Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Dečko je dosta mlad, reprezentativac austrijske mlade reprezentacije, igra standardno u Austriji, pod ugovorom je i naredne sezone, a Volfsberger sigurno ima ozbiljne planove za njega.
Dajte nešto realnije: druga francuska, druga portugalska, donja tabela prve grčke, Kipar... Može i iz jačih liga, ali da je višak.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Cek, jel realno da se ponovo razmislja o Pavkovu?
Image
ElMaestro13
Posts: 23
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

Karlsson wrote: Fri May 24, 2024 11:43 am Dečko je dosta mlad, reprezentativac austrijske mlade reprezentacije, igra standardno u Austriji, pod ugovorom je i naredne sezone, a Volfsberger sigurno ima ozbiljne planove za njega.
Dajte nešto realnije: druga francuska, druga portugalska, donja tabela prve grčke, Kipar... Može i iz jačih liga, ali da je višak.
Proverena je informacija da decko razmislja o novom izazovu jer ceo zivot igra u Volfsbergeru, a to je sad za austrijske standarde jedan prosek klub. Kad se udje u poslednju godinu ugovora, nema vise klub toliku moc da odlucuje i izvoljeva. Ne bi bilo lako dovesti ga naravno, ali je Vojvodina sa Njegosem pokazala da itekako moze da se "trka" na trzistu. Sve u svemu to su igraci koji donose kvalitet. Druga francuska takodje, poslacu neke igrace za koje mislim da su zanimljivi. Grcka, Kipar mislim da vec nisu toliko trziste gde Vojvodina treba da gleda ako hoce iskorak, sa njima se ostaje na nivou gde je sad.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Hoces da kazes da Valakari ne bi digao kvalitet Vose? :D
Image
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

ElMaestro13 wrote: Fri May 24, 2024 12:23 pm
Proverena je informacija da decko razmislja o novom izazovu jer ceo zivot igra u Volfsbergeru, a to je sad za austrijske standarde jedan prosek klub. Kad se udje u poslednju godinu ugovora, nema vise klub toliku moc da odlucuje i izvoljeva. Ne bi bilo lako dovesti ga naravno, ali je Vojvodina sa Njegosem pokazala da itekako moze da se "trka" na trzistu. Sve u svemu to su igraci koji donose kvalitet. Druga francuska takodje, poslacu neke igrace za koje mislim da su zanimljivi. Grcka, Kipar mislim da vec nisu toliko trziste gde Vojvodina treba da gleda ako hoce iskorak, sa njima se ostaje na nivou gde je sad.
Njegoš je domaći igrač. Uvek je lakše dovesti kvalitetnog domaćeg igrača nego kvalitetnog stranca, jer za domaćeg igrača ide u prilog to što se vraća kući, među ljudima koje zna, u sredinu koja mu je poznata.
Vojvodina trenutno svakako nije iskorak napred za mladog reprezentativca iz Volfsbergera.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

a zamisli tandem u Vosi Valakari and Karikari :D
Image
ElMaestro13
Posts: 23
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

Čovek nije mladi reprezentativac već dve godine, jer kako je Volfsberger krenuo da tone kao klub, tako ni on više nije reprezentativac, jasna računica :D A Vojvodina kao klub ima ljude kojima je posao da ga ubede da su iskorak, čak i kada nisu ;)

No dobro, evo jedan zanimljiv igrac iz francuske 2.

Allan Linguet - desni bek koji dve sezone unazad igra standardno u Valensijenu (liga2 Francuska). Brz, agilan, može da se ponavlja, defanzivno dobro čita igru i korektan je 1v1 defanzivno. Tehnički korektan, može da isporuči svojih oko 5 asistencija po sezoni, u Srbiji bi to verovatno mogao i više. Problem je što je malo niži igrač 176cm, i što u Valensijenu igra više kao wing-bek sa 3 pozadi, ali ne bi bio problem da se prilagodi. Ističe ugovor ovo leto, biće free agent.

https://www.transfermarkt.com/allan-lin ... ler/635486



Ovo je materijal samo sa jedne utakmice, nema ozbiljnog hajlajta na youtube, ali možete da bacite pogled o kom profilu igrača je reč.
ElMaestro13
Posts: 23
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

