Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Milan wrote:Ja sam u postu posle Bežanije napisao da je njihov crnac bolji od našeg...
Da,ali nas crnac je iz Ugande :wink:
Željko Brkić jedan je od nas!!!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Slazem se i ja da je dobar igrac ali je veliko pitanje ciji je on zapravo igrac i koliko bi procentualno bio nas ukoliko bi dosao!Cudno je uopste sto je takav igrac dosao u poslednjeplasirani tim u Srbiji i zato mi to sve vise smrdi na neki robovlasnicki odnos izmedju njega i nekog naseg "uglednog" menadzera!
Eto ako je verovati kuriru Ibrahim Some je igrac zvezde tj.Marka Miskovica koji je ustupljen Bezaniji tako da nista od njega!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ove zime smo pokupovali pola Bezanije,a nismo obratili paznju na napadaca Nenada Randjelovica.Mislim da bi nam u ovako neefikasnom timu on dobro legao.
Ranko ne dobija sansu u Rapidu i mislim da ne bi bilo lose ispitati mogucnost da se on vrati u klub.Naravno,jedino ako je zelja obostrana!
I onaj Prtenjak iz Lucana je dosta zanimljiv :wink:
Napred Voso!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Strasno je da smo imali apsolutno sve moguce uslove da napravimo NAJJACI tim u zemlji, a da je necijom greskom uradjen KATASTROFALAN prelazni rok...Vise nije moglo da bude opravdanje losa finansijska situacijia, jedino mozda globalno zagrevanje, negativne klimatske promene itd... :roll:

Doveli sve ekstra zvezde iz slavne bezanije, a oni (davljenici) dovedu dva stranca koja su za klasu bolja od mnogih nasih pojacanja!

Brzic je bio skaut premijer-ligasima...Otkrio Farfana, a dovode se pojacanja sa preporukama koje zaista ne prilice ozbiljnom klubu :!:

Samo da ne bude kao u Djoletovoj pesmi "Krivi smo mi sto smo cutali" :idea:
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Mislim da bi nam dobro dosao jedan spic kojeg sam posle duzeg vremena video na pregledu Telekom Prve lige Srbije. U pitanju je Aca Misini, dete Vojvodine, secam ga se dok je igrao za ELAN iz Srbobrana, strasno borben, dobar tehnicar, ima odlican osecaj za gol.

Inace sad igra za CSK iz Celareva, koji je pobedio Novi Pazar na svom terenu 3:0, on je postigao prvi gol, nazalost posle promasio penal, a strelac treceg pogotka je bio Sasa Dobric. :)
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Najpre dobrodoslica srbobrancu na forum,a sto se tice Misinija solidan je on igrac,po meni nema kvalitet za Vojvodinu ali i da ima njegovo misljenje o Vojvodini je gore nego Vekeljino!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ko prati i nasu I ligu neka obrati paznju na Dejana Savicevica( mladog napadaca Srema) i Karamatica iz Mladosti (A)...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Slazem se Dejane :) Ali pored njih ja bi voleo u Vosi videti i Milosevica iz Banata , Rendulica iz Cacka i Randjelovica iz Bezanije .. naravno pustiti samo one koji se nisu pokazali a ne opet najbolje..Pop Tadic Djuric itd itd..
srbobranac
Posts: 20
Joined: Thu Apr 17, 2008 9:26 am

Post by srbobranac »

Misini ponovo postigao gol. U pobedi protiv Sevojna bio jedini strelac na utakmici i tako doneo vazna tri boda ekipi iz Celareva. I dalje verujem da je dobar za Vosu, samo dok je on bio u Vosi tada su u prvi tim ulazili momci kojima je cale neko i nesto, a on je iz siromasnije porodice pa nikad nije ni dobio sansu.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

srbobranac wrote:Misini ponovo postigao gol. U pobedi protiv Sevojna bio jedini strelac na utakmici i tako doneo vazna tri boda ekipi iz Celareva. I dalje verujem da je dobar za Vosu, samo dok je on bio u Vosi tada su u prvi tim ulazili momci kojima je cale neko i nesto, a on je iz siromasnije porodice pa nikad nije ni dobio sansu.
A sad je drugacije...steta :!:
Napred Voso!
limanfkv
Posts: 2862
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

mihailov wrote:
srbobranac wrote:Misini ponovo postigao gol. U pobedi protiv Sevojna bio jedini strelac na utakmici i tako doneo vazna tri boda ekipi iz Celareva. I dalje verujem da je dobar za Vosu, samo dok je on bio u Vosi tada su u prvi tim ulazili momci kojima je cale neko i nesto, a on je iz siromasnije porodice pa nikad nije ni dobio sansu.
A sad je drugacije...steta :!:
Istina..Ta Misinijeva generacija,`84. cini mi se je bas upropastena...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

