Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Po meni idealno bi bilo prodati Radulovića i dovesti kao zamenu slobodnog Lazara Ranđelovića.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Izgleda da nas na kraju sezone napusta Mateus Indio.
Na instagramu je okacio sliku sa saigracima, uglavnom strancima iz ekipe, uz poruku "nedostajacete mi braco"...

Po meni steta, mnogo kvaliteta je doneo i da nije guran na stopera, na beka i slicno, verujem da bismo imali jos lepsu i bolju sliku o njegovim nastupima. Po meni bio je pojacanje od kad je dosao.
VošaNS
Posts: 899
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Transferi

Post by VošaNS »

User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Neizlecivi wrote: Sat May 18, 2024 9:55 pm Izgleda da nas na kraju sezone napusta Mateus Indio.
Na instagramu je okacio sliku sa saigracima, uglavnom strancima iz ekipe, uz poruku "nedostajacete mi braco"...

Po meni steta, mnogo kvaliteta je doneo i da nije guran na stopera, na beka i slicno, verujem da bismo imali jos lepsu i bolju sliku o njegovim nastupima. Po meni bio je pojacanje od kad je dosao.
Da.
Dobar je defanzivno, dobro se krece, dobro razmislja, ima brz kratak i rasterecujuci pas, kod pritiska protivnika, dobar je i snazan u duelu i skoku. Fali precizniji duzi pas, jaci i tacniji sut i brzina. Da i to ima, ne bi bio u Vojvodini.

Dolaskom Njegosa, izgubio je mesto startera.
A, da li mi imamo alternativu za Njegosa, odnosno za poziciju zadnjeg veznog?
Tesko, pa mi nije jasno zasto je Mateus visak? Jedino ako smo dogovorili transfer jos kvalitetnijeg zadnjeg veznog? U ovom momentu, u to bas ne verujem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@Turija

Indio je super ali definitivmo na ovom tržištu ima dostupnih i kvalitetnijih vezista po našoj meri.

Otišao je Rajko, odlazi Kajević, pretpostavljam i Uroš Nikolić.

Vreme je da se Njegošu, Zukić i Vukanu pridodaju dva još kvalitetnija fudbalera i da se vezni red dodatni utegne.

A mali Lazar da dobije više šansi sledeće godine.
Last edited by Deep Purple on Sat May 18, 2024 10:17 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Image

За Сланобарца и оне који немају инстаграм :cheers:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Poljaci pišu da je Legija iz Varšave zainteresovana za Ivanovića.
Sumnjam da su oni spremni da daju 4 miliona.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Karlsson wrote: Sat May 18, 2024 10:16 pm Poljaci pišu da je Legija iz Varšave zainteresovana za Ivanovića.
Sumnjam da su oni spremni da daju 4 miliona.
Da li smo mi spremni da tražimo nekom 4 miliona za Ivanovića ili ćemo se zadovoljiti sitnicama?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9946
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sat May 18, 2024 10:14 pm Vreme je da se Njegošu, Zukić i Vukanu pridodaju dva još kvalitetnija fudbalera i da se vezni red dodatni utegne.
Ako Zukic sad ne dobije ponudu, nikada je nece ni dobiti
Image
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

Mateusu i nama je ova pozajmica bila pun pogodak. Njegoš je kvalitetniji igrač, a moramo napraviti mesto i za Medu ili nekog sličnog povratnika, tipa Radoja. To su moje želje. Voša je na poziciji zadnjeg veznog uvek imala svojih vrhunskih izdanaka i dug je spisak povratnika koji bi eventualno mogli pojačati klub.
Imamo i Busnića kome ističe ugovor na leto ako se ne varam, a teško je da će ga Vizela zadržati iako je zabeležio 20-ak nastupa u elitnoj Portugalskoj ligi, jer su ispali.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Nemoj Busnica kao Boga te molim... Ni u sali da se spominje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Čini mi se da je klub olako zaboravio koliko stabilnosti nam je Mateus doneo svojim dolaskom. Pretoga smo bili u potpunom rasulu na sredini. Guranjem na beka smo ga verovatno poterali iz Vojvodine. Ja sam mišljenja da ima mesta za njega.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Sat May 18, 2024 11:22 pm Čini mi se da je klub olako zaboravio koliko stabilnosti nam je Mateus doneo svojim dolaskom. Pretoga smo bili u potpunom rasulu na sredini. Guranjem na beka smo ga verovatno poterali iz Vojvodine. Ja sam mišljenja da ima mesta za njega.
+1, и даље ми никако, али никако није јасно како никад није пробано са Његошем и Матеусом у средини, а Зука и Вукан да се ротирају у односу какав је коме дан... Његош би имао слободе још више у нападу а опет би крпио све, а Матеус својом дефанзивом, мирноћом, пасом био сјајан осигурач и прави задњи везни...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3641
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Sat May 18, 2024 10:15 pm
Image

За Сланобарца и оне који немају инстаграм :cheers:
Šmekerski, nema šta. Hvala. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Pitanje je i to sta je njemu nudjeno, kao i to sta je on ocekivao. Mozda decko nije hteo rotaciju. Mozda se oslobadja mesto. Iskreno, svako ko se posle par meseci nesto manje minutaze kurobeca i duri meni ne bi ni igrao. Nisi Maskerano, druze, saberi se. Nije ga klub godinu dana maltretirao pa da kazes da nije u redu. On se od marta meseca tu duri nesto. Ja znam da nije nasa liga u rangu portugalske, ali druze, niti si ti toliko dobar, niti je ovo neka crnogorska liga (koliko god ih igrali ovde :mrgreen: ), pa da svaki poluspreman igrac moze da igra, a da profesionalac pravi ozbiljnu razliku.

Hvala za sve, srecno dalje, i nadam se da se neces pokajati zbog ovoga. :cheers:
Post Reply