Kup Srbije - sezona 2013/14

Locked
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Passion »

Ко хоће нађе начин, ко неће нађе разлог. Једноставно. Видимо се и...ГРИЗИ ВОШО!!! :cheers:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Ljubomir1996 »

Dalje su prošli Donji Srem, Spartak i OFK Beograd.
zukenp
Posts: 189
Joined: Mon Mar 04, 2013 12:34 pm
Location: Pazar

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by zukenp »

Prpbaj direktno sa njohovog sajta http://www.rtvnp.rs/index.php?option=co ... &Itemid=24" onclick="window.open(this.href);return false;

Inace Pazar zasad odlican, ovako je igro na svim gostovanjima dosad(osim zvezda) i ili nije imo srece, ko sad,ili sudije nisu dale.Na nasu zalost(a vasu srecu :) ) mislim da ce nam se ovo obit o glavu!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by churguzijanac »

Najlosije poluvreme ove sezone...
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Boske87 »

NP je izgubio moje poštovanje nakon petarde na romodromu. Svi dobro znamo da musavi nisu u stanju nikome da daju 5 komada bez sramnog nameštanja. Izgleda da NP samo kod kuće igra kako treba, valjda zbog straha od navijača, dok nisu gadljivi na kompromise kada igraju na strani. A kriviti samo Supića je smešno, golmani su uvek bili marionete.

Što se tiče ove tekme biće gusto, nismo mi čerga pa da nam se sklanjaju protivnici zbog višeg interesa, a i ne igramo uopšte tako dobro kako to tabela pokazuje. Ne bi me iznenadili penali.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by ssnigd »

Vi koji ste gledali prenos, kakvo je bilo drugo poluvreme.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Ljubomir1996 »

Opet penali.
Vodimo 2-0, a na sosu reklame!
3-0, u 1/4 finalu smo!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by limanfkv »

3-0 na penalima.
Zakula majstor.

Vranjes, Skuletic, Tumba.
Kod gostiju Aksentijevic precka, Mutavdzic prvi put brani Zakula, zatim ponovljen - lopta preko gola. Rusmir preko gola.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by ssnigd »

Ne bih se nimalo bunio da ovako odigramo do samoga kraja pa i tamo da pobedimo na penale :greenbutt:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Toto Riina »

Ocekivao sam tesku utakmicu, pa i penale. Uvek je bilo i bice tesko u kupu, ponovo me iznervirali idioti koji zvizde svojoj ekipi u 30om minutu. Ostanite kod kuce pa gledajte Barse i Reale, stoko razmazena.

Kako bi se ponasali da sledece godine igramo iskljucivo sa mladim igracima Gacinovicem, Kosovicem, Milinkovicem, Spremom, Ilicem, Nasticem, Ivanicem, Kordicem :?:

Prosli dalje, sad da cekamo vikend i novu pobedu.

EDIT: Za ovo podebljano imaš opomenu, iako se slažemo da su zvižduci suvišni.

budababa
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by lazarr »

Ova utakmica je najlošija od početka sezone. I kad misliš da ne može gore, dogodi se ovo danas.
Prvo poluvreme tuga, čemer, jad.
Trebali smo gubiti bar sa 2 razlike. Svi su igrali očajno a pogotovo mali Gaćinović.
Igrač koji je dominantan u svom uzrastu jednostavno nije ni blizu zrelosti za seniorski fudbal.
Lepo se kaže: Ne može se iz osnovne škole na fakultet.
Drugo poluvreme nešto bolje. Ali i Mare su uneli malo živosti, ali bez preterano izglednih prilika. Možda ona Vranješa i ona stativa koju je pogodio neko iz gužve (nisam dobro video).
Penali su lutrija, osim ako nemaš na golu Žakulu. Nije primio ni jedan gol od 4 (3+1) izvedena penala.
Navijača -standardna cifra (1500).
Više se navijalo protiv Supe nego za Vojvodinu.
Ako želimo da se borimo za vrh, u subotu mora mnogo,mnogo, mnogo bolje.
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by salefkv »

Toto Riina wrote:Ocekivao sam tesku utakmicu, pa i penale. Uvek je bilo i bice tesko u kupu, ponovo me iznervirali idioti koji zvizde svojoj ekipi u 30om minutu. Ostanite kod kuce pa gledajte Barse i Reale, stoko razmazena.

