Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Znate kad bi cigani pristali da uzmu igrača od nas za 50 odsto od sledeće prodaje? A mi sve srećni zbog 20 odsto.

Ne treba im Kabić, ali klinac je, ubaciće ga pokoji put kao rezervu u Evropi i posle ga uvaljati za 2 miliona u neku Rusiju i mirni su i u plusu. Ne brinem se ja za njih, a i ko kaže da ćemo mi videti pare. Možda 200k a posle na idi mi dođi mi, ima da bude prebijanje novaca jer će nam opet uvaljivati neke svoje viškove. Tako da verujem da u klub neće ući 800k sigurno od ovog transfera.
Io odio Belgrado
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Transferi

Post by čeda_maraš »

Danas u Dnevniku Zbiljić kaže kako je veliki lokal patriota i da mu zbog toga često zameraju.Ako ovako izgleda lokal patriotizam onda bolje da nije.Neverovatno koliko je ovaj čovek pao u mojim očima.Puno vode će proteći Dunavom dok se na pojavi pravi lokalni patriota kao VELIKI BATA a uz to crnogorac,koji je pokazao šta je lokal patriotizam.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Bata je radio prvenstveno za svoj džep, ali Bata je i ulagao u Vojvodinu sa proekcijom da će mu se to vratiti višestruko. Pozitivno je i bilo to što je Bata bio alfa i omega u klubu i držao monopol nad svim. Nakon njega kroz klub su prolazile svakakve kreature, desetine možda i stotine ljudi koji su dolazili na kraći ili duži period, da uzmu na ovaj ili onaj način određenu svotu novca i da odu ostavljajući iza sebe metež i upražnjeno mesto za novog parazita.

Nogomania.rs dana piše da je obeštećenje za Kabića milion evra i 20%.
https://www.nogomania.rs/Vest/Uros-Kabi ... 0-000-evra
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Transferi

Post by meshtan »

Eeee Lane,Lane praviš mesta sinu...a prodaješ priču kao voliš Vošu ccccc
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Transferi

Post by slanina »

https://www.maxbetsport.rs/izabrao-vojv ... eo-451025/

Postaje sve zanimljivije, poznajem momka, došao je u klub kad je bila beda i sad kad smo tigrovi odlazi jedan iskreni slaninar. Ne znam šta je razlog ali očigledno se nešto dešava što mi ne znamo...
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Karlsson wrote: Thu Jul 20, 2023 4:52 pm Bata je radio prvenstveno za svoj džep, ali Bata je i ulagao u Vojvodinu sa proekcijom da će mu se to vratiti višestruko. Pozitivno je i bilo to što je Bata bio alfa i omega u klubu i držao monopol nad svim. Nakon njega kroz klub su prolazile svakakve kreature, desetine možda i stotine ljudi koji su dolazili na kraći ili duži period, da uzmu na ovaj ili onaj način određenu svotu novca i da odu ostavljajući iza sebe metež i upražnjeno mesto za novog parazita.

Nogomania.rs dana piše da je obeštećenje za Kabića milion evra i 20%.
https://www.nogomania.rs/Vest/Uros-Kabi ... 0-000-evra
Zurnal istu cifru pominje..
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Sa milion i 20% mi nismo napravili finansijski toliko los potez, jer tesko da bismo mogli na osnovu igara koje je pruzao da ga zavaljamo za mnogo vise. Bojim se da bi bilo kao Topic i Zukic stagnacija neka.

Ono sto boli je gde ide i nacin na koji ide.

Takodje mi deluje da ga mogu pogurati dobro tamo, da kroz par igara i tekstova njihovih medija postane novi C.Ronaldo licno. E sad tu mi sa procentoma mozemo da se nadamo da ce proci sto bolje i da dobijemo neato ili da kako cemo i raditi nadamo se krahu karijere :D

I dalje sve ovo pljujemo i zvalavimo, a pravu istinu ni na vidiku da imamo...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

U GATu danas protiv crnih najavljeni od naših Drobnjak, Kerkez(ništa od one nečije blistave alibi ideje da će se klub naplatiti od prodaje brata?), Kokanović i Kovačev.

Od ostalih igrača pod ugovorom Nikola Mirić(ne znate ko je?) će poslednjih 6 meseci ugovora sa nama provesti na pozajmici u zrenjaninskom Radničkom.

A danas sam u spisku igrača Radničkog iz Sremske Mitrovice pronašao Lukijana Abadžiju.
Last edited by Rabba on Thu Jul 20, 2023 5:55 pm, edited 1 time in total.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Meni se cini, da ce sve vise biti situacija da procenti od dalje prodaje ne budu u igri, jer ce sve vise igraca cekati da im ugovor istekne i budu slobodni? Jedino ce biti nekih novaca od procenata, ako igraci idu u Saudijsku Arabiju, na Bliski Istok, Rusiju i nesto malo na Daleki Istok?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Image

Kabić na media day-u?






Pa neka strada? Da bar poginemo kao ljudi.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

N13 wrote: Thu Jul 20, 2023 12:20 pm Cita se forum, cita...
https://www.butasport.rs/navijaci-vose- ... im-klubom/
Ladno ceo moj post prepisali od koga su dobili autorska prava :D
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Principijelno se slažem da ne treba prodavati igrače zvezdi, ali opet onda ne treba ni kupovati, a ne sećam se da se neko bunio kada smo doveli Radulovića pre koju nedelju.
Drugo, svaka čast tom dečku ako je zaista naš a ima stomak da ide kod tih go..na i okruži se svim tim smradovima. Ako mu se stvarno išlo, onda ga je i trebalo pustiti, a i mislim da je millka puno za njega obzirom koliko se (nije) pokazao.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Поледица је рекао суштину,иако ми овде сви избегавамо да спомињемо политику суштина је да је овде све политика,поготово фудбал јер ту има пара и навијача( бирача).Цигани владају Србијом,они чувају вођу,вођа чува њих,док се власт не промени,док се картели не пошаљу на робију,биће нам овако.Чисто иживљавање,црвени терор.Ми навијачи хоћемо да Збиљић њихов кадар покаже зубе свом газди,не иде тако,он је ту да извршава задатке,добиће своје следовање,своје место.Није Кабић тамо појачање,него је наше слабљење и понижење.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Кабић на медија деју и у ложи вечерас...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

fare wrote: Thu Jul 20, 2023 7:59 pm
N13 wrote: Thu Jul 20, 2023 12:20 pm Cita se forum, cita...
https://www.butasport.rs/navijaci-vose- ... im-klubom/
Ladno ceo moj post prepisali od koga su dobili autorska prava :D
Takođe. 'Di su naši novci? :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
Post Reply