Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Uprava

Post by ultra komsa »

Sve naši borci što sa tribine, što iz uprave.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Mahom pravi Novosađani...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Milan wrote: Sat Feb 24, 2024 11:04 am Mahom pravi Novosađani...
To je manje bitno. Ali ono što reče ultra komša, sva uprava i dobar deo tribine. Na sramotu kluba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Uprava

Post by Savcic Luka »

Kao što pisah u temi Spartak…

“ Ono na šta sam popizdeo lažna obećanja, prazne fraze i floskule skupljača glasova.
Sve više sam uveren da veliki deo ljudi ne zna ili neće da radi svoj posao.”

Jer veći, ako ne ceo klub je po partijskoj liniji. Od direktorice stadiona, do sportskog direktora (kafanska priča, pa uzmite sa rezervom). I zato nikada niko neće snositi odgovornost za loš rad u klubu. Jbg, svi oni donose glasove u jednu korpu.

Da se razumemo, jasno je meni gde živim i ne smatram da treba preko FKV boriti neke druge bitke, ali ko ne radi posao u FKV, ne sme biti zbog drugih stvari poštedjen odgovornosti.

Iz tog razloga se pitam kome dajem podršku kada dodjem da gledam i navijam za Vošu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Savcic Luka wrote: Sat Feb 24, 2024 1:20 pm
Iz tog razloga se pitam kome dajem podršku kada dodjem da gledam i navijam za Vošu.
:mafia:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Savcic Luka wrote: Sat Feb 24, 2024 1:20 pm Kao što pisah u temi Spartak…

“ Ono na šta sam popizdeo lažna obećanja, prazne fraze i floskule skupljača glasova.
Sve više sam uveren da veliki deo ljudi ne zna ili neće da radi svoj posao.”

Jer veći, ako ne ceo klub je po partijskoj liniji. Od direktorice stadiona, do sportskog direktora (kafanska priča, pa uzmite sa rezervom). I zato nikada niko neće snositi odgovornost za loš rad u klubu. Jbg, svi oni donose glasove u jednu korpu.

Da se razumemo, jasno je meni gde živim i ne smatram da treba preko FKV boriti neke druge bitke, ali ko ne radi posao u FKV, ne sme biti zbog drugih stvari poštedjen odgovornosti.

Iz tog razloga se pitam kome dajem podršku kada dodjem da gledam i navijam za Vošu.
Kada dođeš da gledaš Vojvodinu jedino kome daješ podršku su klub koji voliš i igrači i sportski radnici na terenu sve ostalo je mršenje prazne slame. Ko god da dođe na čelo kluba i ko god je bio, je došao ovim ili onim putem na čelo kluba. Koliko je ljudi gledao sad Radnički protiv nas? Da li je Radnički na bilo koji način pošteniji od nas? Da njih ne vodi i njima ne rukovodi neko ko je pošteniji? Svi su isti, nada ostaje samo da li je nekome od tih funkcionera iskreno stalo više ka klubu u odnosu na nekog drugog funkcionera drugog kluba. Kasno smo se setili mi svi u ovom društvu pravih vrednosti da bi sad izvlačili fleke, sređivali račune, moralisali i nadali se nekoj utopiji. Država Srbija je nažalost toliko duboko potonula da je neće srediti i vratiti na prave vrednosti bojim se ni sledećih 20tak generacija koje dolaze.

Nema poštenja i tjt.

Ja odavno stvari ne gledam na taj način i u ovom sistemu vrednosti meni je dovoljno da neko plaća fudbalere i radnike redovno, da nema ucene, nameštenih utakmica i ostalog. Da klub kao klub ne iskače po žutoj štampi, hronici zbog nekih nelegalnih radnji. Meni je jedino i isključivo važno šta se radi u ime Fk Vojvodina. Šta Zbiljić, Bajatović, Aleksandar Veliki, Vulin ili ma ko god radi u svoje ime, ja ne mogu kao ni vi da utičem.
Svojim očima sam gledao, ušima slušao kako ljudi koji su ekstremni protiv nekoga ili nečega u nekom periodu nađu razumevanje za sve te koje su pljuvali samo zato što su pronašli mesto za sebe u tom sistemu, da svoje stomake nahrane, dođu do neke imovine, pozicije, para i svega ostalog. Kriterijumi u Srbiji su sniženi.

Vojvodinu gledamo, zbog Vojvodine smo svi na ovom mestu i samo tako treba gledati. Kadri da napravimo neke promene kao narod nažalost nismo. Kolona se ravna po zadnjem ali se ugleda na onog iznad sebe prvog,
iako je konkurencija mala, danas je teško biti čovek.

Mene ne čudi što oni imaju gotovo apsolutnu većinu u ovoj državi jer mi nismo svesni druge strane i stalno se čudimo kada nas udari realnost. Mnogi koji su glasni i protiv njih su zapravo sa njima, pljuje ih a njima da glas. Viču drž’te lopova a pomažu im ovako ili onako. Par desetina hiljada ljudi na twitteru su manjina, par desetina ljudi na ovom forumu su manjina kada se izlogujemo sa twittera i FKV foruma i ugledamo realnost oko nas.

Vreme je takvo došlo da čovek nema vremena ni da ustane protiv nekoga ili nečega jer mora da se bori za svoje i svoje porodice mentalno, zdrastveno i finansijsko stanje.

Moderni problemi iziskuju i moderna rešenja do kojih mi nažalost još nismo došli.

Vremena su se žestoko izmenila i menjaju se se nikad brže da čovek nije ni svestan svih promena.

A sada je vreme parazita i uhljeba svuda oko nas.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat Feb 24, 2024 3:49 pm meni je dovoljno da neko plaća fudbalere i radnike redovno, da nema ucene, nameštenih utakmica i ostalog.
Ovo ti otprilike dodje recenica po vaznosti u rangu sa onom "ja preuzimam odgovornost"
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Sat Feb 24, 2024 4:59 pm
Deep Purple wrote: Sat Feb 24, 2024 3:49 pm meni je dovoljno da neko plaća fudbalere i radnike redovno, da nema ucene, nameštenih utakmica i ostalog.
Ovo ti otprilike dodje recenica po vaznosti u rangu sa onom "ja preuzimam odgovornost"
Ma Vojo ne znam šta bih ti rekao. Dovoljno dobro znam zašto sam to napisao jer sam se nagledao svega.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Kad čujem ono "svi su isti" bude mi sve jasno. :oops:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

30 od 66 mogućih bodova ove sezone! 26 bodova za prvoplasiranim nakon 22 kola! :cheers:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Milan wrote: Mon Feb 26, 2024 12:15 am 30 od 66 mogućih bodova ove sezone! 26 bodova za prvoplasiranim nakon 22 kola! :cheers:
Bod po kolu :)
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Karađorđe nije pao ni ovo kolo. Faktički neosvojiva tvrđava :dance2:
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote: Mon Feb 26, 2024 12:34 am Karađorđe nije pao ni ovo kolo. Faktički neosvojiva tvrđava :dance2:
Image

Kada protivnici dođu po tri boda a mi im dozvolimo “samo” jedan :mrgreen:
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Deep Purple wrote: Mon Feb 26, 2024 12:41 am
Red Marquis wrote: Mon Feb 26, 2024 12:34 am Karađorđe nije pao ni ovo kolo. Faktički neosvojiva tvrđava :dance2:
Image

Kada protivnici dođu po tri boda a mi im dozvolimo “samo” jedan :mrgreen:
У овој сцени ми смо као она девојка која је доживела нервни слом док је Родни, у овом случају клуб/управа вози.
Post Reply