Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Gde je onaj Tetek iz Redinga što se pominjao ovde? Možda bi bi bio okej kao zamena za Mateusa, pominjao se na kraju prelaznog roka, ali ipak ništa.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Periodično moram da apelujem na malo realnosti od forumaša. 2 miliona je plaćen Gordić pre 11 meseci. Gde je logika da nam ga poklone posle godinu dana? Pride, najveći transfer koji je Vojvodina u svojoj istoriji platila je 200.000.
VošaNS wrote: Wed Dec 13, 2023 11:01 am Gde je onaj Tetek iz Redinga što se pominjao ovde? Možda bi bi bio okej kao zamena za Mateusa, pominjao se na kraju prelaznog roka, ali ipak ništa.
Gugl zna. Alderšot Taun, Nacionalna liga.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

Rabba wrote: Wed Dec 13, 2023 11:17 am Periodično moram da apelujem na malo realnosti od forumaša. 2 miliona je plaćen Gordić pre 11 meseci. Gde je logika da nam ga poklone posle godinu dana? Pride, najveći transfer koji je Vojvodina u svojoj istoriji platila je 200.000.
VošaNS wrote: Wed Dec 13, 2023 11:01 am Gde je onaj Tetek iz Redinga što se pominjao ovde? Možda bi bi bio okej kao zamena za Mateusa, pominjao se na kraju prelaznog roka, ali ipak ništa.
Gugl zna. Alderšot Taun, Nacionalna liga.
Видим да је у другом плану, није одиграо ниједну утакмицу за Ломел ове сезоне.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Tetek je bio kod nas i trebao je da bude predstavljen. Mislim da je išao sa ekipom na Zlatibor ali nisam sto posto siguran ugl znam da je trenirao sa ekipom, procenjeno je da je i za njega i za nas najbolje da ode u Kabel dok se ne povrati fizički jer je sa fizičkom spremom kaskao dosta usled povreda za ekipom.

Pretpostavljam da on nije hteo u Kabel i da nije došlo do dogovora.
Last edited by Deep Purple on Wed Dec 13, 2023 11:58 am, edited 2 times in total.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

srkins wrote: Wed Dec 13, 2023 11:58 am https://hotsport.rs/2023/02/07/neverova ... novi-klub/ evo zasto decko nema utakmica
Какав пех, невероватно како се наши фудбалери повреде чим оду у иностранство.
User avatar
LIMAN
Posts: 223
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: Transferi

Post by LIMAN »

ДушанФ89 wrote: Wed Dec 13, 2023 1:06 pm
srkins wrote: Wed Dec 13, 2023 11:58 am https://hotsport.rs/2023/02/07/neverova ... novi-klub/ evo zasto decko nema utakmica
Какав пех, невероватно како се наши фудбалери повреде чим оду у иностранство.
Zato sto ih u nasoj ligi jako dobro spreme fizicki...
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

ДушанФ89 wrote: Wed Dec 13, 2023 10:42 am
slanobarac wrote: Wed Dec 13, 2023 12:05 am Jamkam je velika kiksara i to nam ne treba.
Како сад одједном киксара, кад га је велика већина одавде прижељкивала? Како год, што се тиче Гордића знам да је скуп, али ако хоћеш резултат онда мора и да се финансијски испрсиш, а не да се задовољаваш играчима из Јавора или Радника уз дужно поштовање према тим клубовима.
Dušane ovo je moje mišljenje o Jamkamu. Ne znači da je on loš igrač ali ume da "propliva" vrlo često. Ne bih ja pojačanja tražio u Srbiji a ni u ex Yu državama.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Jamkam može samo ako se pre njega dovedu korisniji igrači na drugim pozicijama i da nam ostane viška u budžetu. Igrači njegovog kalibra ima na svakom ćošku, kao i kod nas u ligi.
Gordića ni posle te povrede, pa i još godinu dana ne igranja ne bismo mogli da priuštimo. Možda na neku pozajmicu, da baš ne uspeju da ga uvale u neki od timova City grupe. Što je opet teško da se desi.
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

slanobarac wrote: Wed Dec 13, 2023 1:57 pm
ДушанФ89 wrote: Wed Dec 13, 2023 10:42 am
slanobarac wrote: Wed Dec 13, 2023 12:05 am Jamkam je velika kiksara i to nam ne treba.
Како сад одједном киксара, кад га је велика већина одавде прижељкивала? Како год, што се тиче Гордића знам да је скуп, али ако хоћеш резултат онда мора и да се финансијски испрсиш, а не да се задовољаваш играчима из Јавора или Радника уз дужно поштовање према тим клубовима.
Dušane ovo je moje mišljenje o Jamkamu. Ne znači da je on loš igrač ali ume da "propliva" vrlo često. Ne bih ja pojačanja tražio u Srbiji a ni u ex Yu državama.
Па пази могуће је, нисам баш нешто гледао Раднички ове сезоне.Њега сам навео јер видим да се већини форумаша свиђа. А за ово друго си потпуно у праву, све је то гологузија, једина појачања би могли да нађемо у близанцима ТСЦ-у и Чукаричком, евентуално Сума и Љајић из Пазара, али то је у овом моменту немогућа мисија.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Maki wrote: Tue Dec 12, 2023 9:16 am Nisam dugo čitao komentare na Mocartu, kad ono „prijatelj“ ostavio kako Ranko osim desnog beka i levog štopera traži i ovaj trojac (ako sam dobro skontao):

