Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Karlsson wrote: Sun May 26, 2024 9:14 pm Pa jel to gotovo ili se ložimo samo na neke patke i trolove?
Ne stižem da se raspitam jer imam jako puno posla ali meni deluje da ima dima onako po mom nekom osećaju.

Jer sam čuo da će se tražiti ovakvi fudbaleri, sa recimo potencijalom koji još jisu iskoristili ili igrači u padu karijera koje su bile zavidne itd, itd…



Ne stižem recimo ni @Fruskogorac da se javim ali nisam zaboravio, čujemo se ubrzo :cheers:
Badaboom
Posts: 22
Joined: Sat Apr 20, 2024 12:24 am

Re: Transferi

Post by Badaboom »

Karlsson wrote: Sun May 26, 2024 9:14 pm Pa jel to gotovo ili se ložimo samo na neke patke i trolove?
Ma to ti je gotova stvar :mrgreen: .

Salu na stranu, zanimljivo mi je to sto se komentar pojavio 24 sata pre nego sto se ovaj igrac spomenuo ovde na forumu i na arena sportu,pa zelim da verujem da ima nesto... Inace sa moje strane klasicno lozenje :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Badaboom wrote: Sun May 26, 2024 10:05 pm Ma to ti je gotova stvar :mrgreen: .
Samo da ga pusti general! :P
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
ElMaestro13
Posts: 23
Joined: Tue May 14, 2024 5:21 pm

Re: Transferi

Post by ElMaestro13 »

churguzijanac wrote: Sun May 26, 2024 7:56 pm
Karlsson wrote: Sun May 26, 2024 3:13 pm
Kafa wrote: Sun May 26, 2024 2:49 pm
Slažem se, ali bolje pare da trošimo na druge, mnogo kritičnije pozicije.
Zar špic nije kritična pozicija? Zar Vukanović i Ivanović protiv zvezde nisu promašivali nemoguće? Juče opsedamo gol, promašujemo, niko ne može da ga postigne.
Tako je Karlssone.Nama treba iskusan špic.

Evo Ze Turbo što ga je Voja iskopao u drugoj kineskoj, nije se baš naigrao u Nižnjem koji je u play-outu i razigravaju za opstanak u prvoj ligi. Zabio je gol na poslednjoj utakmici.
Ima ugovor do 2026, ali sa obzirom da igra na kašičicu, treba probati ponovo da se dovede.Lik igra centarfora i može oba krila da igra.
Ze Turbo igračina realno, posebno u poredjenju sa Vukicem. Inace Jelicic i Bjekovic okej deca kluba, ali i jednog i drugog je Vojvodina prevazisla. Plus Bjekovic ima 24 godine uskoro, nije to vise ni tako mlado da se razumemo.
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Одмах да кажем није никаква информација, само један "предлог" (не знам коме, ваљда нама овде што проналазимо појачања за клуб).

Узевши у обзир да смо Петровића довели на позајмицу са правом откупа па искористили то, као и да смо Серија узели из друге француске лиге, можда би могли и следећег човека да доведемо на позајмицу.

https://www.transfermarkt.com/gaston-pe ... ler/264116

Играч Каљарија на позајмици у Тернани која је управо испала у серију Ц.

Уписао пар минута за репрезентацију Уругваја пре три године.

Од клубова највише наступа има иза ПСВ са којим је играо ЛШ.

Примарна позиција му је 10. нешто мање наступа има као десно крило. Левоног играч као Радуле. Висок 1.88 м па би добили и на висини.

За визуелне људе, ево нека компилација.

User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Треба споменути кад се већ спомињао пре на овом топику, Карикари из Уба је рекао да би дошао, певао је на лајву само напред Војводина и да би му била жеља да дође код нас, није било никаквог званичног интересовања са наше стране, али кад би му понудили да би сигурно прихватио, уговор му истиче за 34 месец дана бар по ФМ-у и Трансфер маркету :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
fcvisart
Posts: 73
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Transferi

Post by fcvisart »

CRD FCV wrote: Mon May 27, 2024 12:45 am Одмах да кажем није никаква информација, само један "предлог" (не знам коме, ваљда нама овде што проналазимо појачања за клуб).

Узевши у обзир да смо Петровића довели на позајмицу са правом откупа па искористили то, као и да смо Серија узели из друге француске лиге, можда би могли и следећег човека да доведемо на позајмицу.

https://www.transfermarkt.com/gaston-pe ... ler/264116

Играч Каљарија на позајмици у Тернани која је управо испала у серију Ц.

