Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

А ми са сезонскама?
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by ssnigd »

N13 wrote: Wed May 08, 2024 4:14 pm Trazili smo, dobili smo! Svi veceras na Karadjordje, svi na finale kupa!
Улазнице за Чукарички = карте за финале Купа Србије!
https://www.fkvojvodina.rs/ulaznice-za- ... pa-srbije/
Deluje isiljeno, ali ko zna sta stoji iza toga.
Po obicaju igramo vecito skrivene igre i citanje izmedju redova.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Duplof
Posts: 897
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Duplof »

Napunimo Karađorđe za sat vremena i ceo Lagator je naš :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
rykerfcv
Posts: 818
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by rykerfcv »

Duplof wrote: Wed May 08, 2024 4:56 pm Napunimo Karađorđe za sat vremena i ceo Lagator je naš :mrgreen:
Kao i kup :mafia:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Питао сам сад на званичном шта је са нама који имају сезонске, написали су "Ништа данас, не брините биће за вас за куп"
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Red Marquis »

Jedino dobro što nisu ovo najavili par dana unapred pa da cigani pokupuju.
Io odio Belgrado
fcvisart
Posts: 64
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by fcvisart »

Mislim da je ovo test uprave da li da traze 50-50 ili 20-70 na Lagatoru.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
fcvisart
Posts: 64
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by fcvisart »

fcvisart wrote: Wed May 08, 2024 5:58 pm Mislim da je ovo test uprave da li da traze 50-50 ili 20-70 na Lagatoru.
Izvinjavam se na grešci
30-70%
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
Milan
Posts: 4219
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Milan »

Red Marquis wrote: Wed May 08, 2024 5:41 pm Jedino dobro što nisu ovo najavili par dana unapred pa da cigani pokupuju.


+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
Nevernik II
Posts: 460
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Nevernik II »

Ja ne očekujem više od 1k ljudi, ako i toliko bude. Bolje da su tražili da se utakmica igra za vikend kao u većem delu normalnog sveta nego utorkom.

Neće ni 1k navijača Zvezde doći iz BG, nakupiće iz Bosne i okolnih mesta. Sad što mi nemamo navijače po Srbiji...tako nam je kako nam je.

Ne treba zaboraviti da kad je bilo 7k i 11k na finalu kupa, tada je nekoliko godina bila kakva-takva pozitivna atmosfera oko kluba (ok, ne na forumu, jer niko nije voleo Batu) ali bio je neki kontinuitet igara/rezultata. Pozitiva medju ljudima.

Sad, zadnje dve godine, čist mrak. Ne može se posle 23 meseca mraka očekivati erupciju posle dve-tri utakmice.

Naravno, pošto klub očigledno neće uraditi ništa što se tiče marketinga, i ono malo ljudi što se nećkaju neće otići.

Mada, neko je pisao oko našeg mentaliteta, i ovo što sam ja naveo gore je deo našeg mentaliteta (suviše tupimo i suviše smo negativni), tako da svako ko može neka ide. Ko zna kad ćemo sledeći put igrati finale :D
Istocno stajanje
Posts: 546
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Istocno stajanje »

I da nismo izgubili od Cuke, samo veeeliki optimisti mogu ocekivati da ce otici vise od 1000 ljudi u Loznicu.
Radni dan, marketing nikakav, nije tako blizu kao kada se igralo u Beogradu, jako male sanse da se osvoji kup, jer igramo protiv ekipe koju godinama nismo pobedili, a nikada ih nismo ni u finalu kupa pobedili...
Opet, pobeda bi podigla klub na mnoooogo visi nivo, a poznati smo po tome da uprskamo takve prilike. Ovo nije pesimizam, nego realnost.
Ja svakako idem u Loznicu, da ne bude zabune.
ValarMorghulis
Posts: 2
Joined: Fri Aug 25, 2023 6:07 pm

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by ValarMorghulis »

Loznica je udaljena koliko, 120 kilometara ali imas osecaj da ima bar 180 kilometara. Postenije je bilo da su izvlacili kuglice pa makar i u BG da se igra jer je mnogo dotupnije, komfornije, ako vec ne moze u NS. Odes u BG vozom, vratis se vozom, milina Bozija. U LO moras autom ako ne bude nista oirganizovano
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1082
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by Mare_Liman »

Ако нас је у кавезу прошле године са браћом било скоро 1000 људи и то углавном из групе, зашто не би на овој много битнијој утакмици било па и 2000, а и више са људима са запада и истока и старијима који би отишли? Ако нисмо у стању да из града од 400.000 становника одемо нас 3.000 у Лозницу онда нам не треба ни Европа, ни Куп ни континуитет, боље да се клуб одмах угаси јер је то озбиљна, озбиљна СРАМОТА. Може на све то да утиче ко зна колико фактора, радни дан, противник, ал људи ми смо тамо ради Војводине, они су гинули сваку јебену утакмицу до последњег минута па чак и ову јучерашњу су играли до самог краја, зар вам није мотив ти људи преко пута да им се покаже чији је град, да нису омиљени, да им бар навијачки јебемо матер, да дамо подршку клубу за који живимо читам живот, момцима који гину на терену, Финале Купа који нам осигурава Европу ми овде причамо да нас неће отићи ни 1000,а кукамо о резултатима, континуитету... !?!? Дајте да се не зајебавамо...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
ssnigd
Posts: 3401
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by ssnigd »

Ljudi, otici ce nas koliko ce nas otici. Bespotrebno trosimo energiju na te rasprave.
Trebali bismo svi da podizemo maksimalno paznju ka toj utakmici, kako bi nas otislo vise, a ne da se prepucavamo sta jeste, a sta nije sramota.
Pricamo o srpskom fudbalu, najvecem djubretu u ovoj zemlji. A ima ga podosta.
Kome sta zameriti sto nece doci na tekmu, u kojoj cigani najavljuju svim silama duplu krunu. Neko ne zeli da gleda neravnopravnu borbu i potrosi pola dana svog zivota na to. A ima i nas koji to zelimo i verujemo u postenu tucu sa njima.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Finale Kupa: VOJVODINA - c.z. 21. maj u 20.15h

Post by slanobarac »

Ne treba odlazak na finale gledati kao individualni čin npr. "ja i moj klinac" ili "ja sam svakako tamo".... Klub MORA da preuzme organizovanje navijača za Loznicu. Ako ovako budemo svi vukli na svoju stranu i ne gledati opšti interes onda će nas stvarno biti šaka jada. Ja čekam odkuku kluba da bih mogao reći moje konačno mišljenje o odlasku. Ovako da ja sedam u kola i tamo se snalazim individualno ne pada mi na pamet. Mora se sve to dobro organizovati a nije da nema ljudi u upravi koji znaju kako to ide sa organizovanjem tura.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply