Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Transferi

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

meshtan wrote: Wed Jan 03, 2024 10:50 pm
Voja wrote: Wed Jan 03, 2024 8:21 pm
meshtan wrote: Wed Jan 03, 2024 7:47 pm

Sto se tice vanserijskih talenata da samo znate kakve su se dece odrekli zbog laneta... nije im do kolena bio... a to sto su bili tri klase iznad njega im je bila izlazna karta iz kluba
Ajd kad vec zakuvavas, bez da branim bilo koga, reci mi koja su to deca u pitanju, verovatno nisu napustili fudbal, cisto da u buducnosti znamo da su to nasi prosuti biseri
Ne zakuvavam ja nista, igrom slucaja sam gledao tu decu par godina jer sam trener . Ako hoces imena i prezimena evo napisacu (ako omanem neko slovo u imenu i prezimenu ne zameri)

Mihajlo Katanic pobegao u zvezdu od gruje i laneta sad je mislim u Olimpiji nesto povredjen(tako sam cuo), prednji vezni strasan tehnicar, lucidan prava 10

Veljko Jocic u Spartaku igra za prvi tim krilo ili prednji vezni, levonog, brz , daje golove i pakuje neverovatan dribler u punom trku

Milos Vlajkov zadnji vezni, masina, motor ekipe, sve vidi i sve zna na terenu sad je u Backoj u prvom timu taj im je bio kapiten

Svi reprezentativci

Da su ta deca imala 10% paznje u klubu kao lane za godinu dana klub ne bi morao da misli o kupovini igraca,naprotiv

ima ih jos samo moram da pitam za imena i gde su sada, ne mogu da se setim svih
Hvala na ovim informacijama
Image
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Voja wrote: Thu Jan 04, 2024 1:40 am
meshtan wrote: Wed Jan 03, 2024 10:50 pm
Voja wrote: Wed Jan 03, 2024 8:21 pm

Ajd kad vec zakuvavas, bez da branim bilo koga, reci mi koja su to deca u pitanju, verovatno nisu napustili fudbal, cisto da u buducnosti znamo da su to nasi prosuti biseri
Ne zakuvavam ja nista, igrom slucaja sam gledao tu decu par godina jer sam trener . Ako hoces imena i prezimena evo napisacu (ako omanem neko slovo u imenu i prezimenu ne zameri)

Mihajlo Katanic pobegao u zvezdu od gruje i laneta sad je mislim u Olimpiji nesto povredjen(tako sam cuo), prednji vezni strasan tehnicar, lucidan prava 10

Veljko Jocic u Spartaku igra za prvi tim krilo ili prednji vezni, levonog, brz , daje golove i pakuje neverovatan dribler u punom trku

Milos Vlajkov zadnji vezni, masina, motor ekipe, sve vidi i sve zna na terenu sad je u Backoj u prvom timu taj im je bio kapiten

Svi reprezentativci

Da su ta deca imala 10% paznje u klubu kao lane za godinu dana klub ne bi morao da misli o kupovini igraca,naprotiv

ima ih jos samo moram da pitam za imena i gde su sada, ne mogu da se setim svih
Hvala na ovim informacijama
Takodje.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Jel to kod nas dolazi, pa ga mi pozajmljujemo, ili šta se dešava? Inače, statistika Vukadinovića dosta, dosta loša u Kazahstanu.

https://www.zurnal.rs/sr/clanak/172060/ ... stila-Cair

Maradona, čekamo!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Volim sto su oterani klinci i na poziciji koja je prirodna njegova, a i na pozicijama na kojima moze da igra.
Sto se Mijatovica tice, to je prvi izbor za golmana u CG. Nije los, ali ima 36 godina, tako da moramo imati plan B za afirmaciju nekog relativno uskoro.

@Rabba
Gledam ove sto su napustili Radnicki, i ne znam ko bi tu predstavljao pojacanje. Eventualno Endiaje. Bilo mi je precudno to kad su crni pustili malog Pavlovica, medjutim, sad se vidi da decko zaista nije nesto. Superligaski prosek.
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Turija wrote: Wed Jan 03, 2024 9:51 pm Po meni, sa svima njima u Klubu, rezultat je da je Vosa na 7. mestu na tabeli domace Super lige.

Igraci koji su dovedeni, po njihovim savetima, verovatno i treneri, nisu za Vojvodinu, po mnogobrojnim kriterijumima ( cist prosek, ili pri kraju karijera, polupovredjeni, slabo motivisani...).
Svi oni imaju ime i kontakte (cak i u evropskim okvirima) ili, mozda, i nemaju ili nece da ga koriste za dobrobit Vose? Formiraju tim bez ambicija i udaljavaju navijace od Vojvodine i stadiona.
Dovoljno za negativnu ocenu njihovog rada i saveta u poverenom im mandatu.

Okej je da svaki roditelj zeli da podrzava svoje dete, i treba, ali kada to ima smisla ( kod Jovanovic juniora ima), ali ne sme se ucenjivati klub. Neka potpise ugovor na 4 godine, pa ce igrati vise.

