Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Transferi

Post by ultra komsa »

Jedva cekam da Pavkov pogne glavu ili aplaudira onim turskim konjanicima. Jbg, to je postovanje. A to sto je nosio majcu Pavkov on fire sve sa ds grbom u Djardinu, jbg, oprasta se. Nije hteo...
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Pa vi jos verujete u ono sto Zbijic kaze :shock: Samo gubite vreme razmisljanjem o tome koja su to dva igraca a kad dodje sledeci prelazni rok stize nova tura balvana
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

srkins wrote: Tue Sep 26, 2023 7:04 pm Pa vi jos verujete u ono sto Zbijic kaze :shock: Samo gubite vreme razmisljanjem o tome koja su to dva igraca a kad dodje sledeci prelazni rok stize nova tura balvana
Baš tako.
Možda jedino vrati NN-a :greenbutt:
Io odio Belgrado
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Ko je konkretno "balvan" imenom i prezimenom, od npr ovih novopridošlih prvotimaca!? Ajd, baš vi koji tako pričate, razotkrijte tu misteriju! Ko? Radulović? Mateus? Kajević? Bolingi? Campbell? Vukić? Guram? Ko!?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Mene recimo Vukić nije razuverio da nije balvan.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Dragojlo wrote: Tue Sep 26, 2023 10:34 pm Ko je konkretno "balvan" imenom i prezimenom, od npr ovih novopridošlih prvotimaca!? Ajd, baš vi koji tako pričate, razotkrijte tu misteriju! Ko? Radulović? Mateus? Kajević? Bolingi? Campbell? Vukić? Guram? Ko!?
Mene ni Radulović, Kajević, Kembel a ni Kajević nisu još ni u šta ubedili... Ni brat Bolingi iskreno... O Vukiću da ne pričamo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Rabba wrote: Wed Sep 27, 2023 12:21 pm
Dragojlo wrote: Tue Sep 26, 2023 10:34 pm Ko je konkretno "balvan" imenom i prezimenom, od npr ovih novopridošlih prvotimaca!? Ajd, baš vi koji tako pričate, razotkrijte tu misteriju! Ko? Radulović? Mateus? Kajević? Bolingi? Campbell? Vukić? Guram? Ko!?
Mene ni Radulović, Kajević, Kembel a ni Kajević nisu još ni u šta ubedili... Ni brat Bolingi iskreno... O Vukiću da ne pričamo.
On baš mora da te ubedi :mrgreen: Dobro, koliko smo ga i videli, daleko je on još od bilo kakve presude.
Io odio Belgrado
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... rac/462685

Zbiljo reaguj! Uklapa se po svim parametrima!
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Bukinac produžio ugovor do 2027.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

VošaNS wrote: Thu Sep 28, 2023 7:18 pm Bukinac produžio ugovor do 2027.
Znači da je sledeći za prodaju.
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Transferi

Post by Forza Voša »

Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 25, 2023 10:44 pm Мислим да је споменуо млађи од 29 год., Мијат Гаћиновић 28 година 8)
Ja bih pre rekao Kica Kosovic, on mi deluje koliko toliko realno za razliku od Gacinovica, Ranka Veselinovica, Marka Ilica, Nastica i ajd da kazemo Pankova (Srdjan Babic je apsolutno nerealan). Palocevic, Radoja, Meri, Aleksic, Medojevic, Covic, Matej Delac, Radovanovic, Planic su ipak malo stariji i ne upadaju u dati kriterijum iako verujem da i neke od njih vijamo za sledece leto posto je receno 2-3 bivsa igraca (Planic mi je tu apsolutno nerealan al neka je na listi).
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Forza Voša wrote: Thu Sep 28, 2023 11:53 pm Ja bih pre rekao Kica Kosovic, on mi deluje koliko toliko realno
Vid stvarno, ističe mu ugovor na zimu.
https://www.transfermarkt.com/nebojsa-k ... ler/184171
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

I ja verujem da je Kosovic, pogotovo sto je (ako sam dobro video) u Kini igrao sa Vukanovicem jedno vreme.
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Relativno skoro su bili slobodni on i Drakulić, baš u vreme kad su nama bile neophodne te pozicije. I pisao sam ovde da treba pokušati sa njima, možda u tom trenutku je Kosović bio nedostižan, ali sad možda i ne toliko. Napravio bi značajnu razliku na terenu kad bi došao.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Ne znam, meni je on nekako večiti talenat. Debitovao još kod Kize Milinkovića, to je bilo pre 13 godina. Mnogo pre Sergeja, Mijata, Ivanića na primer.

Ko je Drakulić?
Post Reply