Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Potpisujem prethodni post.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ima i toga u vezi sa imenom i prezimenom, ali pojedincima se ne sviđa, valjda oni znaju zašto.

Inače neke ljude bih podsetio na činjenicu zbog čega su pojedinci iz naše uprave bili uhapšeni (gle čuda opet baš zbog Lučana) i štaviše oni se danas na sudu ne brane tezom da to nisu uradili već da nisu prisluškivani po zakonu.I onda treba da verujemo kako su oni poštenjačine i kako se u stvari za sve pitaju samo trener i igrači?Kako da ne.
Ko god hoće može ice-a ovde da označi kao glavnog krivca za sve što se dešava u klubu ako će mu tako biti lakše.Međutim, to ne znači da mu ova lopovska bagra iz uprave neće u narednom periodu i dalje servirati razna "veoma prijatna" iznenađenja.
Last edited by ice on Sun Aug 21, 2011 10:47 am, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Salvador
Posts: 1082
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

postman wrote:Potpisujem prethodni post.
Par pitanja svim 'realistima' - da li isto tako potpisujete:
- da je prvo mesto za nas zabranjeno,
- da je normalno/nemate problema da gubimo finale kupa na onakav nacin,
- da je isto tako normalno da dajemo tri boda czv u Novom Sadu,
- da u Evropi ispadamo u pretkolu od drugoligasa,
- da nije vazno ko i kako rasporedjuje pare u nasem klubu,

Tako ispada da vama ovakve pojave uopste ne padaju tesko, niti cete se posebno uzbuditi kada se opet ponove, jer eto niste 'naivni idealisti' koji se frustriraju takvim stvarima, obzirom da 'razumete' situaciju u Srbiji.

Kao sto je vec receno par puta, takve stvari i opstaju bas zbog kolicine ljudi koji ih smatraju 'normalnima', a medju takvima ima raznih tipova (ZeljaFcv rece za neke 'verni psi' , a ja bih dodao i druge tipove - apaticni, pomirljivi, 'realisti, a tu je i poneki glupi avgust).
Siguran sam da kada bismo se (teoretski) mi svi ovde slozili da je situacija u nasem klubu jako bolesna i definitivno zasluzuje promene, i kada bi na sledecoj tekmi ceo stadion vikao Uprava Napolje, tj. kada bi bilo jasno da smo svi protiv uprave koja se miri sa stvarima od gore, lako bi se nasla alternativna imena i resenja.
Ali neki ovde ocigledno vise vole da gledaju Vojvodinu savijenu i posramljenu, jer je tako 'normalno' u zemlji Srbiji.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

TomaNS wrote:
Radoye wrote:
Neusatzer wrote:Zbog takvog razmisljanja i jesmo dosli u situaciju da je saka krimosa i primitivaca mocnija od mase navijaca Vojvodine.
Sustina!

Samo sto se ovo ne odnosi samo na funkcionisanje FK Vojvodine nego na celokupno drustvo u drzavi Srbiji!
Sustina sustine!!!
Sustina sustine predstavlja to da je ta masa navijaca najvecim delom juce sedela u udobnoj fotelji, a nije bila uz svoj klub u Lucanima!
Cak ni moderne promene se ne vrse preko foruma!
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Brane, jel te nije ni malo sramota da tako nešto napišeš da nas niko osim ovih lešinara nebi vodio i da misliš da nema alternative ovih lešinarima? Jel te nije blam da na tako bezobrazan način potceniš sredinu iz koje si ponikao, obrazovno, ekonomski i kulturni potencijal Grada Novi Sad sa okolinom? Odakle ti pravo da tako nešto kažeš, da li je moguće da ti misliš da u Novom Sadu i okolini se ne može naći niko sposoban, ambiciozan i pošten, kako bi vodio našu Vošu, nego treba da nam ponovo neki Zvezdan Terzić postavlja, (moderno rečeno) izlobira novog pajaca? Pajaca sa "lepom" odećom, koji će ponovo sve raditi kako palica iz Beograda maše, istog tog FSS kojeg kao "jako" preziru. Nekog novog koji nije spreman da prizna svoju nesposobnost i zavisnost od drugih, a svoju nesposobnost i guženje nadoknaćuje pisanjem nadasve smešnih saopštenja, slušajući Lepu Brenu, i gomilanjem smešne odeće u vitrinama svog ormana, naravno sve propraćeno veličanjem pajaštva u sredstvima žute i ružičaste štampe. Međutim, taj isti pajac je okružen licemernim vernim kučićima, koji bojeći se za svoj pološaj i status, podržavaju tezu o ..........., sve zarad ____$ i konstantno se trudeći da nam svima nama dokazuju svoju pamet i mudrost, pre svega ubećujući nas u realnost, koja podrazumeva zadovoljavanje mrvicama, i pilićarenje do krajnjih granica smeha. Na suprot takvih, "časnohlepnih" i "pošetnih realista", stoje (kako ti Brane veliš) naivčine, koje žele na sav glas reći istinu o "crnom" oblačenju, o detetu koje oplakuje saranjivanje naše Voše od "mesne zajednice" iz Linheštajna. Ta "deca" su hrabra i iskrena i jedno njih naša Vojvodina ima. Svakoga ko posle svih ovih govana, pomisli bilo šta loše posle novog skandiranja "Uprava napolje", mogu samo da poručim nešto što mi ovaj forum ipak neće dozvoliti.

