"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Minja »

Zasto ne napisu, koji su to licni stavovi?
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by budababa »

Mondo wrote:...Republika Irska je u Dablinu pobedila Bosnu i Hercegovinu 1:0. Za A tim BiH je debitovao vezista Vojvodine Miroslav Stevanović...
Čestitke Bosketu!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Radoye »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=614145" onclick="window.open(this.href);return false;
Mihajlović: Potpuno promenjen tim

Selektor Siniša Mihajlović izvešće na meč sa Francuskom potpuno promenjenu postavu u odnosu na duel sa Španijom.

Za Srbiju će početi: Brkić - Ivanović, Maksimović, Rajković - Ninkov, Fejsa, Matić, Mladenović - Tadić, Janković - Šćepović. To praktično znači da će samo kapiten Ivanović započeti obe prve utakmice u Mihajlovićevoj eri.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Boske87 »

Očekivano jadna igra reprezentacije. Svako ko iole prati naš fudbal znao je šta da očekuje još kad je Mihajlović saopštio spisak igrača. Pozivaju se ciganski igrači i kvazi talenti, eksperimentiše se sa formacijom ali bitno je da pevamo himnu. Kao na papiru igramo sa 3 igrača u zadnjoj liniji a u stvarnosti se konstantno brane sa njih 7,8 a u napadu šta bude. A šta tek reći za Brkića. Momka stvarno cenim, ne što je jedan od nas već zato što je korektan i ozbiljan profesionalac, dobar čovek pre svega. Ali nažalost njegovi fudbalski kvaliteti nisu ni približni njegovim ljudskim. Pokazao je to još u Voši, nemojte da se lažemo, imao je više kikseva po sezoni i od ovde žestoko pljuvanog Supića. Ispucanjavanje protiv groblja pre 2,3 sezone na Karađorđu kada je dodao Tomiću loptu a ovaj ga loše lobovao u situaciji 1:1; finale kupa prošle godine takođe je glavni krivac za prvi gol; kiks protiv Estonije ili koga već kada je primio gol iz slobodnjaka: i na kraju ovo večeras. Jednostavno nije on kalibar za reprezentaciju mada od ovog sinoćnjeg sastava malo ko jeste. I problem je što se ne mogu lako setiti nijednog našeg golmana koji je znatno bolji od Brkića. Sve u svemu crno se piše reprezentaciji u kvalifikacijama, za šta bi me zabolila ona stvar da nismo u grupi sa dragim nam komšijama :mrgreen:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Uroš
Posts: 155
Joined: Thu Feb 16, 2012 2:58 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Uroš »

Да није било Бркића добили би осам комада,није ми јасно шта је могао код оба гола.Да ти ниси случајно прикривени фан тарзана Бајковића?А то да нам је репрезентација јадна то стоји,али ми није јасно како ви љубитељи свих фудбалера црвеног близанца који почињу словом М одједном да их толико критикујете :mrgreen:
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by mihailov »

Nikako se ne bih mogao složiti s tobom u vezi sa Brkićem. Ako je iko zaslužio poziv u A tim, to je upravo on!
Prvo je izvisio sa spiska za Južnu Afriku, pa zatim dobio šansu kod Pižona. Nažalost po njega, desio mu se taj kiks sa Estonijom i posle te jedne jedine situacije počelo se sa forsiranjem Jorgačevića koji je naposletku primio gol sa centra terena. Čak mi je i njega žao, jer je dokazao u Belgiji da zna da brani, ali je i on "smaknut" nakon pomenute greške. Posle svega toga, svaki golman koji bude stajao na golu biće izložen duplo većem pritisku nego što bi trebalo biti i to nimalo nije dobro!
Brka je imao sjajnu polusezonu u Seriji A, bio je najbolje ocenjen golman u ligi, dok nije otišao na operaciju trbušnog zida. Ona ga je udaljila sa terena na duže vreme i tek se nedavno vratio među stative. Reći da nema kvalitet za reprezentaciju mislim da nije primereno, pogotovo imajući u vidu konkurenciju na njegovoj poziciji. Ako baš pričamo o današnjem meču, imao je zaista par nesigurnih intervencija. Nijedna od njih nije nas koštala gola...Sa druge strane, odbranio je 2 čista zicera, jedan odmah nakon prvog gola, drugi posle drugog.
Možda gledam i subjektivno, Željko je ljudina i naš kapiten, ali ko će da ga brani ako nećemo mi sami? Mislim da je, ako ništa, zaslužio da ga mi ne kudimo u momentima kada greši. A bar po meni, ponavljam, današnja partija nije bila uopšte tako loša!


P.S. Uroše, nećemo odmah lupati etikete zbog različitog mišljenja. Boske je izneo svoj stav i to je njegovo pravo na ovom forumu...
Last edited by mihailov on Fri Jun 01, 2012 12:00 am, edited 1 time in total.
Napred Voso!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Grba_NS »

Boske87 wrote:Svako ko iole prati naš fudbal znao je šta da očekuje još kad je Mihajlović saopštio spisak igrača.
Ako te ne mrzi izdiktiraj 30 igraca koje bi ti pozvao.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vojvodina jedna jedina »

Ne vidim u cemu je problem,igraci su besprekorno otpevali himnu.