GRADJANSKI LIST wrote:Aleksić i Tadić ostaju i naredne sezone
Novinar: B. S., Fotoreporter:

U Vojvodini kao da ne znaju za predah i odmah posle Gojka Kačara, koji je izbio u prvi plan Herte, lansirali su Danijela Aleksića, za čije se usluge interesuju Inter i Mančester junajted, a nedavno se pod lupom menadžera našao i Dušan Tadić. Njegovu igru u duelu sa Partizanom snimao je Grashopers .

- Isto je sve kao ranije. Pa uvek su se za naše fudbalere zanimali veliki klubovi - počinje priču Cvetko Riđošić.

Kako navodi direktor novosadskih crveno-belih, mnogi su Vojvodini zimus zamerali, kada su je napustili Damir Kahriman, Nino Pekarić, Ranko Despotović i Gojko Kačar, ali...

- Evo, brzo smo sve uverili da se kod nas radi planski i zadržali smo treće mesto. Naš dugoročan cilj je da kroz evro-utakmice pomognemo rast naših talenata i sada nam predstoji drugo učešće zaredom u Kupu Uefe, u kome bismo sada mogli da dospemo do lige ovog eminentnog takmičenja, što bi bilo od i te kakve pomoći za razvoj naše najmlađe generacije prvotimaca.

Riđošić potom govori o interesovanju stranih klubova za Aleksića i Tadića, samo kako ističe, njima dvojici predstoji da u Vojvodini provedu barem još jednu sezonu.

- Jasno je, valjda, zbog čega. Hteli bismo da formiramo još jaču ekipu od ove za 2008/2009, kako bismo eventualno uradili još više nego u ovoj i prošloj sezoni, s tim što ćemo ipak morati da se rastanemo od nekog iz grupe prvotimaca u kojoj su Popović, Buač, Brkić... Pa i Vojvodina u najvećem delu egzistira kao i ostali klubovi, od prodaje - navodi Riđošić.

Direktor Vojvodine govori kako se na taj način ne bi mogli živeti da nije...

- Godinama već, decenijama, ovde radi fudbalska akademija koja ima najbolje uslove, ne samo u Srbiji, nego i šire. Nisu nam talenti, kakvi su Aleksić i Tadić ili pre njih Kačar, iskočili slučajno. Ne treba zaboraviti da kod nas, u vrhunskim uslovima rade isti takvi stručnjaci, vrhunski. Kada se sve to prožme, eto otkud predstavnika Intera i Mančestera, eto odgovora zbog čega su dolazili skauti iz Nemačke, a sada iz Švajcarske...



Srpska Herta

Riđošić je nedavno boravio u Berlinu, gde je razgovarao sa čelnicima Herte oko odigravanja prijateljske utakmice, o čemu je sporazum napravčljen prilikom Kačarovog transfera.

- Postoje veliki izgledi da ove godine Novosađani pozdrave uglednog bundesligaša i naše asove, Pantelića i Kačara. Ponosimo se Gojkom i zbog toga, ali i zato što je ponašanjem osvojio Berlince. Po svoj prilici, direktor Herte Diter Henes će nastaviti da sklapa poslove sa srpskim klubovima, jer je prezadovoljan učincima naših fudbalera, a kako mi se čini, sledeći na njegovom spisku je Ljubomir Fejsa, s kojim je, uostalom, letos pokušano da se napravi posao. .
User avatar
Milan
Posts: 4289
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

podbara wrote:
GRADJANSKI LIST wrote:Aleksić i Tadić ostaju i naredne sezone
Novinar: B. S., Fotoreporter:

U Vojvodini kao da ne znaju za predah i odmah posle Gojka Kačara, koji je izbio u prvi plan Herte, lansirali su Danijela Aleksića, za čije se usluge interesuju Inter i Mančester junajted, a nedavno se pod lupom menadžera našao i Dušan Tadić. Njegovu igru u duelu sa Partizanom snimao je Grashopers .

