Kup Srbije 2022/2023

Locked
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Dragojlo »

Znam da većinu ljudi ovde neće biti briga za ovo, ali ja se odjavljujem i udaljavam sa ovog Foruma, posle dobrih deset godina..... Ne mogu više.... Da li ja jebeno sanjam da ovde ljudi priželjkuju da legitimno ponovljenu utakmicu tražimo da počnemo sa 0-2!?? Da se pod plaštom nekog izvitoperenog "gospodstva" ponižavamo i izigravamo nešto što NIJEDAN drugi Klub na svetu ne bi, koliko god isti zaista i bio gospodski!!???? Čoveče, pruža nam se prilika da protiv do juče omraženog "Trgovačkog" krenemo od nule i ispravimo greške od starta, a ovde zabrinjavajuć broj ljudi priželjkuje suludu ideju na našu štetu!?Pa ja stvarno ne znam da li na svetu postoji još makar jedan FK čiji navijači priželjkuju svoju mizeriju, da bi pokazali nekome da su "eto, drukčiji od ostalih".....
Ne pišem više na Forumu, uz voljeni Klub sam svim srcem pod svim okolnostima, i to je to... Svako dobro svima i laku noć.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

Ajde @Dragojlo ne seri (ništa lično ovo ne seri :cheers:) nego ostani i piši. Valjda je normalno da različito sagledavamo ovu i ostale sportske situacije. A i da vam kažem nešto iskreno i ja sam bio za to da im se da rezultat startni ali sad kad razmislim ma ko im bre j**e mater daj novi meč i da ih operemo. I mi nešto morališemo pred tim lažnim klubom. Ko ih j**e !

I još treba sad da nam morališu navijači dva kluba odnosno ostatak Srbije koji “jelte” navija za njih. j**e nam se daj nula nula ako propozicije tako kažu i da ih odvalimo !

Mi ovde ništa ne kršimo niti određujemo po pravilima već sledimo ista. Nije ovo do nas i ne zanima nas.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu May 18, 2023 12:41 am A i da vam kažem nešto iskreno i ja sam bio za to da im se da rezultat startni
Pritajeni zvezdas,uplasio se Vose u finalu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

@Dragojlo



:cheers: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by slanobarac »

Ohrabrujem @Dragojlo da istraješ u svojoj nameri. :mrgreen: Inače slažem se sa onim što si napisao.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Deep Purple »

@Voja
Ma ko će da se plaši ekipe u kojoj igra Jeličić, oprali bi vas lagano 3:0. Razbucali bi vas vaši Katai i Ivanić :D

Moramo da stanemo Vojo sa ovom zajebancijom banovaće me neko greškom :mrgreen:

Večerašnji pregovori i diskusija FSS-a, Čukaričkog i nas. :mrgreen:

Last edited by Deep Purple on Thu May 18, 2023 12:54 am, edited 2 times in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by ogi »

Neka se igra nova utakmica, ko im je*e mater. Kakvo davanje autogolova?? Onaj Badamosi ce nam opet strpati jedan ako ne dva u prvih pola sata. Tako da cemo opet biti na istom. I ne zelim plasman u finale Kupa jer tamo cemo skinuti gace ciganima kao i uvek. Ne treba mi da gledam jos jednu takvu epizodu.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Thu May 18, 2023 12:50 am Moramo da stanemo Vojo sa ovom zajebancijom banovaće me neko greškom :mrgreen:
Eto... upropasti covek cistu polukontru,a taman su nam se nacrtala 3 boda :mrgreen:
Ne znam,meni ovo desavanje danas bolje od bilo kakvog regularnog ishoda danasnjeg meca. I jos nas (ne mislim na klub,vec na tebe i mene) caste novim mecom sutra :mrgreen: Pobedili sutra ili izgubili,ova kisa je ispisala istoriju.Pamtice se ovo polufinale kako god da se zavrsi.

