Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Transferi

Post by ДушанФ89 »

rykerfcv wrote: Tue Jan 02, 2024 11:21 pm Ako se sportskom direktoru uruci otkaz ove godine,to bi bio najbolji potez koji moze da se desi za ovaj klub.

meshtan wrote: Tue Jan 02, 2024 11:20 pm Lane opet ucenjuje (tvrdi pazar) klub da ce odvesti sina u zvezdu jer ima malo minuta u prvom timu... isto kao i pre dve godine kad je pretio gruji sa partizanom da skloni dva reprezentativca jer mu mali nije mogao biti najbolji u generaciji

Tamo ce se jos vise nadigrati :mrgreen:
Правиће друштво Кабићу на трибинама, док их не пошаљу у Графичар.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Tue Jan 02, 2024 11:18 pm
Deep Purple wrote: Tue Jan 02, 2024 10:54 pm @Rabba gore iznad je polu-informacija
Zahvaljujem, iskreno.

Da li bi mogao da podeliš ime skauting akvizicije, ukoliko imaš ime?
Mislim da znam o kome je reč ali ne bih baratao licitacijom, čim saznam provereno podeliću, mislim da je jedan naš bivši fudbaler.


@meshtan

Čuo sam i ja nešto slično pre malo više od mesec dana i to da je Marin lično bio sa Lanetom ali to nije bio uopšte proveren izvor već više rekla kazala.

Oko recimo nekog dovođenja igrača tako neke polu-informacije mogu da podelim ali oko ovako nekih škakljivijih tema ne volim da delim nešto što nije pouzdano.

@Vatroljub

Deluje zanimljivo, pogledaću malo detaljnije ali već vidim jednu stavku koja nam ne ide na ruku i ne verujem da će on uopšte napuštati Nemačku.
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Tue Jan 02, 2024 10:54 pm E pa ovako nisam hteo da pisem informaciju po informaciju, čekao sam malo više da ih imam na gomili pa da ih podelim.

Situacija u klubu je sledeća, isplaćeno je preko 75% celokupnog dugovanja, klub godinama nije bolje stajao finansijski.

Grad zateže rekonstrukciju, nema to ništa sa klubom i mi se tu kao klub ništa ne pitamo i zato se kasni ali bi trebalo da se situacija ispegla.

U klubu su svesni velike greške u vezi blokiranja komentara i žele da rade na tome da se približe navijačima i da ispeglaju celu situaciju svesni greške i načinjene štete.

Online shop će ove godine krenuti sa radom.

Kreće organizovanje našeg shopa u gradu (nije poznat datum), sa Murke shopom nije ozbiljna organizacija i klub će sa online shopom i prodavnicom preuzeti sve na sebe.

Kontigent odnosno broj dresova i artikala nije problem.

Tek će se ozbiljno raditi na marketingu.

Pojačan je skauting tim.

Mnogi ljudi koji su bili u klubu, više ne rade.

Maradona i nova akvizicija u skauting timu imaju odrešene ruke oko dovođenja pojačanja. Novi član skauting tima je radio u jednom velikom klubu isto iz okruženja.

Odigraće se velika prijateljska utakmica povodom jubileja sa jednom ekipom sa kojom delimo određenu istoriju i možda povratimo davno izgubljene prijateljske odnose sa njima. Na veliko zadovoljstvo su prihvatili.

Pregovara se sa dva reprezentativca iz okruženja (nisu ex-yu republike), možda dođe jedan ili dva reprezentativca iz ex-yu republika (nisu iz iste).

Ovo je najkraće moguće napisano. Detaljnije informacije u vezi pojačanja nemam.

Kada budem mogao nešto više i detaljnije da podelim sa vama, to ću i uraditi. Za sad stvarno ne znam ništa više oko transfera.

@Rabba gore iznad je polu-informacija, moja je greška što sam tako okačio samo link, išao sam na posao i samo na brzinu podelio.
Deep samo pozitivu stvara… 💪😁
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Deep Purple wrote: Tue Jan 02, 2024 10:54 pm E pa ovako nisam hteo da pisem informaciju po informaciju, čekao sam malo više da ih imam na gomili pa da ih podelim.

