Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

@Drina: Ima li nekih informacija ko bi mogao da zameni Vukicevica? Ja imam neku neproverenu informaciju da je Curcic ozbiljan kandidat za to mesto, ali se nadam da je netacna...
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Drina »

masterNS wrote:@Drina: Ima li nekih informacija ko bi mogao da zameni Vukicevica? Ja imam neku neproverenu informaciju da je Curcic ozbiljan kandidat za to mesto, ali se nadam da je netacna...
Trenutno je totalni haos u klubu... Prvo trebaju da nadju novog predsednika pa tek onda trenera,
do tada ce verovatno biti neka privremena zamena tj. verovatno neko ko je vec u klubu(pretpostavljam).
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Drina wrote:
masterNS wrote:@Drina: Ima li nekih informacija ko bi mogao da zameni Vukicevica? Ja imam neku neproverenu informaciju da je Curcic ozbiljan kandidat za to mesto, ali se nadam da je netacna...
... Prvo trebaju da nadju novog predsednika
Deder, pojasni majke ti ovo za predsednika :D
_______________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fruskogorac »

Dobar dan želim svima.Problem mi pravi guščije jaje obilazim oko njega ko mačak oko slanine.Da sam uzeo da šminkam nojevo jaje odavno bi već završio.Elem,družim se ja tako sa jajetom koja je produkt guske iz najlepšeg Srema i pomislim u jednom trenutku da zadnji vezni koji je lider na terenu sadašnjeg tima postaje trener Voše.Istog trena je bilo aappppććiiihhhaaa :roll: :wink: .Kako dalje da usmeravam svoje misli kada je Voša u pitanju?
Pošto ovo čudo od jajeta zove da nastavimo da se družimo toliko za sada od mene.

p.s.Poseban pozdrav za lakija (derane nemoj biti nervozan,javi na pm kako nam je drugar znas na koga mislim) :hurray: :hurray: :hurray: :hurray: :hurray:
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Drina »

Drina wrote:
masterNS wrote:@Drina: Ima li nekih informacija ko bi mogao da zameni Vukicevica? Ja imam neku neproverenu informaciju da je Curcic ozbiljan kandidat za to mesto, ali se nadam da je netacna...
Trenutno je totalni haos u klubu... Prvo trebaju da nadju novog predsednika pa tek onda trenera,
do tada ce verovatno biti neka privremena zamena tj. verovatno neko ko je vec u klubu(pretpostavljam).
Kao sto sam rekao http://kapiten.rs/fudbal/jelacic-nastav ... bivsi-sef/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Vuke »

Vukićević: "Trebalo je da odem ranije, prelazni rok promašaj"
13.04.2012 14:20

Doskorašnji trener fudbalera Vojvodine Dejan Vukićević priznao je da je pogrešio što još 10. januara nije otišao iz kluba, jer je tada znao da sa postojećim sastavom neće napraviti rezultat. On je na konferenciji za novinare u Novom Sadu rekao da je prelazni rok bio apsolutni promašaj i da nije učestvovao u selektiranju ekipe.

- Igrači koji su zimus napustili klub u prvom delu sezone su postigli 15 golova, a ovi koji su dovedeni 15 golova neće dati u četiri naredne sezone, kazao je Vukićević.

Crnogorski stručnjak dodao je da su igrači koji su ostali u klubu bili frustrirani činjenicom da su novajlije višestruko više plaćene, što se odrazilo na atmosferu u svlačionici. Vukićević je naglasio da mu je žao što su neki ljudi u klubu platili cenu nečemu za šta nisu krivi, pojasnivši da tu pre svega misli na sportskog direktora Miodraga Pantelića, koji je juče podneo ostavku.

- Sa Pantelićem sam imao odličnu saradnju. Mislim da nije imao uticaj na ovaj neuspeh, ali je verovatno video i deo svoje odgovornosti i rešio da podnese ostavku, zbog toga mi je posebno žao, rekao je sada već bivsi trener Vojvodine i dodao da su svi njegovi problemi počeli posle pobede nad Crvenom zvezdom u Beogradu.

- Posle te pobede, ambicije i kluba i navijača naglo su skočile, a neki igrači su se na tom meču toliko istakli da su sebi obezbedili transfere, objasnio je Vukićević, dodajući da će mu poraz od Borca ostati večna "mrlja" u karijeri.

