Kup Srbije - sezona 2010/11

Locked
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ljidi, nemojte se jediti sto nismo zastupljeni u stampi i na televiziji. Danas su svi pricali o ciganima i grobarima, a sutra je ceo tiraz, odnosno tv program, rezervisan samo za najavu nase i slobodine utakmice. 8)
User avatar
njaks
Posts: 366
Joined: Tue Jan 12, 2010 12:37 am
Location: Detelinara

Post by njaks »

Sada na rts-u rekli da ce biti prenosa...
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

laki wrote:Ljidi, nemojte se jediti sto nismo zastupljeni u stampi i na televiziji. Danas su svi pricali o ciganima i grobarima, a sutra je ceo tiraz, odnosno tv program, rezervisan samo za najavu nase i slobodine utakmice. 8)
Bas si me slatko nasmejao
:lol: :lol: :lol:
FF89
Posts: 26
Joined: Tue Sep 28, 2010 10:49 am
Location: RS

Post by FF89 »

njaks wrote:Sada na rts-u rekli da ce biti prenosa...
HOCE BITI PRENOSA ILI NE J......?!?
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

FF89 wrote:
njaks wrote:Sada na rts-u rekli da ce biti prenosa...
HOCE BITI PRENOSA ILI NE ........!?

BIĆE!!!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Kao i za sve drugo, kada je u pitanju FK Vojvodina, i za medije vazi ista prica. Bicemo vise zastupljeni u njima tek kada ih budemo sami radili. Nema tu mnogo mudrosti.

Ocekivati da ce tamo neko, a taj neko najcesce i ne postoji, uspeti da se izbori za bolji status kluba je (provereno 1000x u praksi) cisto gubljenje vremena.

Da vas sve podsetim.... U vreme g.Vislavskog, ovaj klub je imao dve radio emisije, jednu TV emisiju i imao je klupski casopis. A to je trebalo da predstavlja samo mrvu uvoda u medijsku promociju kluba. Planovi su bili zaista lepi.

Naravno, najuren je iz kluba i sve je ugaseno kao da nikada nije ni postojalo...

BTW, ovaj sajt direktna je posledica vizije tog coveka, i jedini je preziveli projekat iz tog perioda (svi ljudi okupljeni oko tog projekta, sada su ovde, a ovaj forum je samo unapredjena verzija foruma koji smo pokrenuli, sada vec davne, 2001. godine). Slavimo 10 godina za koji mesec. Lep jubilej.
Last edited by Minja on Mon Mar 14, 2011 10:41 pm, edited 2 times in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

FF89 wrote:
njaks wrote:Sada na rts-u rekli da ce biti prenosa...
HOCE BITI PRENOSA ILI NE J......?!?
A sto je tebi to toliko bitno? Ja sam taj koji treba da pita da li ima TV prenos a ne ti koji zivis u Novom Sadu!!! IDEMO BRE, SVI U LUCANE!!!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

E, pa, Minja, ponekad i vredi imati nekog svog :) Npr, citajte sutra i u sredu Press, ali u danima koji slede... Mislim da sam za mesec dana, bez bilo kakve lazne skromnosti, uradio vise po pitanju promocije Vojvodine nego vecina beogradskih medija za ceo zivot! ;) sto, opet, naravno, vise govori o medijima, nego o meni...

Ali, bice tu svega, slede price sa Branom Ilicem (bicete pozitivno iznenadjeni onim sto je decko rekao), velika najava kupa u sredu, Despotovicev intervju, itd... A, uskoro , ovih dana i jedna prica o regularnosti i tome da li se titula SME preseliti van Beograda, onako, pravo u rebra :)
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Milinkovic je na konferenciji vec saopstio tim. Lazetic i Merebasvili se vracaju u prvu postavu, jedina dilema je: Mitosevic ili Tumbasevic.
Da se prva igra na Karadjordju voleo bih da to bude Mitosevic, ali mislim da ce Tumbasevic u Lucanima biti bolja opcija.
Tumbasevic maksimalno koristi svoju priliku ove polusezone, a mora se priznati da Vuk vec par utakmica ne igra onako kako svi ocekujemo. Naravno, takvog talenta vredi cekati(setimo se samo Kacarevih pocetaka) i siguran sam da cemo ga docekati.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

ogi wrote:
FF89 wrote:
njaks wrote:Sada na rts-u rekli da ce biti prenosa...
HOCE BITI PRENOSA ILI NE J......?!?
A sto je tebi to toliko bitno? Ja sam taj koji treba da pita da li ima TV prenos a ne ti koji zivis u Novom Sadu!!! IDEMO BRE, SVI U LUCANE!!!
Tako je kakav prenos kakvi bakraci,svi u Lucane !!!
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
toftir
Posts: 173
Joined: Sun Jun 27, 2010 6:49 pm
Location: Pored Dunava

Post by toftir »

Verovatno ce biti ovakav sastav:

Image
" Only don't tell me that you're innocent. Because it insults my intelligence and it makes me very angry."
User avatar
Simica
Posts: 159
Joined: Sun Sep 26, 2010 12:52 pm
Location: Old east

Post by Simica »

Samo da napomenem da ce most preko Dunava kod Beske na autoputu, biti zatvoren od 09 do 10.30 h. Za one koji planiraju odlazak, da mogu bolje isplanirati putovanje, da ne bi bilo kasnjenja na utakmicu.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Kakav crnjak,ja utakmicu ocekivao danas 8) Jos sam se kladio sa komsijom da je kup danas,i izgubio sam.Cccc.... toliko su pritisli sa Zvezdom i Partizanom i konferencijama.... da sam bio ubedjen...
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

Nesto ne verujem da mozemo do pobede sutra,bio bih zadovoljan i sa neresenim rezultatom...
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

:rage:
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
Locked