37. kolo: VOJVODINA - Mladost 1:0 (1:0)

User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Turija »

Sasa1969 wrote: Sat May 25, 2024 10:38 pm Jel ima sada jos nekog da misli da bod iz Kragujevca nije bio zlata vredan ?
Ja i dalje mislim da nije, vec da su to danasnji rezultati nas i konkurenata (sto nismo smeli docekati, da nam je evropska sudbina zavisila od drugih).
I jos jedna zamerka Bandovicu, sto nije veceras uveo Mateusa, da se oprosti od nase publike i grada, kao sto je to uradio sa Zukicem i Radulovicem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Sasa1969 »

Turija wrote: Sat May 25, 2024 10:44 pm
Sasa1969 wrote: Sat May 25, 2024 10:38 pm Jel ima sada jos nekog da misli da bod iz Kragujevca nije bio zlata vredan ?
Ja i dalje mislim da nije, vec da su to danasnji rezultati nas i konkurenata (sto nismo smeli docekati, da nam je evropska sudbina zavisila od drugih).
I jos jedna zamerka Bandovicu, sto nije veceras uveo Mateusa, da se oprosti od nase publike i grada, kao sto je to uradio sa Zukicem i Radulovicem.
Rezultati su onakvi kakvi su i trebali da budu.
Da smo izgubili u Kragujevcu bili bi peti a da nismo uzeli bod strepeli bi i za peto mesto.Ovako bi sa pobedom veceras sigurno bili peti.
Znaci bod iz Kragujevca je kljucan bio za izlazak u Evropu sve ostalo je filozofija.
Image
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2309
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Grbavica.021* »

Подршка за @ДушанФ89 :!:
Погрешно је поступио али нико нема право овде никога да вређа, шта смо ми гробари или Сланинари па да се препуцавамо међусобно???
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Sat May 25, 2024 8:55 pm Arena Sport 4 mi ceo meč prekidala, ništa nisam uspeo da pogledam… Kakvi smo bili?
Mene su podsećali na jesenje izdanje ali sa mnogo šansi. Vrlo spori, statični i ne znamo da igramo protiv ekipa koji igraju zatvoreno. Definitivno nam Lučani ne odgovaraju iako su izašli sa šestoricom mladih a završili sa osmoricom. Stamenković posebno inspirativan protiv nas i dobio zaslužen aplauz zapada. Čestitke momcima na četvrtom mestu i izborenim kvalifikacijama za LE.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by rykerfcv »

Grbavica.021* wrote: Sat May 25, 2024 10:58 pm Подршка за @ДушанФ89 :!:
Погрешно је поступио али нико нема право овде никога да вређа, шта смо ми гробари или Сланинари па да се препуцавамо међусобно???
+1
Сеиде ништа ово није против тебе.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Deep Purple »

Slažemo se da se složiti nećemo, ja sam protiv skandiranja tog tipa i ne volim generalno politiku, verske, rasne i ostale teme i sl stvari na stadionu a i generalno i zalažem se protiv toga a moj rođeni brat je kontra a eto navijamo za Vojvodinu i on i ja. I nikada se nećemo složiti oko toga i ne vredi da diskutujemo.

Mislim da je Seid svestan da te stvari nemaju veze sa njim kao što i ono u Pazaru nema veze sa njihovim fudbalerima i tjt.

Ne treba samo pridavati značaj, neka radi ko šta želi i skandira što god želi. Uvek sam bio protiv toga da se ljudima bilo šta zabranjuje, svako ima svoju glavu pa nek misli, tako je rekao Džoni Štulić.
Last edited by Deep Purple on Sat May 25, 2024 11:11 pm, edited 1 time in total.
Badaboom
Posts: 22
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Badaboom »

Citam komentare i ne mogu da verujem sta citam.

