Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ernesto »

Ne znam cemu tolika zajedljivost i podjebavanje na forumu??
Svi smo tu zbog ljubavi prema nasoj Vojvodini!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Mon Jan 08, 2024 12:02 am @Slanobarac

Ne razumem zašto si to meni napisao? Zato što sam ja preneo da ga je Ranko cenio ?
Ne, ali ako ga je cenio što ga nije odveo u Japan i omogući mu dobru zaradu? Ujedno pomogne klubu da uzme koji dinar. Ovako odvede igrača iz drugog kluba što meni govori da ga baš i nije cenio mnogo. Verovatno opet ne razumem. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

ernesto wrote: Mon Jan 08, 2024 4:06 am Ne znam cemu tolika zajedljivost i podjebavanje na forumu??
Svi smo tu zbog ljubavi prema nasoj Vojvodini!
Nema tu (bar ne sa moje strane) prema bilo kome nikakve zle namere. Smatram da treba malo vedrog duha u ovo ludo vreme gde svako misli samo na svoje dupe i kako njemu da bude dobro, sve samo neke negativnosti, ljudi postali podeljeni izmedju sebe, dominiraju lazi, povredjen ego, sujeta... svako ima neki svoj izbor, moj izbor je humor. Preziveo je Turija Pavkova, prezivece i Deep Kajevica, ubedjen sam u to. Bilo bi mnogo lepse kada bi svi bili duhoviti i veseli, a ne mracni, ozbiljni, puni neke racunice, interesa... eto, ne znam sta jos da kazem. Kao sto se NN brzo zaboravio, zaboravice se i Kajevic, ako dodje neki krsten fudbaler u ovaj klub :cheers:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

@Voja

Ko kaže da sam se ja naljutio :mrgreen: ?

Ja sam možda u malo ozbiljnijem tonu odgovorio ali tu nije bilo ni zrna ljutnje, no ako ti možeš da da upoređuješ Lukića i Takija ne vidim ni ja problem u usporedbi Takija i Malbašića :D

Mada Vukić - Taki je već neka realna komparacija stim što prvi igra malo a drugi je imao relativnu dobru minutažu :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

@Voja
Prezivesmo zajednicki i NN, ali ja jos uvek cekam Malbasica, racunajuci da kakav si ,,maler" da ces pogoditi da cemo se ,,zaljubiti" u Malbasica :D

PS
Ja jos uvek cekam i Pavkova (za upotrebu u domacoj ligi). :mrgreen: Da li on igra tamo ili je na klupi? ( Pavkov- Meri, tu smo negde. Drugi snalazljiviji i eksplozivniji, prvi visi i sporiji i dao 2 gola Liverpulu :wink: )
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

@Turija

Da se lično samo Pavkov pita vratio bi se on u “svoju” Voše :)

@Slanobarac

On je njega cenio i procena mu je bila takva da je Malbašić lider i glava ekipe plus je verovao u njegove kvalitete i da je psihološke prirode njegov problem u igri, zatekao ga je u ekipi i hteo je da ga oživi.

Možda njemu u Japanu nije potreban igrač na toj poziciji?

Mislim ljudi… Na kraju krajeva i mene nervira Malbašićeva minutaža jer kako igra zaslužuje šansu na kašičicu. Voleo bih da se vrati na neki svoj prethodni nivo ali nisam optimista.
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Djisa »

Deep Purple wrote: Mon Jan 08, 2024 12:52 pm @Turija

Da se lično samo Pavkov pita vratio bi se on u “svoju” Voše :)

@Slanobarac

On je njega cenio i procena mu je bila takva da je Malbašić lider i glava ekipe plus je verovao u njegove kvalitete i da je psihološke prirode njegov problem u igri, zatekao ga je u ekipi i hteo je da ga oživi.

Možda njemu u Japanu nije potreban igrač na toj poziciji?

Mislim ljudi… Na kraju krajeva i mene nervira Malbašićeva minutaža jer kako igra zaslužuje šansu na kašičicu. Voleo bih da se vrati na neki svoj prethodni nivo ali nisam optimista.
Obraduj nas makar malo.
Jel ima sanse da Malbasic ode negde?
A ako ostane jel moze na klupu ili mu je ugovorom zagarantovana minutaza?
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Jan 08, 2024 12:50 pm Mada Vukić - Taki je već neka realna komparacija stim što prvi igra malo a drugi je imao relativnu dobru minutažu :cheers:
Turija wrote: Mon Jan 08, 2024 12:51 pm PS
Ja jos uvek cekam i Pavkova (za upotrebu u domacoj ligi). :mrgreen: Da li on igra tamo ili je na klupi? ( Pavkov- Meri, tu smo negde. Drugi snalazljiviji i eksplozivniji, prvi visi i sporiji i dao 2 gola Liverpulu :wink: )
:roll: Ko me uopste vukao za jezik :roll:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheers: :cheers:
Image
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Dosta nas je ovde pohvalilo Voždovac, ali ovaj Lazar Pavlović iz Niša, bivše grobarče, ne znam šta će im... I to 3 godine...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by gospodinFKV »

Rabba wrote: Tue Jan 09, 2024 3:40 pm Dosta nas je ovde pohvalilo Voždovac, ali ovaj Lazar Pavlović iz Niša, bivše grobarče, ne znam šta će im... I to 3 godine...
Ja sam bio medju onima koji su smatrali da mi treba da ga ukrademo, kad je napustio partizan, ali se ispostavilo da se i nije razvio u nekog igraca.
E, sad...Vozdovac ima to nesto. Znaju kako da ozive te klince u ranim dvadesetim, koji su vazili za talente. Da li je do podloge, do stila, do manjka pritiska, zaista ne znam, ali sa dosta igraca je to upalilo.
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by VošaNS »

Marko Kerkez iz Gata u Spartak, pominjao se ovde kao okej opcija sa klupe.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

VošaNS wrote: Thu Jan 11, 2024 6:28 pm Marko Kerkez iz Gata u Spartak, pominjao se ovde kao okej opcija sa klupe.
Ovo treba u transfere, Kerkez je bio pod ugovorom sa nama. Baš me zanima ko će da ga zameni
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Deep Purple »

User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

+1
Sjajno!
Post Reply