Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Andreyos
Posts: 335
Joined: Thu Aug 05, 2010 10:45 am
Location: Magdeburg

Re: Transferi

Post by Andreyos »

Sevilja,kažete?Možda bi naši mogli da traže Hesusa Navasa + doplatu za njega :wink:
Jer nas su osnovala gospoda, a njih drugovi!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Daniele, srećno u daljoj karijeri!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Ako ode u neku od tih "finijih" evropskih ekipa i bude imao sreće da ima prostora da igra, mislim da Stevanović može značajno da napreduje, kao što je bio slučaj sa Tadićem. Ne poredim njihove igračke performanse, nego mislim da i on ima "nešto" što može da ga gurne napred, a što je, kao i Duća, pokazivao na mahove. U svakom slučaju, ja sam uvek imao dobro mišljenje o Bosketu i, ako ode, želim mu puno sreće.

PS Slažem se sa Limanfkv u vezi s Mojsovom.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

Srecno Dani!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Vosa-v ... ovica.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Želja trenera Vignjevića". Imamo tri leva beka, i baš nam treba ovaj, najlevlji :frown:
Io odio Belgrado
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Transferi

Post by ogi »

1892 wrote:
limanfkv wrote:U otetom kupu nije klizao. Sve najbolje mu zelim!
Al' je zato mnogo puta posle toga! Jedan od igrača koji mi se najviše ogadio, došao krenuo lepo, a zatim počeo da brlja....po čijem nalogu to očigledno nećemo saznati, al' da nisu baš bila čista posla - nisu
+1
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Re: Transferi

Post by Friend »

Red Marquis wrote:http://www.021.rs/Novi-Sad/Sport/Vosa-v ... ovica.html
"Želja trenera Vignjevića". Imamo tri leva beka, i baš nam treba ovaj, najlevlji :frown:

O Bože,pa zar opet ovaj?Na koliko godina je ovaj levat potpisao 10?
Neka ide sve u tri lepe .....
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Transferi

Post by Dejan »

ВОЈВОДИНА: Стевановић у Севиљи

Како незванично сазнајемо, постигнута је сагласност између два клуба и самог играча, па ће Стевановић прећи на Иберијско полуострво

За најбољег фудбалера године у АП Војводина у избору нашег листа - Мирослава Стевановића, било је заинтересовано доста иностраних екипа. Међу последњима се јавила и шпанска Севиља, која је изразила жељу да одличног фудбалера види што пре у својим редовима. Како незванично сазнајемо, постигнута је сагласност између два клуба и самог играча, па ће Стевановић прећи на Иберијско полуострво и заиграти у једној од најјачих лига на свету.

Иако званичну потврду за ову информацију још увек нисмо добили, „Дневник“ је сазнао да се ради о једном од највећих трансфера у историји ФК Војводина. А. П.
http://www.dnevnik.rs/sport/vojvodina-s ... -u-sevilji" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Srećno Boske! A tu sreću si i zaslužio svojim radom, poštovanjem prema dresu i zalaganjem!
POŠTO OBRAZ ???!!!
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

Re: Transferi

Post by johnny »

Odlazi nam igrac koji je najdirektnije ucestvovao u nekoliko najsramnijih poraza u celokupnoj istoriji kluba, igrac koji je igrao samo kad je hteo da ostavi utisak na siru javnost i menadzere. Na kraju vagao ponude i bez reci, kao dupe- cao, dovidjenja- a mi mu ovde saljemo pateticne pozdrave...
Nadam se da su navijaci Levskog i dalje dosledni u stavu prema strancima. :mrgreen:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Izuzetno mi je ruzna preuzeta praksa od navijaca blizanaca da se pljuju sopstveni igraci. Ko je doveo klub u finale i gazio u finalu? Srecno Mojsov.
ПУШТАМ КИШУ!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

johnny wrote:Odlazi nam igrac koji je najdirektnije ucestvovao u nekoliko najsramnijih poraza u celokupnoj istoriji kluba, igrac koji je igrao samo kad je hteo da ostavi utisak na siru javnost i menadzere. Na kraju vagao ponude i bez reci, kao dupe- cao, dovidjenja- a mi mu ovde saljemo pateticne pozdrave...
Nadam se da su navijaci Levskog i dalje dosledni u stavu prema strancima. :mrgreen:
kad si vec hteo da budes zajedljiv, ne znam zasto ali eto ajde da budem i ja... on njima nije stranac... :D
VladaSS
Posts: 77
Joined: Tue May 31, 2011 10:49 am

