Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Toto Riina »

Utakmicu sam gledao najvise da bi video igre Kesica, Skuletica i Ljubinkovica. Skuletic i pored gola promasio dva zicera i mislim da nema kvalitet za Vojvodinu. Kesic veoma dobro branio, ali njemu nedostaje visina za golmana.

MajO Vujovic teska srca morao da pokaze crveni indijancu Petkovicu, provukla se crvena petokraka sa samo 2-1.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Boske87 »

Škuletinjo je igrač kojeg kao pojavu iracionalno obožavam, znam da nema veze sa fudbalom i da je teška mrcina ali ima nešto, neku komičnu nadmenost pa mi je simpatičan :) . Petokraka je stvarno nisko pala kad im on deli lekcije. A situacija kada klinac ne daje loptu već je nabija na zapad Čaira je za anale :D
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by vojvodina jedna jedina »

На крају Шкулетињо је могао да се прослави да је реализовао оне две стопостотне шансе.

Цигани су толики распад да не видим начин на који би они могли да заврше испред нас на крају сезоне.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ssnigd »

Vratice se Skule na velika vrata :mrgreen:

Cigani raspad, sto je Majo odmah i uvideo tako da je sudio posteno i pravedno. Bravo za Nisljije, ali ostaje zal sto se nisu popisali po ciganima. Da je situacija obrnuta bila, nabili bi im 5 komada....
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by lazarr »

I onaj komentar spikera sa Arene: Raduje se 2/3 Čaira.
Ako je to istina, njihov raspad ne meri se samo minusima na računu već i na tribinama.
Bilo bi jako lepo da kad blizanci odu u goste u Niš, Kragujevac, Užice, stvarno i budu u manjini na tribinama. Kod nas je to negde na 50-50 sa tendencijom poboljšanja u našu korist. Tek tada bi prvenstvo dobilo smisao i više ekipa učestvovalo u trci za titulu.
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by kowalski »

lazarr wrote:I onaj komentar spikera sa Arene: Raduje se 2/3 Čaira.
Ako je to istina, njihov raspad ne meri se samo minusima na računu već i na tribinama.
Bilo bi jako lepo da kad blizanci odu u goste u Niš, Kragujevac, Užice, stvarno i budu u manjini na tribinama. Kod nas je to negde na 50-50 sa tendencijom poboljšanja u našu korist. Tek tada bi prvenstvo dobilo smisao i više ekipa učestvovalo u trci za titulu.
Uzmi u obzir da oni dolaze na utakmice iz cele ove, i 5 okolnih drzava. Kao kad politicari podele sendvice, potrpaju u autobuse, pa onda imaju posecene mitinge.
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Turija »

Nadam se da su posle ove utakmice raspršene sve iluzije oko Škuletićevog (i) fudbalskog kvaliteta (jedva da je ušla i ona sa zicera, a inače svaki drugi igrač bi dao još najmanje 2 gola iz tih šansi, a da ne spominjem upropaštene kontre Radničkog).
Ljubinković ostavio sasvim solidan utisak, kao i Kesić.
Meni se na ovoj utakmici prilično dopao Dušan Kolarević iz Radničkog.Mislim da na tog momka treba obrati pažnju, dobar je defanzivni vezni.Istina, učinio mi se mlađim nego što jeste (1987 godište), ali nije zgoreg staviti ga na spisak zanimljivih igrača.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

Ljubinković i Škuletić za Radnički, Milko Novaković za BSK...
Ko napusti FKV, procveta :D
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by andi_fkv »

Једем лук и сланине навијач сам Војводине
User avatar
Telep
Posts: 202
Joined: Fri Jul 22, 2011 2:05 pm
Location: North Telep

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Telep »

Kako je meni drago sto je Radnicki u prvoj ligi...slavio sam golove kao da smo ih mi dali..Pun stadion, 2/3 ljudi navija protiv petokrake, znajuci za 'objektivnost' ovih sa arene mozda i vise. Na kraju oni klinci s loptama koji ispaljuju ove ocajnike sa dve leve, koji bi se u normalnoj ligi borili za opstanak..neprocenjivo!
Sremac, Sremac Špricer Boys!
User avatar
Schteph_F89
Posts: 478
Joined: Sun Sep 25, 2011 2:17 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Schteph_F89 »

