Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1408
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

LIMAN wrote: Thu May 09, 2024 4:27 pm Moze se i taj problem resiti, ako hoces da zamenis jucerasnju kartu za ulaznicu za finale, izvoli u prostorije Firme, uslov da se stavi da mora da se pokaze obelezje, i da se daju podaci (ime, prezime, licna karta) za eventualni prevoz autobusom, pa izvoli, menjaj cigane... :D Ako smes, razume se.

Ko je "nas", nece imati problem ni sa jednim od ovih koraka.
Сигурно ће тако бити, а мислим да ни на стадиону неће моћи било где да стану/седну осим са нама.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Turija
Posts: 10764
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Friske vesti sa vrha FKV:
https://www.dnevnik.rs/sport/vosin-kuta ... rbije-sada

Ono sto smo dosta nas videli u utakmici protiv Cukarickog, potvrdio je i predsednik Zbiljic:
Морам, ипак, да скренем пажњу на то да смо потценили Чукарички и да смо утакмицу започели недовољно мотивисани, мислећи да ће победа доћи сама од себе. О томе ћемо да разговарамо, али на крају сезоне. Сада имају пуну подршку, верујем у овај тим и у могућност да трофејом оплемене сезону, која је наговестила прекретницу и повратак клуба где му, на основу традиције и шампионске прошлости, и јесте место у српском фудбалу. Зато, пред најважнији меч у сезони, моја порука свима којима је до Војводине стало: Правац Лозница!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Dnevnik?!
Obično propagandno sns smeće! :pegla: :pegla: :pegla:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Cane
Posts: 1075
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

slanobarac wrote: Sun May 12, 2024 9:08 am Dnevnik?!
Obično propagandno sns smeće! :pegla: :pegla: :pegla:
A pošto nisi tako mlad pamtiš li možda neki period u kojem taj isti Dnevnik nije bio nečije propagandno smeće? :mrgreen:
Ja ne pamtim.
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Cane wrote: Sun May 12, 2024 12:14 pm
slanobarac wrote: Sun May 12, 2024 9:08 am Dnevnik?!
Obično propagandno sns smeće! :pegla: :pegla: :pegla:
A pošto nisi tako mlad pamtiš li možda neki period u kojem taj isti Dnevnik nije bio nečije propagandno smeće? :mrgreen:
Ja ne pamtim.
To je neuporedivo. Papir je trpeo svašta ali ovo nema ni u S. Koreji.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
hvylarn
Posts: 410
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Uprava

Post by hvylarn »

Dnevnik prati aktuelnu vlast, bez obzira ko je na tom mestu. Može samo kadar unutar da se promeni, sve ostalo ostaje.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3874
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Uvek prati vlast, ali ovako udvorištvo nije bilo ni u vreme Slobinog SPS-a. Degutantno, ali nije Dnevnik sam, sad su svi režimski mediji takvi.
Io odio Belgrado
VošaNS
Posts: 802
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Uprava

Post by VošaNS »

MILAN MANDARIĆ: NADAM SE DA ĆU VIDETI MARKA NIKOLIĆA U VOJVODINI


https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ini/482158
User avatar
Milan
Posts: 4220
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Trebalo bi ga upoznati sa pričom oko tog govnara... :)
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Milan
Posts: 4220
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Milan wrote: Mon May 13, 2024 11:02 am 8 dana do finala kupa, a sve se i dalje radi krajnje kilavo i amaterski. Juče na utakmici je spiker nekoliko puta pročitao ovo saopštenje i po meni tu mnogo toga nije bilo dobro. Prva stvar je da je rečeno kako se ide preko navijača Vojvodine, što mnogi lako mogu protumačiti kako se ide sa Firmom i to bi ih moglo odbiti. Druga stvar je da je čitano kao da se saopštava red vožnje na autobuskoj stanici, bez bilo kog momenta koji bi nekog neodlučnog mogao da motiviše/naloži na polazak.

Sve u svemu, da rezimiramo... Šta je klub uradio do sad da zapali širu populaciju za ovu utakmicu, da je ispromoviše najjače moguće? Jedno veliko NIŠTA!

I onda će se čuditi i zgražavati našom brojkom u Loznici.

Pre nego što neko napiše kako pravim navijačima nema potrebe da se posebno naznačava značaj ove utakmice, podsetiću na neki od mojih pređašnjih postova gde objašnjavam kako je decenijama urušavano Slaninarstvo i da je svako ko očekuje da se to može preko noći i nakon 5-6 odigranih utakmica preokrenuti u velikoj zabludi. Tu spadaju i oni iznenađeni jučerašnjom posetom.

Što je najgore, čak i ako bi se danas krenulo u neku ozbiljniju kampanju za finale, bojim se da se možda i zakasnilo.



Ima li pilota u avionu???!!!

