Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Moram da priznam da je meni mnogo lakse od trenutka kada sam video da je golman Vincent Enyema napustio klub.

Njega i njegovih odbrana bih se vise pribojavao nego bilo kog drugog igraca u njihovom timu.

Sada kada njega nema mislim da ce nam posao biti mnogo laksi.

Kako god optimista sam,imamo jedinstvenu sansu da im vratimo dugove i ne smemo je prepustiti.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

KoKanidja wrote:Ја све нешто мислим да ће бити 0-3 у првој. Уништићемо их. Кренуће јеше отворено и јако ће се зајебати, за почетак излетеће им Абу или Брана од негде и памтиће нас дуго.
Bilo bi sjajno da im vratimo dug, istom merom.I mi onu utakmicu ne možemo da zaboravimo :oops: .
Sve se nešto i ja nadam da će se stvari izbalansirati u četiri meča - ipak, sve to dođe na svoje mesto (samo da mi ne prodamo nekog ključnog igrača, u međuvremenu, a oni u tom periodu kupe ključnog igrača?).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

kuzma liman wrote:Avionske karte do Tel Aviva kostaju oko 650e :shock:
To sam i ja video, umalo nisam zaplakao...Ništa, početi sa Ladom Nivom, pa usput se iscenjkati za kakvu polovnu kamilu... :whip:
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Која ће бити квота на нас у првој? Очекујем бар око 4, а мислим да је негде могуће и доста више. Хоћу да играм 300 долара на двојку, и дати цео плус у фонд Фирма Цео Свет.
Готово, ослободићемо од реванша буранију. Са којим тимом ако не са овим.
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Prvo da mi prodjemo Vaduz... 8)
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Izmorena BUS ekspedicija upravo stigla u NS.
Uskoro izvestaj 8)
Volem Vošu!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

kuzma liman wrote:Avionske karte do Tel Aviva kostaju oko 650e :shock:
a popust uz clansku kartu? :)
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Prema onome što sam dosad pročitao,Hapoel je dosta sličan našem Klubu,počevši od klupskih boja.
Po broju trofeja su naravno daleko ispred nas,ali suvišno je komentarisati zašto je to tako.
Maltene nemaju nikakve veze sa politikom.Navijači su levičari.Ne podržavaju sukob sa palestincima.
Najomraženiji su klub u Izraelu,prema anketi oko 22% navijača je označio Hapoel kao klub koji najviše ,,mrze''.
Sećam se da su 2007 bili nezadovoljni kada im je žreb dodelio nas,jer su kako kažu dobili najjačeg mogućeg protivnika.
Ne trebamo biti prepotentni,ali ne treba ih ni previše poštovati,rekao bih da smo egal i na momcima je da izgaraju
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

mislim da smo prosli vaduz. ja se izvinjavam, sto se kasno javljam.

na "karadjordje" treba ici u sto vecem broju protiv vaduza. ovo je sjajna prilika, da im vratimo za ono ispadanje, mada tada nismo igrali na nasem stadionu.

ja sam malo "zaginuo" nakon 0:2... uglavnom nasi momci, nisu bili bez podrske.

EDIT: Administracija
Nije dozvoljeno siriti versku i nacionalnu mrznju na ovom forumu!
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Citao sam malo forum Hapoelovih navijaca,kazu da im je tezak zreb i kazu da Vojvodina igra utakmice na 400 stepeni... :lol:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BWPbK8c3 ... r_embedded[/youtube]

2:34
3:47
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

PeraSK wrote:...

Protivnik po meri. Taman da upravi da do znanja da se ne gubi više vreme, nego kupi još jedan kvalitetan špic. Izgovori da novaca nema više ne mogu da prođu. Bato dreši kesu, hoćemo da idemo dalje! Plasman je izvestan, uz još jedno kvalitetno pojačanje u napadu. Možemo da ih eliminišemo, ali bez pravog napadača, biće teško. Dobijene su pare od Kataia, Tumbe, Brkića, sasvim dovoljan fond da se uloži u jednog igrača po meri.
Turija wrote:
KoKanidja wrote:Ја све нешто мислим да ће бити 0-3 у првој. Уништићемо их. Кренуће јеше отворено и јако ће се зајебати, за почетак излетеће им Абу или Брана од негде и памтиће нас дуго.
Bilo bi sjajno da im vratimo dug, istom merom.I mi onu utakmicu ne možemo da zaboravimo :oops: .
Sve se nešto i ja nadam da će se stvari izbalansirati u četiri meča - ipak, sve to dođe na svoje mesto (samo da mi ne prodamo nekog ključnog igrača, u međuvremenu, a oni u tom periodu kupe ključnog igrača?).
Za početak potpisujem ove citate!

Fali nam pored Abubakara još jedan igrag za koga se može tvrditi da će nas uvesti u LE, "loodak" na terenu, u samom špicu. Nismo lošiji nego prošle sezone (tako mora i da ostane, ne sme se prodati više niko!). Uskoro ćemo se uvreiti na čemu smo.

Osvrnuću se malo i na navijački deo, koji je jako važan u ovakvim utakmicama. Pun i složan "Karađorđe" takođe mora da grmi, u ovoj utakmici ne sme biti nikvih podela, na one sa "skupim" i "jeftinim" ulaznicama. Hapoel važi za domaćinsku ekipu, potrudimo se da i mi to budemo! Napravimo pakao, ceo Grad se mora podići na noge.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Nego, mislim da se svi secate onog njihovog ludog spica. Zove se valjda Jeboa, taj nas je urnisao i u NS i tamo u Tel Avivu. Gde se taj deran zadenuo, jel ostao kod njih ili.....

Inace, zreb po meri, steta samo za gostovanje jer je u tri lepe. Sto se fudbala tice, imamo sanse da prodjemo i isto tako i nemamo. Ali sreca u ovim jebenim evropskim takmicenjima nas jednom mora pogledati. Protiv Hapoela Enjeama je izvadio svaki put kada je trebalo, plus precka u Izraelu. Protiv Austrije, dva puta vodis, pa kiks Brke, pa onda penal u 90om. Red bi bio vise da nas krene. U ovom trenutku, Novom Sadu fali samo ta jebena Evropa i da nesto uradimo u istoj, kako bi se krenulo u konacno ciscenje grada. Nadam se da ce i uprava nesto da odradi po pitanju igrackog kadra. Spic, spic, spic i nikako ne prodavati nijednog naseg igraca :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Ako se ne varam ovi su prosle godine bili sampioni Izraela.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ssnigd i tvoj post potpisujem, posebno deo o ciscenju grada :wink:

Hapoel je klub koji svake godine igra Evropu, u grupnim fazama osvaja bodove, tako da je njima sigurno daleko veci pritisak da prodju u grupe, sto moze biti i dobro za nas. :wink: Klub su iz vrha Izraelske lige, koja je po kvalitetu igraca, poseti na stadionima sigurno malo interesantnija i jaca od nase. U svakom slucaju, zadovoljan sam sto smo izbegli Turke i Portugalce koji u poslednje vreme mnogo nada polazu u LE.
Naglasavam, ne smemo ih ni preceniti, ni potceniti, samo sa takvim pristupom mozemo ocekivati prolaz dalje. Treba njima dati "vetar u ledja" da nas "podcene", to bi za nas bio bingo da sa takvim pristupom udju u duel. Hladan tus na 40+ u Tel Avivu je onda dosta realan. Nikako ih se ne smemo uplasiti i ne smemo ih respektovati vise nego sto oni sebe respektuju. Nece biti sramota ispasti od Hapoela. Ocekujem zanimljiv duel. Da im uvalimo nesto tamo iz neke "brlje", a onda na Karadjordju uz nikada vecu podrsku sa tribina izborimo 4. pretkolo, ako treba i na penale.
Vosa u ovoj utakmici nije favorit, ali ukoliko ne mozemo da izbacimo 2. ekipu Izraela, onda o kakvoj mi to "Evropi" treba da pricamo? Rekao bi da je onda ni ne zasluzujemo.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Stvari su vrlo jasne.

Nas prolaz dalje je uslovljen radom uprave.
Ukoliko uprava pokaze u praksi da im je stalao kao u teoriji ja se ne bojim.

To znaci da iz trenutnog tima nece biti prodan niko barem dok se ne zavrse kvalifikacije.
Takodje jedan spic igrac nam je neophodan! Time ubijamo dve muve jednim udarcem.
Jel onda Abu moze da se rotira pa da prelazi i na krilo jer nam i tu nedostaje jos jedan igrac.

Iskreno se nadam da ce se otvoriti za nekog napadaca koji bi nam mogao doneti prolaz dalje...

U suprotnom ako nastave sa mesetarenjem kao u proslosti necemo se mi Evrope nagledati... :roll:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
Locked