Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Vladimir
Posts: 125
Joined: Sun Aug 21, 2016 9:35 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vladimir »

Može doći i Gvardiola, nema velikog pomaka dok je ovakve uprave. Mnogo tu ima raznih struja i koje kakvih interesa da bi trener radi sam svoj posao.
Телеп
VošaNS
Posts: 901
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eca/470174
Lalatović, Mitrović, Dambrauskas u najužem krugu.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

VošaNS wrote: Sat Dec 23, 2023 5:17 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eca/470174
Lalatović, Mitrović, Dambrauskas u najužem krugu.
Jebes mi sve ako ovo nisu prepisali odavde sa foruma. :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

VošaNS wrote: Sat Dec 23, 2023 5:17 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eca/470174
Lalatović, Mitrović, Dambrauskas u najužem krugu.
Mitrovic i Dambrauskas bi bili pun pogodak.

Ako neko bude od njih dvojice treba biti zadovoljan.

Ugovor na 2 godine i udri.


@Radoye hteo sam napisati isto,neka samo nek se cita forum.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

VošaNS wrote: Sat Dec 23, 2023 5:17 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... eca/470174
Lalatović, Mitrović, Dambrauskas u najužem krugu.
Ne bih ja ovo previše shvatao ozbiljno. Mozzart je svojevremeno pisao i za Tumbakovića da je to gotova stvar, ali se stvar ipak svela na Ranka, a da ne pričamo o nekim igračima...

Ne možemo na miru uživati ni u praznicima kao ljudi, svaki put strepim kakva vest će me dočekati čim otvorim neki portal ili forum. :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Duplof wrote: Sat Dec 23, 2023 6:10 pm Ne možemo na miru uživati ni u praznicima kao ljudi, svaki put strepim kakva vest će me dočekati čim otvorim neki portal ili forum. :mrgreen:
Sa jedne strane je tako, a sa druge jbg znamo da sta god da se dogodi da ce sve biti isto kao i da se nije dogodilo. Zivimo u danu mrmota bez mogucnosti da se iz njega pobegne, stvari nepromenljivo idu svojim tokom bez obzira ko sedi na klupi, kojih 11 je izveo na teren a sve vise i ko sedi u foteljama prestaje da ima uticaj na razvoj situacije... :frown:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Radoye wrote: Sat Dec 23, 2023 8:49 pm
Duplof wrote: Sat Dec 23, 2023 6:10 pm Ne možemo na miru uživati ni u praznicima kao ljudi, svaki put strepim kakva vest će me dočekati čim otvorim neki portal ili forum. :mrgreen:
Sa jedne strane je tako, a sa druge jbg znamo da sta god da se dogodi da ce sve biti isto kao i da se nije dogodilo. Zivimo u danu mrmota bez mogucnosti da se iz njega pobegne, stvari nepromenljivo idu svojim tokom bez obzira ko sedi na klupi, kojih 11 je izveo na teren a sve vise i ko sedi u foteljama prestaje da ima uticaj na razvoj situacije... :frown:
Tako je Radoye.
Zato, komotno, opustite se. Od ozbiljnih trenera nece doci nijedan. Dovoljno je da pogleda jednu nasu utakmicu i kako je prosao Obama i sve mu je jasno.
To sto je Dambrauskas radio u Splitu, iako je Hajduk daleko od Hajduka u exYu, ne znaci da bi radio i u Vosi, jer mi smo danas miljama daleko i od takvog Hajduka.
A, recimo, sa tim, ekstra favorizovanim, Hajdukom u exYu, mi smo kuci od 40 utakmica imali 18 pobeda, 11 neresenih i 11 poraza i pozitivnu gol razliku 59:43. Losi smo bili u Splitu, 6 pobeda, 9 neresenih i 23 poraza ( utakmice gde su penali odlucivali nisu uracunate) i gol raziliku 33:74.
Tako da, bez uzbudjenja. Lalat nam je najverovatniji :mrgreen:
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Izgleda da su Lalatovic i Vojvodina neizbezni duo svugde se spominje.

Znamo svi da od Lalata sada nema nista covek je u Subotici i sasvim mu ok ide.

Nama treba nova krv koja nije imala dodira sa nama.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

rykerfcv wrote: Sat Dec 23, 2023 10:41 pm
Izgleda da su Lalatovic i Vojvodina neizbezni duo svugde se spominje.

Znamo svi da od Lalata sada nema nista covek je u Subotici i sasvim mu ok ide.

Nama treba nova krv koja nije imala dodira sa nama.
Sa novim uspehom stvoriće se i novi duo.
Nova krv - potpuno se slažem.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Duplof »

@Radoye @Turija

Svesni smo svi da konstantno kružimo i da ćemo teško skrenuti na pravi put. Ali takvi smo mi Slaninari, večito se nadamo tom novom i ispravnom koraku kojeg neki čekaju decenijama, a bogme neki i ceo život :)
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

I da dođe Dambrauskas to nama neće ništa doneti ako čovek ne bude imao slobodu u izboru akvizicija, ako će MJ da dovodi Savićeviće, Kosoriće i sl i da se stalno vrtimo u krug, šta će nam onda Dambrauskas.

Ako budemo ikako uspeli da ga “zajebemo” da dođe kod nas onda mora i temeljno da se radi i da se iskoristi potencijal i znanje tog čoveka. Niko ne može ništa da napravi bez odgovarajućih uslova.
Rakovac
Posts: 132
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Zoran Vasiljević ili Zoran Grujić. Šta njima fali ? Na njih su svi zaboravili a naši treneri u koje smo se ranije i kleli. Mladi, vredni, sistematični ... Kakav crni litvanac, nama treba neko ko poznaje naš fudbal i Vojvodinu.
Svi znaju za staru priču kada je Osim odlazio iz Partizana pitali ga Ivice koga da dovedemo posle tebe i nabrajali neka ne znam ni ja kakva imena a on njima rekao da li ste normalni, uzmite Tumbakovića trenera podmlatka, biće vam bolji od svih ovih što ste mi nabrojali izvikanih. Oni ga poslušali i nisu se pokajali.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Dec 24, 2023 10:57 am
Samo da dodam za one kojima bi znacilo,a mozda nisu upuceni. Ispod videa kliknete na zupcanik tj. settings pa na subtitles pa na auto-translate i izaberete jezik na kom zelite da citate prevod. I posle ako zelite prevod videa samo drzite ukljuceno cc na videu. Inace u podesavanjima moze da se podesi i boja slova, velicina i jos nekoliko parametara. Eto cisto da pomognem i na ovaj nacin
Image
Post Reply