Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Meni se cini da ovim najvise visi Zukic, odnosno da ce recimo Zukic deliti minutazu sa UN-om, te da ce centralni deo veznog reda biti trougao Topic - Kajevic - U. Nikolic.
Po meni, jedno vise nego dobro pojacanje. On je meni Milosavljevic x1000. On je igrac kojeg smo trebali dovesti umesto Milosavljevica ako smo hteli da budemo konkurentni za tu borbu oko 2. i 3. mesta. Izuzetno sam u poslednjih par godina poceo da cenim te ''nevidljive'' igrace, cije poteze vidis i komentarises tek nakon sto pogledas highlightse oko gola, pa vidis da je neki tako Kajevic odradio 80% posla, da bi neki drugi upisali po asistenciju i gol.

Cukaricki njega nije prodao zato sto im ne treba. Cukaricki je njega prodao jer je dobio basnoslovne novce u Kini. Bio je standardan tamo do samog kraja. U Kini je od 27 utakmica cak 20 proveo svih 90 minuta na terenu. Pred kraj je bio i kapiten.
Isto, ako ne i gore, se ovde pisalo o Drincicu kad je dosao, pa smo dosli do toga da ga kujemo u zvezde. Samo lagano. Ovom timu treba takav igrac.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed Jun 14, 2023 10:40 am Cesto spominjete Lukica iz TSCa i uvek kada procitam njegovo prezime pomislim u sebi "taman da budemo ono sto je TSC bio pre 5-6 godina",a sada sa Kajevicem mi se javila ista misao,samo umesto TSC ubacujem Cukaricki. Ne znam sta da mislim,Kajevic na terenu izgleda kao Milosavljevic,dakle tu je,igra trci,al ga ne vidis. Licno ne volim takve igrace. Zamisljao sam da cemo dolaskom novih ljudi dobiti brzu,dinamicnu,atraktivnu Vojvodinu koja stremi samo ka napred,ciji je napad ostar kao vrh strele,medjutim... idemo natenane,sporo,u sirinu,od aut do aut linije... I posle 50 godina,Turija kada bude gledao intervjue Kataia,Pavkova,Sehovica... cudice se sto nas ljudi ne spominju
To što se dovede igrač koji je u jednom delu karijere igrao za jedne ili druge to nije da se vraćamo na nivo tih klubova već da su to kvalitetni fudbaleri. @gospodinFKV je lepo rekao nije njega Čukarički pustio zato što im nije bio potreban već zato jer je dobio prejak ugovor.


Milosavljević je klasičan razbijač igre i totalno drugačiji profil. Zapamti Vojo moje reči “zaljubićeš” se u Kajevića.
Jer je majstor fudbala i sve ono što ti voliš u fudbalu. Nije uopšte spor i trom sa loptom. Naravno nije sprinter niti taj profil veznjaka ali je jako, jako spretan sa loptom. On je bukvalno N.N da je vezni fudbaler samo što je Kajević i mnogo ozbiljniji i odgovorniji na terenu od Nikolića.

@Turija

Kajević je stvarno za naše uslove ozbiljan i proveren fudbaler. Gledao sam ga u x navrata uživo doduše pre x godina. Njemu godine ne igraju ulogu jer niti igra na motoriku niti na snagu. Samo glavom igra. Bukvalno fuzionisani Žoržinjo i Busketc za sirotinju. Uz takve igrače mladi naraštaji napreduju i diže se kvalitet ekipe. Dolazak Kajevića apsolutno podržavam, dobro sam upoznat sa njegovim kvalitetima.

Levonog plus vezni fudbaler takve lakoće u igri. Milina za gledati. U koliko U.N bude zdrav biće ovo ozbiljan tandem u veznom redu.

@gospodinFKV

Ja sam stekao skroz drugačiji utisak po meni je ovim dolaskom Zukić još sigurniji. Ne dovodi se ovaj profil da bi se uskratila minutaža Zukiću već kao direktna zamena za Topića. No, videćemo ovo je samo moje sagledavanje situacije. Meni deluje da će Miletić dobijati veću šansu i da će se rotirati sa Zukićem u veznom redu. Rajko će biti izmena u slučaju povreda i sl. A Kajević će da igra standardno.

Plus dolaskom Crnomarkovića a tu su još Traore, Vitas, Jeličić i Nemanja Ljubisavljević ja ne bih isključio mogućnost da Traore bude gurnut u vezni red pogotovo što je to probao i Batak u zadnjem kolu protiv Tsc-a doduše tek pred kraj utakmice. A postojala je ideja i kod Rastavca da ga gurne u vezni red.
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 14-06-2023

eto razresene dileme ko odlazi u veznom redu
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Deep Purple wrote: Wed Jun 14, 2023 12:11 pm
Plus dolaskom Crnomarkovića a tu su još Traore, Vitas, Jeličić i Nemanja Ljubisavljević
Надам се да Витас неће остати...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Transferi

Post by Istocno stajanje »