I dalje se prave mrtvi i prstom nisu mrdnuli da pokrenu ljude i stvore neki hajp u vezi sa ovom utakmicom...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Milan
Posts: 4220
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Milan wrote: Tue May 14, 2024 7:32 pm
Milan wrote: Mon May 13, 2024 11:02 am 8 dana do finala kupa, a sve se i dalje radi krajnje kilavo i amaterski. Juče na utakmici je spiker nekoliko puta pročitao ovo saopštenje i po meni tu mnogo toga nije bilo dobro. Prva stvar je da je rečeno kako se ide preko navijača Vojvodine, što mnogi lako mogu protumačiti kako se ide sa Firmom i to bi ih moglo odbiti. Druga stvar je da je čitano kao da se saopštava red vožnje na autobuskoj stanici, bez bilo kog momenta koji bi nekog neodlučnog mogao da motiviše/naloži na polazak.

Sve u svemu, da rezimiramo... Šta je klub uradio do sad da zapali širu populaciju za ovu utakmicu, da je ispromoviše najjače moguće? Jedno veliko NIŠTA!

I onda će se čuditi i zgražavati našom brojkom u Loznici.

Pre nego što neko napiše kako pravim navijačima nema potrebe da se posebno naznačava značaj ove utakmice, podsetiću na neki od mojih pređašnjih postova gde objašnjavam kako je decenijama urušavano Slaninarstvo i da je svako ko očekuje da se to može preko noći i nakon 5-6 odigranih utakmica preokrenuti u velikoj zabludi. Tu spadaju i oni iznenađeni jučerašnjom posetom.

Što je najgore, čak i ako bi se danas krenulo u neku ozbiljniju kampanju za finale, bojim se da se možda i zakasnilo.



Ima li pilota u avionu???!!!

I dalje se prave mrtvi i prstom nisu mrdnuli da pokrenu ljude i stvore neki hajp u vezi sa ovom utakmicom...


6 dana do utakmice i i dalje ništa. Pa bravo!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
slanobarac
Posts: 3578
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

Mislim da gledaju (uprava) koliko će se ljudi prijaviti. Verujem da bi bili zadovoljni da mogu da sve smeste na jednu tribinu i da gazde iz bg budu zadovoljne. Ja verujem da bi jedna i po tribina bila puna mera i da se naši momci ne bi osećali kao "prase u Teheranu".
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Milan
Posts: 4220
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Milan wrote: Wed May 15, 2024 5:37 pm
Milan wrote: Tue May 14, 2024 7:32 pm
Milan wrote: Mon May 13, 2024 11:02 am 8 dana do finala kupa, a sve se i dalje radi krajnje kilavo i amaterski. Juče na utakmici je spiker nekoliko puta pročitao ovo saopštenje i po meni tu mnogo toga nije bilo dobro. Prva stvar je da je rečeno kako se ide preko navijača Vojvodine, što mnogi lako mogu protumačiti kako se ide sa Firmom i to bi ih moglo odbiti. Druga stvar je da je čitano kao da se saopštava red vožnje na autobuskoj stanici, bez bilo kog momenta koji bi nekog neodlučnog mogao da motiviše/naloži na polazak.

Sve u svemu, da rezimiramo... Šta je klub uradio do sad da zapali širu populaciju za ovu utakmicu, da je ispromoviše najjače moguće? Jedno veliko NIŠTA!

I onda će se čuditi i zgražavati našom brojkom u Loznici.

Pre nego što neko napiše kako pravim navijačima nema potrebe da se posebno naznačava značaj ove utakmice, podsetiću na neki od mojih pređašnjih postova gde objašnjavam kako je decenijama urušavano Slaninarstvo i da je svako ko očekuje da se to može preko noći i nakon 5-6 odigranih utakmica preokrenuti u velikoj zabludi. Tu spadaju i oni iznenađeni jučerašnjom posetom.

Što je najgore, čak i ako bi se danas krenulo u neku ozbiljniju kampanju za finale, bojim se da se možda i zakasnilo.



Ima li pilota u avionu???!!!

I dalje se prave mrtvi i prstom nisu mrdnuli da pokrenu ljude i stvore neki hajp u vezi sa ovom utakmicom...




6 dana do utakmice i i dalje ništa. Pa bravo!



4 dana do finala i osim šture Instagram objave, te podele flajera u promenadi (koji ti daje informacije sa kojima ne možeš doći do karte), ova uprava je šampion u nereklamiranju utakmice sezone. Mislio sam da tako nešto nije moguće, al' se prevarih.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Cane
Posts: 1075
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Pa realno šta da reklamiraju kad su praktično sve dobijene karte rezervisane za 3 dana. Po mojim informacijama dobili smo nešto oko 2 hiljade a potražnja je veća od toga. Pitanje je kako reklamirati i nuditi nešto čega nemaš više.
Pretpostavljam da je to ključni razlog, sada se sva reklama može svesti na poruku - ljudi hvala na interesovanju, svi koji nisu došli do karata mogu gledati finale na TV. Ne znam šta bi drugo.
User avatar
Milan
Posts: 4220
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ne pitam uzalud. Ali čak i da sam pogrešno informisan, klub je MORAO medijski ispratiti naš plasman u finale kupa i utakmicu u utorak. Do svakog stanovnika Novog Sada je MORALA doći informacija da Voša u utorak igra finale koje nam puno toga može doneti. Čak i da su planule sve karte, i to je MORALO biti na sva zvona objavljeno.

Ovako, kada biste išli po gradu i anketirali ljude, veoma je upitan procenat istih koji bi znali da kažu nešto o utakmici. A to je ozbiljan propust ljudi iz kluba.
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply