Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Turija wrote:
Brane wrote:Turija, lepo si ih opisao "pileci mozgovi" :lol:
Oni ce da bistre politiku, da vode Vosu u svetlu buducnost. :evil:
Brane, nisam (o)pisao, samo sam preneo tekst iz Dnevnika, gde je bilo objavljeno pismo :wink: No, nije ni važno, dobro je rekao autor da nije istorija Vojvodina ružna prošlost, iako je imala teških trenutaka.S tim je njen uspeh veći i trofeji sjajniji.
U pravu si. Htedoh spomenuti Podbarino poredjenje. Prosto mogu da ih zamislim kako sede i pijuckaju sokice a Bata im onako dobronamerno objasnjava da ne moraju da bojkotuju klub ako nece mada bi im to onako bilo pametno. A sve su to dobro vaspitani momci, slusaju starije, ispunjavaju sve obaveze, ne piju, ne puse, ne jure plavuse.
User avatar
Milan
Posts: 4268
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Gde smo stali? Imali smo tri kao preslikane konferencije za štampu. Ništa novo nismo čuli, ostaje nam samo da posmatramo kako će se stanje u klubu odraziti na naše vajne igrače. Očigledno je da nam pored Gajića, u klubu ostaju Dubroja, Apro, Cvetko i Rabren, a Voja je izjavio i da će uskoro dopuniti sastav UO. Na prošloj konferenciji Gajić je bio prozvan od jednog člana skupštine (jednog od predstavnika navijača) da sazove skupštinu. Ovaj je to odbio, a sada je ponovo izjavio da ima punu podršku najvišeg klupskog tela. Sada se postavlja pitanje da li je u tim odnosima došlo do obrta, ili je sve to samo mazanje očiju.
Ono što je meni privuklo pažnju je tekst u jednim novinama, u kojima je napomenuto da Cvetkov ugovor ne bi bio produžen u maju, da je Bata ostao u klubu. Kao što sam i ranije rekao, ni sam ne znam više šta da mislim. Obraza nemaju ni jedni, ni drugi. Svako gleda samo svoju guzu, i gleda da zadovolji svoju sujetu i svoj ego...
POŠTO OBRAZ ???!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

sam sam izbrisao
Last edited by ice on Tue Apr 07, 2009 10:45 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Kao jedan izrazito sportski forum, mislim da ovakvim stvarima ne bi trebali da se bavimo, bez obzira što nas sa imenima aktera dotiče.Već se time bavi Tabloid, pa ko želi da sazna više od onoga što je vezano za FK Vojvodinu može da kupi list na kiosku.
Ice, mislim da ne bi trebalo ovde otvoriti tekst (dovoljno je kao info da ima tekst u štampi), jer mi nismo tabloidni forum.Jezive stvari se pominju, a pitanje je koliko ima istine, a koliko pretpostavki.Tim stvarima nije mesto ovde.Ipak, neka procene Administratori.
Last edited by Turija on Tue Apr 07, 2009 10:01 pm, edited 1 time in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ovo nas se delimicno tice,jer ti ljudi kroje sudbinu Vojvodine,a radi se o ljudima najgore vrste i mozemo da zakljucimo koji su njihovi sledeci koraci u unistavanju kluba.A takodje posto i ovde na forumu a i drugde imaju svoje takozvane branioce i advokate koji ih velicaju i pricaju kako su ovi svasta uradili za klub.Da ostanemo ravnodusni,a oni se igraju sa ljudskim zivotima,pa eto tako i sa zivotom jednog mladica(takoreci deteta),mislim na Aleksica.Eto u Zurnalu su se mogle procitati njegove i izjave Marica,kako je toboze Aleksic svojim losim igrama maltene kriv za Vosine lose rezultate.Eto ubedili i samo dete,pa to ovaj javno priznaje,ne znam meni se srce rascepilo na dvoje kada sam to procitao,a sa druge strane jedan Lazetic se zbog ocajne igre proglasava Maradonom i superherojem..Danijel je i u par navrata plakao po zavrsenim utakmicama,a s obzirom da vec planiraju da ga prodaju kao belo roblje i da se on tu nista ne pita,stvarno sam zabrinut za zdravlje ovog momka.Mi ovde filozofiramo na forumu,pricamo o tome kako treba voditi klub,koji su losi a koji dobri potezi uprave,ali sta tu ima da se prica,to su ljudi koji se jednostavno igraju ljudskim zivotima.
Last edited by ice on Tue Apr 07, 2009 11:05 pm, edited 2 times in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ја се слажем са Туријом. Ово су јако тешке оптужбе, које опет лансира ко зна ко и због ко зна којих интереса? Нека се стави линк за таблоид(па ко хоће нек чита) јер реално нико од нас не може да потврди истинитост ових тврдњи?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Jezive su stvari,ali eto ti ljudi vode nas klub.Ne bih ja ovo ni postavio da znam da su svi listom protiv njih i da znaju sve to.Ali ima ljudi koji ih i dalje brane,koji ih maltene za svece i dobrotvore proglasavaju,sad da li to oni rade iz neznanja(a verujem da je tako) ili zbog necega drugog,ne znam,ali do njihove svesti pokusavam da doprem.
Last edited by ice on Tue Apr 07, 2009 10:48 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ice, napisao sam puno kritičkih postova na račun uprave, trenera, igrača, ali sam uvek vodio računa da ne zalazim u bilo čiju privatnost (i javne ličnosti treba da imaju pravo na svoju privatnost, mada ne verujem u veliku (p)odvojenost javnog i privatnog).Kritikovao sam isključivo javni deo njihovog rada, jer to sam video (kao i svi prisutni na tribinama).Za sve ostalo mogu samo da nagađam i pretpostavljam, sa dozom manje ili veće verovatnoće.Zato nisam za objavljivanje na forumu neproverenih stvari, a pogotovo ovako strašnih.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

