Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Ма шта ће нама појачања,распродати све што се у овом тренутку може,стабилизовати тако клуб и без притиска са нашом децом ући у првенство без императива било ког...гарантујем да ће успех доћи већ у следећој сезони.
...uno di noi...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

servalsorim wrote:Ма шта ће нама појачања,распродати све што се у овом тренутку може,стабилизовати тако клуб и без притиска са нашом децом ући у првенство без императива било ког...гарантујем да ће успех доћи већ у следећој сезони.
Pa rasprodati i tu decu za 2 sezone?
Tako cemo tesko napraviti rezultat u narednih 10 godina. Pod rezultatom podrazumevam uspeh u Evropi, s obzirom da nam u domacem prvenstvu zabranjuju i da pomislimo na bilo kakav trofej!
Preveliki luksuz bio bi osloboditi se celog tima u trenutku kad smo napravili ekipu za respekt koja ima kvalitet uz malo srece i da se plasira u Ligu Evrope!
Da bi klub finansijski opstao u narednih godinu dana sasvim je dovoljno prodati Brkica i Mojsova. Nase najvece pojacanje ove godine-Milinkovica smo vec pustili...
Napred Voso!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Brkić, Ilić, Tumba, Ađuru i Yaw. Lazetića u penziju. Eventualno, ali samo eventualno ako se nađe dobra zamena i Merebu. Mislim da bi to bilo sasvim dovoljno.
Io odio Belgrado
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Nestorovic, Adjuru, Jao i Lazetic su visak. Ocekujem da cemo pored Brkica prodati i Mojsova jer se on najvise provlaci po medijima.
Vracaju se Milovic i Smiljanic. Prikljucuje se Naumcevski.
Potrebni su nam: golman, levi i desni bek, "desetka" i mozda napadac.
Od sledece sezone ogranicenje stranaca se smanjuje sa 5 na 4. Imamo prostora za bar jos jednog.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Uglavnom se slazem sa onima koji bi trebali da odu zbog raznih razloga..jedino nisam odusevljen predlozima za buduce igrace FKV.
Najvece pojacanje je da zadrzimo Mojsova Ilica Vuleta Merebu Abua Medu..znaci realno one za koje bi mogli dobiti lepe pare.
Brka je out ..i ne bi trebalo smetati Tumbi Pavketu i rezervistima koji nisu zadovoljni sa statusom, da nadju novi klub.
Naravno tu ne spadaju Katai Stevanovic Vuk Karan..dakle igraci koji su mladi pa su zato rezervisti uglavnom.

Za levog beka ja bih doveo Marcella iz Banata..ako je jos uvek tamo..
Za golmana pod OBAVEZNO Saranova..Zatim za svaki slucaj jos jednog stopera Rendulica ,desnog beka Atanackovica iz Smedereva i iako mi je prvo izgledao kao hm retard :) sada itekako menjam misljenje o Noskovicu iz Spartaka..pravi razbijac jak ko stena! I zna da da gol, ili eventualno vratiti Susnjara sa pozajmice.

Hm? Sta kazete? Djumi voleo bih Vase stucno misljenje tj. dal imam nos? :)
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Bubalo iz Indjije, ispali su sigurno prodaju.
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Ukoliko je uprava iole ozbiljna,trebalo bi ozbiljno poraditi na dovođenju Ser Saše Todića iz Novog Sada.Čovek je posvetio najbolje godine našem Klubu i trebala bi mu biti pružena šansa kao treneru ili kao treneru-igraču.
Od golmana je zanimljiv Nemanja Supić,i ako upućeniji znaju šta se dešava sa Babaljem neka napišu par lepih...
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Bojovic - Jagodina, Supic - Javor, Joksimovic - Indjija, ? - Buducnost PG...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Svi oni koji se zdušno zalažu za ostanak Brane Ilića i hvale ga na sva usta neka se zapitaju šta je u nedelju uradio sa svojim drugarom Lazetićem?
Poštovao sam ga mnogo, ali posle ovoga on za mene više ne postoji, ali uopšte!
Last edited by ice on Wed Jun 01, 2011 9:39 pm, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