A tebi Vuke, pošto sam tek sada skontao da si me nešto pitao, a inače retko čitam tvoje postove, jer je jako sterilno deluju, kao Dnevnik 2 devedesetih. Na pitanje, koji su to igrači bili najavljivani kao velika pojačanja, a nisu odigrali pola sata u sezoni u kojoj su "sakutirani"? Nadam se da ne shvataš bukvalno i da si shvatio poentu? Napisao bi samo Alin Stojka, Sadik Adamas, Sepuja, Risto Lakić, Boban Maksimović, Stejpanović itd.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

Zeljafcv wrote: Napisao bi samo Alin Stojka, Sadik Adamas, Sepuja, Risto Lakić, Boban Maksimović, Stejpanović itd.
da ne zaboravimo Nigerijce koji samo sto nisu stigli iz Herte...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
slanobarac
Posts: 3561
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Jedino što mi se gadi više od ove "uprave" jesu oni koji istu brane ili se trude da je prikažu nezamenljivom. :pegla:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

@zeljafcv

Tvoja volja je da li ces citati nesto ili ne i nije mi bitno sta mislis o mojim postovima!

Imam osecaj da nekolicina pokusava da nadje protivnike na ovom forumu, ja nisam procitao ni jedan post u kojem je neko branio upravu i rekao da oni treba po svaku cenu da ostanu! Neka nadje neko post takav[da je pisan poslednji nekoliko dana] i naka postavi ovde! Nema ga!

Mnogo optuzbi na racun mnogih, a sve pisano uvijeno i prikriveno, kada neko pita za odgovor forumasa koji je to pisao, e on se "etiketira" da je sitna riba, da brani upravu, velikog taticu, sebe i svoj polozaj, da je toplo pa da se rashladi itd. Takvo pisanje ne prolazi vise ni na komentarima b92!

Ja sam potpuno za promene, ali realne i one koje su moguce! Tu se vecina slaze, i ne znam sta pokusavate ovim pisanjem sa "zamisljenim" protivnicima!?

Da li kao nojevi da zabodemo glavu u pesak, da zamisljamo idealan svet i sistem funkcionisanja. Slazem se za predsednika mladog, sposobnog i postenog ekonomistu! Ali ko je spreman da rizikuje posao, porodicu, karijeru, pa i zivot zarad toga? Ko ce garantovati da i taj nece koristiti vec utabani sistem i sebi i svojima donositi korist!? Da li ste svesni ko je sve u tim krugovima i kombinacijama, za pocetak predlozite bar nekog kandidata! Tu nemislim na podelu, vec ja takvog ne vidim i ne znam!?

Kao pomoc idealnom predsedniku bi po nekim pisanjima pritekla masa navijaca. A ta ista masa u vreme utakmice u Lucanima razglaba po forumu o teorijama zavere, koju je sam Djumi demantovao!

Moramo se svi boriti, ali iskreno ko god bio na celu dok se citav sistem ne promeni, nama ce biti isto!
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Uopste ne smatram ovu upravu nezamenljivom,ali se zaista gotovo svi ovde ponasate kao "opozicija u parlamentu" - kritikujete a nemate alternativu niti predloge sta dalje kad ova uprava ode. Daleko od toga da nisam video predloge na forumu ali to su uglavnom nerealni predlozi ili neprimenljivi u ovoj situaciji,drustvu,drzavi...
I ja jedva cekam da vidim Bati,Rabrenu i ostalima ledja ali sumnjam da ce se naci neki posteni privatnik/privrednik koji je spreman da ulozi pare u ovu frimu a da ne zna ni koliki je njegov deo,ni cime raspolaze,ni sta sme a sta ne sme.Zakon o sportu jos nije usvojen a odluka o tome da je Vojvodina klub od velikog znacaja za grad je toliko uopstena da moze da ne znaci ama bas nista.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ovo je zaista moj poslednji post na forumu i za kraj evo jedne poruke za određene pojedince koji se smatraju svemoćnima, dobro oni znaju kome je to upućeno.