Kako bi se ponasali da sledece godine igramo iskljucivo sa mladim igracima Gacinovicem, Kosovicem, Milinkovicem, Spremom, Ilicem, Nasticem, Ivanicem, Kordicem :?:



Prosli dalje, sad da cekamo vikend i novu pobedu.
:!: :!: :!:
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Passion »

Дно дна. Једина разлика у односу на прошле сезоне је што сада тренер и даље има подршку. Тако и треба. Не гради се све преко ноћи. Да не дужим, прошли смо...то ће се памтити. А утакмицу као утакмицу би ваљало што бре заборавити.
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by gospodinFKV »

A ja papak jos razmisljam da li da igram 0-2 gola ili keca :frown: Da sam odigrao 0-2, pobedili bismo 2:1.... :frown:
User avatar
Chana
Posts: 376
Joined: Fri Jul 26, 2013 5:23 pm

Re: Kup Srbije 1/8: Vojvodina-Novi Pazar, sreda 16h

Post by Chana »

Već sam se spremio da "opljujem" dešavanja na stadionu, ali neko me je preduhitrio na oficijelnom sajtu...
Potpisujem ovo dole napisano:

"Da ne beše sigurnog izvođenja penala i ponovo fantastičnog Žakule, kojeg su svi počeli da se boje sa 11m, ispadosmo...
Zašto?
Zato što jedan prosečan (ili ispodprosečan) Bosanac ima više mozga od kompletnog stadiona navijača Vojvodine, pa ih isprovocira da skandiraju protiv njega - a ne za svoj klub!
INTELIGENTNO, SVAKA ČAST!
"Supiću - majmune", "Puši qrac, Supiću" i sl. "gospodštine" su se orile klasično mrtvim stadionom, umesto podrške igračima koji su se ponovo "mučili" na kanda već "ukletom Karađorđu"...
Svi bi mogli da stavite prst na čelo, pa da se pitate:
"Šta je meni važnije - moj klub, Vojvodina, ili da od mene majmuna pravi JEDAN SUPIĆ !?"
Ajd sad, na spavanje, pa razmišljajte u snu - kad već niste sposobni da razmišljate na javi!
A možete isto i sebi da skandirate..."


Ceo meč se pljuje Supić koji ovaj put ničim nije izazvao skandiranja...
Da je što narod kaže: "stoka bezrepa", to sam znao dok je bio u Voši, i nisam ga voleo - iako sigurno nije bio zalud na golu BIH !
U krajnjem slučaju, nisam primetio nijednu grešku da je napravio, a da je spasao Pazarce u par prilika - isto stoji...
Sada je čak očigledno i onima koji su ga pljuvali - da ga sve to tako potresa, ubilo se :frown:
Da se ponašao kako se ponašao - isto sam znao...
Ali čekati utakmicu sa Novim Pazarom da bi se vređao Supić - BOŽE, SKLONI I SAČUVAJ :!:

Ekipi na Karađorđu već dugo ne ide, a navijači umesto da pomognu - utrkuju se ko će pre da zviždi, negoduje, oplete po Supiću :shock:
Sa ovakvom atmosferom - bolje nam je da sve utakmice do kraja takmičenja igramo u gostima, jer ako je ovo domaći teren...
Posle svega, glupost sa terminom utakmice nije ostala usamljena :deal:

Posle dva kola takmičenja u Kupu, posle prolaska dalje i pored ovakvih igara - ostaje mi da poverujem da ove godine: "KUP JE NAŠ" :!:

ŽAKULA :!: :!: :!:
:klanjanje: :klanjanje: :klanjanje:
AJMO CRVEN-BELI !!!
Image
Locked