36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Kafa
Posts: 85
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Kafa »

Pitanje, da li biste bili zadovoljni ako osvojimo kup, ali kiksamo protiv Mladosti i budemo 5. ili 6.? Ja bih iskreno odmah potpisao ovakav ishod.
User avatar
LIMAN
Posts: 223
Joined: Tue Aug 30, 2016 3:42 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by LIMAN »

Kafa wrote: Fri May 17, 2024 10:06 pm Pitanje, da li biste bili zadovoljni ako osvojimo kup, ali kiksamo protiv Mladosti i budemo 5. ili 6.? Ja bih iskreno odmah potpisao ovakav ishod.
Logicno, odmah sve omladince protiv Mladosti.
Само храбро до нове победе, але...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Kafa wrote: Fri May 17, 2024 10:06 pm Pitanje, da li biste bili zadovoljni ako osvojimo kup, ali kiksamo protiv Mladosti i budemo 5. ili 6.? Ja bih iskreno odmah potpisao ovakav ishod.
Ne radi se ovde o poziciji na tabeli, ni o kupu. Da osvojimo i 3 kupa u utorak, kod mene ce ostati zapisano da u najvaznijim mecevima u kojima smo se borili za nesto konkretno mi smo nadigrani od Cukarickog kuci i od Kragujevca u gostima. I bar za mene ne postoji nijedan kontraargument koji ce mi dokazati da su ti rezultati bili dobri za nas
Image
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by fare »

Ljudi ajde malo budite pozitivni kup je naš posle penala Partizan odvaljuje Radnički a mi Lučane :D
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Sasa1969 »

Kako vam se cini ova tabela na pola prvenstva?
https://prnt.sc/0ySVeVTR-Owy
Image
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Cane »

Sasa1969 wrote: Fri May 17, 2024 11:53 pm Kako vam se cini ova tabela na pola prvenstva?
https://prnt.sc/0ySVeVTR-Owy
Tad su nas svi otpisivali, naravno i ovde na forumu, ode se pevale jednom Pazaru i tvrdilo da je neuporedivo jači od nas i da nemamo šanse da ga stignemo nego da ćemo imati ozbiljnih problema i u play out-u. Pozdravio bih sve prognozere iz tih dana :lala:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Red Marquis »

Bilo je i onih koji su pričali kako imamo lak raspored na proleće i da ćemo prestići TSC. Kukanje i neumereni optimizam su neodvojivi ovde.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Voja »

Cane wrote: Sat May 18, 2024 12:09 am
Sasa1969 wrote: Fri May 17, 2024 11:53 pm Kako vam se cini ova tabela na pola prvenstva?
https://prnt.sc/0ySVeVTR-Owy
Tad su nas svi otpisivali, naravno i ovde na forumu, ode se pevale jednom Pazaru i tvrdilo da je neuporedivo jači od nas i da nemamo šanse da ga stignemo nego da ćemo imati ozbiljnih problema i u play out-u. Pozdravio bih sve prognozere iz tih dana :lala:
Tabela izgleda onako kako je posmatras... recimo ako posmatramo koliko smo kaskali za prva 3 mesta, ili koliko smo bili ispred Kragujevca, onda tabela izgleda fenomenalno. A Novi Pazar nije prop~o zbog nas i nasih kvalitetnih partija
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Fri May 17, 2024 10:11 pm
Kafa wrote: Fri May 17, 2024 10:06 pm Pitanje, da li biste bili zadovoljni ako osvojimo kup, ali kiksamo protiv Mladosti i budemo 5. ili 6.? Ja bih iskreno odmah potpisao ovakav ishod.
Ne radi se ovde o poziciji na tabeli, ni o kupu. Da osvojimo i 3 kupa u utorak, kod mene ce ostati zapisano da u najvaznijim mecevima u kojima smo se borili za nesto konkretno mi smo nadigrani od Cukarickog kuci i od Kragujevca u gostima. I bar za mene ne postoji nijedan kontraargument koji ce mi dokazati da su ti rezultati bili dobri za nas
Ako osvojimo kup u utorak kod mene će ostati zapisano da smo osvojili kup.

