Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

Ovo je liga u kojoj se sve zna unapred i stoga je najgora liga u okolini sve i da u njoj igraju Haland, Benzema i Mbappe. Najdosadnija liga, plus preglomazna sa najjadnijom infrastrukturom.
Io odio Belgrado
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by zukenp »

Pa kako da se ne zna kad nam je takva država .Kad se sredi to ,onda će biti bolje u svim sferama ..
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Red Marquis »

zukenp wrote: Mon Sep 18, 2023 2:18 pm Pa kako da se ne zna kad nam je takva država .Kad se sredi to ,onda će biti bolje u svim sferama ..
Naravno, samo sam hto da naglasim zašto je najgora liga u regionu. Džaba bilo kakav (ako ga i ima) kvalitet kad je takmičarski deo sveden na minimum i sve se rešava na stranačkim sastancima.
Io odio Belgrado
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by fare »

churguzijanac wrote: Mon Sep 18, 2023 1:17 pm
Voja wrote: Sun Sep 17, 2023 10:15 pm
Turija wrote: Sun Sep 17, 2023 10:13 pm

U pravu si. Vosi rezultati ekipa iz vrha tabele vise nisu vazni.
Oni treba da se fokusiraju na timove iz donjeg dela tabele.
A, sto se mene tice, vise ne moram da pogledam nijednu utakmicu domace lige, sto govori koliko me interesuju, posto je ovo prvenstvo za Vojvodinu zavrseno.
Ja gledam nas samo i moram priznati da sam veceras pogledao Radnik, jer sam znao da se nece skloniti. Od ostalih meceva u prvenstvu u ovih 7 kola mislim da nisam gledao nijedan mec vise, sem nas. Srozan nam je fudbal na dno. Po svim pitanjima
Ja eto mislim da nam fudbal nije na dnu, kolko je naša Voša na dnu.Liga takva kakva je, bolja je od svih u ex-Yu liga, pa i bugarske, a sigurno nije lošija od madjarske i rumunske.
Infrastruktura je krš teški.Navlači se za blizance, al uvek se navlačilo.Ali liga kao liga je sigurno bolja.Dokaz za to je kvalitet stranaca koji je ove godine nikad bolji plus povratnici kao što su Ljajic i Sulejmani koji su klasa igrači iako na zalasku karijere.
Gde se Sulejmani vratio?
Šćepović potpisao za Pazar Suma, Ljajić i Šćepović bogami lepa ekipa.
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Stavili su u tekst o povratnicima Vukanovića sa Ljajićem i Sulejmanijem u istu rečenicu. :roll:
Verovatno radi kakvog-takvog balansa između blizanaca.

Za mene su povratak Rosića i Bojovića u srpski fudbal veći događaj od povratka ovog anonimusa iz Gajdobre. Mada, raspitao sam se ovih dana, svi ga znaju u selu, čak i deca.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Stexman »

Jel moguce da necemo probati da ukrademo ovog Sulejmanija? Za ovu nasu ligu on je odlican igrac.
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Stexman wrote: Tue Sep 19, 2023 10:38 am Jel moguce da necemo probati da ukrademo ovog Sulejmanija? Za ovu nasu ligu on je odlican igrac.
+1
Био ми је веома добар у репрезрнтацији, одједном га нису звали а није да је неко био квалитетнији од њега у том периоду.

Гледам прошлу сезону, ми смо имали 4 пораза у 30 кола. У овој сезони смо скупили 3. Једино што може поправити утисак је да скупимо далеко више победа на уштрб гомиле нерешених из прошле сезоне. Можда се и оствари с обзиром да играмо више фокусирано ка нападу и ка голу више.
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by hvylarn »

Nemojte baš da se zalećemo, da su hteli, trebali su još prošle sezone. Već duže vreme ne igra, u pozamašnim godinama..
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by churguzijanac »

hvylarn wrote: Tue Sep 19, 2023 1:40 pm Nemojte baš da se zalećemo, da su hteli, trebali su još prošle sezone. Već duže vreme ne igra, u pozamašnim godinama..
Nama je trenutno potreban neko ko zna, godine su relativna stvar.
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by masterNS »

Ako tako gledas, mozda i deda od 80 godina zna kako, ali dzabe ako nema cime...
User avatar
churguzijanac
Posts: 2101
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by churguzijanac »

masterNS wrote: Tue Sep 19, 2023 5:15 pm Ako tako gledas, mozda i deda od 80 godina zna kako, ali dzabe ako nema cime...
Karikiraš.
Ima godina ko i Tadić, a tu ne bi pravio problem.
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by masterNS »

Pa nije bas za poredjenje. Tadic je igrao jako dobro i prosle godine, a Sulejmani nije ni igrao prosle godine.

S' druge strane, Tadic bi se vratio kuci.
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Ne mogu se godine porediti za svakog igraca.
Prvo, bitan je nacin zivota. Tadic zivi izuzetno sportski i disciplinovan zivot. Covek je definicija, zbog toga ce i njegova karijera nesto duze od proseka da traje.
Drugo stil igre. Tadic je tehnicar, asistent, mozak ekipe.
Sulejmani, sa druge strane, je motor. Njega su odlikovali brzina i eksplozivnost.
Iako smatram da takve igrace treba imati u ekipi, nazalost njihov 'radni vek' je kraci nego drugim tipovima fudbalera. Jednostavno, kada ti je brzina i eksplozivnost glavna karakteristika, tebi kraijera posle 30-te godine ide nizbrdo.
Evo licno tvrdim da je jedan Pirlo mogao do 42-43 godine da igra vrhunski fudbal, ali da Mbappe nece posle 32. godine da bude na prepoznatljivom nivou.
Jbg, ne moze se protiv biologije. Oduvek su karijere golmana i stopera trajale duze nego karijere ostalih igraca. Isto tako, karijere krilnih fudbalera su trajale najkrace.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

masterNS wrote: Tue Sep 19, 2023 6:11 pm

S' druge strane, Tadic bi se vratio kuci.
Од кад сам видео Љајића у Пазару, почео сам да размишљам о томе да ли ми можемо за 2 године да доведемо Тадића. Ако то нисмо у стању, једног од најбољег играча Србије икада, који је поникао у Војводини (и клубу из Тополе) треба нас угасити, још гора варијанта, а које се више прибојавам би било да одлучи да каријеру заврши у ТСЦ-у, ето колко су нас срозали, не само ова управа, него и претходне...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Post Reply