Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Mare_Liman wrote: Mon Sep 04, 2023 4:29 pm https://youtu.be/zMx93tiU_KI

Која срамота, ставити на 0.5 или 0.25... Страшно шта се ради и поред преВАРА...
Realno nagazio ga je ali ne toliko jako da padne i das se svira penal,diskutabilno je to da belic vec poceo da pada a nije ni usao ni u 16m.Da sam ja sudija ne bih ovo svirao nijednom klubu.
Danas sam bas pricao o toj situaciji sa 4 drugara koji su grobari i ne mogu da verujem koliko su oni ograniceni,klasican komentar a firmas sta znas ti o tome...,8 na tabeli i tako slicno.Strasno
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Ovaj penal Belićev neka dobro pogledaju i neki naši, koji su ovde merili nivo crvenih krvnih zrnaca kod penala nad Malbašićem. U odnosu na ovo je bio za dva penala a ne jedan.
Što se tiče ove druge, crvene gamadi i njihovih transfera, nadam se da će ih ovakve stvari pojesti same iznutra jer ne vidim da je održivo na duži rok i pored sveg silovanja cele države koje se sprovodi za njihov račun.
Inače, sin od drugara mi reče da se sprema za njihov meč sa MC tako što namerava nabaviti dovoljan broj petardi i kresnuti po jednu bar za svaki gol koji daju Haland i drugari. Pa da bar čuju ove domaće izdajničke gube da ima nas koji se radujemo poniženju koje im evidentno sledi. Kad sam to čuo nešto sam se i ja zainteresovao gde ima da se nabavi tih petardi :mrgreen:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Jedan (ne više aktivan) član foruma je to imao kao dugogodišnju praksu u toku blizanačkih utakmica u Evropi. Odlična stvar. :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Juče je Spartaku u Lučanima ponovljen penal(golman odbranio) zbog ranijeg ulaska domaćeg igrača. Ista situacija i ovde(25. sekund) ali var se ne oglašava. Igrač br. 23 je već 2 m u šesnaestercu pre nego što Natho šutira. Sve više mi se čini da je Turija u pravu što se tiče var-a.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Radoye »

slanobarac wrote: Mon Sep 04, 2023 5:56 pm Sve više mi se čini da je Turija u pravu što se tiče var-a.
A jbg ja sam odmah rekao cim se pocela pominjati mogucnost da se VAR uvede kod nas da su to corava posla jer nije problem u tehnologiji nego u ljudima koji je koriste. U nasim uslovima VAR sluzi samo da potvrdi sudijsku kradju, i onda posle bude "sta se bunite kad je VAR presudio".
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

@Cane kada odu Tvorza i ekipa neće imati ni za sendvič, samo polako. Samo što će se tad ovi drugi razbacivati a ovog Izraelca ima da teraju gore nego ….. Zaboravite.

A mi koje smo sreće tačno drugi ima da završimo i nećemo imati garantovanu evropu :mrgreen:
Ove sezone je treća pozicija sigurnija i bolja od druge.

Nažalost mislim da smo i dalje peti ako se gleda kvalitet-konstrukcija tima u ligi ali mi je jedini optimizam Popović.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Na koja 4 tima misliš? cz, pa, tsc i čuka?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

:dance2:
slanobarac wrote: Mon Sep 04, 2023 6:46 pm Na koja 4 tima misliš? cz, pa, tsc i čuka?
Da ali mislim i da smo najveća nepoznanica od svih ekipa u ovom trenutku i ako se Čuka pojačava. Kod nas je najvažniji posao pred Popovićem jer mi sigurno imamo veći potencijal od onoga što pokazujemo. Moramo da dobijemo naredne dve jer Čuka i Tsc igraju protiv cigana. Da se sjednima bar izjednačimo na tabeli a za drugima da smanjimo jaz. I oni će biti ubrzo pod pritiskom i trošenjem zbog evrope i sig će makar malo izgubiti motivacije za domaće orvenstvo. U svakom slučaju biće zanimljivo.

Inače Bralić odigrao ceo meč za Osijek protiv Dinama.

Morate pogledati ovo…

Ne znam šta bih rekao ali i kod njih radi logistika ma šta ko rekao za ova dva penala.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

I dalje mi najjaci utisak taj stadion. Koliko nekvalitetan fudbal izgleda kvalitetnije kad je dobar stadion, akustika, trava i led reklame.
A fudbal nista puno nije kvalitetniji od npr nase utakmice u Lucanima nedavno, a kad ovako gledas, kao da su 2 razlicita sporta.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Pa to da stadion i to pun , ulepšava i samu igru možda je najbolji primer prvi meč Dubočice na svom stadionu .Dok sam menjao kanale ,naletim na to ,i nešto ne verujem da je nasa druga liga .Vidim piše mi gore ,al mi mozak nenaviknut i kaže mi ovo mora da je neka druga liga :) .
Sto se tice penala ,nekako prolazi opet ispod radara penal za zvezdu .Ja ne krivim samog sudiju na terenu ,njemu su iz var sobe puštali samo jedan ugao ,i to onaj iza i iz velike daljine .Tu se ne vidi da je Azemovic prvo loptu dirao pa onda posle zakačio igrača zvezde .To se najbolje vidi sa strane ,na snimku dole ,negde oko 6.10m ..

