OK Vojvodina

Nije fudbal, ali i oni nose ime Vojvodina!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Od sinoc 2:1 za Vosu. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: OK Vojvodina

Post by newnowapv »

Odbojkasi punoletni, 18. titula je osvojena! :hurray: :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: OK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Nakon osvajanja 18te titule valja napomenuti da sledece sezone idemo direktno u LS :cheers:
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: OK Vojvodina

Post by ssnigd »

Cestitke odbojkasima :thankyou:

Nadam se da u LS necemo biti vreca za udaranje.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

ssnigd wrote:Cestitke odbojkasima :thankyou:

Nadam se da u LS necemo biti vreca za udaranje.
Cestitka za novu sampionsku Titulu :lala: :cheers: ali bojim se da hocemo, ako se ne pojacamo.
Dokle god ,,ne protutnjimo" domacom ligom, nemamo kvalitet za LS. Odnosno, sve dok mogu da nas pobede ili namuce domaci ligasi, mala je sansa za uspesniji nastup u LS.

No, videcemo sta ce uprava i Boskan preduzeti, tj uciniti. Mislim da su ekipi potrebna 2 kvalitetna stranca, ucesnika u LS, za dobijanje stabilnosti i sigurnosti nasih mladih igraca u tim utakmicama.
Voleo bih da se vratimo na evropsku scenu, kao u doba Vislavskog u Vosi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: OK Vojvodina

Post by torrente »

odlicna tekma...svaka cast igracima !!! :dance2:
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

https://www.dnevnik.rs/sport/odbojka/an ... i-izbor-04" onclick="window.open(this.href);return false; kojih 5 igrača je otišlo?
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: OK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

http://www.zurnal.rs/odbojka/super-liga ... vi-planovi" onclick="window.open(this.href);return false;
Интересантни планови и новине,свиђа ми се постављање кадрова из наших редова.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: OK Vojvodina

Post by Grof Žekula »

021 wrote:Odbojkaši Vojvodine u utorak za prvi trofej u sezoni


Utakmica za prvi trofej u sezoni odigraće se sutra u Kraljevu, a o trofeju Superkupa odlučivaće odbojkaši Vojvodine i Ribnice iz Kraljeva.

Naime, Superkup predstavlja trofej koji osvaja pobednik utakmice između prošlosezonskog prvaka Superlige, u ovom slučaju Vojvodine i osvajača Kupa Srbije, u ovom slučaju Ribnice iz Kraljeva.

Šef stručnog štaba Vojvodine Slobodan Boškan ističe da je ovo pravi ispit pred početak sezone, ali i dobra šansa da se osvoji važan trofej.

"Ovo je prvi pravi ispit, videćemo koliki je naš domet u ovakvom duelu kada igramo za pehar u gostima i to protiv jedne veoma motivisane ekipe koja će imati pomoć publike. Očekujem da pokažemo koji je naš maksimum u takvoj situaciji. Prilika je da vidimo koliko smo napredovali u radu, pojedinačno i kao ekipa, a onda i to kako se nosimo sa ovakvim izazovom", poručio je Boškan.

Libero Voše Stefan Negić takođe je istakao da je uveren da ukoliko on i saigrači odigraju angažovano i disciplinovano, rezultat neće izostati.

"Ribnica ima veoma iskusnu ekipu, ali verujem da je naša prednost pre svega kvalitet, a onda i mladost i pobednički duh koji u timu imaju svi, od fizioterapueta, preko trenera, do nas igrača. Ako ispoštujemo sve dogovore, odigramo maksimalno odgovorno i angažovano rezultat neće izostati. Motiva ima na pretek, tu nema dileme", uveren je Negić.

U dosadašnjoj istoriji takmičenja za Superkup dugoj jednu deceniju najviše trofeja ima Zvezda (pet), Vojvodina ima tri, dok novi pazar ima dva trofeja.

Početak sutrašnjeg meča u Kraljevu zakazan je za 19:10 časova.
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Svi na Forumu znaju koliko sam oštar i kritičan. Ovo danas što smo odigrali i mi i Ribnica je bilo dostojno nekog evropskog takmičenja. BOlju utakmicu odavno nisam gledao kod nas, a pratim odbojku intenizivno i neprestano. Nisam imao pojma da su kod njih Vučićević i Peković i posle prvog seta mi se činilo da su bolji za klasu. Ali kako smo mi tada počeli da igramo. Kakav servis, kakva igra u odbani, kakv raznovrsnost u napadu? Ovo je stvarno bilo uživanje za gledati. Vilimanović je po meni tehničar reprezentativnog kalibra. Svak čast! Biće uživanje pratiti ligu šampiona, mislim da imamo šanse da igramo egal većinu utakmica.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

