Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Voja wrote: Fri Mar 01, 2024 10:16 pm
Turija wrote: Fri Mar 01, 2024 9:35 pm Pavkov samo 5 minuta po ulasku na teren, dobija jedan upotrebljiv centarsut i daje gol glavom.
Pa, sad, osporavali ga ili ne, tj. da li je za Vosu, neka svako ostane pri svom misljenju.

Inace, Napredak je odigrao dobro. Dobro ih je postavio Gacinovic na terenu, dobro kondiciono istrcali ceo mec. Mislim da su osteceni i toj akciji kod drugog gola Cukarickog, kada nije dosudjen faul za Napredak, posto je Miiladinovic osamario igraca gostiju u duelu, a var, po obicaju, nije reagovao.
Ih nije to nista, Vukanovic je dao 5 u nizu... i opet nemamo nista od toga
Nije poenta u tome, vec sto nama nema ko da skoci u protivnickih 16m ( osim Koraca na prekidu i mozda Crnomarkovica, ali nisu oni napadaci).
Ti ces reci nema ko ni da centrira. Ja kazem da ima. Moze Radulovic, moze Seri, Zukic, moze i Savicevic, mogu cak i Vukanovic, pa i Lazarevic ( i od tih njegovih centarsuteva napamet, Pavkov bi nesto skinuo).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Čuka je ove sezone neverovatna ekipa. Toliko preokreta, "vraćanja iz mrtvih", sjajnih završnica.. Bez penala, sumnjivih odluka sudija... što samo govori o karakteru ekipe. A kad vidim ove naše, sve suprotno. Ne pamtim kad smo bili ovako mlitavi i nemoćni. Eto protiv Spartaka smo odigrali jednu i jedinu možda pristojnu utakmicu i opet ćorak. Nema pritiska pa onda i ono Ivanovićevo na kraju neće da uđe. Nisam optimista ni za današnju utakmicu. Bunar je dubok a deca (protivnici) čekaju sa kamenjem. :(
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

@slanobarac

Bilo je sumnjivih odluka na stetu Napretka sinoc.
Navlaci se prilicno za Cukaricki uz podrsku arene i vara.
I drugi gol im je navucen, posle udaranja u lice igraca Napretka, sviran je kontra faul u korist Cukarickog iz kojeg je, posle izvedenog centarsuta, Pavkov dao gol.

Napredak je imao mnogo vise sansi ( pogotovo Bastajic, iako je dao lep gol, ispromasivao se). Imali su i igru, dobru postavku na terenu, kretanje, osmisljene napade i odbranu. Bili opasni po gol, puno suteva, ali,eto, taj ,faul" je odlucio pobednika. Sudija Radakovic, mozda, nije video to udaranje po licu igraca gostiju, od strane Miladinovica, ali var je to morao signalizirati.

Da se tako nesto desilo Vosi, sigurno bi var pozvao Radakovica ( setimo se samo kako su vratili snimak u slucaju onog ,,faula" Milosavljevica na sredini terena i kakav je zuti npr dobio Milosavljevic onomad).
To se Cukarickom ne desava i nije slucajno sto u poslednjim minutima daje pobedonosne golove, jer im se tada da vetar u ledja, pa se i protivnicima uvuce nesigirnost u finisu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Voja »

Turija wrote: Sat Mar 02, 2024 8:28 am
Voja wrote: Fri Mar 01, 2024 10:16 pm
Turija wrote: Fri Mar 01, 2024 9:35 pm Pavkov samo 5 minuta po ulasku na teren, dobija jedan upotrebljiv centarsut i daje gol glavom.
Pa, sad, osporavali ga ili ne, tj. da li je za Vosu, neka svako ostane pri svom misljenju.

Inace, Napredak je odigrao dobro. Dobro ih je postavio Gacinovic na terenu, dobro kondiciono istrcali ceo mec. Mislim da su osteceni i toj akciji kod drugog gola Cukarickog, kada nije dosudjen faul za Napredak, posto je Miiladinovic osamario igraca gostiju u duelu, a var, po obicaju, nije reagovao.
Ih nije to nista, Vukanovic je dao 5 u nizu... i opet nemamo nista od toga
Nije poenta u tome, vec sto nama nema ko da skoci u protivnickih 16m ( osim Koraca na prekidu i mozda Crnomarkovica, ali nisu oni napadaci).
Ti ces reci nema ko ni da centrira. Ja kazem da ima. Moze Radulovic, moze Seri, Zukic, moze i Savicevic, mogu cak i Vukanovic, pa i Lazarevic ( i od tih njegovih centarsuteva napamet, Pavkov bi nesto skinuo).
Jesi li ti video gol? To nazivas skokom? :) Nebitno, usla je, 1:0 za tebe :cheers:
Ma ima ko da centrira, samo ne znaju ili ne zele :)

Inace drugar mi juce mozak popio, Cuka ce doci iz 2 u 1, ceo dan samo o tome, a ja to vise ne pratim na taj nacin, pa nisam ni gledao, ni igrao prelaz, niti me zanima
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Vojo,
video sam gol. Pavkov je napravio sebi prostor, bacio se i dao gol glavom.
Sto od nasih neko ne da gol glavom i na takav nacin? Tako da mozes ti pricati sta god hoces, gol je dao glavom i skokom, ali ovaj put skokom u dalj. Neka i nasi daju tako, bio bih zadovoljan.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Savcic Luka »

Zvao sam Koraća juče. Rekao sam mu “Sine, daj go iz prekida glavom.” Rekao je: “Hoću.” :dance2: :mrgreen:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Sat Mar 02, 2024 12:39 pm Zvao sam Koraća juče. Rekao sam mu “Sine, daj go iz prekida glavom.” Rekao je: “Hoću.” :dance2: :mrgreen:
Ha, haa :D :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by CRD FCV »

Данас ако победе Пазар и Вождовац идемо на девето место.
Ако победи Младост и Вождовац, Младост нам бежи 4 бода као и Крагујевац и падамо на осмо место.
Ако Лучани и Пазар одиграју нерешено, Пазар нас престиже због гол разлике, Вождовац победи и падамо на девето место.

Комбинација је много али једно је сигурно - нај...ли смо.
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ДушанФ89 »

Ова наша лига је ваљда рекордер по досуђеним пеналима.Добро зна се и за кога, али да би се разликовали један близанац увек мора да има један пенал више од другог.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Dvojica Tončeva u ligi, zabava zagarantovana. Niš - Surdulica 0:3. Treba nam zabraniti ligu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Grbavica.021* »

fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by fare »

Ukoliko Voždovac pobedi eto nas plej autu :x
ДушанФ89
Posts: 106
Joined: Thu Nov 16, 2023 6:46 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by ДушанФ89 »

Rabba wrote: Sun Mar 03, 2024 3:42 pm Dvojica Tončeva u ligi, zabava zagarantovana. Niš - Surdulica 0:3. Treba nam zabraniti ligu.
А Tерзићев ОФК изгубио кући од Терзићевог Графичара 2:0 :D Пошто не треба ни једнима ни другима, мало за кладионицу.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by fare »

Ipak ostajemo u plej ofu pobeda Spartaka :D
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Voždovac je klub koji samo Savić može od domaćih stručnjaka da adekvatno vodi, što se i vidi. Kakav pucanj u noge su napravili time što su ga pustili, nestvarno. Taj Leontijević je tipičan srpski prodavac magle, poput našeg Maradone.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply