36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by 1892 »

Već par utakmica mi se čini da nam je pročitan Seri. Konstantno ga udvajaju, stoje mu uz bok sve vreme.
Nadam se da će mu cigani u finalu pustiti malo prostora da pokaže šta zna.
Come on you Reds!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Karlsson »

fcvisart wrote: Thu May 16, 2024 5:28 pm Ne razumem ovoliku mržnju kragujevčana prema Vojvodini.
Ovakav tretman nemaju ni titovi blizanci.
Misliš prema Njegošu?
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Uvek sa tobom »

Karlsson wrote: Thu May 16, 2024 5:38 pm
fcvisart wrote: Thu May 16, 2024 5:28 pm Ne razumem ovoliku mržnju kragujevčana prema Vojvodini.
Ovakav tretman nemaju ni titovi blizanci.
Misliš prema Njegošu?
Страшно, свака друга песма је о нама...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
fcvisart
Posts: 73
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by fcvisart »

Klasična seljačka ekipa sa seljačkim navijačima.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by N13 »

1892 wrote: Thu May 16, 2024 5:38 pm Već par utakmica mi se čini da nam je pročitan Seri. Konstantno ga udvajaju, stoje mu uz bok sve vreme.
Nadam se da će mu cigani u finalu pustiti malo prostora da pokaže šta zna.
To nije procitana igra, vec obicno udvajanje najopasnijeg igraca. Ni Mesi ne moze puno toga kada ga udvajaju, a ne Seri. Ali to treba da iskoriste drugi igraci, pre sve Zukic i Vukanovic. Seri udvajanjem pravi visak koji trebaju drugi umeti iskoristiti kako treba.
User avatar
rykerfcv
Posts: 874
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by rykerfcv »

Zukic ima ozbiljan problem on ne moze da se odluci sta treba da uradi kada je na 30 metara vec od protivnickog gola.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Stexman
Posts: 2603
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Stexman »

fcvisart wrote: Thu May 16, 2024 5:28 pm Ne razumem ovoliku mržnju kragujevčana prema Vojvodini.
Ovakav tretman nemaju ni titovi blizanci.
Mi smo jedini od velikih klubova protiv kojih smeju da se kurobecaju, pa otud i lozenje.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1191
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Mare_Liman »

Одбарана и Зука најзаслужнији што је 0-0, колико би другачија утакмица била да је оно дао, ал шта је ту је, средина и одбрана сјајни, напад јако јако безвољан и лош за сад, треба нам ивановић под хитно са вукановићем смо јако мртви у нападу то се видело и против напретка кад је ушао
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by CRD FCV »

Време за фудбал лоше, они показали више од нас. Црномарковић и Царевић нам за сада најкориснији.

По овом терену техника нема много простора, лопта ће морати да се угура са петерца да би ушла.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Rabba »

Naravno da je svaka druga pesma o nama, u direktnoj smo borbi, za njih istorijskoj. Dodatno, đavoli su u dobrim odnosima sa Taurunumima, sa kojima se vrlo volimo.

Takođe, što se cigana tiče, uredno na Karađorđu psujemo sve po spisku bivšim blizancima iz srpskih klubova, sad malo mi dobijamo našu zasluženu porciju.

Fokusirajte se na utakmicu. Nikakva mi avangarda više nismo, da bismo bili tretirani tako.

Što se utakmice tiče, obzirom da su uslovi užasni, meni vrlo zanimljiva, pršti na sve strane, statistika 50-50, lepo za gledati. Da je bar 20% ovakvih utakmica u Stravaligi...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Voja »

Dobra utakmica, gledljiva, napeta. Ne znam sta ste ocekivali, oni igraju istorijsku sezonu u kojoj smo ih mi zaustavili u kupu, a imamo priliku i da ih zaustavimo i u prvenstvu, tako da je sasvim prirodno da nas ne vole, i da smo im trenutno najomrzeniji tim. Dobili su nas na sredini terena lukavom igrom i tempom. Razdvojili su nam odbranu od napada i cesto imam osecaj de se samo telefonom mogu cuti :mrgreen: Odbrana defanzivno ok, Carevic odlican, u mecu je, danas (dal zbog onog intervjua od pre dan, dva) me neodoljivo podseca na Zilica :mrgreen: Savicevic u ozbiljnoj svadji sa loptom danas, a utiska sam da je teren prebrz za Serija. Vukanovic se mnogo trosi i opet u sirinu, em on ostaje bez snage em napad tup. Nikako da se otmem utisku da je njihov prvi korner razradjen specijalno za nasu odbarnu. Svidja mi se ritam koji su kragujevcani nabili, jer mislim da nema sanse da zvezda ume tako da igra, tako da cemo ovim mecom mnogo toga dobrog dobiti za Loznicu. Jos samo da nas rezultatska sreca isprati danas
Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by fare »

Ne igra Seri ne Igra Voša opet posed lopte egal prepustili smo im igru umesto da ih gazimo posedom kao u polufinalu skroz drugačija igra dal mi to idemo možda na remi?
Jel firma na stadionu?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by gospodinFKV »

1892 wrote: Thu May 16, 2024 5:38 pm Već par utakmica mi se čini da nam je pročitan Seri. Konstantno ga udvajaju, stoje mu uz bok sve vreme.
Svako udvajanje ostavlja prostor za nas, jer je neko drugi slobodan, a Seri je itekako neko ko ume da proturi taj pas. Cini mi se da je ovde veci problem stanje terena. Ovi znaju da igraju taj antifudbal i zato su opasni, jer mnogo manje zavise od stanja terena, ali odbrana cisti sve za sada.

Dobijamo mi ovo, samo se onakve stvari moraju zavrsavati.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1191
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Mare_Liman »

Матеус уместо Зуке или Вукана, идеално да Његош има мало више слободе напред, а да Матеус крпи, немамо буквално средину терена...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Maki »

Odlično igramo i kontrolišemo utakmicu. Sasvim smo blizu boda, a pred kraj kada se otvori prostor za kontre možda dođemo i do celog plena.
Tvrda utakmica, očekivao sam da bude više šansi sa obe strane, ali ovo je ono što nam potpuno odgovara.
Sa ovih pet cigana u ekipi i ne možemo bolje. Zukić ponovo jedini hoće gol, i donekle Savićević. Ostali bezopasni. Ivanović pod hitno u teren.
Last edited by Maki on Thu May 16, 2024 6:02 pm, edited 1 time in total.
Locked