@ borrissey
Nisam gledao utakmicu, medjutim, rezultatski mi malo tesno, s obzirom da je protivnik domaci klub. Ocekivao sam da ce biti ubedljivije, posto se spremamo za dobar rezultat u Evropi.
Gledajuci statistiku osvojenih poena, samo 7 nasih igraca je zabelezilo poene. Od toga Parapunov 24, Bajandic 10, Migel 9 Mehic 7, Cubrilo 5. Simic sa 8 i dizac Vilimanovic sa 4 poena, sto je dobar skor za srednjaka i dizaca, bi ali mi deluje da nam je klupa tanka? Mozda statistika vara?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote:@ borrissey
Nisam gledao utakmicu, medjutim, rezultatski mi malo tesno, s obzirom da je protivnik domaci klub. Ocekivao sam da ce biti ubedljivije, posto se spremamo za dobar rezultat u Evropi.
Gledajuci statistiku osvojenih poena, samo 7 nasih igraca je zabelezilo poene. Od toga Parapunov 24, Bajandic 10, Migel 9 Mehic 7, Cubrilo 5. Simic sa 8 i dizac Vilimanovic sa 4 poena, sto je dobar skor za srednjaka i dizaca, bi ali mi deluje da nam je klupa tanka? Mozda statistika vara?

Turija, Ribnica je skupila odličnu ekipu, spremili su se za kup CEV koji igraju i imaju ambicije i za titulu. Ne znam da li si pratio Božu Vučićevića, igrao je par utakmica i za reprezentaciju, neš dete, otišao je prošle sezone u Sloveniju. Nisam imao pojma da se vratio i iskreno, smrzao sam se kada sam ga video u dresu Ribnice. Prvo sam bio besan, kako je mouće da naše dete u odbojci, koji je definitvino kvalitet za nas, da se vrati u neki drugi klub. Peković - naš najbolji libero igra kod njih (igra za reprezentaciju već nekolio sezona). Takođe igrao kod nas, iz nekog razloga smo ga oterali, ili je otišao sam, to već ne znam.
Elem, i ja sam očekivao da ćemo ih glat dobiti, ali kada sam video njihov roster i kako su igrali u prvom setu, delovalo mi je kao da us oni učesnici LŠ, a ne mi. Međutim, mi smo podigli nivo igre u svim segmentima, pogotovo na servisu i u odbrani. E sad, što se napada tiče, ovom Bugaru kod nas Parapunovu je sve ulazilo, zato ga je Vilimanović forsirao. Pitanje je šta bi bilo da ga nije išlo i da li imamo adekvatnu zamenu za njega (meni se čini da smo na toj poziciji najtanji, imamo još Zečevića, koji je klinac, mislim 1999 ili 2000. godište - baš zato mi nije jasno da nismo vratili Božu). Boškan je praktično menjao samo na poziciji primača, jer je ovo ostalo štimalo. Ja sam gledao i ovaj turnir velikana što je bio nedavno kod nas, i iskreno mi se dopalo kako igramo. Mislim da je tu Vilimanović ključan i da je klasa za Vuka Todorovića. Eto tako otprilike.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: OK Vojvodina

Post by Turija »

Delim misljenje za Vilimanovica. I meni se dopao, kad sam gledao prenos utakmice sa tog turnira, protiv Grka.
Slazem se da smo tanki na korektorskoj poziciji. Ako u KS zatvore Parapunova i Migela, ne znam ko moze povuci ekipu. Da li je Bajandic spreman za kontinuitet dobrih partija?
Uzdam se u Vilimanovica i njegovo raznovrsno razigravanje nasih igraca na mrezi.
PS
Da, cudno je za Pekovica da je u Ribnici, a ne u Vosi???
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: OK Vojvodina

Post by borrissey »

Turija wrote:Delim misljenje za Vilimanovica. I meni se dopao, kad sam gledao prenos utakmice sa tog turnira, protiv Grka.
Slazem se da smo tanki na korektorskoj poziciji. Ako u KS zatvore Parapunova i Migela, ne znam ko moze povuci ekipu. Da li je Bajandic spreman za kontinuitet dobrih partija?
Uzdam se u Vilimanovica i njegovo raznovrsno razigravanje nasih igraca na mrezi.
PS
Da, cudno je za Pekovica da je u Ribnici, a ne u Vosi???
Ne znam za koga mi je čudnije, da li za Pekovića ili za Božu, Novosađana i igrača iz naše škole. Što se Bajandića tiče, moje sasvim laičko mišljenje je da je on naš najbolji igrač na toj poziciji i reprezentativni potencijal.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: OK Vojvodina

Post by fare »

Kao što sam i rekao mnogo smo slabiji ove sezone Zvezda nas očetkala 3:0.
Post Reply