Crni namerno gube od Kragujevca,a Crveni od cuke,ne bi li nas izbacili iz evrope,udruzila se sva 4 kluba protiv nas :mrgreen: ,a mi za to vreme na svom terenu igramo prijateljsku protiv Lucana koji su izasali protiv nas u nekom kombinivanom sastavu i bez 1 promila zelje da nam daju gol... Ej njihov trener vadi Stamenkovica ne bi li nam pomogao da damo jos jedan :roll:
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by N13 »

Turija wrote: Sat May 25, 2024 10:37 pm
Maki wrote: Sat May 25, 2024 10:25 pm
Najlepši trenuci utakmice su bili ovacije Stamenkoviću prilikom izlaska sa terena (verovatno mu je to bila i oproštajna utakmica u 40. godini),
Da, to je ono sto treba da se vidi na stadionu, a ne da se ugledamo sta je na drugim tribinama.
Zaista lep gest Zapada i jos lepsi Stamenkovica, koji ne samo da je uzvratio aplauzom, vec se i poklonio Zapadu. Eto, to je ono sto covek nauci u porodici i svetu, kroz koji je prosao u karijeri.
Definitivno highlight utakmice. Ja nisam ni znao da je to Stamenkovic, dok nisam pogledao posle utakmice. Vrhunske odbrane danas, i nekako aplauz je prirodno dosao, zasluzio je, ko god da je u pitanju. Ako mu je to poslednja utakmica u karijeri, onda jos mocnije!
To je ono sto mi slaninari treba da budemo. Gospoda.
User avatar
Mark Renton
Posts: 155
Joined: Wed Mar 22, 2023 9:21 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Mark Renton »

Daleko od toga, ja prvi nemam nikakav problem sa dobrim delom foruma za koje se moze proceniti po upisima na kojem su politickom kompasu, koji su kontra mojih, tvrdim da i slicni meni na ovom forumu isto nemaju problem.
PS. Necu vise pisati o ovome, dajte te potencijalne protivnike koje bi ste vi hteli i zasto
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2309
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Grbavica.021* »

Бандовић: И игром и резултатима заслужили смо четврто место и пласман у Европу!

https://www.fkvojvodina.rs/bandovic-i-i ... -u-evropu/

Тренер Војводине Божидар Бандовић задовољан је након што је његова екипа победом над екипом Младости из Лучана обезбедила пласман у квалификације Лиге Европе.

Фудбалери „старе даме“ победили су екипу из Лучана резултатом 1:0 и тако сезону завршила на четвртој позицији, која доноси друго коло квалификација за Лигу Европе.

Желим да честитам својим играчима на пласману у Европу, што је био и наш циљ. Захваљујем се и навијачима на подршци. Веома је важно што смо успели да остваримо све што смо желели у овом тренутку. Што се тиче утакмице, имали смо задатак да пробијемо ту ниску одбрану, у првом полувремену смо могли боље, иако смо дали гол из прекида. У другом полувремену смо били бољи, имали смо много шанси и мислим да смо морали да дамо још тај један гол. Гледајући читаву утакмицу, верујемо да смо заслужили да победимо. Такође, желео бих да истакнем да смо заслужили четврто место и излазак у Европу и игром и резултатима. Било је много тешких утакмица, у првенству и у Купу. Честитам свима, и онима који су играли мање, јер су показали да су део тима, показали смо да имамо одличну свлачионицу и то је фактор који је такође имато утицај на крајњи резултат. Нама сада преостаје да се одморимо и да се припремамо за наредну сезону и игру у Европи. Хвала још једном навијачима, Граду Новом Саду, управи и председнику. Имамо једну веома добру подлогу за наставак – рекао је Бандовић.

Он се присетио колико је у почетку било тешко, након што Војводина није славила у прве четири утакмице са њим на клупи.