Vukućević je napomenuo da je ovo možda i najuspešnija sezona u istoriji Vojvodine, jer je na računu kluba, kako je rekao, na početku godine bilo tri miliona evra. On je istakao da ne želi da bude plaćen za nerad i da finansijske obaveze FK Vojvodina prema njemu prestaju od trenutka prekida saradnje.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Helm »

Imao sam svašta da prokomentarišem, ali onda sam pročitao jednu rečenicu: "Ovo je možda i najuspešnija sezona u istoriji Vojvodine." :cekicanje:
E, tu sam izgubio volju da komentarišem. :D
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Minja »

Samo ti idi prijatelju, i ne osvrci se za nama... Dovidjenja i zbogom
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare »

Zanimljiva izjava, trener nije učestvovao u selektiranju ekipe, pojačanja loša i žao mu Pante za koga kaže da nije ništa kriv, a Panta bi po vokaciji trebao da je najodgovorniji za selekciju i pojačanja!?! Takođe podsećam na nedavne izjave istog kako je uprava dobra i kako Bata nije zaslužio kritike!?! Inače, čovek je stvarno jednom prilikom, na početku ove polusezone rekao da smo slabiji nego pre ovog prelaznog roka.
Pa šta to znači, ko je onda kriv, ko je odlučio da odjednom proda Medu, Merebu, Ljubinkovića i Ilića?
Da li je to Rabren, da li je Bata ili postoje neke mafijaške tzv. menadžerske agencije koje nam vode klub?
stevan
Posts: 91
Joined: Sun Jan 15, 2012 8:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by stevan »

Mare wrote:Zanimljiva izjava, trener nije učestvovao u selektiranju ekipe, pojačanja loša i žao mu Pante za koga kaže da nije ništa kriv, a Panta bi po vokaciji trebao da je najodgovorniji za selekciju i pojačanja!?! Takođe podsećam na nedavne izjave istog kako je uprava dobra i kako Bata nije zaslužio kritike!?! Inače, čovek je stvarno jednom prilikom, na početku ove polusezone rekao da smo slabiji nego pre ovog prelaznog roka.
Pa šta to znači, ko je onda kriv, ko je odlučio da odjednom proda Medu, Merebu, Ljubinkovića i Ilića?
Da li je to Rabren, da li je Bata ili postoje neke mafijaške tzv. menadžerske agencije koje nam vode klub?
Mare, sta ti nije jasno , jedini i iskljucivi krivac je Bata.Mada , niko ne moze osporiti tom coveku pomak koji je nacinjen poslednjih godina , kako infrastrukturalno kako u organizaciji i promociji naseg posrnulog kluba.Problem je u organizaciji rada kluba,u U.O.,u sportskom sektoru ( sportski direktor i sekretar) , nezainteresovanosti relevantnih privrednih subjekata i samoj vlasti naseg grada da stanu iza kluba.Odabrao je ove koje je odabrao ,koji mu nisu pomagali vec u nedostatku znanja,hrabrosti ,i da ,moci odmagali.
Pogledaj nas UO,sve menadzer do menadzera, ej, ne mogu 2-3 igraca zadrzati ( Merebu 300.000e ), pa ako ne mogu sta ima tu da traze.Nama ne trebaju pozeri.Vec mocni ljudi.Ne moze mi niko reci da Novi Sad i pokrajina nema uspesne privrednike,koji bi stali iza Vose, problem je sto s Batom izgleda niko ne zeli raditi.
O selekciji igraca ne smem ni govoriti, da imamo malo viziju i skauting sluzbu , onaj Filip Knezevic iz Cacka bi odavno imao potpisan predugovor sa Vosom, toliko o viziji.Nije neki primer, al kad je Prosinecki zavrsio sav prelazni rok, sve talente pokupio, a Zvezda se finansijski raspada.
Ovde nam nabrajaju Rajevca,Curcica,Bekvalca... smesno, neki nikako da shvate.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare »

stevan wrote:
Mare wrote:...
Mare, sta ti nije jasno , jedini i iskljucivi krivac je Bata.
Naravno, međutim želeo sam da ukažem i na kontradiktorne izjave trenera, nije on, nije Panta, pre toga uprava nije...

