Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by MiSmoFKV! »

gospodinFKV wrote:Je l' se to meni cini ili ce Vozdovac ove sezone da se bori za opstanak?

Eno, Kabel ih je napenalio na krovu juce...
Prati li neko Kabel? Imaju li igraci tamo potencijala za FKV? Video sam da je Georgije Ilic prosle sezone igrao tamo, idalje mi je zao sto on nije dobio pravu sansu u nasem dresu. No, sto kazu englezi, better late than never.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Imali dosta nasih igraca, koji su sad dobili ispisnice od nas.

Sad dovode dosta srpskoligaskih i prvoligaskih igraca. Cini mi se da ce opstati i stabilizovati se.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by 1892 »

Ovo što je pokazao sa Čukom i pre toga Spartakom, Veselinović je pokušao da implementira i kod nas, na žalost u tom trenutku nije upalilo. Da li je, prosto, bilo do igračkog kadra kome takav stil nije odgovarao (čak se i Rockov gubio sa konstantnim vraćenim loptama) ili je nešto drugo po sredi, ali rezultati ga nisu ispratili iako je jedini stilom iskočio iz klasičnog srpskog šablona.
Drago mi je što mu je lepo krenulo u Čuki.
Come on you Reds!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

1892 wrote:Ovo što je pokazao sa Čukom i pre toga Spartakom, Veselinović je pokušao da implementira i kod nas, na žalost u tom trenutku nije upalilo. Da li je, prosto, bilo do igračkog kadra kome takav stil nije odgovarao (čak se i Rockov gubio sa konstantnim vraćenim loptama) ili je nešto drugo po sredi, ali rezultati ga nisu ispratili iako je jedini stilom iskočio iz klasičnog srpskog šablona.
Drago mi je što mu je lepo krenulo u Čuki.
Vracene lopte je uveo onaj nesrecnik iz Vozdovca, vec sam mu zaboravio ime :lol: . Ali me je nervirao za sve novce.
Kup je nas!
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by 1892 »

Djisa wrote:
1892 wrote:Ovo što je pokazao sa Čukom i pre toga Spartakom, Veselinović je pokušao da implementira i kod nas, na žalost u tom trenutku nije upalilo. Da li je, prosto, bilo do igračkog kadra kome takav stil nije odgovarao (čak se i Rockov gubio sa konstantnim vraćenim loptama) ili je nešto drugo po sredi, ali rezultati ga nisu ispratili iako je jedini stilom iskočio iz klasičnog srpskog šablona.
Drago mi je što mu je lepo krenulo u Čuki.
Vracene lopte je uveo onaj nesrecnik iz Vozdovca, vec sam mu zaboravio ime :lol: . Ali me je nervirao za sve novce.
Haha da da jeste, Stolica, prevara veka :) obojica su ćelavi pa sam ih pomešao.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Nislije dokazuju sve teze o regularnosti naseg sampionata :oops:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Na stranu sada i Toncev i domace prvenstvo, ali zasto toliko odijuma u medijima i drustvenim mrezama prema Radnickom u Evropi?
Zar stvarno se misli da samo blizanci treba da postoje i ponekad slavopojke npr Cukarickom Bg, a kad puknu, naci ce se stotinu opravdanja?
Za Radnickog nema nijedno, kao i za Vosu ili bilo kog drugog kluba koji nije iz Bg.
Zar svi treba da dodjemo u Beograd da bi bili inn za domace medije?
Nedopustivo je nipodastavanje unutrasnjosti i njihovih realnih problema sa kojim se susrecu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Backotopolcani pobedili ,,na krovu" 2:1.
Opet strelac Vladimir Siladji, a Vosina struka ga precrtala kao neperspektivmog.
Koliko vec takvih nanizase? :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

E jbg uzeše nam Nišlije 1 mesto :evil:.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

fare wrote:E jbg uzeše nam Nišlije 1 mesto :evil:.
Sad im ne smeta odlazak Lalatovica i celog tima!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Karlsson »

Turija wrote:Backotopolcani pobedili ,,na krovu" 2:1.
Opet strelac Vladimir Siladji, a Vosina struka ga precrtala kao neperspektivmog.
Koliko vec takvih nanizase? :oops:
Dobro ne treba sada plakati baš za svakim late bloomerom. Nije on juče otišao iz Vojvodine pa da kukamo za njim. Otišao je pre 7 godina, a gde je bio u međuvremenu? Osim veoma dobre prošle sezone u Prvoj ligi šta je još vredno spomena u njegovoj karijeri?
Ne kažem da je dečko loš, ali kasnije je došao do izražaja nego obično.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Karlsson wrote:
Turija wrote:Backotopolcani pobedili ,,na krovu" 2:1.
Opet strelac Vladimir Siladji, a Vosina struka ga precrtala kao neperspektivmog.
Koliko vec takvih nanizase? :oops:
Dobro ne treba sada plakati baš za svakim late bloomerom. Nije on juče otišao iz Vojvodine pa da kukamo za njim. Otišao je pre 7 godina, a gde je bio u međuvremenu? Osim veoma dobre prošle sezone u Prvoj ligi šta je još vredno spomena u njegovoj karijeri?
Ne kažem da je dečko loš, ali kasnije je došao do izražaja nego obično.
Podrzavam.... koliko njih je otislo,i retko ko je i uspeo.... a kukalo se samo taaako....
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Voja wrote:
Karlsson wrote:
Turija wrote:Backotopolcani pobedili ,,na krovu" 2:1.
Opet strelac Vladimir Siladji, a Vosina struka ga precrtala kao neperspektivmog.
Koliko vec takvih nanizase? :oops:
Dobro ne treba sada plakati baš za svakim late bloomerom. Nije on juče otišao iz Vojvodine pa da kukamo za njim. Otišao je pre 7 godina, a gde je bio u međuvremenu? Osim veoma dobre prošle sezone u Prvoj ligi šta je još vredno spomena u njegovoj karijeri?
Ne kažem da je dečko loš, ali kasnije je došao do izražaja nego obično.
Podrzavam.... koliko njih je otislo,i retko ko je i uspeo.... a kukalo se samo taaako....
Nije stvar u tome koliko je njih otislo, vec koliko je doslo i sta su oni pokazali u Vojvodini i posle odlaska iz Vose.
Totalno zamenjene teze.
Malo ko od veoma perspektivnih mladih igraca u velikim klubovima uspe da napravi karijeru kasnije, kada budu precrtani u maticnom klubu. Treba biti izuzetno psihicki jak i imati srece.
I kada igraju dobro u nizim ligama, to bude potcenjeno rangom. A izmedju nasa 3 najvisa ranga, kvalitativna razlika je vrlo mala, globalno.gledano.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Turija wrote:A izmedju nasa 3 najvisa ranga, kvalitativna razlika je vrlo mala globalno.
Bas danas sam o ovom raspravljao sa drugarom dok smo gledali prenos iz Indjije. Ja se razocarao igrom Indjije (sto nisu ofanzivniji jer je Partizan bio ocajan),a drugar opet kaze da ne moze od drugoligasa da se ocekuje da odmah bude ravnoprvan. Bas me zanima vase misljenje!? Licno sam misljenja da Indjija nije dosla iz pete lige pa da bude toliko losija,a opet mnogi strucnjaci kazu da je razlika izmedju Linglonga i prve lige ogromna
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Uporedi kup utakmice prvoligasa protiv nize rangiranih danas i pre 15-20 godina i kazace ti se samo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply