"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

vojvodina jedna jedina wrote:Ovaj spisak je vrhunac politike koju vodi ovaj savez!!!
:!:
Kad se setim da sam nekad sa gotovo istim žarom pratio reprezentaciju i klub, išao stalno na Marakanu, a sad me muka uhvati i kad pomislim na njih, čak ni na tv-u ih više ne gledam...
Io odio Belgrado
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

vojvodina jedna jedina wrote:Ovaj spisak je vrhunac politike koju vodi ovaj savez!!!

Verujem da 80-90% onih koji prate domaci fudbal nije dosad culo za dvojac iz Borca.
To im je nagrada od crnog blizanca što su sapleli nas i cigane.Sada mogu ove da proguraju i zarade ponešto.

Ovo je bre cirkus, to niko normalan neće ni pratiti sem navijača crnog blizanca i njihovih filijala, ionako je to izgleda postao njihov privatan tim zajedno sa svemoćnim starkeljom toletom na čelu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Ice,ne treba ama bas sve povezivati sa partizanom,pogotovo sto je selektor legenda onog drugog kluba,tako da razlog njihovog poziva je drugi.Ono sto je sustina da nisu cista posla...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne mislim naravno da je sve povezano sa njima (ali dobrim delom jeste) , ali sa mafijaškim poslovanjem, pranjem novca, procentima i raznim prodajama, kao i pokušajima čišćenja obraza pojedinih foteljaša itekako jeste.

Takva reprezentacija sigurno ne igra za ovaj narod i to je sramota.Nadam se da će jednom svoj toj žgadiji odzvoniti pa da možemo da budemo uz naš nacionalni tim kao i svi normalni ljudi u svetu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Pizon nema pojma i samo voli igrace iz nase lige, da je bio pokvaren onda bi zvao Babovica, Ilieva, Tomica, Smiljanica, Kaludjerovica, Tosica, Bajkovica, Milovanovica itd.

Inace Damjanovic, Saranov, Miric i Trivunovic nisu losi igraci i bili bi dobra pojacanja za Vosu, samo nisu za reprezentaciju.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Petronijevica pamtim dok je igrao u maticnom klubu(Napredak),i opazio sam da ima jak sut,sve ostalo je cist prosek.

Damjanovica se secam iz njegove prve epizode u Borcu pre 5-6 godina,znam da je posle igrao u Austriji i to je to,gde je bio posle toga ne znam,ali znam da mu je par golova ovog proleca u dresu Borca bilo dovoljno da dobije poziv Zonpija.

Kako god nisu cista posla,to je jasno kao dan...
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Saranov je prosecan, cak mogu reci i limitiran golman, koji je ok za osrednji tim u JSL! Aleksic iz Subotice, pa i mladi Pajovic su za dve klase iznad!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Kakva povreda Brkica je u pitanju, otpao je sa reprezentativnog spiska :?:

P.S. Sad tek vidim, otpao je zbog pregovora sa Udinezeom koji slede :?
Napred Voso!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Što Oumaru ne igra za reprezentaciju, to jest koliko je daleko od nje? Pričam o Kamerunu znam ali ono-neka prijateljska nešto. Zna li iko?
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Abu je legenda ali ovo nije klubski fudbal, necu da gledam strance u reprezentaciji.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Post by Junior »

severozapad je mislio na reprezentaciju Kameruna ;)
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Mislio sam na Kamerun, naravno. Znam da je za neke mladje generacije možda odigrao koju, ali me zanima koliko je daleko od A reprezentacije..to je valjda naziv ove teme?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

severozapad wrote:Mislio sam na Kamerun, naravno. Znam da je za neke mladje generacije možda odigrao koju, ali me zanima koliko je daleko od A reprezentacije..to je valjda naziv ove teme?
Već imaju Aboubakara u napadu, Vincent Aboubakar iz Valensijena, valjda im je to dosta :D
Abu realno do ove sezone nije bio na nivou za reprezentaciju, plus kao i većina drugih malo jačih afričkih selekcija, u napadu im je najjača konkurencija. Webo, Idrissou koji igraju u jačim ligama i naravno, neprikosnoveni Eto. Ali, ako su ga ove sezone gledali, vreme bi im bilo da ga pozovu.
Io odio Belgrado
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Post by Rabba »

Nisam znao gde ovo da stavim, mlada reprezentacija BiH je dobila nejaki San Marino u gostima, u kvalifikacijama za EURO. Rezultat je glasio 3:0, a za ponos je što su strelci bili Bilbija(1 gol) i Stevanović(2 gola).

Bravo za momke !!!
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Post by Jataganac »

Meda kapiten mlade reprerzentacije protiv Francuza , lepo od Jankovića na ukazananom poverenju,bez obzira na "poreklo" dotičnog . :D
Post Reply