Situacija u klubu je sledeća, isplaćeno je preko 75% celokupnog dugovanja, klub godinama nije bolje stajao finansijski.

Grad zateže rekonstrukciju, nema to ništa sa klubom i mi se tu kao klub ništa ne pitamo i zato se kasni ali bi trebalo da se situacija ispegla.

U klubu su svesni velike greške u vezi blokiranja komentara i žele da rade na tome da se približe navijačima i da ispeglaju celu situaciju svesni greške i načinjene štete.

Online shop će ove godine krenuti sa radom.

Kreće organizovanje našeg shopa u gradu (nije poznat datum), sa Murke shopom nije ozbiljna organizacija i klub će sa online shopom i prodavnicom preuzeti sve na sebe.

Kontigent odnosno broj dresova i artikala nije problem.

Tek će se ozbiljno raditi na marketingu.

Pojačan je skauting tim.

Mnogi ljudi koji su bili u klubu, više ne rade.

Maradona i nova akvizicija u skauting timu imaju odrešene ruke oko dovođenja pojačanja. Novi član skauting tima je radio u jednom velikom klubu isto iz okruženja.

Odigraće se velika prijateljska utakmica povodom jubileja sa jednom ekipom sa kojom delimo određenu istoriju i možda povratimo davno izgubljene prijateljske odnose sa njima. Na veliko zadovoljstvo su prihvatili.

Pregovara se sa dva reprezentativca iz okruženja (nisu ex-yu republike), možda dođe jedan ili dva reprezentativca iz ex-yu republika (nisu iz iste).

Ovo je najkraće moguće napisano. Detaljnije informacije u vezi pojačanja nemam.

Kada budem mogao nešto više i detaljnije da podelim sa vama, to ću i uraditi. Za sad stvarno ne znam ništa više oko transfera.

@Rabba gore iznad je polu-informacija, moja je greška što sam tako okačio samo link, išao sam na posao i samo na brzinu podelio.
Хвала пуно Дееп на информацијама.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

Tbh, ovaj deepov post ne donosi neke informacije, deluje mi uglavnom kao prazna priča. Neke moje instant misli:
Svesni greške oko blokiranja komentara = odblokiraj
Online shop će ove godine krenuti sa radom = Imaju 12 meseci fore, zaboraviće se do tada
Pravi shop = nije poznat datum, znači ništa nije urađeno
Tek će se ozbiljno raditi na marketingu = ovu rečenicu slušam od kako navijam za Vojvodinu
Pojačan je skauting tim = ko je uopšte skauting tim i zašto je to tajna?
Mnogi ljudi više ne rade u klubu = koji, koje pozicije?
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Marko je doveo Zorana Kuntica da radi skauting i imaju odresene ruke.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

MiSmoFKV! wrote: Wed Jan 03, 2024 2:12 am Tbh, ovaj deepov post ne donosi neke informacije, deluje mi uglavnom kao prazna priča. Neke moje instant misli:
Svesni greške oko blokiranja komentara = odblokiraj
Online shop će ove godine krenuti sa radom = Imaju 12 meseci fore, zaboraviće se do tada
Pravi shop = nije poznat datum, znači ništa nije urađeno
Tek će se ozbiljno raditi na marketingu = ovu rečenicu slušam od kako navijam za Vojvodinu
Pojačan je skauting tim = ko je uopšte skauting tim i zašto je to tajna?
Mnogi ljudi više ne rade u klubu = koji, koje pozicije?
Pa upis sam skratio koliko sam mogao, ne mogu da podelim detaljnije ako sve detalje nemam, znam recimo u vezi pojačanja još neke informacije ali je to još uvek tanko da bih mogao i zagonetku da napravim kada ne znam ni ja ko su ti igrači. Da kažem iz kojih su država pa da krenemo sa licitacijama je glupo jer ni sam ne znam koje su pozicije a ne nešto više. Nije mi cilj da pišem samo da bih pisao, mogao sam ja ovo i da ne podelim ali eto čisto neki kratak rezime onoga što sam čuo. Dovoljno je što sam i podelio da će biti dva reprezentativca najverovatnije koja nisu iz ex-yu republika i što su dva iz ex-yu ali nisu iz iste države, znači ako se pratilo šta se piše na temi i ko se spominjao onda ipak može da se rezonuje i da se zna da je neko otpao.