Voja wrote: Fri May 24, 2024 12:39 pm Hoces da kazes da Valakari ne bi digao kvalitet Vose? :D
Dobar igrac, al' ga zeza sto igra u klubu koji ima 20 namestenih utakmica godisnje... :D :D
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

rykerfcv wrote: Fri May 24, 2024 11:19 am
ElMaestro13 wrote: Fri May 24, 2024 11:08 am Adis Jasic - desni bek s kojim Vojvodina sigurno ne bi promasila. Balkanski mentalitet koji je odrastao i fudbalski se skolovao u Austriji, nesto kao Dragovic sto je realno najbolja kombinacija za defanzivca. Ugovor sa Volfbergerom istice naredne godine, dakle poslednja godina ugovora, a Volfsberger nije vise mocan kao pre par godina kad su igrali grupnu fazu lige Evrope, sada su na sredini tabele njihove lige bez nekih vecih ambicija. Sigurno da bi Vojvodina imala sta da ponudi decku, bar da mu bude zanimljivo, pa ko zna...

Moderan desni bek, tehnicki izuzetan, moze da se pomeri u vezni red i da igra na malom prostoru, sve suprotno od Lazarevica i daleko inteligentniji igrac. Moze da uskoci i na levog beka po potrebi. Za ovu "novu" Vojvodinu i ovo sto sada zeli da igra, veoma zanimljiv.

https://www.transfermarkt.com/adis-jasi ... ler/531214



Hajlajt je malo neozbiljan, ali eto cisto da se nadje ko zeli da pogleda.

Sa ovakovm brzinom komotno moze da nam bude krilo,bas je dobar sa loptom,ofanzivno bi nam jako pomogao.
Dobar je, al nekako mi lagan za beka,bar za ono kako ja doživljavam beka😁
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nama prvo treba bek da pokupi promaju nazad, a onda da zna da centrira i poneki gol da zabije, al ne autogol i još ako ima 22-23 godine da moze lepo da se unovči, šta ćeš bolje :mrgreen:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

21 godina, bivši mladi reprezentativac Austrije(po godinama, i dalje kandidat za istu) prvotimac Bundesligaša, da napravi iskorak u Srbiju? :shock:

Aj malo lakše sa ovim ispaljivanjem imena. Ovde ne obitava sportski sektor FKV, pa da se "predstavljaju" neka imena ovde. Tema je "Transferi", subjekat je glasine i diskusija o igračima koji bi nas mogli pojačati, a ne pista gde treba da defiluju svi poznati i nepoznati fudbaleri. Ako imate neku korist od transfera tih igrača, ili pak ako se ložite na igranje mix-and-match, u smislu koji slobodan igrač bi mogao u koji klub, zamolio bih, prvo lepo, da prestanete to da radite ovde. Makar iz poštovanja prema ljudima koji iz svog džepa drže ovaj domen živim.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2099
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Transferi

Post by churguzijanac »

Nemam ti ja pojma šta je mix match.Ljudi pišu gde vide da smo tanki a sve u nadi da neće dovesti neke balvane.Ti briši moje ako hočeš.Nema jeda.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

churguzijanac wrote: Sat May 25, 2024 9:58 am Nemam ti ja pojma šta je mix match.Ljudi pišu gde vide da smo tanki a sve u nadi da neće dovesti neke balvane.Ti briši moje ako hočeš.Nema jeda.
Nisam na tebe mislio čurguzijanac, svaki prelazni rok nam se pojavljuje mnoštvo "novih" čija je motivacija vrlo upitna. Ne postoje ni na jednoj temi, pa onda zaposednu ovu kao da ne postoji sutra. Imena milion, kao da sam na transfermarkt pretrazi udario Enter.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Zanimljiv je ovaj Bamidele iz Niša, pogotovo ako prodajemo Radulovića.
Možda da izvršimo razmenu i damo Radničkom Vukića za trajno?
ElMaestro13
Posts: 23
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

Karlsson wrote: Sat May 25, 2024 11:35 am Zanimljiv je ovaj Bamidele iz Niša, pogotovo ako prodajemo Radulovića.
Možda da izvršimo razmenu i damo Radničkom Vukića za trajno?
Niš traži izmedju 500 i 700.000 eura za Delea. Mogu da ga sutra prodaju TSC-u jer ga ovi žele, ali problem je obeštećenje. Ili možda ni ovo nije tema ovde? :D
A Dele da je dobar dobar je, nema greške. Još sad igra na 70%, jer nije prošao pripreme i nije spreman full. Sledeće sezone biće još bolji.
Post Reply