Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Sta vam je ljudi, pa mi forumasi smo krivi i za ovaj rezultat! :mrgreen:

Ja ne znam sta treba da se desi pa da ova uprava shvati da je u problemu. Igrati nereseno sa Donjim Sremom je u najmanju ruku katastrofalan rezultat. Koliko vidim, Supic nikako da dobije sigurnost kod izlazaka, krilo nam igra centrafora a centarfori igraju krila, odbrana nam izgleda kao da je spajana iz razlicitih sportova. Ristovski totalan promasaj! Stvarno se brinem za opstanak sa ovakvim rukovodstvom.
Dok jedan Rad igra prijateljske sa Grckim AEK-om, OFK-a igra na turniru u Moskvi, mi igramo u (EDIT: bez ovakvog etiketiranja - administracija)!!! SRAMOTA.

Sad kad se prisetim jednog skorasnjeg teksta gde nam nasi prvotimci porucuju da ce nam vratiti osmeh na lice posle one sramote sa Vaducom, da i ja njima nesto porucim.
Ne trebaju nama osmesi, vec nam se dovoljno smeje cela Srbija!
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

Prosto ne mogu a verujem da ćemo generalnu probu pred početak prvenstva,a ujedno i prvu utakmicu pod novim reflektorima,imati protiv prosečnog rumunskog drugoligaša. :oops:
Da li je toliko teško ugovoriti utakmicu sa recimo Ferencvarošem,Ujpeštom ili Borcem iz Banjaluke?
Hajduk iz Splita je igrao pre neki dan sa Barselonom!Dosta mi je rabotničkih i sl.
Sa ovom upravom i ovakvom organizacijom,nama za stogodišnjicu sledi debakl,a najatraktivniji protivnici bi nam mogli biti naši sportski prijatelji iz beograda :evil:
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

Ja ne mogu da verujem da na pripreme u Krivaju nije posao jedan Boba Novakovic!! Da li neko zna da li je decko mozda povredjen ili je ristovski samo retardiran?!
Image
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Post by Andreyos »

laki wrote:Ja ne mogu da verujem da na pripreme u Krivaju nije posao jedan Boba Novakovic!! Da li neko zna da li je decko mozda povredjen ili je ristovski samo retardiran?!
Jednostavno nije dorastao zadatku.Trener koji osim kratkog boravka u Spartaku,nije vodio ozbiljan klub,niti iza sebe ima rezultate koji bi ga preporučili,trener koji nije gadljiv na nameštaljke i sve prljavštine koja naša druga liga donosi,trener koji nema viziju,harizmu...
Ratko odlazi!!!
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Stexman wrote:(EDIT: bez ovakvog etiketiranja - administracija)
Moram da odreagujem na ovaj edit! Ja sa takvim "etiketiranjem" nisam hteo nikog da uvredim, jer ta "etiketa" (za one koji ne znaju) dolazi od samih sremaca. Znaci sami sremci dele srem na vinski i svinjski. Tako da ako nesto editujete treba da znate sta i zasto to radite. Evo screen capture sa jednog foruma:
Image


Isto bih napisao da Vojvodina treba da igra pripremnu utakmicu i sa Hajdukom iz mojih Gardinovaca. Sramota je sramota.
Drugo da je to neka revijalna utakmica, tada podrzavam takve utakmice jer to doprinosi popularnosti kluba, sve ostalo je sramota.


Ali ako se bilo ko uvredio mojim pisanjem iskreno se izvinjavam!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Post by :) »

Pola tima Spartak Zlatibor vode ima veze s nasim gradom, slobodno pitajte sta misle o bivsem treneru, kad je Kiza dolazio jedan mi je rekao da je ok al da ne voli sto ima defanzivnu taktiku, sto je recimo subjektivno misljenje, za ovog je u startu rekao da je kreten i jadni mi, sto bi opet moglo biti subjektivno misljenje :wink:

Setio sam se i jednog navijaca Spartaka kad su igrali kod nas sa Luksemburzanima, rekao je, dobili ste najboljeg trenera u zemlji... naravno da sam tada bio totalno skeptican i mislio, evo jos jedne pripite budale, jer svi mi znamo sta su i kakvi su treneri u nasoj zemlji (99%), no bio je u pravu...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Stexman wrote:Moram da odreagujem na ovaj edit! Ja sa takvim "etiketiranjem" nisam hteo nikog da uvredim, jer ta "etiketa" (za one koji ne znaju) dolazi od samih sremaca. Znaci sami sremci dele srem na vinski i svinjski. Tako da ako nesto editujete treba da znate sta i zasto to radite. Evo screen capture sa jednog foruma:
Image


Isto bih napisao da Vojvodina treba da igra pripremnu utakmicu i sa Hajdukom iz mojih Gardinovaca. Sramota je sramota.
Drugo da je to neka revijalna utakmica, tada podrzavam takve utakmice jer to doprinosi popularnosti kluba, sve ostalo je sramota.