Jos smo mi i dobro prosli protiv bsk-a,evo pobedise ne toliko los javor...mada su i dalje :shit: za popravljanje gol razlike crnim :shit: i zato su jos omrzeniji u mojim ocima..
User avatar
andi_fkv
Posts: 146
Joined: Thu Aug 18, 2011 11:54 pm
Location: Makedonija

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by andi_fkv »

Image
Hahaha :devil:
Једем лук и сланине навијач сам Војводине
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Mare »

Izvor: http://www.mondo.rs/s282580/Sport/Skule ... _gola.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Škuletić za MONDO: Baš mi je drago zbog gola

17. mart 2013. 16:42 > 16:57

Napadač niškog Radničkog, na pozajmici iz Vojvodine, za MONDO "vratio film" sa meča protiv Zvezde. "Na dobrom smo putu, napravili smo veliki pomak".

Osporavani crnogorski fudbaler Petar Škuletić, koji u novosadskoj Vojvodini, možda i nije dobio pravu šansu, ili bolje reći, za koga nisu imali strpljenja, pronašao je sebe u niškom Radničkom.

Njegovim golom Radnički je u prethodnom kolu pobedio imenjaka u Kragujevcu, a u subotu je dao drugi gol Crvenoj zvezdi, čime je Nišlijama doneo ogromna tri boda na putu ka opstankiu u Superligi.

A pre samo koju nedelju, stanje u niškom Radničkom uopšte nije izgledalo tako ružičasto. Štaviše!

"Bila je mnogo teška utakmica. Znali smo da će Zvezda doći da igra ofanzivno, da se otvori, jer joj je samo pobeda igrala u borbi za titulu. Mi smo to iskoristili, a posle crvenog kartona, bilo je i lakše. Osim gola, imao sam jop dve šanse, ali da ne preterujem, i ovako je odlično!", rekao je Škuletić za MONDO.

Škuletić, koji je prošao Partizanovu školu, ovim golom je možda i razrešio pitanje šampiona. Teško da će Partizan ispustiti ovoliku prednost...

"Ne bih ulazio u pitanje te trke Partizana i Zvezde. Sigurno je da mi je mnogo, mnogo drago što sam dao gol i što je ekipa odigrala odlično", prokomentarisao je napadač.

Škuletić se odlično snašao u Radničkom iz Niša. Na četiri utakmice dao je dva gola.

"Sigurno je da sam u formi i ja i cela ekipa. Tokom jeseni Radnički je osvojio 14 bodova iz 15 utakmica, a sad na četiri 10 bodova! To je stvarno veliki uspeh i pomak, ujedno i podrstrek da nastavimo u ovom tempu", rekao je Škuletić.

Kaže da su ga u Nišu odlično prihvatili, kako saigrači i svi u klubu, tako i navijali, kojima se zahvalio na velikoj podršci.

Da li možda već razmišlja o tome da i u sledećoj sezoni ostane u Nišu?

"Ovde me ljudi cene i poštuju, publika je sjajna. Međutim, sada, iskreno, ne razmišljam o tome šta će biti na leto. Važno je da odigram kako treba, da pomognem koliko mogu. Mi još nismo obezbedili opstanak i nema opuštanja. Napravili smo veliki pomak i samo da nastavimo ovako", rekao je Škuletić za MONDO.

(P. V. - MONDO - foto: Tanjug/Nikola Dimitrijević)
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Milan »

Samo se ti majstore pronalazi u Radnickom! U Radnickom ili bilo gde drugo, samo sto dalje od Vojvodine i Novog Sada!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ogi »

Milan wrote:Samo se ti majstore pronalazi u Radnickom! U Radnickom ili bilo gde drugo, samo sto dalje od Vojvodine i Novog Sada!
:!: :!: :!:

I on i Novakovic Milko!
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Locked