Drugo, hajde, neka dovedu 2-3 kvalitetna igraca, pa da promenimo misljenje.
Klub kaze ima novca, pa izvolite.

Nece npr ni Lukic. Pre bira Drugu ligu Madjarske. Ne mozes dovesti igraca od imena, ako nemas trenera od imena. Hoces evropskog igraca sa trenerom iz tajlandske lige. Ne ide to.

Moraju se pronaci igraci mladji, u najboljim godinama, koji zele afirmaciju. Ljudi, pa nas Vozdovac razbija sa takvim nepoznatim talentovanim igracima i ,,klincima" zeljnim afirmacije i napredovanja.
Jesam li dobro razumeo, Lane, Krasić i ostali rade kao neki savetnici, a pri tome imaju neke svoje igrače?

Mislim, ako je tako, to je onda mlaćenje gloginja tuđim... jer njihova odgovornost je nula, a potencijalni benefit...
Ispravite me, ako nisam skapirao.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »



Ево и званично.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@gospodinFKV teram zajebanciju na konto činjenice da je jedno 70%-80% dovedenih igrača u eri "sportskog direktora" Diega Armanda kao stavku u svom CVju imalo "Radnički Niš", ili da su rođeni u/oko Niša.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

У другој теми сам питао да ли неко зна ко је овај момак. 17 голова за Јединство у полусезони. Сада прешао у Словен из Руме, попео се ранг више. Ваљало би испратити да ли ће успети да буде приближно добар, да нам не би промакао још један играч из нашег окружења.

https://www.republika.rs/sport/fudbal-n ... rpska-liga
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik II »

Moguće je da ja nešto pogrešno gledam (Transfermarkt) ali od ova tri gore navedena igrača samo je Vlajkov igrao u Vojvodini i to nešto malo (za dve sezone skupio je oko 600 minuta).
Sada igra u Bačkoj koja je poslednja u trećoj ligi.

Katanić je sa 14 godina iz Čuke prešao u Zvezdu (2020/2021). Pošto je rodjen u Novom Sadu, možda je pre Čuke bio pionir u Voši. U Zvezdi je za dve sezone odigrao oko 100 minuta, onda pola godine bio bez kluba i sad ugra u Lokomotivi Zagreb.
Koliko znam Lane nije bio u klubu 2020 (možda grešim), ne vidim logiku da deca od 13/14 godina beže od Laneta ali, ajde, pošto je u pitanju Srbija... sve je moguće

Jočić je iz Kopernikusa (Niš) prešao u Jagodinu, pa u Spartak. I on je jedini koji redovno igra fudbal za seniore. Rodjen u Nišu, ne verujem da je bio kod nas u pionirima.
Sedeo je jednom na klupi za reprezentaciju.
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Transferi

Post by lapo-lapo »

Da li neko ima informacije u vezi Bolingija? Nesto je pisano da se oporavio, sad da li ce uopste moci da nastavi sa fudbalskom karijerom jer je i to bilo upitno? Nije imao bas nesto nastupa pa da se procijeni da je zaista pojacanje ali na osnovu onoga sto smo mogli da vidimo, izgledao je (bar meni) kao pojecanje u pravom smislu te rijeci (jedan od rijetkih).
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

lapo-lapo wrote: Thu Jan 04, 2024 2:41 pm Da li neko ima informacije u vezi Bolingija? Nesto je pisano da se oporavio, sad da li ce uopste moci da nastavi sa fudbalskom karijerom jer je i to bilo upitno? Nije imao bas nesto nastupa pa da se procijeni da je zaista pojacanje ali na osnovu onoga sto smo mogli da vidimo, izgledao je (bar meni) kao pojecanje u pravom smislu te rijeci (jedan od rijetkih).
Čovek se oporavlja, ide u Kamenicu na snimanje i preglede, barem je tako bilo do skoro kad sam poslednji put čuo za njega. E sad, teško da ćemo ga videti na terenu opet, barem sam ja tako čuo od ljudi sa Instituta. Najbitnije da se on oporavi kako treba, jedva je živu glavu izvukao.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: Transferi

Post by aleksafkv »

CRD FCV wrote: Thu Jan 04, 2024 1:06 pm У другој теми сам питао да ли неко зна ко је овај момак. 17 голова за Јединство у полусезони. Сада прешао у Словен из Руме, попео се ранг више. Ваљало би испратити да ли ће успети да буде приближно добар, да нам не би промакао још један играч из нашег окружења.

https://www.republika.rs/sport/fudbal-n ... rpska-liga
Igrao sam protiv njega jednu prijateljsku dečko je 5 nivo izmad rumenke
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Mare_Liman wrote: Thu Jan 04, 2024 12:58 pm

Ево и званично.
Pa dobro on je onda bukvalno naš ako nam je Gat B tim :D
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Neko misli da bi nam Vukadinović bio pojačanje? Gde su ambicije, drugari? :o
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply