"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
JackSparow
Posts: 99
Joined: Thu Sep 24, 2009 12:15 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by JackSparow »

Perf wrote:
JackSparow wrote:A go**o od komentatora se upljuva da nam ukaže na to kako je Brkić nesiguran. Jedva čekaju da kiksne da bi ga šutnuli iz tima i vratili onog moralnog pigmeja, a očekuju da brani kao Bufon. Kako može biti siguran na golu kada zna da ga i najmanji kiks izbacuje iz tima? To što lopta padne izmedju tri igrača odbrane i niko nije u stanju da je izbije, to nema veze.
Da te pitam nesto... Da li si ti ikad trenirao fudbal?! Covece, lopta pada u petarac! Na golmanu je da je ispuca, uhvati ili bilo sta drugo(osim da primi gol), tako da to sto pokusavas da opravdas Brkica za ovaj drugi gol postaje pomalo smesno.. Ako mu je problem to sto ga jedan kiks izbacuje iz tima onda mora da resi taj problem sto pre. Morace da igra sa pritiskom UVEK u velikim klubovima(sto mu je namera, nadam se).

A tu si van der Sare? Problem je pritiska bg medija koji jedva čekaju da ga napljuju. Siguran sam da se ovo ne bi desilo da zna da ima podršku da brani u kontinuitetu cele kvalifikacije.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Red Marquis »

Sa pola gasa su nas dobili...sa pola gasa.

A Miha nek sledeći put nek proba sa 4 zadnja vezna, možda upali. Tadić je Mesi za ostatak ekipe.
Ovo je najranije eliminisanje iz kvalifikacija, na polovini.
Io odio Belgrado
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by DekiFirma »

Sa Pizonom smo do poslednje utakmice bili u igri... A sa ovim smo nakon pola kvalifikacija gotovi
User avatar
OverForty
Posts: 49
Joined: Sun Nov 21, 2010 3:12 pm
Location: Grbavica, Centar, Zapad

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by OverForty »

Ja sam srecan sto nije bio i gori rezultat, Brku ne krivim za gol, krivo mi je sto Duca nije igrao od pocetka
Over fifty
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by vdn slaninar »

iskompleksirani selektor jos samo pijanog ziku nije zvao u repku,za sve vreme nije napravio kostur ekipe,ne zna se ko je glavni u ekipi.kakav scepovic,stevanovic,radovanovic,mitrovic.tosic los do bola,hvalio je i markovic.gde je tadic,jankovic,jovanovic,matic.brka ko brka mislio sam da je naucio nesto u italiji al nista.jes da golove ne mozemo njemu 100% prepisati,jer je drugi mogla i odbrana bolje da intervenise al mislim da bi stojkovic odbranio oba gola jer ima veca muda od njega.inace tuga od tekme,atmosfere,oni nista narociti,bez igre nas dobili.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Dejan »

Sta Falji reprezentaciji?
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Tony Starks »

1892 wrote:Mislim da je sad i nama najtvrdokornijim slaninarima jasno da Brka nema kvalitet za ovakve utakmice, na zalost ovo mu je vec 4-5 kiks u bitnim mecevima, ocigledno da je u pitanju nedostatak herca...
Možda se nekad u budućnosti to promeni, ali što se sadašnjosti tiče - sasvim si u pravu. Jednostavno, ma koliko da je jeres reći tako nešto na ovom forumu, Stojković u ovom momentu treba da brani za reprezentaciju, a naročito je trebalo da brani na ovoj tekmi koje kao da su stvorene za dileje poput njega, koje nemaju mnogo mozga ali imaju muda do poda. Brku će ubiti ovo linijašenje. :frown:

Mihajlović je najveći krivac za sve, imao je tri veoma jake prijateljske utakmice pre početka kvalifikacija, ne samo da je propustio da ih iskoristi za stvaranje kostura tima i koncepcije igre, štaviše on to nema ni na pola kvalifikacija. Odbrana je konačno zaigrala u najjačem sastavu, po prvi put. Ali Radovanović? Totalni balvan. Sa Stevanovićem je kapiram imao fiks ideju da zatvori Srnu, ali je smešno da zbog toga ne igra Duća koji je realno u ubedljivo najboljoj formi od svih igrača.

Ipak ostaje žal na kraju, jer čak i uz sve Mihajlovićeve svinjarije do greške Kolarova sasvim smo dobro izgledali i pitanje je kuda bi utakmica otišla. Ja sam pre tekme zaista bio optimista i ni sad ne mislim da taj optimizam nije imao na čemu da bude zasnovan. Na kraju smo sami sebe pobedili. Tako tipično srpski.
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by simicpk »

Ostaviti Tadica i Nastasica, sve ostalo menjati kako znamo i umemo. Eventualno i Djuricica.
ФКВ
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Turija »

Delio sam, i pre ove utakmice, Milanovo mišljenje da Brkić ne treba da brani na ovom meču (ali nisam hteo ništa da pišem, kako ne bi kvario euforiju), jer se od njega neopravdano napravio ,,meč stoleća", što je ova utakmica kvalitetom i pokazala da je to meč stoleća, ali, možda, onog početnog, kada je nastala fudbalska igra.
Brx je večeras sagoreo u konstantnom, i dugom, medijskom pritisku, kao i večitoj neizvesnosti ko će stati na gol.Od kako je pozivan, u sve naše reprezentativne selekcije, na njega je, kao poslednjeg čoveka odbrane, stavljana ,,sumnja" najslabije karike.Jednostavno, Brka ne može psihološki da se nosi sa time.
Inače, slažem se sa Dekijem da su i druga dva golmana ,,kiksare", samo drugačije vrste.
Mislim da bi Brxu bilo najbolje da se zahvali pozivima za reprezentaciju (kao što su to već uradili mnogi naši reprezentativci) za svoje dobro i svoju inokarijeru.Inače, uništiće ga negativna energija domaće medijske i sportske javnosti prema njemu (odnosno klubu iz kog potiče).Cilj naših igrača treba da bude inostrana (evropska) karijera. Ako hoće da ih zovu u reprezentaciju, neka ih zovu, ako neće od volje im.Ne treba time da se opterećuju, kada se zna da fudbalski kvalitet ne odlučuje ko će na teren.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by shecky »

Turija svaka cast sto se komentara Brke tice!
Deran je 100% bolji golman od Stojketa ,ali je verovatno dojajni tremaros.. ipak je fino novosadsko dete,i jako mi ga je zao ..jesam bio besan na njega jer je on kriv za drugi gol al ipak mi ga je zao...
Generalno Stojke nije los golman ali ima neke probleme sa sutevima iz daljine ..kao da primeti loptu tek kad je 2m od njega..
Svakako msm da je za Brkinu glavu bolje da vise ne brani za repku,bice mu mnogo lakse,a reprezentaciji svakako svejedno kad smo svakako jadni do bola.
Sto se ostalih tice Subotic me toliko razocarao da msm da je nas nesudjeni stoper Milovic klasa za njega.
Moram i pomenuti da me nenormalno iritira stav otpr. 80% ljudi u vezi Nastasica... taj decko nema BLAGE veze sa fudbalom !!!

Iskreno u ovoj trenutnoj repki jedino Ivanovic Tadic Djuricic i donekle Ignjovski ispunjavaju uslove igraca za reprezentaciju.

Stevanovic Scepovic Djordjevic Radovanovic(mada gari i nije bas tolika katastrofa kao ovi pre njega) ... wtf??
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Tony Starks »

shecky wrote:Moram i pomenuti da me nenormalno iritira stav otpr. 80% ljudi u vezi Nastasica... taj decko nema BLAGE veze sa fudbalom !!!
E sad ga i ti pretera...
User avatar
Само Војводина
Posts: 267
Joined: Thu Sep 29, 2011 4:44 pm
Location: Роткварија

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by Само Војводина »

Trebao je da brani Stojke, jer je navikao da ga publika mrzi i siguran sam da ne bi podlegao pritisku kao Brkić. Siniša i Tole bi trebalo da se spakuju i odu da vode Čukarički. Kako je Siniša uspeo da sastavi ovakvu ekipu sa gomilom anonimusa (Šćepović, Radovanović, Stevanović, Đorđević...), nije mi jasno. Kolarov, Subotić, Ivanović mnogo ispod svog nivoa. Subotić je mogao da spreči prvi gol da je bio malo pribraniji... Tadić na klupi? Promašaj do promašaja... Pitam se šta može smeniti faraona Toleta... Neuspeh na SP 2010 i sukob sa Antićem, čovek ostaje predsednik. Neredi u Đenovi, debakl u kvalifikacijama za EP 2012, čovek je predsednik. Skandalozni događaji u prvenstvu i povlađivanje blizancima, čovek je predsednik. Konstantne greške sa dovođenjem raznih selektora, katastrofa u kvalifikacijama za SP 2014 sa večerašnjom kulminacijom, čovek je i dalje predsednik. Ma faraon, šta predsednik...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by shecky »

A mozda sam corav..
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by churguzijanac »

Vazno da Mihajlovic nikom ne mora da plati veceru... Uzas blagi smo od ekipe, ni tima ni duha. Ne igra mu Duca, ajd da imamo boljeg ko sto nemamo, pa da ne igra. Ovako, ja ne znam ko normalan moze da razume ovu postavku.

Definitivno sam bio u zabludi kad je Mihajlovic u pitanju. Zelen je k'o i igraci a nadobudan za svih 11 na terenu.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: "A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Post by uporan »

Sve sam više ubedjen da je jedini scenario koji spašava posrnuli srpski fudbal sledeći redosled koraka:
- Hapšenje Tomislava Karadžića i suđenje za sve malverzacije u srpskom fudbalu (i privredi)
- Smena Siniše Mihajlovića i zabrana bavljenja trenerskim poslom u Srbiji u trajanju od nekoliko godina
- Priznavanje bankrota FK Crvena Zvezda i "preseljenje" istih u zonsku ligu, zajedno sa komšijskom crno-belom ekipom (ovi ne zbog bankrota, već zbog zna se čega)
- Oduzimanje svih titula i kupova osvojenih od 1992. godine do danas (uključujući, naravno i FK Obilić)
- Privatizacija ili gašenje većine klubova
- Osnivanje ozbiljnih školi fudbala
UH!
Post Reply