Ove sezone smo dobili dva puta Kragujevac, jednom nerešeno i jednom izgubili, upiši i to.
Last edited by Deep Purple on Sat May 18, 2024 9:34 am, edited 1 time in total.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Turija »

Cane wrote: Sat May 18, 2024 12:09 am
Sasa1969 wrote: Fri May 17, 2024 11:53 pm Kako vam se cini ova tabela na pola prvenstva?
https://prnt.sc/0ySVeVTR-Owy
Tad su nas svi otpisivali, naravno i ovde na forumu, ode se pevale jednom Pazaru i tvrdilo da je neuporedivo jači od nas i da nemamo šanse da ga stignemo nego da ćemo imati ozbiljnih problema i u play out-u. Pozdravio bih sve prognozere iz tih dana :lala:
Nemojmo zamenjivati teze i izbegavati argumente.
Da li skok sa 9. mesta na 5. ima veze sa dolaskom u Vojvodinu Koraca, Serija i Savicevica ili nema? Tako da za procenu sa vremenske distance, treba uzeti sve faktore onda i sada.

Ovog proleca, od one izreke, fale sreda i krajevi, imamo samo dobru sredinu, pa smo i na sredini tabele plej ofa sa donje strane.

Jedna istinita prica, iz nizeg razreda osnovne skole, na konto simpaticnog komentara forumasa @ Savcic Luka o trenerovom rukopisu da mu lici na mesanje cirilice i latinice, me je potsetila na na ovaj dogadjaj..
Bio zadao ucitelj diktat da se pise latinicom. Jedan djak dobije jedinicu, jer je izmesao latinicu i cirilicu. Pobuni se i pita zasto je on dobio jedinicu, kada ima visa latinicnih slova od cirilicnih :mrgreen:
Nesto slicno je trenutno i u Vosi. Da li ce biti prelazna ocena, videcemo naredne nedelje.
Pala nam je igra i to brine. Da li je ona pala zbog slabijeg odrzavanja forme ili zbog velikih pohvala, pa se svi zaneli time? Ako ciljamo Kup i omasimo, bice ono kako je Voja napisao: pamticemo sezonu po tome, da kad je trebalo napraviti iskorak - nismo bili ,,na crti". Cukaricki i Kragujevac ostaju u pamcenju nase igre u kljucnim utakmicama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

Stexman wrote: Fri May 17, 2024 9:15 pm Umesto u kvalifikacije za LE idemo u kvalifikacije za LK.
Mi svejedno naše putešestvije završavamo u kvalifikacijama za LK, mislim da je manje bitno kojim ćemo putem dospeti do tamo. Opet, i dalje sam siguran da Radnički neće tući grobare na JNA a da nama treba pobeda protiv Lučana za 4. mesto.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Stexman »

Pa ja pricam o varijanti da uzimamo kup. Onda ne ispadamo u LK vec imamo grupe i sigurnih 6 utakmica u evropi.

P.S.
Na drugoj temi sam spominjao kup. Ali i dalje mislim da mozemo bar to jedno kolo da prodjemo uz povoljan zreb.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Rabba »

Stexman wrote: Sat May 18, 2024 11:02 am Pa ja pricam o varijanti da uzimamo kup. Onda ne ispadamo u LK vec imamo grupe i sigurnih 6 utakmica u evropi.

P.S.
Na drugoj temi sam spominjao kup. Ali i dalje mislim da mozemo bar to jedno kolo da prodjemo uz povoljan zreb.
Jasno, ja sam ciljao na prvenstvo, ako izađemo u Evropu bez kupa, kvalifikacije za LK će nam biti poslednja evropska stanica.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Djisa »

slanobarac wrote: Fri May 17, 2024 9:23 pm
Stexman wrote: Fri May 17, 2024 9:15 pm Radnicki pobedi partizan i mi budemo peti. Umesto u kvalifikacije za LE idemo u kvalifikacije za LK.
To se neće desiti. Pre ćemo mi kiksnuti protiv Lučana nego oni od Kg. Mišljena sam da ako ne uzmemo kup bolje da budemo peti. Nismo mi još za LE.
Boze, kakva izjava???????????
Kup je nas!
User avatar
Djisa
Posts: 1240
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Post by Djisa »

Rabba wrote: Sat May 18, 2024 10:50 am
Stexman wrote: Fri May 17, 2024 9:15 pm Umesto u kvalifikacije za LE idemo u kvalifikacije za LK.
Mi svejedno naše putešestvije završavamo u kvalifikacijama za LK, mislim da je manje bitno kojim ćemo putem dospeti do tamo. Opet, i dalje sam siguran da Radnički neće tući grobare na JNA a da nama treba pobeda protiv Lučana za 4. mesto.
Znaci bolje je uzeti manje novca i igrati manje utakmica u Evropi???????? ili je isto??????
Kup je nas!
Locked