User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Mon Sep 04, 2023 6:54 pm :dance2:
slanobarac wrote: Mon Sep 04, 2023 6:46 pm Na koja 4 tima misliš? cz, pa, tsc i čuka?
Da ali mislim i da smo najveća nepoznanica od svih ekipa u ovom trenutku i ako se Čuka pojačava. Kod nas je najvažniji posao pred Popovićem jer mi sigurno imamo veći potencijal od onoga što pokazujemo. Moramo da dobijemo naredne dve jer Čuka i Tsc igraju protiv cigana. Da se sjednima bar izjednačimo na tabeli a za drugima da smanjimo jaz. I oni će biti ubrzo pod pritiskom i trošenjem zbog evrope i sig će makar malo izgubiti motivacije za domaće orvenstvo. U svakom slučaju biće zanimljivo.

Inače Bralić odigrao ceo meč za Osijek protiv Dinama.

Morate pogledati ovo…

Ne znam šta bih rekao ali i kod njih radi logistika ma šta ko rekao za ova dva penala.
Mislim da si precenio čuku. Ako oni budu ispred nas za to će biti direktno odgovoran trener.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
milancl
Posts: 495
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by milancl »

slanobarac wrote: Mon Sep 04, 2023 7:37 pm
Deep Purple wrote: Mon Sep 04, 2023 6:54 pm :dance2:
slanobarac wrote: Mon Sep 04, 2023 6:46 pm Na koja 4 tima misliš? cz, pa, tsc i čuka?
Da ali mislim i da smo najveća nepoznanica od svih ekipa u ovom trenutku i ako se Čuka pojačava. Kod nas je najvažniji posao pred Popovićem jer mi sigurno imamo veći potencijal od onoga što pokazujemo. Moramo da dobijemo naredne dve jer Čuka i Tsc igraju protiv cigana. Da se sjednima bar izjednačimo na tabeli a za drugima da smanjimo jaz. I oni će biti ubrzo pod pritiskom i trošenjem zbog evrope i sig će makar malo izgubiti motivacije za domaće orvenstvo. U svakom slučaju biće zanimljivo.

Inače Bralić odigrao ceo meč za Osijek protiv Dinama.

Morate pogledati ovo…

Ne znam šta bih rekao ali i kod njih radi logistika ma šta ko rekao za ova dva penala.
Mislim da si precenio čuku. Ako oni budu ispred nas za to će biti direktno odgovoran trener.
Slažem se. Mi ako ne budemo bar četvrti to je totalni neuspeh.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Deep Purple wrote: Mon Sep 04, 2023 6:54 pm :dance2:
slanobarac wrote: Mon Sep 04, 2023 6:46 pm Na koja 4 tima misliš? cz, pa, tsc i čuka?
Da ali mislim i da smo najveća nepoznanica od svih ekipa u ovom trenutku i ako se Čuka pojačava. Kod nas je najvažniji posao pred Popovićem jer mi sigurno imamo veći potencijal od onoga što pokazujemo. Moramo da dobijemo naredne dve jer Čuka i Tsc igraju protiv cigana. Da se sjednima bar izjednačimo na tabeli a za drugima da smanjimo jaz. I oni će biti ubrzo pod pritiskom i trošenjem zbog evrope i sig će makar malo izgubiti motivacije za domaće orvenstvo. U svakom slučaju biće zanimljivo.
Cuka trenutno gubi od Panceva 2 1 73 minut.
Od tsca smo 8 bodova udaljeni sto nije ni puno,nase dve pobede i njihov poraz od cigana eto nas na -5.
Ja i dalje mislim da su zvezda i partizan kvalitetniji i bolji od nas.Cukaricki je trenutno u velikom padu forme dok tsc zamerimo njihovu igru samo vise trce od nas i bolje se krecu te je za njih da daju gol 50% reseno.
Veoma je moguce da budemo na 3 poziciji na kraju,al videcemo.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Mare_Liman »

https://youtu.be/CXHppCm0j68

Каква асистенција Моглија код првог гола Железничара, штета што га нису наши ангажовали, бољи 2х од Бјековића, а вероватно и Лазаревића, а волео би да се врати сигурно... Добили би само на искуству и квалитету, брз, добар центаршут, генерално по свим скоро парамтерима бољи од обојица наших бекова и имали би одличан двојац свакако Лакићевић - Лазаревић не би имали проблем ни у случају умора, повреда и картона
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Mare_Liman wrote: Mon Sep 04, 2023 9:49 pm https://youtu.be/CXHppCm0j68

Каква асистенција Моглија код првог гола Железничара, штета што га нису наши ангажовали, бољи 2х од Бјековића, а вероватно и Лазаревића, а волео би да се врати сигурно... Добили би само на искуству и квалитету, брз, добар центаршут, генерално по свим скоро парамтерима бољи од обојица наших бекова и имали би одличан двојац свакако Лакићевић - Лазаревић не би имали проблем ни у случају умора, повреда и картона
По овом снимку имало се ту шта и видети. Било је и публике, драго ми је да Панчевци прате свој клуб.
Два гола Чукиних клинаца исто за похвалу.
Post Reply