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ADB-4SoXAQ[/video]
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Helm »

Za Brku bih rekao danas da je bio pod ogromnim pritiskom, videlo se u par navrata. Možda je mogao malo bolje reagovati kod oba gola, ali da budemo iskreni, golman koji hvata onakav centaršut i skida onakav šut nije neko ko brani u Sijeni! Možda 5 golmana u Evropi ima koji ne bi primili nijedan od ta 2 gola. Drugo, 3 stopostotne šanse, ne 2, prva posle prvog gola i 2 vezane posle drugog. Takođe je imao i još par dobrih intervencija. Jedino, nisam shvatio da li je to Mihajlović vrištao na njega zbog zadržavanja lopte ili je nešto drugo bilo po sredi?

A vidim da niko ne pominje Tadića iako bi trebalo.
Dečko je danas, u ovom polusastavu, jedini nešto pokazao u napadu. Još "boluje" od svojih čuvenih zalamanja, ali je bio naš najopasniji igrač. Najkonkretniji, sa idejom i sa mu*ima, pokazao je da se na njega može računati bar u 14 igrača. Naravno da može i bolje od prikazanog, ali mislim da je dobrano odskočio od proseka ekipe.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by gospodinFKV »

Ljudi, Brka uopste nije kriv za gol protiv Estonije...
Svadjam se sa ljudima od tada po raznoraznim novinama, jer svi vide krivca iskljucivo u njemu.

1. Bisevac je napravio katastrofa glup faul i bespotreban.
2. Kada je Brka postavio zivi zid, igrac Estonije je stao uz zid, a Bambi iza njega.
3. Estonac se pomera, Bambi tu isplivava kao najveci majmun, lopta klizi po toj njivi i ulazi u gol...

Ima tu i Brkine nesigurnosti, ali majku mu...

Isto tako su ga kudili za gol S. Irske, ali je tu Subotic zakasnio, plus taj lik verovatno vise nikad nece udariti loptu glavom i da ima takvu putanju...

Brka je vise nego dobar za reprezentaciju, posveceniji ce biti vise nego bili koji mediokritet poput Kahrimana i Jorgacevica, a i bolji. Danas im je skinuo 4-5 stopostotnih sansi!!! :cheers:
User avatar
nboya
Administrator
Posts: 1208
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:45 pm
Location: Sabac

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by nboya »

vojvodina jedna jedina wrote:Ne vidim u cemu je problem,igraci su besprekorno otpevali himnu.

[video]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ADB-4SoXAQ[/video]
Ali zato Miha nije :oops: Na 0:42 peva 'Boze pravde, boze spasi' :mrgreen:
UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Владика »

gospodinFKV wrote:Brka je vise nego dobar za reprezentaciju, posveceniji ce biti vise nego bili koji mediokritet poput Kahrimana i Jorgacevica, a i bolji. Danas im je skinuo 4-5 stopostotnih sansi!!! :cheers:
У веома бледој игри нашег националног тима, Брка и Дућа су били најбољи!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by johnny »

Neverovatno, Fica fckn Mladenovic starter u rep?????

Jesus, kuda ide ovaj svet.
I ti onda navijaj za reprezentaciju...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by laki »

Recicu dve stvari: JEDAN JE BRKA KAPITEN! Bas me briga ako sam subjetivan u vezi njega, ali on je za mene uvek najbolji, a usvojoj subjektivnosti povodom njega bih isao do krajnjih granica :)

A kao drugo spomenucu samo: FICOOOO!! FILIPEEEE! DODJI OVAMO, LEGENDO! FICOOOO! PICKO CIGANSKA! FICO, DODJI DA SE POZDRAVIS SA NAMA! (Ko razume shvatice 8) )
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Boske87 »

Neverovatno kojom se brzinom dele etikete na ovom forumu.
@Uroš ajde molim te citiraj deo mog posta koji odiše ciganštinom pa ću odmah otići na Trg slobode da se napijem na klupici i proslavim 5,6 dan od dvadeset i neke godišnjice Barija.

@mihailov Možda sam i preterao u kritici Brkića ali to je zbog toga što ga izuzetno cenim kao čoveka, i krivo mi je što njegova dosadašnja reprezentativna karijera nije na nekom zavidnom nivou, što nije suvereno prvi golman naše reprezentacije jer to svojim ponašanjem zaslužuje. I sam sam rekao da se ne mogu lako setiti nekog golmana koji je bolji od Brke. Ne znam možda bi mogao biti pozvan i Šaranov koji je ostavio dobar utisak na mene dok je bio u ofk ali sumnjam da je bolji od Brkića.

@Grba_NS
Što se tiče sastava tima lakše mi je nabrojati ko ne treba da bude tu: Karleuša Tošić, Mladenović (u punoj opremi ima nekih 55 kg), Ninkov, Maksimović, Šćepović (taj se ne vidi ni protiv Severne Irske kad igra za U21), Mijailović, Tomić, Radosav Petrović, Lekić...itd
Generalno gledano odbrana nam je možda najbolja u Evropi. Ova četvorka je idealna po mom mišljenju Ivanović------Rajković -------Subotić-------Kolarov, relativno su mladi i mogu da igraju još dugo zajedno.

Veza nema pojma, JLS proizvodi jedino zadnje vezne. Zato bi trebali da koristimo ono što imamo a to je brzina. Tadić (večeras se dokazao fudbalskoj javnosti u Srbiji koja samo zna za igrače blizanaca), Tošić, Krasić (prerano otpisan) pa čak i splavar Janković su igrači poteza i brzine i trebalo bi da igramo preko krila.
A napad je naša rak rana . Lazovića bi trebalo vratiti u reprezentaciju, barem nešta igra u ruskoj ligi. Nažalost bolje nemamo
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply