Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat May 18, 2024 10:03 am
Ja ovakvo poslovanje i više nego podržavam ali samo ako si u stanju da uzmeš kao recimo sad milion a dovedeš bolju zamenu za manji novac nešto nalik Seriju koji su gotovi proizvodi sa svojih 24-25 godina a uvrstiš neke nive mlade igrače u tim koji se sutra mogu prodati.

Ja mislim da će Radulović i Carević biti jedine prodaje važnijih igrača, eventualno ako stigne i 5+ miliona za Ivanovića.


https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... taj/482510
Cek, pa jel nisi pisao da ce samo Carevic biti jedna od prodaja vaznijih igraca, jer ima zamenu? Ko je Radulovicu zamena? Zasto ti je Seri parametar, kad pretpostavljam da je skuplji i vise kosta i od Koraca i od Carevica i od Radulovica, a svi su vise pokazali od njega. Seri jednostavno nije konstantan. Meni takodje zanimljivo kako nam svaki igrac odlazi za milion, a ako lovu delimo onda odlazi za 2 miliona :mrgreen: Ko moze da zabrani da se i Ivanovic proda za milion, a u stampi se napise da je prodat za 5. Svejedno ti novci navijacima nista ne predstavljaju. Kao sto sam vec pisao, ovaj prelazni rok ce otkriti sve namere, tj. pokazace u kom pravcu ce da plovi ovaj brod.
Edit: nisam citao ove linkove sto si postavio, al ako sam dobro razumeo iz naslova, tvoja ideja je da damo Radulovica i Carevica za Jamkama? :mrgreen:
Image
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ako osvojimo kup moje misljenje je da u tom slucaju treba da zadrzimo Radulovica a ako ne sta znam nama treba oko 8 miliiona sigurno za sezonu to znaci barem 6 od prodaje igraca bice onda tu jos prodaja i sada i na zimu ja bi probao dovesti Lazara Randjelovica u svakom slucaju prodali ili ne Radulovica i da mislim da Yamkam nije ono sto nam treba pogotovo jer zauzima mesto stranca
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

srkins wrote: Sat May 18, 2024 11:33 am ...A ako ne sta znam nama treba oko 8 miliiona sigurno za sezonu...
Rečeno je 12 miliona
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Rabba wrote: Sat May 18, 2024 12:04 pm
srkins wrote: Sat May 18, 2024 11:33 am ...A ako ne sta znam nama treba oko 8 miliiona sigurno za sezonu...
Rečeno je 12 miliona
„Nama je potrebna još jedna ovakva godina transfera da bismo došli na nulu ili blagi plus i kako bismo tada počeli da podižemo budžet, koji je sad 6 500.000 evra. Kad dođe na 12.000.000 ili 13.000.000 evra, a to bi trebalo da bude u sezoni 2025/26 ovo je izjava Zbijica od prosle godine ,te famozne 25 26 kad osvajamo titulu ce biti 12 do 13 miliona mislim da nam trenutno i 8 miliona radi posao
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Ako stigne Billal Brahimi to će nam biti najjači ulazni transfer možda i u istoriji.
djoks
Posts: 101
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Transferi

Post by djoks »

Deep Purple wrote: Sat May 18, 2024 12:56 pm Ako stigne Billal Brahimi to će nam biti najjači ulazni transfer možda i u istoriji.
Које су реалне шансе да се то деси? Има уговор до лета 2026
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

djoks wrote: Sat May 18, 2024 12:57 pm
Deep Purple wrote: Sat May 18, 2024 12:56 pm Ako stigne Billal Brahimi to će nam biti najjači ulazni transfer možda i u istoriji.
Које су реалне шансе да се то деси? Има уговор до лета 2026
Pozajmica sa otkupnom klauzulom kao i što je bilo sa Njegošem.

Mislim da možemo očekivati neka slična imena u padu ili koja nisu potvrdila svoj potencijal iz Italije zato je Tanjga ponajviše u klubu zbog svojih kontakata u Italiji.

Zato sam ja i rekao ono iznad da treba biti pametan, prodavati domaće lepo a dovoditi strance za manje para koji su pride kvalitetniji, tržište je jako bogato i zasićeno imamo mi prostora na takvom tržištu. Sery je svoju karijeru povratio kod nas i on je slika, prilika i primer ostalim strancima.

Da se i kod nas igra fudbal i da jedna-dve sezone dobre kod nas ih vraćaju u fudbalski etar.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

Није проблем продаја ако се нађу адекватна појачања,зимус смо уболи,сад треба то поновити,да ли смо кадри?Контам да је сад лакше јер имамо више лове,имамо и пар година стабилности и бољих резултата.С обзиром да је Збиљић рекао да имамо пара ,са најављеним продајама можемо скупити доста пара да направимо одличну екипу.Само нек се држе позајмица са откупном клаузулом,одлично се показало.
Kafa
Posts: 85
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Nismo još ni završili ligu i osvojili kup, a već je krenuo omiljeni period svakog slaninara - prelazni rok :mrgreen:

Brahimija Nica kupila pre 2 godine za 7 miliona evra, odigrao je 4 utakmice za reprezentaciju Alžira i ima 66 utakmica odigranih u prvoj ligi Francuske, a tek mu je 24 godine. Čak i pozajmica deluje manje realno nego vraćanje Tadića. Mada šta znam možda Mandara pravi čuda.
Kafa
Posts: 85
Joined: Wed Dec 06, 2023 10:06 pm

Re: Transferi

Post by Kafa »

Kafa wrote: Sat May 18, 2024 1:19 pm Nismo još ni završili ligu i osvojili kup, a već je krenuo omiljeni period svakog slaninara - prelazni rok :mrgreen:

Brahimija Nica kupila pre 2 godine za 7 miliona evra, odigrao je 4 utakmice za reprezentaciju Alžira i ima 66 utakmica odigranih u prvoj ligi Francuske, a tek mu je 24 godine. Čak i pozajmica deluje manje realno nego vraćanje Tadića. Mada šta znam možda Mandara pravi čuda.
Izgleda da postoje dva Brahimija, jedan je Billal drugi je Bilal, ovaj sa jednim l je mnogo realnija opcija, iz kluba odakle je Seri došao
https://www.transfermarkt.com/bilal-br ... er/789094
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

Не видим неку потребу да доведемо Брахимија који је лево крило ако на тој позицији већ имамо Серија,Довести десно крило,пустити Нормана и имамо Ковачева + појачање.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Nemojte se mnogo primati na "proverene" vesti s portala koje se sada proturaju jer 99% toga je direktno pušteno od menadžera s određenim ciljevima i obično nema mnogo veze s istinom.
Razlika je ogromna da li ćemo mi završiti recimo s osiguranom grupnom fazom, prvim kolom kvalifikacija ili ne daj Bože bez ičega od toga. Od toga zavisi gotovo sve što se tiče prelaznog roka, kako dolazaka tako i odlazaka, tako da je sad ovo licitiranje unapred potpuno neozbiljno.
A kada se završi sezona i neko zaista počne s tim da se bavi onda neka krenu od bekova, to nam gori u svakoj mogućoj opciji.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

rykerfcv wrote: Sat May 18, 2024 2:04 pm Не видим неку потребу да доведемо Брахимија који је лево крило ако на тој позицији већ имамо Серија,Довести десно крило,пустити Нормана и имамо Ковачева + појачање.
Овај је офанзивни везни
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

Krenite od bekova, hvala.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Transferi

Post by fare »

Imamo i Arsenijeevićau Voždovcu. Radulovića prodati samo ako za te pare dovedemo pravo pojačanje ja mislim da mu cena neće padati samo rasti
Post Reply