Прво верујем у свој рад и свој стручни штаб, у екипу. У почетку имали смо негативне резултате, али су ми момци из тренинга у тренинг давали још већи мотив и то ми је дало снаге и вере да ћемо успети. Говорио сам већ да је било само питање тренутка када ће све да се окрене у нашу корист. Као што сам рекао и пре, није битан само резултат, већ и начин на који смо дошли до свог циља – закључио је Божидар Бандовић.
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by ssnigd »

Jedna mucna utakmica sa nezainteresovanim protivnikom i nama, kojima se nije ni igralo. Da se otalja sto bi se reklo.
Presrecan sam sto je ovo mucenje od sezone konacno zavrseno i sada je apsolutno sve na upravi.
Ili ce nalaziti igrace poput Serija, Njegosa i Koraca, ili cemo dovoditi drva, kvaliteta Vukica i Kajevica.
A taman i da vidimo Bozu u Evropi. Je li nas navukao za dvogodisnji ugovor ili zasluzuje duplo veci?
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Борчевац
Posts: 137
Joined: Wed Aug 31, 2016 11:12 pm

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Борчевац »

masterNS wrote: Sat May 25, 2024 10:11 pm
CRD FCV wrote: Sat May 25, 2024 9:52 pm Шта се могло приметити:

1. Мали Лане игра без костобрана;
2. Север скандира Ратку Младићу, Кораћ отишао директ у свлачионицу на крају меча.
Korac je zalutao ovde. Nije ovo vise ona Vojvodina i onaj Novi Sad. Sve najbolje momku u nastavku karijere.
Иначе сретно Воши у квалификацијама, надам се да ћете изборити групну фазу макар КЛ. И замолио бих администраторе да не бришу пост. Хвала.

Moderacija: Nema brige, Hvala i tebi što pišeš.
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Maki »

Parola sa severa je odraz istorijskog trenutka u kojem su se Srbi našli, kao i upisi na ovoj forumskoj temi. Sve je to fudbal.
Molim da se ne brišu postovi, ali da se usredsredimo na naše slavlje. Setimo se kada smo se sa Voždovcem grčevito borili za Plej of, oni sada ispadaju, a mi smo u Evropi. Slično je i Radnički uzleteo, s bio je na samom dnu. Definitivno, mi i Kragujevčani jedini imamo čemu da se radujemo. :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by Deep Purple »

Ajde bre ljudi koji vam je svima ovde, stanite na loptu na kojoj tribini nema nacionalnih team? Navedite mi jednu tribinu, ne treba preuveličavati stvari, nažalost to je folklor na svim svetskim tribinama i tjt…

Bralić je igrao za nas pa je ceo stadion odzvanjao sa pola/pola pesmom kada smo igrali sa partizanom pa se ne sećam da je neko bilo šta komentarisao. Da li je on znao zašto se to peva?

Jednostavno to je tako.

Vratimo se fudbalskim temama.

Firma nema ništa protiv Seida i nikada nijedan transparent ni zvižduk njemu nije upućen, čak su mu dali i barjak posle polufinala kupa i to je to, ja bih najviše kritikovao da se bilo koji naš fudbaler uvredi na bilo kojoj osnovi.

Jednostavno to je tako na tribinama i ne treba se sad nešto išćuđavati svemu i praviti lud.


Administracija da otvori temu za Seid-a Koraća, po našem dogovoru sam mu rekao da ću mu se javiti po završetku sezone, otvorite temu, da pozdravimo momka i postavimo mu kvalitetna pitanja !


A sada treba da se okrenemo lopti i fudbalu, očekuje nas možda i najvažniji prelazni rok u poslednjih 15tak godina.
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 37. kolo: VOJVODINA - Mladost, subota 19h

Post by ssnigd »

Deep, ja bih rekao da smo mi imali cetiri prelazna roka, od istorijske vaznosti, pre ovog nadolazeceg.
Tek je poslednji opravdao ocekivanja. Pre toga odosmo u Q.

I molim sve, da ne komentarisu vise jebenu parolu i skandiranje. Batalite to.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Locked