- Isto je sve kao ranije. Pa uvek su se za naše fudbalere zanimali veliki klubovi - počinje priču Cvetko Riđošić.

Kako navodi direktor novosadskih crveno-belih, mnogi su Vojvodini zimus zamerali, kada su je napustili Damir Kahriman, Nino Pekarić, Ranko Despotović i Gojko Kačar, ali...

- Evo, brzo smo sve uverili da se kod nas radi planski i zadržali smo treće mesto. Naš dugoročan cilj je da kroz evro-utakmice pomognemo rast naših talenata i sada nam predstoji drugo učešće zaredom u Kupu Uefe, u kome bismo sada mogli da dospemo do lige ovog eminentnog takmičenja, što bi bilo od i te kakve pomoći za razvoj naše najmlađe generacije prvotimaca.

Riđošić potom govori o interesovanju stranih klubova za Aleksića i Tadića, samo kako ističe, njima dvojici predstoji da u Vojvodini provedu barem još jednu sezonu.

- Jasno je, valjda, zbog čega. Hteli bismo da formiramo još jaču ekipu od ove za 2008/2009, kako bismo eventualno uradili još više nego u ovoj i prošloj sezoni, s tim što ćemo ipak morati da se rastanemo od nekog iz grupe prvotimaca u kojoj su Popović, Buač, Brkić... Pa i Vojvodina u najvećem delu egzistira kao i ostali klubovi, od prodaje - navodi Riđošić.

Direktor Vojvodine govori kako se na taj način ne bi mogli živeti da nije...

- Godinama već, decenijama, ovde radi fudbalska akademija koja ima najbolje uslove, ne samo u Srbiji, nego i šire. Nisu nam talenti, kakvi su Aleksić i Tadić ili pre njih Kačar, iskočili slučajno. Ne treba zaboraviti da kod nas, u vrhunskim uslovima rade isti takvi stručnjaci, vrhunski. Kada se sve to prožme, eto otkud predstavnika Intera i Mančestera, eto odgovora zbog čega su dolazili skauti iz Nemačke, a sada iz Švajcarske...



Srpska Herta

Riđošić je nedavno boravio u Berlinu, gde je razgovarao sa čelnicima Herte oko odigravanja prijateljske utakmice, o čemu je sporazum napravčljen prilikom Kačarovog transfera.

- Postoje veliki izgledi da ove godine Novosađani pozdrave uglednog bundesligaša i naše asove, Pantelića i Kačara. Ponosimo se Gojkom i zbog toga, ali i zato što je ponašanjem osvojio Berlince. Po svoj prilici, direktor Herte Diter Henes će nastaviti da sklapa poslove sa srpskim klubovima, jer je prezadovoljan učincima naših fudbalera, a kako mi se čini, sledeći na njegovom spisku je Ljubomir Fejsa, s kojim je, uostalom, letos pokušano da se napravi posao. .

Ovo su mi omiljeni delovi. Šta smo mi to planski uradili, majke ti. Da si zadržao ekipu do kraja sezone, mogao si se boriti za titulu. Nisi, nema veze, dobro si prodao (mogao si još bolje na leto). Jesi uradio nešto pametno sa tim novcima? Nisi...

A tek ovo "barem još jednu godinu"- aj dobro, za Tadića i razumem, ali prodati Aleksića pre 2010/2011 bi bio idiotizam!

Znači u sledećoj sezoni ćemo "eventualno", možda znate, ako nas usere, ako nam dozvole,pokušati da uradimo više nego u prošloj sezoni... More marš u pizdu materinu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Sta se nerviras,zato ima da ponudimo vukelji dozivotni ugovor,vratimo mj-a,i jos ako nas ukaki pa dovedemo nazad cuvenog igraca u belim kopackama,gde ce nam biti kraj! :D [/quote]
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Milan wrote:...ali prodati Aleksića pre 2010/2011 bi bio idiotizam!
Ne idiotizam, nego zlocin za robiju!!!
Post Reply