Уписао пар минута за репрезентацију Уругваја пре три године.

Од клубова највише наступа има иза ПСВ са којим је играо ЛШ.

Примарна позиција му је 10. нешто мање наступа има као десно крило. Левоног играч као Радуле. Висок 1.88 м па би добили и на висини.

За визуелне људе, ево нека компилација.

Bogami i ovaj, a i Japanac deluju veoma zanimljivo. Baš bi ih bilo lepo gledati u pola belom pola u crvenom.
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
hvylarn
Posts: 443
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

Deep Purple wrote: Sun May 26, 2024 9:10 pm


Opasan je ovaj mali, upala mi je u oko jedna stvar, na koga vas asocira nešto u njegovoj igri? :D
Messi-san?
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

I Karikari i Meri su slobodni od leta.
User avatar
rykerfcv
Posts: 876
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

hvylarn wrote: Mon May 27, 2024 12:04 pm
Deep Purple wrote: Sun May 26, 2024 9:10 pm


Opasan je ovaj mali, upala mi je u oko jedna stvar, na koga vas asocira nešto u njegovoj igri? :D
Messi-san?
AHAHAH,svaka ti cast hvylarne majkemi.
Opasan je Messi-san,samo ako dodje vec imamo fejk Mesija u vidu Serija,bice problema.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
hvylarn
Posts: 443
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Transferi

Post by hvylarn »

User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

@hvylarn

Bravo i mene isto po broju dodira sa loptom, sitnim koracima i ubrzavanjem sa loptom u nogama.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Napad na Evropu:

Medojević, Njegoš - Seri, Homa, Ranđelović - Meri/Karikari
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Sad mi nesto doslo da se vratim u blisku proslost i vidim sta sam pisao o dolasku Njegosa (mislim znam sustinu upisa, al se ne secam kako sam je uoblicio) i sad kad pogledam, post i u ovom momentu moze biti aktuelan :mrgreen:
Voja wrote: Tue Jan 16, 2024 12:05 am
Voja wrote: Fri Jan 12, 2024 7:03 pm Licno nikad necu podrzati dovodjenje bivsih cz i pfc igraca ukoliko nisu TOP klasa ili ukoliko nisu uzeti sad iz tih klubova kao prvotimci i nosioci njihove igre.
Gledajuci gore citiranu recenicu jedino sto bi se moglo prigovoriti transferu Njegosa je: steta sto nije jos iz zvezde doveden. Tek tad bi bila bomba od transfera, ali i ovako meni deluje ok.
Nisam ga bas mnogo gledao dok je igrao za zvezdanu, ali uvek kada sam ih gledao znam da sam onako u sebi najvise njega respektovao i plasio se njegove pracke, jer se ne libi da odapne.
Mislim da smo u Njegosu dobili Topica + sve ono sto je Topicu falilo. Tako da sto se mene tice, kada se dovede neko ko nije bio samo epizodista u timu blizanaca, vec i odredjeni kvalitet onda nemam sta prigovoriti.
A razgovarao sam sa 4-5 zvezdasa, niko ne zna ko je Vukan Savicevic :mrgreen: Neverovatno, eto kako oni vole klub.
A mi i o Sokovicu ovde bajke pisemo :mrgreen:

Nego ono sto meni nije jasno, dovodimo igrace na pozicije na kojima smo vec bili na superligaskom nivou. Carevic, Milosavljevic i Indio su jedni od retkih koji su mogli da se ocene pozitivnom ocenom.
Razumeo bih ovu transfer dopunu da su nam u timu vec: Antonov, Valakari, Zubairu, Ze Turbo.... au kakav bi to (+ Rosic, Njegos) vec sad timcic bio. Ali ovako, i dalje smatram da su bekovi ocaj, krila i spic rizicni cak i za Super ligu. Jedino sto sad dolaskom Njegosa plej postaje rastereceniji i nadam se boljoj igri onog ko nam bude na poziciji 10.
Image
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Transferi

Post by Djisa »

Citam na mozzartu da je levom beku Ebenazer Ananu istekao ugovor sa Bolonjom. Bio na pozajmici u Pazaru ovu sezonu.Kazu da je igrao i za reprezentaciju Gane. Slobodan igrac na deficitarnoj poziciji. Jel ga neko gledao?
Kup je nas!
Post Reply