je mnogo teska i "neproporcionalna"(koliko dajes,a koliko dobijes) pozicija,koja donosi najvise kritika.Koliko smo puta bili svedoci ovde na foruma,da kad se izgubi nije podbacio tim, nego u vecini slucajeva su se kola lomila na treneru i golmanu.Pored svega toga Brkic je mlad golman sa nedefinisanim statusom i smatram da ovakvi pritisci mogli samo lose da utice na njegovu dalju karijeru.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Utakmica rezultatski vrlo zanimljiva zbog preokreta i zbog desavanja na zapadu, a sto se tice igre kao treca liga negde na zapadu. Dedica bije kisobranom neke likove u lozi, pa to je vrh :lol: :lol: :lol: Stamenkovic - covek pravio cirkus po ko zna koji put pored svoje klupe, sve on vidi, sve ofsajde i faulove, cak i one koji su na suprotnoj strani terena. To je neverovatno kakav on pritisak vrsi na sudije. Cak je uspeo i da se posvadja sa Rabrenom i da razmene socne psovke, ma strasno. Sudija pogubljen totalno, navlaci nama pa njima, strasno kakve su nam sudije u ligi.
Sto se tice pojedinaca. Stosica vec 4 prelazna roka prodajemo, ali bezuspesno sto i ne cudi jer sa ovakvom nonsalancijom na terenu i poluzalaganjem nece ni na leto da se proda. Sigurno je da mu je dosta Vose i Srbije, ipak ima 27 godina, ali je za to sam kriv. Nek' smrsa 5,6 kila, popravi kondiciju a samim tim i pozrtvovanost koja ga je nekada krasila, pa ce mozda i biti od njega neki igrac. Ja njega ne vidim na poziciji stopera, on je za mene bek, isuvise mi je neozbiljan na centralnom mestu u odbrani. Nema one jednostavnosti u odbrani koju poseduju Djuric i Nino kapiten. Pantelicu svaka cast, to su i navijaci znali da cene aplauzom pri njegovom izlasku sa terena. Ima 35 godina, zavrsava karijeru, a trci vise nego ceo nas vezni red zajedno(naravno izuzimajuci Popa). Pavicevic borben i uporan, Buac se trudio ali bez nekih vecih uspeha, imao 2, 3 lepe prilike ali je ocajan u zavrsnici bio. Tumbasevic je malo povezao odbranu u veznom redu svojim ulaskom, samim tim je i pomogao Popu i imao je jedno lepo prebacivanje lopte na drugu stranu spoljnom. Aleksic drugi gol, valjda je uprava dovoljna pametna da ga ne prodaje jos.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Nit manje,nit uzbudljivije utakmice :lol:
Evidentno je da je ljudima dosadio beogradski sljam,pa je isti proteran sa Karadjordja.Naravno ekipa 80+ je bila najaktivnija.Inace fudbal ko fudbal,nekvalitetan ali uzbudljiv.A tek pomocni kad je krenuo da se dere na 4. sudiju :lol:
P.S nisam znao da imamo toliko redara na stadionu 8)
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Zaboravih da pomenem njihovog igraca broj 8. Gari me je uzasno nervirao. Nije postojala ni jedna sudijska odluka na koju on nije reagovao mahanjem ruku i cupanjem svoje ionako retke kose...
POŠTO OBRAZ ???!!!
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

van der iV a.k.a Totti wrote:
Stara Garda wrote:Molim nekog iz uprave FK da odstrani vise onog tzv.oficijelnog spikera sa stadiona!!!

HVALA UNAPRED!
Nemoj da si tako na kraj srca,cica je ipak Vojvodinas,a i svaku utakmicu se slatko ismejem na utakmici :lol: :lol: !!!Lepo covek nama cestitao Bozic,ko je jos uradio nesto slicno :mrgreen: :mrgreen: ?A sto se tice tih penzionera,svaka njima cast,oni su ponos zapada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !!!
:lol: Hristos se rodi ! Vaistinu se rodi ! :shock: Boze, kakav kreten...

2 Milan - mislim da je igrac sa brojem 8 koji je pizdarao celu utakmicu : Milos Kolakovic bivsi igrac Vozdovca i OFK-e ali nisam 100% siguran
Come on you Reds!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

1892 wrote:2 Milan - mislim da je igrac sa brojem 8 koji je pizdarao celu utakmicu : Milos Kolakovic bivsi igrac Vozdovca i OFK-e ali nisam 100% siguran
JESTE, Miloš Kolaković.
Locked