Re: Transferi

Post by VladaSS »

johnny wrote:Odlazi nam igrac koji je najdirektnije ucestvovao u nekoliko najsramnijih poraza u celokupnoj istoriji kluba, igrac koji je igrao samo kad je hteo da ostavi utisak na siru javnost i menadzere. Na kraju vagao ponude i bez reci, kao dupe- cao, dovidjenja- a mi mu ovde saljemo pateticne pozdrave...
браво, истог сам мишљења, још се сећам промашаја 1 на 1 полуфинале купа на карађорђу...
FCVNS
Posts: 273
Joined: Thu Nov 08, 2012 7:34 pm

Re: Transferi

Post by FCVNS »

Nikola wrote:Izuzetno mi je ruzna preuzeta praksa od navijaca blizanaca da se pljuju sopstveni igraci. Ko je doveo klub u finale i gazio u finalu? Srecno Mojsov.
Pa nekad smo imali lose igrace koji su igrali sa 101% svojih mogucnosti,seti se samo kako su se borili sa cz kad ga je Kizito dao,pa kad smo izgubili od grobara 3-2 u NS,kako su grizli,nije bilo menadzera,nisu se ozderavali po gradu i dobijali batine po nocnim klubovima,nisu mafijali,nisu imali sta da jedu,ali su opet pred nama navijacima gledali da ostave utisak pravih sportista...vecina igraca su bili dobri momci,uz tek po koju paljevinu,a danas obrnuto...imamo supu mentola,trajkovica indijanca,kataija vinjak boysa,mojsova koji pusta golove,kad je bio crveni trener od 10 primljenih golova preko njega smo primili 9,a morao je da igra...ko ostavi dobar utisak,kao sto je to Stevanovic uradio,izgarao je na terenu,ne zna da centrira i da sutne,ali gine na terenu i van njega zna da se ponasa,pozelis mu sve najbolje,ali kad neko dozvoli sebi da bude marioneta koja sluzi za namestanje tekme,i klub trpi posledice zbog njega,treba ga posrati jer je to zasluzio...mojsov je u drugom kosu i drago mi je da je otisao iz kluba...
O Bože,pa zar opet ovaj?Na koliko godina je ovaj levat potpisao 10?
Neka ide sve u tri lepe .....
Izgleda da je primljen za stalno...koliko se ne razume u fudbal onaj ko u Nestorovicu vidi igraca za nas klub...za njega ne vazi ni ona cuvena,dobar je za nasu ligu...
WeAreTheFirm
Posts: 84
Joined: Tue Jan 17, 2012 11:51 pm

Re: Transferi

Post by WeAreTheFirm »

VladaSS wrote:
johnny wrote:Odlazi nam igrac koji je najdirektnije ucestvovao u nekoliko najsramnijih poraza u celokupnoj istoriji kluba, igrac koji je igrao samo kad je hteo da ostavi utisak na siru javnost i menadzere. Na kraju vagao ponude i bez reci, kao dupe- cao, dovidjenja- a mi mu ovde saljemo pateticne pozdrave...
браво, истог сам мишљења, још се сећам промашаја 1 на 1 полуфинале купа на карађорђу...
Pre svega naš igrač! Igrač koji nikada ništa loše nije rekao o klubu ili navijačima i nakon suspenzije, igrač koji je dolazio da gleda utakmice i pored suspenzije, a što se tiče ugovora, njegovo je pravo da ga ne produži, a levski je sigurno, bar finansijski, stepenica više u njegovoj karijeri! I dosta više sa nagadjanjima oko njegovog nameštanja, sve i da se namerno klizao, to sigurno nije uradio na svoju ruku, vec je u tom slučaju dobio instrukcije od nekog iz kluba, a to onda znači da predmet pljuvanja treba da bude neko drugi...
PS Srećno Daniele
Bilo da pomisliš da sve oko tebe je tama...
Post Reply