18. kolo: Javor-Vojvodina 0:1

Prognozeri da vas cujem?

Poll ended at Thu Mar 17, 2011 10:05 pm

Pobeda Javora
3
6%
Nereseno
19
36%
Pobeda Vojvodine
31
58%
 
Total votes: 53

User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Крај!

0:1!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Bravo momci, nisam sumnjao da ćemo makar jedan ugurati i bogami sam se ovajdio u Brazilu, 2.45 kvota bila na nas. :D

Ali sramota je ponašanje ovih na SOS kanalizaciji, utakmica u Ivanjici im je bila poslednja rupa na svirali pa su im i mrtvi BSK i Čukarički bili bitniji.Đubrad jedna, videlo se da su i razočarani što Javor nije dao gol, a ne mi.
Neka se jede i oni, a i blizanci, sada će krenuti polako panika jer mi dalje imamo odličan raspored, ne sumnjam uopšte da će krenuti pritisci i podmetanja razne vrste.Samo da Milinković i momci to izdrže.

E sad sledi utakmica sezone i trebamo svi koliko možemo da se zaputimo u Lučane, ako je već bilo možda malo pretenciozno da taj put povežemo svi i sa Ivanjicom.
Last edited by ice on Sat Mar 12, 2011 5:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

Čestitke našoj ekipi! :cheers:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Uvek sa zebnjom ocekujem meceve u Ivanjici,i sada sam ocekivao kiks ali mi je drago sto me je osecaj prevario!!!U regularnim ligama se sa ovakvim pobedama dolazi do titule...
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

Ljudi,pa mi smo od zadnjih 8 prvenstvenih utakmica i mogucih 24 boda uzeli 22!! :shock: :D Da li se neko seca kada se poslednji put to desilo,tj,kada smo poslednji put tako zaredjali..??? :D
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Mislim da je ovo prva pobeda u Ivanjici, tek sada su se "naplatile" startne dve pobede u nastavku prvenstva!


Sada svu energiju treba usmeriti na Kup!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Dok mi pobeđujemo naoštrene Jagodinu i Javor u gostima, blizanci igraju prijateljske utakmice, ma ne može se ni to reći jer i na tim utakmicama bude više žara i htenja.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

ice wrote:Dok mi pobeđujemo naoštrene Jagodinu i Javor u gostima, blizanci igraju prijateljske utakmice, ma ne može se ni to reći jer i na tim utakmicama bude više žara i htenja.
Upravo tako, na prijateljskim se igraci trude da se nametnu treneru. Ovo je rekreacija, sto oni igraju...

Ali, ko njih j..., IGRAJ VOSO, RASTURI IH SVE!!!
Last edited by Marcello on Sat Mar 12, 2011 5:43 pm, edited 1 time in total.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

madda fakka wrote:
Junior wrote:Laza je suspendovan,ocekujem laganu pobedu, 0-2, Abu i Stevanovic 8)
Slazem se za Lazetica siguran sam da cemo igrati bolje bez njega. Bilo bi dobro da se sada Meda vise ukljuci u napad kada vec ostavlja dusu na terenu na svakoj utakmici zasluzio je da da gol. Bice tesko uvek nam je Javor tj. Ivanjica neugodna bila.. 1:0 i ja cu biti miran.
Ali mi je bilo frka 30 min kojih je preostalo od datog gola :D
I Bog je Slaninar...
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Prema rečima Minje (uzgred - kaže da je dosta slikao, te jedva čekam da pogledam Galeriju kad se vrati u NS), dobili smo na iskustvo, tj Javor osim klasične "frke" kad je korner ili drugi prekid, nije pripretio.

Mi smo svoje uradili, dali gol i "čuvali" rezultat. Iskreno, nisam očekivao pobedu, ali sam joj se silno obradovao. Iz više razloga. Ali bez obzira na tu, negde ovde na Forumu, pomenutu seriju od osvojena 22 boda od 24 moguća, na prethodnih osam utakmica, mi tek "cementiramo" treću poziciju u prvenstvu, jer "ostali" (ovi ispred nas) su "nepobedivi" (naravno i pre nego što na teren istrče).

Ali ajd' sad na taj Kup, da ga već jednom UZMEMO!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Konacno pobeda u Ivanjici, 3 boda velika k'o kuca! Skinuli smo jos jedno "prokletstvo", idemo dalje nema stajanja, sledeca meta kup. A valjda ce nam se posreciti da u ovoj sezoni rusenja neugodnih tradicija srusimo i onu u finalima kupa i konacno uzmemo i taj trofej.

Ali prvo je na redu Sloboda.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Opaaaa, idemo dalje!
Prva pobeda ikada u Ivanjici i prvi poraz Javora kod kuce ove sezone. Tri boda sa ovog gostovanja su zlata vredna. Pa taj Javor je za 2-3 sezone poskidao zvezdi i partizanu bodova vise nego ovaj smrdljivi OFK za 15 godina.
Imamo vrlo fin raspored u nastavku.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Odlično, ide po planu :!: :!: :!:
Gledamo sebe i samo napred (a ona dva kluba, i njihove filijale, neka misle kako će protiv nas).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Turija wrote:Odlično, ide po planu :!: :!: :!:
Gledamo sebe i samo napred (a ona dva kluba, i njihove filijale, neka misle kako će protiv nas).
:!:
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Bravo momci!

Kakve prijateljske utkamice? Partizan danas jedva dobio I Zvezda se mnogo mucila protiv Jagodine, jagodinci su dominirali pola meca.
Locked