Znam neke stvari oko finansija ali to ljude ovde ne zanima, čuo sam i da sa nekoliko menadžerskih kuća isto klub decidno ne radi i neće dovoditi njihove igrače jer nisu bili uopšte korektni prema klubu, da Maradona konačno ima novca da radi i da ima odrešene ruke i da su naredna dva prelazna roka ona u kojima ima uslove da radi i da treba da pokaže da li zna ili ne zna.

A oko ljudi to su neki koji su bili deo tima koji je savetovao u vezi sa odlukama i imali dovoljno uticaja na odluke, ne znam ko su i u vezi toga bi trebalo da se više zna uskoro.

Forum se itekako čita i dobro znaju kako mi odnosno navijači razmišljamo.

Postavi se i u moju situaciju, ja sam se ovde nekoliko puta izleteo pa nije ispalo tako kako sam napisao. Ne želim da izgleda kako obmanjujem jer mi to nije namera a to ste do sad mogli da shvatite.

Ja znam sigurno da nisam jedini aktivan član na forumu koji ima informacije a opet sam jedan od retkih ko ih podeli.

Evo @Ernesto je podelio da je Kuntić u pitanju, ja sam znao da je neko ko je radio u Ferencvarošu kao skaut pa sad kada udjem na TM u vezi njega to ne piše tako da ja nisam mogao da guglam da znam da je to on. Znao sam da je neko ko je u Tsc-u bio na nekoj većoj poziciji pa prešao kod nas i da je bio nekad kod nas u klubu. Ne saznam ja uvek decidno ime i prezime.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Znači otpao je jedan od crnogorskih reprezentativaca Savićević ili Kosović. Koliko vidim prvi je bez kluba, a za drugog još stoji da je u svom klubu iako im je obojici isticao ugovor 31.12.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Kuntic je znao da igra fudbal, nadam se, da zato, ima i ,,dobro oko" za kvalitetnog igraca.
Nazalost, iz nekog razloga Kuntic nije uspeo u Vosi da da velik doprinos, kao igrac ( ili kao Fanciskovic iz Spartaka, koji je nosio celu ekipu Vojvodine na svojim ledjima), ali se nadam da ce Kuntic to sada uciniti, kao skaut.

Nadam se i da Vosa za njega nije samo posao, kao npr za oba Jovanovica, Tanjgu, Tanasijevica, Krasica (pod uticajem Milana Jovanovica)... Ako su to neka imena koja vise nece biti u Vosi, to je dobra vest. Od njihovog visegodisnjeg ,,navijanja" za Vosu, ekipu su doveli na ove grane.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Turija wrote: Wed Jan 03, 2024 10:45 am
Nadam se i da Vosa za njega nije samo posao, kao npr za oba Jovanovica, Tanjgu, Tanasijevica, Krasica (pod uticajem Milana Jovanovica)... Ako su to neka imena koja vise nece biti u Vosi, to je dobra vest. Od njihovog visegodisnjeg ,,navijanja" za Vosu, ekipu su doveli na ove grane.
Треба да их је срамота, лично сам увек био да они воде клуб као наши играчи који су оставили велик траг у Европи. А они ту пилићаре за проценте, а овај још и сина гура, води га у звезду иовако је малом идол кабић...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote: Wed Jan 03, 2024 10:45 am Od njihovog visegodisnjeg ,,navijanja" za Vosu, ekipu su doveli na ove grane.
Boze, spasi me kuge, gladi i Laneta Jovanovica u svojstvu navijaca Vojvodine. Sta bi bilo da nije navijac...
Sto se upisa tice koji je ostavio Deep, a i komentara MiSmoFKV!, zaista nije kvantna fizika - smatras da su blokirani komentari greska? Odblokiraj. Dokle god se to ne uradi, sve je apsolutno prazna prica i ni milimetar se nisu odmakli od svih onih epiteta koji su im nadenuti ovde.

