37. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:0 (1:0)

Locked
draganas
Posts: 207
Joined: Thu Sep 15, 2016 2:44 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by draganas »

Dobro je ovo.

Ima prostora; realno smo 4; ako ubacimo i kup pobedu u priču.

Evropa je nešto što se podrazumeva uz ime Vojvodine; ako se ne varam imamo 4 meča minimum; sto je opet +

Moderacija: PS sačuvaj za utakmicu sledeću
User avatar
Mark Renton
Posts: 155
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Mark Renton »

Taxista wrote: Sat May 25, 2024 9:48 pm Ajax, Braga, Molde, Hapoel ber Ševa, Šerif, Genk, Rijeka, Trabzon, Rapid(Beč)... Protivnici potencijalni
Daj Rapid da im vratimo za onaj kriminal iz 2012-te
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by masterNS »

Taxista wrote: Sat May 25, 2024 6:11 pm Svi će sve učiniti da mi ne igramo Evropu
Meni je izuzetno neprijatno da citam ovakve postove. Ispadamo malo smesni. Ne znam da li kapirate, ali mi smo se danas borili da li cemo biti 4., 5. ili 6. , koliko god mi nama bili najveci, mi smo njima trenutno samo jos jedan SNS klub koji je odmarao igrace u PRVOM kolu...
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Duplof »

Utakmica prava slaninarska - stvaramo šanse, bolji smo, ali strepimo svakog trenutka da se ne odbije nešto i primimo gol, i na kraju 1:0. Da je ostalo 0:0 na poluvremenu, ko zna šta bi bilo... Nikolić i Ivanović su, po meni, bili najbolji danas.

Muzika na kraju utakmice kao i skandiranja sa severa je ono što će i ono malo slaninara oterati sa stadiona. Stadion je mesto gde se gleda, navija i peva Voši, a ne pesme onih koji nemaju veze sa Vojvodinom. Svako može da nešto voli ili ne voli, ali takvim pesmama i skandiranjima nije mesto na stadionu.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
masterNS
Posts: 591
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by masterNS »

CRD FCV wrote: Sat May 25, 2024 9:52 pm Шта се могло приметити:

1. Мали Лане игра без костобрана;
2. Север скандира Ратку Младићу, Кораћ отишао директ у свлачионицу на крају меча.
Korac je zalutao ovde. Nije ovo vise ona Vojvodina i onaj Novi Sad. Sve najbolje momku u nastavku karijere.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Uvek sa tobom »

Штета да она Кембелова није ушла, доста одбрана голмана :lala: све у свему идемо у Европу.

Мислим да је песма са разгласа од играча, јер су онинпочели да играју кад је ишла...
Last edited by Uvek sa tobom on Sat May 25, 2024 10:19 pm, edited 1 time in total.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Cane »

Ajde malo objektivnosti, politici zaista nije mesto na stadionima ali pričati da sad zbog nekog nepotrebnog i promašenog skandiranja neko treba da ide iz kluba su gluposti.
Juče je nešto slično, po meni još drastičnije, bilo u N Pazaru pa ne mislim da zbog toga 80% njihovih igrača treba da napušta klub.
Jednostavno, gluposti bez ikakvog dubljeg efekta kojima ne treba pridavati posebnu pažnju.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Mare_Liman »

Cane wrote: Sat May 25, 2024 10:18 pm Ajde malo objektivnosti, politici zaista nije mesto na stadionima ali pričati da sad zbog nekog nepotrebnog i promašenog skandiranja neko treba da ide iz kluba su gluposti.
Juče je nešto slično, po meni još drastičnije, bilo u N Pazaru pa ne mislim da zbog toga 80% njihovih igrača treba da napušta klub.
Jednostavno, gluposti bez ikakvog dubljeg efekta kojima ne treba pridavati posebnu pažnju.
+1
Шта се све у НП скандирало није ово ништа, сканидирања је било пре 10 година, биће га и за 10 година јебига, решиће се сигурно то и убеђен сам да таквих испада више неће бити
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Maki »

Bilo je teško i uzbudljivo večeras. Na poluvremenu je ceo istok pratio kraj utakmice u Beogradu, ali i pored trenutnog olakšanja u nastavku smo strepeli, naročito posle Bjekinih i Njegoševih kikseva.
Najlepši trenuci utakmice su bili ovacije Stamenkoviću prilikom izlaska sa terena (verovatno mu je to bila i oproštajna utakmica u 40. godini), kao i Zuki kapitenu prilikom ulaska, kontam i njemu je oproštajna. Vukanović mu je poslao traku i pridružio se ovacijama, lepo od njega.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Red Marquis »

Firma je odavno odabrala svoj put, zato im se brojnost nikad neće više vratiti, i tu nema dalje.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Rabba »

Ne bih previše komentarisao utakmicu. Mučili smo se sa nezainteresovanom Mladosti, koja je imala 3-4 bonusa i neku polu-skrpljenu ekipu. To što ste videli kod Uroša, ja nisam. Najgori u polju danas, da ne bi tog slobodnjaka, niko se ne bi sećao da je dečko igrao. Lepo što je politika našla mesto ponovo na stadionu, Seid ima zašto da se raduje povratku u Novi Sad.

Dosta mi je ove sezone i već strepim od sledeće jer me Bandović ničim nije ubedio da je za našu klupu. Jebo ga Savićević da ga jebo.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2305
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Grbavica.021* »

User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Turija »

Maki wrote: Sat May 25, 2024 10:25 pm
Najlepši trenuci utakmice su bili ovacije Stamenkoviću prilikom izlaska sa terena (verovatno mu je to bila i oproštajna utakmica u 40. godini),
Da, to je ono sto treba da se vidi na stadionu, a ne da se ugledamo sta je na drugim tribinama.
Zaista lep gest Zapada i jos lepsi Stamenkovica, koji ne samo da je uzvratio aplauzom, vec se i poklonio Zapadu. Eto, to je ono sto covek nauci u porodici i svetu, kroz koji je prosao u karijeri.

Provukli smo se kroz iglene usi do cetvrtog mesta i uz korektne rezultate oba blizanca. Sjajan i najznacajniji gol UN. Svaka cast za sut.
Cestitke momcima, a sad je na redu uprava da se vidi da li je dorasla Klubu i trenutku.
Last edited by Turija on Sat May 25, 2024 10:40 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Sasa1969 »

Jel ima sada jos nekog da misli da bod iz Kragujevca nije bio zlata vredan ?
Image
VošaNS
Posts: 900
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by VošaNS »

Prvo o utakmici, a o sezoni za koji dan kad se glave ohlade. Prvo poluvreme smo morali da uguramo ranije taj gol, drugo je samo bilo otaljavanje posla. Carević imao jednu dobru intervenciju i bez posla danas, Bjeković nije igrač za startnu postavu, a možda ni kao druga opcija. Crni kao i svaki put drčan i na ivici kartona zbog gluposti, Djordjević korektan. Njegoš danas toplo-hladno, Uroš osim gola slabo, ali od drugih ništa video nisam. Serija su cepali i bilo je očekivano da će izaći, Radulović iz promašaja u promašaj. Nadam se da Piksi danas nije gledao Ivanovića.

O Firmi ne želim, davno sam rekao svoje. Prošli put kad sam rekao svoje mišljenje nastao je haos tako da ću sada zaobići tu temu. Samo ću reći Seide oprosti nam nismo svi takvi, izvini Seide.
Locked