Jos jedan propali prelazni rok u najavi.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Kajević je, objektivno, dobar igrač. Da li je igrač za evropski iskorak? Ne znam, videćemo dodgodine. Ovaj mali broj izlaznih transfera me brine, puno je balasta za 2 odlaska. Mada nije im baš matematika na nivou, 2 igrača će biti puštena, a odlaze Topić, Simić i verovatno Kabić...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Rabba wrote: Wed Jun 14, 2023 12:53 pm Kajević je, objektivno, dobar igrač. Da li je igrač za evropski iskorak? Ne znam, videćemo dodgodine. Ovaj mali broj izlaznih transfera me brine, puno je balasta za 2 odlaska. Mada nije im baš matematika na nivou, 2 igrača će biti puštena, a odlaze Topić, Simić i verovatno Kabić...
Koliko sam ja shvatio dva igraca ce bita prodata,onda se tu Simic ne racuna jer ide za dzabe . Tako da ako ja dobro shvatam bice vise od dva odlaska s tim da cemo od tih odlazaka 2 igraca prodati ostali su oni kojima isticu ugovori
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Jun 14, 2023 12:11 pm Zapamti Vojo moje reči “zaljubićeš” se u Kajevića.

Gledao sam ga u x navrata uživo doduše pre x godina.
Ajd ti ispisem nesto,a ti me proveri :mrgreen:

Kajevic u sezoni 2016/17 je odigrao samo 8 celih (90 minuta) meceva za Cuku. Dao je 5 golova i to po gol Novom Pazaru,Backoj,Vozdovcu,Zvezdi i Napretku. Jedino protiv Napretka je njegov gol odlucio pobednika,protiv ostalih su bile goleade.
U sezoni 2017/18 15 celih meceva golovi Nisu i Spartaku po 1,Zemunu 2 i Vosi 1 za pobedu od gola razlike

sezona 2018/19 4 cela meca golovi Vozdovcu,Backoj,Spartaku,Zemunu,Radu i Proleteru.Ova zadnja dva su bili i pobedama jedan razlike

2019/20 6 celih meceva golovi po jedan Nisu i Spartaku,al na oba meca pobede od jedan razlike
2020/21 8 celih meceva golovi Pazaru 2,Macvi,Indjiji,Backoj i Proleteru (Backoj i Proleteru i pobedama jedan razlike)

Zakljucujem da dobijamo igraca koji tesko moze da izdrzi 90 minuta u nasoj ligi i od koga mozemo ocekivati golove (evo vam za kladionicu :mrgreen: ) Vozdovcu,Spartaku,Napretku,Pazaru i Nisu (Backa,Indjija,Rad,Macva,Zemun,Proleter su poispadali). Ok,nije lose,al sam mislio da pravimo tim za Evropu. Sto se Evrope tice,secam se da protiv Hamarbija igrao 60 minuta prvi mec i revans nesto malo manje
hvylarn wrote: Wed Jun 14, 2023 12:44 pm https://www.dnevnik.rs/index.php/sport/ ... 14-06-2023

eto razresene dileme ko odlazi u veznom redu
Nisam bas siguran koliko je Kajevic zadnji vezni,al ok :)
Image
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

„Драго ми је да сам у Новом Саду, у Војводини. Хвала људима из клуба што су ми указали поверење. Сигуран сам да ћу искуством и квалитетом да помогнем клубу да заједно остваримо зацртане циљеве. Када је реч о позицији у тиму, могу да играм и задњег везног, који је мало офанзивнији. Све зависи за шта се определи тренер и од његове идеје како да уђе у утакмицу, али могу да помогнем и офанзивно и дефанзивно“.
Firma kej
Posts: 181
Joined: Tue Apr 04, 2023 12:34 pm

Re: Transferi

Post by Firma kej »

Uvek sa tobom wrote: Wed Jun 14, 2023 12:45 pm
Deep Purple wrote: Wed Jun 14, 2023 12:11 pm
Plus dolaskom Crnomarkovića a tu su još Traore, Vitas, Jeličić i Nemanja Ljubisavljević
Надам се да Витас неће остати...
Priča se priča da Vitas neće biti pozvan na prozivku
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

povredio se na svakoj utakmici visokog inteziteta.. solidno odigra protiv slabijih protivnika, ostatak slabo ili zamena u prvom poluvremenu.
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Transferi

Post by FORD »

Ovo je vec zalosno. Jebem ti dan kad sam poceo da navijam za Vojvodinu.
Izvinite ali posle svih ovih godina ja vise nemam snage da gledam ovu Vojvodinu i ove iz uprave koji samo znaju da prodaju sve mlado sto valja, a sto se tice obecavanja kula i gradova za to su maistori.
Ali od svega je najbolje sto obecavaju pehare sezone 25/26. a dovode igrace od 30 godina i vise, svi oni ce biti u penziji do tad :) :) Tako se ne pravi sampionski tim.

Bas me ovaj Zbijic potseca na Palmu, i 2000 dinara za Forda da dodje na stadion. :) :)
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Што се тиче судбине играча којима истичу уговори за неколико дана, пре свих Вељка Симића, спортски директор Јовановић је недвосмислено одговорио да њему уговор истиче, да је он слободан играч и да може да потражи нову средину у којој би наставио каријеру.

Najzad malo lepih vesti iz kluba!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Slobodan igrac sklon povredama sa malo kondicije pa ovo je do jajaa u kombinaciji sa UN ,imacemo opciju na kladionici 2+povrede po utakmici :deal:
Post Reply