Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

Milan wrote:Srećno Boske! A tu sreću si i zaslužio svojim radom, poštovanjem prema dresu i zalaganjem!
Ovo napisah pre neki dan, dok jos nije postalo zvanicno, pa samo da potvrdim.

Kako samo deluje preplaseno, da cak i to u neku ruku moze potvrditi njuegovu skromnost i dobrotu...

p.s. Udri Boske ćirilicom po ugovoru :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Transferi

Post by the Gari »

Red Marquis wrote:Malo je u sadašnjoj ekipi dragih mi fudbalera, a Boske je definitivno bio jedan od njih.
Hvala ti majstore za pošteno natopljeni dres na svakom meču i sve najbolje u daljoj karijeri!
Apsolutno!
Milan wrote: p.s. Udri Boske ćirilicom po ugovoru :mrgreen:
Javlja mi jutros drugar iz grada Bogor, provincija Zapadna Java, da je čuo na lokalnom radiju kako je devojčica spikerka (verovatno joj je maternji jezik Sunda) po Indo-pravilima izgovora pročitala da je za Sevilju potpisao "Stefanofik", bivši fudbaler "Fođfodine".

Živeo multikulturalizam! :mrgreen:
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Transferi

Post by laki »

Ne znam da li je Primera pravi izbor za igraca Bosketovih karakteristika kao igraca, ali se nadam da cu u skorije vreme gledati Bosketa kako Barsi daje het trik! Srecno, Boske, i sve najbolje! Trud ti se polako isplacuje!

PS: Jos da naucis da centriras! ;)
Image
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Transferi

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Boske sve najbolje! Meni ostaje zao sto jedan takav covek nije poneo kapitensku traku. Sigurno je to zasluzio.

Sad kazu 2,5 miliona?

Insajderi, kakva je situacija sa Eliomarom? Citam da je partizan zainteresovan za njega ali da nisu jos blizu dogovora. Zanimljivo je da smo i mi i oni prodali igraca na istoj poziciji, s tim sto nas odlazi u Sevilju, a njihov u Genclerbirligi. Jos jedna nasa mala pobeda, bice ih potrebno jos mnogo da se stvari postave u zeljeni odnos.

Da li neko moze da izanalizira nase omladince koje smo gledali neke manje, neke vise, a koji igraju na sredini terena. Tu je Grba mozda najkompetentniji. I kako bi izgledao vezni red kada bi bio sastavljen samo od njih (u formaciji sa dva zadnja vezna, centralnim i dva krila)?
-Radoja zadnji vezni
-Poletanovic zanji vezni, centralni vezni, da li moze i na krilu?
-Meleg klasicna desetka, kakva je situacija sa njim?
-Kosovic zadnji vezni?
-Spremo, Sekulic, Ivanic?
-tu je jos i Deletic koji je skoro stigao a po godistu je tu negde sa ovima, igra na mestu Stevanovica.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Transferi

Post by mihailov »

Srećno Bosketu u nastavku karijere, svojim odnosom prema klubu je zaslužio priliku da igra protiv Mesija, Ronalda, Ćavija, Inijeste i ostalih gromada...
Nadam se da će se brzo izboriti za priliku, treba imati u vidu da mu dokazivanje tek sledi :wink:

Po čemu ćemo ga pamtiti?
Svakako po fanatičnoj borbenosti, izgaranjem za svaku loptu. No, ruku na srce, sa fudbalske strane mi od njega nismo videli puno. To se posebno odnosi na polusezonu koja je za nama. Kao da je prerastao ovu ligu, ali ne u tom smislu da je duplo bolji od ostalih, već da mu JSL ne omogućava da dalje napreduje...
Kod njega imamo situaciju suprotnu od Tadićeve. Dušan je imao odličnu tehniku još dok je igrao u Vojvodini, nedostajale su mu želja i brzina. Boske je sa druge strane zalaganjem donekle kompenzovao slabiju tehničku obučenost i nedovoljno dobar šut. Jasno je da će morati da radi na tim elementima igre, kao i na brzini, ako želi da postane vrhunski igrač. Za jedno moderno krilo upravo su te karakteristike apsolutno neophodne i ključne...
Napred Voso!
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Re: Transferi

Post by simicpk »

mihailov wrote:Srećno Bosketu u nastavku karijere, svojim odnosom prema klubu je zaslužio priliku da igra protiv Mesija, Ronalda, Ćavija, Inijeste i ostalih gromada...
Nadam se da će se brzo izboriti za priliku, treba imati u vidu da mu dokazivanje tek sledi :wink:

Po čemu ćemo ga pamtiti?
Svakako po fanatičnoj borbenosti, izgaranjem za svaku loptu. No, ruku na srce, sa fudbalske strane mi od njega nismo videli puno. To se posebno odnosi na polusezonu koja je za nama. Kao da je prerastao ovu ligu, ali ne u tom smislu da je duplo bolji od ostalih, već da mu JSL ne omogućava da dalje napreduje...
Kod njega imamo situaciju suprotnu od Tadićeve. Dušan je imao odličnu tehniku još dok je igrao u Vojvodini, nedostajale su mu želja i brzina. Boske je sa druge strane zalaganjem donekle kompenzovao slabiju tehničku obučenost i nedovoljno dobar šut. Jasno je da će morati da radi na tim elementima igre, kao i na brzini, ako želi da postane vrhunski igrač. Za jedno moderno krilo upravo su te karakteristike apsolutno neophodne i ključne...
Sigurno je da cemo tamo imati bolje uslove, i strucniji kadar, te uz njegov talenat i trud verujem da ce napredovati, i postati jedan od glavnih igraca Sevilje. Po cemu pamtiti Bosketa? Ja ga pamtim po njegovom decackom licu i fantasticnoj "glavudzi", i golovima u Subotici i na cmarakani.
ФКВ
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Primera, ozbiljan klub cak i za evropske okvire i da igrac iz naseg kluba, da kazemo i nase dete(iako ne bas u potpunosti), potpisuje ugovor naterace svima nama malo i ponosa na lice.
Gazi decko i sve najbolje a mi cemo poceti da navijamo i za pogresno rasporedjene crveno bele boje iz Sevilje :mrgreen:

PS. Cirilica :!: :!: :!: TO LUTKO :cheers:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Transferi

Post by Grba_NS »

novosadjanin wrote:Da li neko moze da izanalizira nase omladince koje smo gledali neke manje, neke vise, a koji igraju na sredini terena. Tu je Grba mozda najkompetentniji. I kako bi izgledao vezni red kada bi bio sastavljen samo od njih (u formaciji sa dva zadnja vezna, centralnim i dva krila)?
-Radoja zadnji vezni
-Poletanovic zanji vezni, centralni vezni, da li moze i na krilu?
-Meleg klasicna desetka, kakva je situacija sa njim?
-Kosovic zadnji vezni?
-Spremo, Sekulic, Ivanic?
-tu je jos i Deletic koji je skoro stigao a po godistu je tu negde sa ovima, igra na mestu Stevanovica.
Radoja i Sekulic zadnji vezni, s tim sto obojica imaju kapacitet i za nesto ofanzivniju rolu, ovaj poslednji narocito, pre svega zbog razornog suta. Radoja je u principu igrac slican Kacaru, na koju god poziciju ga stavite on nece odigrati lose, vrlo zahvalan igrac.
Poletanovic nije zadnji vezni, bar ne klasicni, on igra ispred zadnjeg veznog, a u Cementu je igrao i po boku, sto po meni ne moze da odigra, bar ne na onom nivou koji zahteva Vojvodina.
Meleg je klasicna 10-ka, moze da igra iza spica, moze da igra cak i po boku, sto je praktikovano povremeno u omladincima (kad smo bili ometeni povredama), a moze da odigra i nesto defanzivniju rolu - ume da cita igru i dosta je pametan, al mu "radni kapacitet" i voljni momenat nije narocit, tako da ga ja ne bih tu stavljao. Uporedio bih ga sa Silvom iz Sitija.
Kosovic je igrac koji ne gresi, ima odlicnu tehniku (pas i sut), fenomenalnu "spoljnu", ima lucidna resenja i moze da igra klasicnog veznog i ofanzivnog veznog (defanzivnog ne, po meni). U omladincima je znao da igra izvucen na bok, al ne kao krilo vec vise kao centralni vezni koji ide siroko, kad se igra protiv bunkera npr. Ima liderske odlike, pravi vodja na terenu. Njega bih upredio sa Dzerardom.
Spremo je klasicni spoljni, krilo poluspic, odlicne igre 1 na 1, odlicnog suta (slobodnjak) i vanserijskih fizickih predispozicija. Ovaj decko mora da obrati paznju (kao i njegovi treneri) na ponasanje, jer ga mozemo izgubiti kao Aleksica i Smiljanica.
Ivanic je moj miljenik, ofanzivni vezni, kome igra 1 na 1, 1 na 2 pa cak i 1 na 3, ne predstavlja nikakav problem, pravi plejmejker, sa idejom i realizacijom, i kad bih ga sa nekim uporedio bio bi to Inijesta.
I jos jedan momak, koji nije na ovoj listi, Sergej Milinkovic-Savic, isto tako ofanzivni vezni, ali zbog svoje visine i dugackih udova moze da igra i zadnjeg veznog. Ima ideju, odlican sut, dobru igru glavom i osecaj za gol. Malo je trom, ali moze poraditi na tome, donekle.
Svako dovodjenje ofanzivnog, centralnog i defanzivnog veznog bi bilo suludo, jer to sve imamo u omladincima!

Ne bih ove momke stavljao u tu formaciju, mislim da bi se mnogo bolje snasli u 4-3-3 ili 4-2-3-1.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Transferi

Post by novosadjanin »

Grba_NS wrote:
novosadjanin wrote:Da li neko moze da izanalizira nase omladince koje smo gledali neke manje, neke vise, a koji igraju na sredini terena. Tu je Grba mozda najkompetentniji. I kako bi izgledao vezni red kada bi bio sastavljen samo od njih (u formaciji sa dva zadnja vezna, centralnim i dva krila)?
-Radoja zadnji vezni
-Poletanovic zanji vezni, centralni vezni, da li moze i na krilu?
-Meleg klasicna desetka, kakva je situacija sa njim?
-Kosovic zadnji vezni?
-Spremo, Sekulic, Ivanic?
-tu je jos i Deletic koji je skoro stigao a po godistu je tu negde sa ovima, igra na mestu Stevanovica.
Radoja i Sekulic zadnji vezni, s tim sto obojica imaju kapacitet i za nesto ofanzivniju rolu, ovaj poslednji narocito, pre svega zbog razornog suta. Radoja je u principu igrac slican Kacaru, na koju god poziciju ga stavite on nece odigrati lose, vrlo zahvalan igrac.
Poletanovic nije zadnji vezni, bar ne klasicni, on igra ispred zadnjeg veznog, a u Cementu je igrao i po boku, sto po meni ne moze da odigra, bar ne na onom nivou koji zahteva Vojvodina.
Meleg je klasicna 10-ka, moze da igra iza spica, moze da igra cak i po boku, sto je praktikovano povremeno u omladincima (kad smo bili ometeni povredama), a moze da odigra i nesto defanzivniju rolu - ume da cita igru i dosta je pametan, al mu "radni kapacitet" i voljni momenat nije narocit, tako da ga ja ne bih tu stavljao. Uporedio bih ga sa Silvom iz Sitija.
Kosovic je igrac koji ne gresi, ima odlicnu tehniku (pas i sut), fenomenalnu "spoljnu", ima lucidna resenja i moze da igra klasicnog veznog i ofanzivnog veznog (defanzivnog ne, po meni). U omladincima je znao da igra izvucen na bok, al ne kao krilo vec vise kao centralni vezni koji ide siroko, kad se igra protiv bunkera npr. Ima liderske odlike, pravi vodja na terenu. Njega bih upredio sa Dzerardom.
Spremo je klasicni spoljni, krilo poluspic, odlicne igre 1 na 1, odlicnog suta (slobodnjak) i vanserijskih fizickih predispozicija. Ovaj decko mora da obrati paznju (kao i njegovi treneri) na ponasanje, jer ga mozemo izgubiti kao Aleksica i Smiljanica.
Ivanic je moj miljenik, ofanzivni vezni, kome igra 1 na 1, 1 na 2 pa cak i 1 na 3, ne predstavlja nikakav problem, pravi plejmejker, sa idejom i realizacijom, i kad bih ga sa nekim uporedio bio bi to Inijesta.
I jos jedan momak, koji nije na ovoj listi, Sergej Milinkovic-Savic, isto tako ofanzivni vezni, ali zbog svoje visine i dugackih udova moze da igra i zadnjeg veznog. Ima ideju, odlican sut, dobru igru glavom i osecaj za gol. Malo je trom, ali moze poraditi na tome, donekle.
Svako dovodjenje ofanzivnog, centralnog i defanzivnog veznog bi bilo suludo, jer to sve imamo u omladincima!

Ne bih ove momke stavljao u tu formaciju, mislim da bi se mnogo bolje snasli u 4-3-3 ili 4-2-3-1.
Hvala! :cheers:

Samo bih jos dodao da velike zasluge za transfer Stevanovica ima i njegovo igranje za mladu, a kasnije i A selekciju Bosne. Nasi igraci su u proslom ciklusu mlade reprezentacije Srbije bili katastrofalno zastupljeni. Za to su krivi delimicno i fudbalski savez svojim odnosom prema FKV i guranjem igraca blizanaca, ali i mi sami jer je vodjena politika forsiranja stranaca i drugih iskusnijih igraca umesto nasih omladinaca. Tek krajem jeseni poceli su u vatru da se bacaju Radoja, Nastic, Kosovic i nesto ranije Poletanovic koji se povredio. Sledeci ciklus mlade reprezentacije je velika sansa, ako ovi mladici budu standardni u Vosi, oni bi morali biti i okosnica mlade reprezentacije.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Transferi

Post by Ljubomir1996 »

Zainteresovani smo za ove:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/abiol ... 69651.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.soccerway.com/players/somen-tchoyi/7513/" onclick="window.open(this.href);return false;

Novim Sadom kruzi prica da je FK Vojvodina u pregovorima sa ovim napadacem!
http://www.transfermarkt.co.uk/en/barth ... _5574.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nezvanico, raspituje se za Stojana Vranjesa i Envera Alivodica.
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Transferi

Post by zapad »

Ako nije problem da navedeš i izvor ovih informacija pošto svaki prelazni rok se licitira sa gomilom imena i na kraju dodju igrači koji se ovde nisu nikako spominjali. Malo ovo izgleda neozbiljno.
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

Iz izvora najblizih klubu proverena informacija da dovodimo ovog igraca:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/peric ... _1470.html" onclick="window.open(this.href);return false;
slobodan je igrac i to nam odgovara a trajno bi resilo nas problem efikasnosti....



p.s. ajde leba vam recite zaista odakle vadite sve ove tunguzijce za koje smo zainteresovani toliko?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Perica Ognjenovic :rolll:

Ogbeche je dete PSG-a, ako se ne varam...
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Transferi

Post by Nikola »

Duada predstavlja odlicnog napadaca koji ima sjajnu sezonu iza sebe. Nije realno da dodje u
Srbiju.
Ogbece je skolovan igrac koji ima igranje u najjacim ligama. Ima 28 godina i tesko da bih hteo posle cempionsipa i lepih para trcao po livadama nase zemlje.
Vranjes i Alivodic su realnija resenja, ali ne treba zaboraviti
Susnjara.
ПУШТАМ КИШУ!
Post Reply