Ali ako se bilo ko uvredio mojim pisanjem iskreno se izvinjavam!
Moram priznati da ja (koji sam editovao post) nemam puno veze sa Sremom (Bačko-Banatska tvorevina), te nisam znao za ovakvu raspodelu. Takođe se izvinjavam autoru posta i svim Sremcima ponosnim na svinjski deo 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

Ja sam iz svinjskog Srema i ne ljutim se ali si upotrebio taj izraz da bi ponizio mesto i deo u kom se igrala tekma(ali kako igra nasa Vosa ovo je njen rang),živeo svinjski srem i najlepsi grad u njemu i Sremu-Zemun!!!pozdrav
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Post by Stexman »

Pogresno ste me razumeli, nije mi namera bila da ponizim mesto. Ali jeste bilo pomalo ironicno napisano. Hteo sam malo da banalizujem da bi pojacao efekat gorcine koju osecam!
Dok ostali igraju sa evropskim jacim klubovima, mi se pripremamo sa nizerazrednim ekipama i onda rezultat protiv Vaduca ne treba da nas cudi a ni ljuti. Jos jedno izvinjenje svim Sremcima!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Post by Daljac »

Prvi puta, reflektore smo uključili u Kupu šampiona, za ekipu koja je te godine postala prvak Evrope, sada, ... , o tempora, o mores...

U subotu, ugošćavamo klub kakav, realno, u Srbiji može da se nadje u svakom većem mestu- osnovan 1945, klupske boje crveno-bele na pruge- dobro da nismo pozvali jedan takav iz Beograda da nam uveliča slavlje...

Nadimak Arada je Stara Dama, po meni, bez raloga, nit je stara, nit je dama... U klubu igraju dva Srbina, momci sa hrvatskim papirima, Predrag Počuča i Aleksandar Milić, ostatak tima je sasvim prosečan, kao naš prosečan drugoligaš, negadljiv na nameštanje.

Najveći rival Arada je Poli iz Temišvara, sada, takodje drugoligaš, ali nezasluženo...Poli ima dužu tradiciju (osnovan 1921), navijači su naklonjeni Srbima (mahom beogradskom crnom blizancu), tim je znatno ozbiljniji od Aradovog, Temišvar i Novi Sad imaju jače veze on Novog Sada i Arada- gradovi pobratimi od 2005... Da smo Poli zvali, reč ne bih rekao, očekivao bih dobar fudbal, a ovako, odlazim u subotu na Karadjordje u nadi da ću videti bar 3 gola u mreži protivnika, ako nas ponovo, pred reflektorima, ne iznenade naši momci...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Vodimo 4:0 protiv Krivaje posle prvog dela igre, strelci Čović, Abu i Brana (x2). Biće i nekih slika sa utakmice...

EDIT: Završeno 10:0. U drugom delu strelci Čović, Boske (x2), Mereba, Jao i Bilbija.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Post by Drina »

budababa wrote:Vodimo 4:0 protiv Krivaje posle prvog dela igre, strelci Čović, Abu i Brana (x2). Biće i nekih slika sa utakmice...

EDIT: Završeno 10:0. U drugom delu strelci Čović, Boske (x2), Mereba, Jao i Bilbija.
Ma nema šta napunili smo šestoligaša - Pretpostavljam..?
Verovatno uprava ne sme da zakaže meč protiv nekog prvoligaša da mi ne završimo sa tih 10 golova u mreži.. :lol:
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Post by SlaNNinar »

Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Sastav Vojvodine na danasnjoj utakmici:

Janosevic, Smiljanic, Pavlovic, Mitosevic, Mojsov, Trajkovic, Stevanovic, Medojevic, Covic, Ilic, Abu

U drugom delu igrali jos: Drinic, Vulicevic, Brankovic, Ajuru, Karan, Kovacevic, Antvi, Mareba, Bilbija

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by Minja on Wed Aug 03, 2011 9:53 pm, edited 1 time in total.
Post Reply