shecky wrote:Uglavnom se slazem sa onima koji bi trebali da odu zbog raznih razloga..jedino nisam odusevljen predlozima za buduce igrace FKV.
Najvece pojacanje je da zadrzimo Mojsova Ilica Vuleta Merebu Abua Medu..znaci realno one za koje bi mogli dobiti lepe pare.
Brka je out ..i ne bi trebalo smetati Tumbi Pavketu i rezervistima koji nisu zadovoljni sa statusom, da nadju novi klub.
Naravno tu ne spadaju Katai Stevanovic Vuk Karan..dakle igraci koji su mladi pa su zato rezervisti uglavnom.

Za levog beka ja bih doveo Marcella iz Banata..ako je jos uvek tamo..
Za golmana pod OBAVEZNO Saranova..Zatim za svaki slucaj jos jednog stopera Rendulica ,desnog beka Atanackovica iz Smedereva i iako mi je prvo izgledao kao hm retard :) sada itekako menjam misljenje o Noskovicu iz Spartaka..pravi razbijac jak ko stena! I zna da da gol, ili eventualno vratiti Susnjara sa pozajmice.

Hm? Sta kazete? Djumi voleo bih Vase stucno misljenje tj. dal imam nos? :)
Slažem se sa 90 % ovakvog razmišljanja.
Rendulić je odličan igrač.
Šaranov mlad a iskusan golman.Može i Kirovski.
Marsel je već prodat.
Katai,Stevanović i Mitošević moraju da igraju svaku utakmicu.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

@Ice
A sta je to uradio?
Ne zaboravi ono sto je Trajkovic reko a to je da je o svom trosku iz svog rodnog mesta poslao autobus navijaca na finale kupa.
Da vidimo koliko dal je neko nesto slicno ucinio?

Hvala Djumi.
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

shecky wrote:@Ice
A sta je to uradio?
Ne zaboravi ono sto je Trajkovic reko a to je da je o svom trosku iz svog rodnog mesta poslao autobus navijaca na finale kupa.
Da vidimo koliko dal je neko nesto slicno ucinio?

Hvala Djumi.
Brana, uz Trajkovica, ima najvece srce u nasih 11 i najvece postovanje prema ovom klubu!
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

TomaNS wrote:
shecky wrote:@Ice
A sta je to uradio?
...
Brana, uz Trajkovica, ima najvece srce u nasih 11 i najvece postovanje prema ovom klubu!
Takođe ne vidim šta je to Ilić tako drastično loše uradio u nedelju u odnosu na ostale naše igrače, čak bih rekao da je bio jedan od agilnijih na terenu. Svi su podbacili u nedelju, bukvalno se niko nije istakao, osim možda Saleta u prvih 15 min utakmice, posle ni njega nije bilo.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Na domacem trzistu nema kvalitetnih napadaca,tako da ako vec nemamo para za nekog inostranog spica bolje da zadrzimo ono sto imamo.Ne bi voleo da u Vosinom dresu gledam razne Bojovice,Punosevce i slicne.

Recimo kada je Susnjar pre godinu i po dana bio u kampu Az Alkmara,mnogi su bili zabrinuti da tamo i ne ostane.

Desetak meseci kasnije niko ga ne razmatra kao kandidata za prvi tim,a sada ima 19 godina sto je po meni dovoljno za ulazak u prvi tim.

Od daljeg igranja u trecoj ligi nema vajde,verujem da bi nam se vise isplatilo da njega vratimo naredne sezone nego da dovodimo igrace poput onih koje sam gore naveo.
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

@ Ice brate, crko smo, pa kazi nam vise sta je to uradio?
I nemoj to vise tako, pustis crva i odes :lol:
Post Reply