Poverenje se zasluzuje, a posto su ''svesni greske'', onda moraju biti svesni i da ne da nemaju kredit kod navijaca, nego ne krecu iz minusa samo i iskljucivo zato sto sa vise strana stize to da su zaposleni zadovoljni. Eto, krecete od nule, pa da vidimo. Ovakva, gotovo identicna, obecanja sam cuo od svake uprave u poslednjih 10 godina, izuzev Viskola, koji nije stigao da obeca jer je bio zauzet kopanjem rake za klub.

Sto se Laneta i juniora tice, ako se sa ulaznih vrata prostorija na Vujadinu okrene za 180 stepeni, za jedno 300m u suprotnom smeru naici ce na portirsku kucicu i rampu. Samo neka zamoli portira da istu podigne, a onda lepo 70km juzno, pa nek mu junior sedi na tribinama tamo. Evo, neka mu marketing sluzba uruci jednu Vosa sedalicu svecano. :greenbutt:

Nego, koliko onih klinaca koje je odvukao u zvezdu onomad je uspelo tamo? Cime pretis, junacino, minuta videti nece tamo, potucace se po Graficarima kojekakvim, dok ga ne puste za dz u neki Cukaricki.
djoks
Posts: 101
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

Па искрено мали је могао и да игра више, можда да упише и који старт јер је Малбашић био очајан ове полусезоне
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

MiSmoFKV! wrote: Wed Jan 03, 2024 2:12 am Tbh, ovaj deepov post ne donosi neke informacije, deluje mi uglavnom kao prazna priča. Neke moje instant misli:
Svesni greške oko blokiranja komentara = odblokiraj
Online shop će ove godine krenuti sa radom = Imaju 12 meseci fore, zaboraviće se do tada
Pravi shop = nije poznat datum, znači ništa nije urađeno
Tek će se ozbiljno raditi na marketingu = ovu rečenicu slušam od kako navijam za Vojvodinu
Pojačan je skauting tim = ko je uopšte skauting tim i zašto je to tajna?
Mnogi ljudi više ne rade u klubu = koji, koje pozicije?
Kapa dole, sve pogodjeno u centar :lala:

@djoks
Sto se tice Jovanovic juniora, mogao je malo vise minuta biti na terenu, ali ne puno. Dobro je za njega da nije bio duze, jer nema fiziku.
Ima dobru tehniku i brzinu i samo bi navukao nekog drvosecu na sebe da ga polomi. Tako da, tata treba da vodi racuna i o tome. A, koliko je odveo nasih klinaca u cz, pa eto, neka vodi i sina, samo da se skloni iz Vose, kao ,,savetnik" (za koju fol navija).

Kako je napisao @Uvek sa tobom, toliko smo svi zeleli da se bivsi igraci, sa tragom u Vosi i Evropi, ukljuce u rad Kluba, kad ono napravise stetu ravnu Viskolu.

Edit
Isto vazi i za Tanjgu i sina. Tanjga je vec jednom nogom tamo.
Ako je nesto hteo sa Vosom, mogao je sesti na trenersku klupu, pa da vidimo. Ima trenersko iskustvo iz Italije, kad je bio pomocni trener kumu Sinisi. Ali, ne . Najlakse je raditi sve ,,iz kornera" za sebe.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Transferi

Post by MiSmoFKV! »

@Deep
Nisam ja mislio ništa loše protiv tebe, hvala tebi što pišeš, i moje kritike nisu upućeni tebi, nego ljudima koji vode klub. Nisu dovoljno transparentni. Kad se tako neke stvari kriju, ko radi, a ko ne radi u klubu, čime bi zaslužili naše poverenje?
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

djoks wrote: Wed Jan 03, 2024 12:06 pm Па искрено мали је могао и да игра више, можда да упише и који старт јер је Малбашић био очајан ове полусезоне
Slazem se, ali prvo ugovor na 4 godine, pa nek igra svaku drugu. Mali je vanserijski talenat i klub ako ga gura treba da zaradi, a ne menadzer!
Kup je nas!
Post Reply