Ali meni je jedan momenat nestvaran nna forumu. Zasto svi toliko verujete u pobedu Cuke sutra? :oops: Ajd da verujemo u 3 u nizu ... 3 od sledece 3 da pobedimo :mrgreen: :cheers:

Imamo li pravo promeniti trenera do 15h,da izazovemo pozitivan sok? Dajte nam Sivica :mrgreen: :mrgreen:

Ili ce ovaj "tiket" od pre dve nedelje (post napisan posle pobede u Nisu - kup mec) jos da zivi :mrgreen:
Voja wrote: Thu May 04, 2023 10:57 pm Auuu kakvi nas mecevi cekaju do kraja sezone... Cuka,Zvezda,Tsc (mozda i po 2x) i Partizan. Dal smo danas gledali zadnju pobedu u sezoni ili? :mrgreen:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Radoye »

Voja wrote: Thu May 18, 2023 1:00 am Ali meni je jedan momenat nestvaran nna forumu. Zasto svi toliko verujete u pobedu Cuke sutra? :oops:
Zato sto "Nama idu na ruku svi rezultati osim nasih!" :deal: :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Mark Renton
Posts: 154
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Mark Renton »

Читаву сезону имају суђење на својој страни, са циганима играју пријатељске и сад би да изигравају поштење, ко о чему курва о поштењу...
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by vdn slaninar »

Ко је Чуки крив што дају брзо голове.Данас да их добијемо,бункер и на контру 1-0,нек цркну душмани.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Istocno stajanje »

Istocno stajanje wrote: Wed May 17, 2023 7:11 pm Mozda nas je kisa spasila :mrgreen:
Kazem ja :mrgreen:
A sada ozbiljno, ulog je ogroman, kakvi crni autogolovi, da li ste vi normalni? Kada bi se to desilo mene, kao i verujem mnoge, ne bi stadion Vose vise nikada video.
Ovo mora da da dodatni motiv da ih dobijemo, jer ce oni sigurno biti manje motivisani, da ne kazem skenjani.
Ne krsimo pravila, ne vidim problem.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by fare »

Cane wrote: Wed May 17, 2023 11:41 pm Matijašević je bezobrazni licemer, zna on vrlo dobro šta gde piše ali se sad pravi eto tobože silno začuđen. Eto neka bude konstruktivan i predloži u savezu da se to što pre promeni i niko se neće buniti u sledećoj sličnoj situaciji. Svakako njegov klub neuporedivo bolje stoji u savezu od nas, pa će mu predlog lako proći. Do tada neka se ne pravi lud, nije on baš neka moralna gromada da bi delio lekcije i lio ove krokodilske suze.
Naš bivši igrač :evil:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Rabba »

Kako se lako "gospoda" pretvore u navijače blizanaca. Bravo. Odavno pričam da gomila ljudi ovde navija za blizance prerušene u FKV. Vi ovaj sistem ne napadate da bi svima bilo isto, već zato što i nas ovaj sistem ne tretira kao trećeg blizanca. To gomilu boli. Da se onda lepo skinu maske, lepo da na sajtu piše: "Dom trećeg blizanca" i da prekinemo sa ovom šaradom.

Problem ponovljene utakmice upravo jeste sistem, taj na koji "lajete" kad u Topoli TSC ne dobije dva crvena u prvom poluvremenu, taj na koji vičete kad nas sudija ugrobari. Ali vi od tog istog sistema očekujete iste te benefite, da se poništi 0:2, svira neki nepostojeći penal... Ne ide tako "gospodo", da se jebete a da ne uđe. Morate jednom da shvatite(ili ne morate). Voši svaki benefit od ovog sistema smanjuje broj navijača. A povećava broj sendvičara na zapadu. I odaljava klub od prosečnog čoveka koji je zaljubljen u klub. Voša je različita baš zbog toga što nismo "oni". Pobede ne mogu povećati broj navijača, kao ni što ih ni porazi ne mogu smanjiti. Ono što može da smanji broj ljudi koji su uz Vošu je dekadencija u koju je klub ogrezao. Upravo zato je more ljudi neaktivno na ovom forumu. Kvalitetnih starih članova iz čijih je upisa izbijala ljubav prema klubu.

A vama "gospodo", ako je sadašnje stanje dobro, i ako je ovo put kojim klub treba da nastavi, onda ništa :lala:
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Marko93 »

Ja mislim da treba na tri dobijene da se igra do avgusta do avgusta pa nek pomere tu ligu evrope nek nas sacekaju
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 1/2 finala Kupa: VOJVODINA - Čukarički, sreda 18.30 (A2P)

Post by Istocno stajanje »

Ala ljudi lako upotrebljavaju rec "gospoda", a nemaju pojma sta to znaci. Po njima je gospodski da ne postujemo pravila koja odavno vaze i nismo ih mi sami doneli. Ionako su dali gol(ove) u neregularnim uslovima za igru.
P.S. Ako Cuka prodje u finale, igrace se najverovatnije na Karadjordju, cisto da imate na umu.
Locked