U pravu si Turija,svi smo nezadovoljni sa onim sto se desava i zelimo da se to nekako promeni,ali nazalost nikako svetla na vidiku.Moguce je da ovome ovde nije mesto,eto nadam se da ce ljudi citati o tome na druge nacine.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Post by Brane »

Turija/Podbara,
ja vas dvojicu verovatno najvise cenim na ovom forumu a to ste zasluzili uvek odmerenim ali i sadrzajnim komentarima. Medjutim, nisam za to da se pravimo da nista sem fudbala ne postoji. Stoji da ako hocu da komentarisem i citam o politici ili necem drugom mogu da odem na drugi forum. Ali tamo nema vas :D Mislim na sve clanove ovog foruma. Tako da diskusije nemaju toliki smisao ako se bar malo ne poznaje sagovornik.
Cinjenica je da su u ovom momentu najvaznije vesti o FKV upravo ne fudbalske. Jer, budimo iskreni, da mene samo fudbalska igra interesuje i kvalitet iste otisao bih na forum Mancestera ili Barse. Mene o Vosi interesuje sve, a u ovom momentu najvise upravo uprava i zakulisne radnje.
Ima tu doduse i malo sebicnosti sa moje strane. Prosto ne znam gde bih nasao ove stvari o kojima pricate :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10812
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Brane, prijatelju naš prekookeanski, pokušaću u par rečenica da Ti odgovorim zašto sam bio za to da se tekst ne postavi na ovaj Forum.
Prvo, zato što je nekad bolje ne znati, nego znati takve stvari.Ono što je napisano u Tabloidu (koji je, ne mogu se setiti, pošto ih ima više - neki valjda Skandal ili tračarenje ili...?) o biografijama čelnika našeg Kluba je zaista strašno.Ja čak nisam uspeo ni pročitati sve do kraja (a uspevao sam odgledati i Hičkokove filmove do the end), već sam odmah napisao post sa svojim stavom (čak se nisam ni konsultovao sa Podbarom na pm).
Znaš ,kada je i ice, koji je zaista sjajan momak i bez dlake na jeziku, sam ubrisao post, veruj (nam) da mu nije mesto ovde.
Drugi moj razlog je više plod emotivne slabosti prema Voši, pa pošto je već kaljaju sa svih strana, ne moramo baš mi biti prve perjanice blaćenja.

PS
A ono o politici, bolje nemoj probati (uz sve navedene argumente).Nije politika tamo, što je ona ovde (veća je ostrašćenost ovde u suprotnim političkim taborima, nego na suprotnim navijačkim tribinama).A verovatno da je jedan od razloga zašto se danas nalaziš tu gde jesi i taj.Nažalost.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Jel se meni ucinilo ili pojedini postovi nestaju?Cemu uopste sluzi bilo koji forum?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Sto se tice mojih postova,ne brinite se,nisu nestali,ja sam ih obrisao i to bez ikakvog pritiska tako sto sam malo bolje razmislio i slozio se sa dvojicom uvazenih clanova foruma.Sto se tice pomenutih tekstova,nadam se da ce ih svaki posetilac foruma pronaci i procitati.Mislim da je ovaj forum trenutno i na visokom nivou i da je dosta posecen i da se zaista i dosta pise u zadnje vreme,ali ponavljam velika steta zbog dva pada foruma gde se i pravila pauza u pisanju a i nestao odredjeni broj kvalitetnih postova.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

.......
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Велики респект за Гајића. Иако је поступак ван граница лепог понашања, добро је што се сјурио на терен после другог поништеног гола. Овако ће сигурно морати да се озбиљније продискутује о тој ситуацији.
Post Reply