Aleksa Matić (21, DM) Voždovac
Milutin Vidosavljević (22, AM) Radnički 1923
Radivoj Bosić (23, LW) Javor
Vidosavljević dobar pratim već par sezona još dok je bio u Čuki :mafia:
icebaby
Posts: 56
Joined: Sun Jun 23, 2019 9:15 pm

Re: Transferi

Post by icebaby »

Citkam pomalo , i kao sto sam i ranije ..ranije ranije pisao..
Ne razumem ove rasprave , kao da je sve ok i da eto cisto je do transfera ili nzm ni ja pa eto bili bi bolji...ljudi ste bas toliko bolesni/coravi ?..kad vec moram tako..

A ako cemo samo hipoteticki onda se slazem sa likom koji je rekao da kakav Bosic Bosnic sta vec itd ... ko hoce da gleda regionalni kvalitet fudbala nek ide na klisu il ne znam...inace sto rece taj lik, osim ako vam ne smeta da budemo Javor ili Mladost.
Vojvodina je "ozbiljan" klub kome trebaju igraci koji imaju ime, takvih vise ovde realno nema... povratnika takodje nema jer bi u tom slucaju povratnici bili sada vec gledano bivsi cigani i grobari, osima ako nam to ne smeta, a ako nam ne smeta onda smo opet javor i mladost.
Sve u svemu u tom hipotetickom smislu mi nemamo nekih izbora.
Sto se klinaca tice , ja bih lako, nek budu tu u mali cigani i grobari ali da znaju da nikada nece igrati za prvi tim, a nek budu tu da popunjuju broj.
Ne moze se imati zamerka sa cigane ili grobare koji dodju posle kod nas,setimo se Mrdje npr ,kidao je na terenu, igrao je profi 100%. Al da se neko rodi ovde i trenira ceo balavi zivot u Vojvodini a da kaci slike govana , aj cao, u zivom kovcegu si kid. Ali.. to je taj hipoteticki svet koji se ovde NIKADA nece desiti.
hvylarn
Posts: 442
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jsa/469494

Ako se ne varam, bila je priča da smo hteli Ilića još pre nego što je otišao za Letoniju. Tužno je zaista da jedna tamo liga je poželjnija nego Vojvodina. Ruku na srce, onomad je dosta situacija bila nestabilnija u klubu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

hvylarn wrote: Fri Dec 15, 2023 3:20 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jsa/469494

Ako se ne varam, bila je priča da smo hteli Ilića još pre nego što je otišao za Letoniju. Tužno je zaista da jedna tamo liga je poželjnija nego Vojvodina. Ruku na srce, onomad je dosta situacija bila nestabilnija u klubu.
Opet se vraćamo na priču o budžetu nažalost verovali ili ne a ja to ovde ponavljam kao papagaj mi plaćamo smešne cifre a ovde ljudi vade ugovore nekih fudbalera i čude se kao da su neke ne znam koje cifre. Jesu ako gledamo u odnosu na zarade ljudi srednje klase ali ako gledamo na nivou fudbala jako tanki stojimo.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Deep Purple wrote: Fri Dec 15, 2023 5:40 pm
hvylarn wrote: Fri Dec 15, 2023 3:20 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... jsa/469494

Ako se ne varam, bila je priča da smo hteli Ilića još pre nego što je otišao za Letoniju. Tužno je zaista da jedna tamo liga je poželjnija nego Vojvodina. Ruku na srce, onomad je dosta situacija bila nestabilnija u klubu.
Opet se vraćamo na priču o budžetu nažalost verovali ili ne a ja to ovde ponavljam kao papagaj mi plaćamo smešne cifre a ovde ljudi vade ugovore nekih fudbalera i čude se kao da su neke ne znam koje cifre. Jesu ako gledamo u odnosu na zarade ljudi srednje klase ali ako gledamo na nivou fudbala jako tanki stojimo.
Tacno tako.
Vise puta ljudi na forumu pisu taj i taj ima platu 10.000 evra, to je puno, ne vredi toliko.
Ali nismo svesni da 10.000 eura samo nama deluje puno koji radimo obicne poslove u drzavi gde je prosek manje od 1000 eur.
Plata od 10.000 eur za fudbalera danas je konkurentna samo ovde, nazalost.
U ostatku Evrope to je nista. Cak i u ligama koje kvalitetom nisu iznad nase.
Jednostavno zato fudbaleri pre biraju da igraju u Finskoj, Slovackoj, Kipru, drugoj portugalskoj ligi nego kod nas.
Post Reply