Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Bosketu sve najbolje zelim u Sevilji :!: Naravno prvo da se transfer ostvari.
Igracke kvalitete ima sigurno, sa po kojom korekcijom u vidu centarsuta i malo vise preuzimanja odgovornosti u odredjenim situacijama, bice to jedan ozbiljan igrac. Za Vojvodinu je uvek davao sve od sebe, borio se za klub i svojim primerenim ponasanjem na terenu i van njega postovao i klub i nas navijace.

Sve najbolje Boske, jos jednom :!:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

laki wrote:Transfer iznosi 4.2 miliona evra, samo ne znam koliko ce kome pripasti. Proverena informacija! ;)
Proverena info kao i ona za renoviranje stadiona, Laki postade pravi insajder! :deal:
Čudi me samo kako ozbiljnije sportske novine nisu još došle do tog podatka. Blic čak piše o nekoj cifri od milion ipo. Sramota! :D
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Alivodic ima ponudu FK Vojvodine, ali i dva kluba iz Danske i jednog sa Kipra pise danasnja sportska stampa. Eli je pravi primer profesionalca i misljenja sam da moze da zameni Bosketa i bude primer omladincima.
ПУШТАМ КИШУ!
vdn slaninar
Posts: 1044
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Transferi

Post by vdn slaninar »

ajde da sacekamo zvanicnu informaciju o visini transfera,jer je jako velika razlika od skromnih 1,5 mil. do fantasticnih 4,2 mil.eura.ako je vec procurela informacija da je jedan od najvecih nasih transfera onda je to sigurno preko 2 milke.ono sto je meni jako vazno a ne spominje se puno to je da smo prodali igraca SEVILJI koja je sigurno u top 5 spanskih klubova,klasican velik klub.zelim mu puno srece i uspeha i da na najbolji nacin promovise sebe i nas klub iz kog je dosao.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Re: Transferi

Post by Nevernik »

Ta cifra od 4,2 je potpuno nerealna.
Jedino ako je u pitanju ukupna vrednost transfera.
Vosin deo + deo koji Boske dobija za potpis + deo koji ce Boske zaraditi za te 3/4 godine + menadzer + ...

Mada i onda je to previse novca :)
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Novosti wrote:Stevanović iz Vojvodine u Sevilju

Španski klub Sevilja saopštio je danas da je potpisan ugovor sa dvadesetdvogodišnjim reprezentativcem Bosne i Hercegovine Miroslavom Stevanovićem, koji je do sada bio član novosadske Vojvodine.

Sevilja će, kako prenose španski mediji, za transfer Vojvodini platiti 1,6 miliona evra, a očekuje se da će Stevanović debitovati u subotu u prvenstvenom meču protiv Osasune.

Sevilja je loše počela sezonu i zauzima 14. mesto u Primeri, podseća DPA.
Srećno Boske!
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Kako se svaki put naložite kada Laki baci neku informaciju :mrgreen:

Milion ili 10, nama svejedno. I ovako nećemo dovesti nijednog igrača koji košta. Jedino možemo zakrpiti dugove koje imamo...
Napred Voso!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Helm wrote:
laki wrote:Transfer iznosi 4.2 miliona evra, samo ne znam koliko ce kome pripasti. Proverena informacija! ;)
Proverena info kao i ona za renoviranje stadiona, Laki postade pravi insajder! :deal:
Čudi me samo kako ozbiljnije sportske novine nisu još došle do tog podatka. Blic čak piše o nekoj cifri od milion ipo. Sramota! :D
Da me nisi razotrio ubedjen sam da bi na mondu ili u kuriru bio info kako se cak spekulise o cifri od 4.2 mil 8)

Ne treba nikog da dovedemo, po mom misljenju, osim desnog beka ako Vule ode. Treba iskoristiti novac da se Abuu poveca plata i da momak produzi ugovor za jos 6 meseci kako ne bi ostao slobodan igrac na kraju sezone. Ostale pare racionalno trositi tako sto cemo placati nasu decu dovoljno da ne lete za svakom inostranom ponudom koja im se ukaze. To je moje neko skromno misljenje.
Image
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Transferi

Post by Helm »

Laki, nemoj tako nisam te razotkrio! :D Neko sa strane bi prvu rečenicu lako mogao shvatiti bukvalno ;)
User avatar
UNIT8
Posts: 100
Joined: Thu Mar 25, 2010 11:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by UNIT8 »

User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Srećno Boske. Retko dobar i vredan čovek i miljenik, čak, i "izdajničkog" zapada. Sad samo napred i uvek dobrodošao.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Boske, puno sreće i uspeha u Sevilji :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Transferi

Post by Владика »

Krle wrote:Srećno Boske. Retko dobar i vredan čovek i miljenik, čak, i "izdajničkog" zapada. Sad samo napred i uvek dobrodošao.
:!:
А неки рекоше лимитиран играч! Све најбоље!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Transferi

Post by Boske87 »

Svaka čast Miroslavu, svojim igrama i ponašanjem u dresu Voše je zaslužio ovakav transfer. Španija je odličan izbor za nastavak njegove, nadam se uspešne karijere. Nepotrebna je polemika oko visine transfera, ovo je čak i dobra cifra ako je zvanično ostala Voši nakon ,,ugrađivanja,, svih lešinara. Svi znamo da klub ionako te pare neće osetiti, možda radnici u hotelu Park budu isplaćeni :evil: . Kao što je neko pre mene rekao lepo je videti da naši igrači, koji su sazreli u Vojvodini odlaze u renomirane evropske klubove dok blizanački ,,talenti,, pale za Genčlerbiligije :D
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3902
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Malo je u sadašnjoj ekipi dragih mi fudbalera, a Boske je definitivno bio jedan od njih.
Hvala ti majstore za pošteno natopljeni dres na svakom meču i sve najbolje u daljoj karijeri!
Io odio Belgrado
Post Reply