I ja verujem da je Bata donosio sve bitne odluke, možda je tu bilo nekih zajedničkih sastanaka, a na njima ovi okolo su samo klimali glavom i podilazili njemu, niko nije smeo da kaže nešto protiv. E tu je možda bio i najveći problem, pogrešno se postavio. On je trebalo da obezbedi dobru klimu i uslove za rad (što i jeste), zaposli stručne osobe i preda im odgovarajuća ovlašćenja ali i odgovornost. Postavi jasne ciljeve i da se zna ko šta radi, ovi ako su se toga prihvatili lepo polože račune i čist račun, nema laži nema prevare! Tako bi se znalo ko je dobro a ko ne uradio svoj deo posla, u skladu sa ostvarenim idu i bonusi i kazne ili otkazi! Ne može on da donosi odluku koji igrač da se dovede ili ne, kad nema veze sa sportom. Njegovo je bilo da kaže budžet je toliki i toliki, trener i sportski dalje rade i kažu sa tim mi garantujemo te rezultate, jel ok, ok, idemo. A koga će oni dovesti to se njega nije trebalo ticati. Razumem oko prodaje, dobili smo dobru ponudu, Meda mora da ide, e onda trener stupa na scenu i kaže ok, ali ako hoćeš kup onda moraju da ostanu taj i taj, a od para na raspolaganju on će dovest ko mu treba, znači svako da se prihvati sbog dela odgovornosti, a ne one man show!
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Mare wrote: On je trebalo da obezbedi dobru klimu i uslove za rad (što i jeste), zaposli stručne osobe i preda im odgovarajuća ovlašćenja ali i odgovornost. Postavi jasne ciljeve i da se zna ko šta radi, ovi ako su se toga prihvatili lepo polože račune i čist račun, nema laži nema prevare! Tako bi se znalo ko je dobro a ko ne uradio svoj deo posla, u skladu sa ostvarenim idu i bonusi i kazne ili otkazi!
U pravu si, ali njemu su trebali klimoglavci, a ne strucan kadar. Da se na vreme resio ljudi oko njega, nije sve moralo da ispadne ovoliko lose.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik »

Jelacic nije mogao, sve i da je hteo, da izabere gluplju recenicu za pocetak samostalnog rada od "Nastavljamo ono sto je zapoceo bivsi sef".

Ovo je takodje zanimljivo.
"Pored toga, Vukićević je izneo činjenice koje se tiču njegovog privatnog života u Novom Sadu. Navodno je bio praćen od strane "nekih" ljudi, koje nije imenovao, a istakao je da su te osobe vodile računa gde se kreće, kako koristi svoje slobodno vreme i kada dolazi na treninge."
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

Kad se vec licitira imenima potencijalnih buducih trenera, evo jedan (pomalo suludi) predlog:

http://en.wikipedia.org/wiki/Preki" onclick="window.open(this.href);return false;

Covek zna nas jezik, zvanicno je stranac i to vec dugo vremena potpuno iskljucen iz desavanja u domacem (Srbija i zemlje okruzenja) fudbalu.

Gori od ovog sto smo ga najurili ne moze biti, a verovatno ne bi bio gori no od vecine ovih koji se spominju kao zamena.

A to sto nije u "semi" sa Bata-Djorom i ostatkom ekipe je velika prednost.

Nazalost, mogucnost da on dodje u ovo blato od domaceg fudbala je prakticno 0...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

Predpostavaljam da to sada nije realno ali da se ja pitam Marko Nikolic trener Rad-a je covek za nas.
Dovesti ga ako je moguce i dati mu da napravi plan od 3-4 godine i da vidite.

Rad je odlicno igrao dok ga je on vodio, najurili su ga i sada kada se opet vratio za ovo kratko vreme vidite da su solidni.
Cak sta vise jedini su koji se nisu valjali u NS-u i cak su nam odrzali lekciju kako se igra.

Mlad strucnjak, napadacka filozofija itd. Za mene jedini kandidat u ovoj ligi vredan paznje, svi ostali treneri trenutno u nasoj ligi su "sjase Kurta da uzjase Murta" varijanta.
Post Reply