Prestanite da pretite ljudima, nemojte misliti da time nećete učiniti medveđu uslugu sebi i da ste nedodirljivi.Ti vaši metodi nemaju prođu, nemojte misliti da su ljudi nepovezani i neinformisani o svemu.Da imate bar malo pameti u glavi, znali bi ste kako treba da se ponašate.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

postman wrote:Uopste ne smatram ovu upravu nezamenljivom,ali se zaista gotovo svi ovde ponasate kao "opozicija u parlamentu" - kritikujete a nemate alternativu niti predloge sta dalje kad ova uprava ode. Daleko od toga da nisam video predloge na forumu ali to su uglavnom nerealni predlozi ili neprimenljivi u ovoj situaciji,drustvu,drzavi...
I ja jedva cekam da vidim Bati,Rabrenu i ostalima ledja ali sumnjam da ce se naci neki posteni privatnik/privrednik koji je spreman da ulozi pare u ovu frimu a da ne zna ni koliki je njegov deo,ni cime raspolaze,ni sta sme a sta ne sme.Zakon o sportu jos nije usvojen a odluka o tome da je Vojvodina klub od velikog znacaja za grad je toliko uopstena da moze da ne znaci ama bas nista.
Zašto mi ne bi prvo svoje dvorište spremili, i svoj sistem promenili, a tek onda pričali o eksternim sistemima?

Ta Uprava, na čelu sa lepo obučenim blizanačkim poslušnikom, nije uzela ni dinara iz Kluba, a koliko je uložila, svi dobro znate. Koliko samo malverzacija je tu prisutno. Pa čak, nije ni to toliki problem, ako se malo i ćapi, nego je stvar u nečemu drugom. Zašto se stalno presipa iz šupljeg u prazno?

Oni nam stalno menjaju trenere ko na pokretnoj traci, jer nemaju rezultate, a koji je njihov rezultat? Ups, izvinite pa Vojvodina i nema trenera zadnjih 10 godina, jer se treneri ovde ništa ni ne pitaju, već izigravaju marionete raznoraznih pajaca obučenih u lepa odela.

Kako neko može da mi objasni da je prodaja naših najtaletovanijih igrača pon pogodak, a igranje matoraca će da nam donese kvalitet. Pa pogledajte malo šta se radi u modernom fudbalu, i da li su igrači od 19,20 godina nezreli klinci (kako se ovde provlači teza) ili su to istinski nosioci igre. Pa kako to onda da je u Vojvodini sve izvrnuto u odnosu na uspešan svet? U čemu je problem onda? Nemojte mi sada kao mlad je nema iskustva, problematičan, pa kako da stekne to iskustvo kada mora da greje klupu nekom Brani Iliću ili nekom Liliki koji su odavno zagrizli u relativno stare fudbalske dane.

A kao napadamo večite... Finala kupa, prodata utakmica Bežaniji za 2. mesto, 5. mesto pre 2 godine i beskonačna brukanja u Evro takmičennjima, plus što se nisu žalili na odluku Uefe da nas proglase fašistima. Koja je to lakrdija ljudi moji i zabadanje noža. Pa naši igrači i funkcioneri su tokom okupacije masovno stradavali od fašističke puške i noža, a ovamo se prihavata kazna. Kakvo igranje sa istorijom i tradicijom Vojvodine!

Zašto čekati da nam dođe neko sa novcem? Ako je funkcija predsednika, onda kao što sam već rekao svaki idiot može da bude predsednik! Kakva je to glupa priča da on ne može da nađe novac?

I ko je kriv za sve ovo? Da li vi Vojvodinu želite zaista da gledati ovakvu kakva je danas? Zašto se ne zapitaite zbog čega nam je loža prazna, i zašto nam Legende zaobilaze stadion, zašto nisu dobrodošli, a one su napravile Vojvodinu kakava jeste i kakvu smo zavoleli, a ne Bata i Rabren! Šta se to dešava sa našom Vojvodinom?!

Pitate se ko je ovima alternativa i da li ima nekoga posle ovih? Rešenja ima samo je istina da se svako boji da uđe u priču sa Vojvodinom dok su ovi u i oko nje. Naravno da ima, po ko zna koji put ću vam ponoviti, da Novi Sad i okolina ima itekako sposobnih ljudi, ali ne po vama nama ne trebaju takvi i ovi koji rade sve iz čiste ljubavi prema klubu su nam najbolji, koji će nam neko sposoban, odgovoran, sistematski da radi i da je naravno plaćen za tako nešto.

Hoću da naš klub vodi neko po kriterijumima i zahtevima Uefa i da se poštuje tradicija stvarana čitav vek. Kao što sam na početku napisao, sistem vođenja našeg kluba je odavno prevaziđen i to mora da se menja!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9787
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ice wrote:Ovo je zaista moj poslednji post na forumu
Kamo srece da nam je i uprava ovakva... cim jedan glas protiv on ode :lol:

p.s.Ice nemoj se ljutiti sad na druga svog,samo... nisam mogao odoleti a da ne prokomentarisem :wink:
Image
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Voja wrote:Kamo srece da nam je i uprava ovakva... cim jedan glas protiv on ode :lol:
:lol: :lol:
limanfkv
Posts: 2842
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

KoKanidja wrote: Војводина нису пајац, циган, брката магарчина и ћелави куртон.
Ova uprava se krace i slikovitije nije mogla opisati. 8)
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

limanfkv wrote:
KoKanidja wrote: Војводина нису пајац, циган, брката магарчина и ћелави куртон.
Ova uprava se krace i slikovitije nije mogla opisati. 8)
aFtobus :rolll:
ФКВ
Post Reply